R8 > R8 > Sākumlapa
  • stage_exterior_front.jpg

R8

Vēl karstāks.
Jaunais Audi R8.

Raugoties uz jauno Audi R8 no jebkuras puses, tas apvieno nevainojamu estētiku ar elpu aizraujošu veiktspēju. Katrs brauciens ar jauno Audi R8 pierāda, ka jauda un elegance ir savstarpēji savienojamas. Vērienīgu atjauninājumu rezultātā šis sporta automobilis ir ieguvis pārveidotu balstiekārtu, dinamiskāku vadāmību un vēl oriģinālāku ārējo dizainu, kā rezultātā neviens cits Audi modelis nav tik ļoti pietuvināts sacīkšu pasaulei kā Audi R8.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
  • Jauno Audi R8 modeļu noslīpētais raksturs izpaužas arī vizuāli. Vienotajam režģim ir platāka, plakanāka forma.

  • Audi R8 ir augstas veiktspējas sporta automobilis, kas radīts ar mērķi panākt maksimālu dinamiku, attīstot visas tehnoloģiju jomas.

  • Šis augstas veiktspējas sporta automobilis apvieno nevainojamu estētiku ar elpu aizraujošu jaudu.

  • Pārveidotā balstiekārta nodrošina vēl labāku stabilitāti un precizitāti.

  • R8 Spyder ir viegls auduma jumts ar diviem spuras formas balstiem. Tie nostiepj audumu, harmoniski iekļaujot to sporta automobiļa atlētiskajā dizainā, ko papildina arī lielais CFRP dzinēja pārsegs.

  • Standarta versijā jaunais Audi R8 ir aprīkots ar 19 collu diskiem. Izvēles aprīkojumā ir pieejami īpaši viegli 20 collu pilnībā frēzēti diski ar piecu V formas spieķu dizainu un jaunām vasaras un sporta riepām, kas nodrošina vēl precīzāku vadāmību.

  • Režģis atrodas virs difuzora, kas ir izvirzīts diezgan augstu virs zemes. Gaisa filtrs dzinēja nodalījumā atrodas zem jauna, trīsdaļīga pārsega, kas pēc izvēles var būt izgatavots no plastmasas vai oglekļa šķiedras.

  • Visas vadības ierīces ir veidotas, domājot par vadītāju. Viņš var kontrolēt visas svarīgākās funkcijas ar slēdžiem uz stūres, nenoņemot no tās rokas un nenovēršot acis no ceļa.

  • Vadītāja un pasažiera rīcībā ir zemi sporta sēdekļi ar ādas un Alcantara apdari. Kā izvēles aprīkojums ir pieejami padziļināti sporta sēdekļi. Tiem ir īpaša forma, tie ir nolokāmi un daļēji regulējami elektriski.

Nevainojama precizitāte

Pārveidotā balstiekārta nodrošina vēl labāku stabilitāti un precizitāti. Gan papildu aprīkojumā pieejamajai dinamiskajai stūres sistēmai, gan elektromehāniskajam stūres pastiprinātājam ir jauni pretestības regulējumi: stūre ir precīzāka un atsaucīgāka gan pie liela, gan maza ātruma.

Braukšanas dinamika
Vairāk par braukšanas dinamiku

Vieglums

Audi R8 rekordzemo svaru ļauj nodrošināt Audi telpiskā rāmja (ASF) konstrukcija, kurā izmantota dažādu materiālu konstrukcija. Tajā ir apvienoti alumīnija un oglekļa šķiedras polimēra (CFRP) komponenti. Arī priekšējā tilta stabilizators var būt izgatavots no CFRP un alumīnija, samazinot jaunā Audi R8 svaru par vēl diviem kilogramiem.

Top value in the weight

Progresīva apgaismojuma tehnoloģija

Audi R8 standarta aprīkojumā ir iekļauti LED priekšējie lukturi un dinamiskās mirgojošās pagrieziena gaismas aizmugurē. Papildu aprīkojumā iespējams pasūtīt lāzera tālās gaismas ar dinamiskajām mirgojošajām pagrieziena gaismām priekšā. Lāzera gaismas papildina LED tālās gaismas, braucot ar ātrumu, kas pārsniedz 60 km/h, un piedāvā vadītājam daudz labāku redzamību. Inteliģentā kamera atpazīst pārējos satiksmes dalībniekus un attiecīgi aptumšo gaismas kūli.

Progressive lighting technology

Funkcionalitāte: salons

Jaunajā Audi R8 ir uzlabots arī uz vadītāju orientētais salons. Ir pieejamas jaunas krāsas: Pastel sudraba ar Rock pelēkām šuvēm, Palino brūna ar Steel pelēkām šuvēm un melna ar Utopia zilām šuvēm.

Interior design

Darbības koncepcija un informācijas un izklaides sistēma

Salonā uzmanības centrā ir vissvarīgākais: vadītājs. R8 sporta stūre ar ādas apdari ļauj iedarbināt dzinēju, regulēt dzinēja skaņu un pārslēgt pārnesumus, nenoņemot no tās rokas. Arī inovatīvās Audi virtuālās vadītāja informācijas sistēmas uzmanības centrā ir vadītājs. 12,3 collu TFT ekrāns skaidri attēlo visu svarīgo informāciju ar augsta kontrasta tekstu un grafiskajiem elementiem. Vadītājs var izvēlēties piemērotāko no trīs režīmiem. Veiktspējas režīmā centrā atrodas tahometrs, bet tam apkārt pārējie indikatori un mērinstrumenti – griezes momenta un jaudas mērītājs, eļļas temperatūras, riepu temperatūras, dinamiskās pārslodzes un apļa laiku indikatori.

Darbības koncepcija un informācijas un izklaides sistēma
Vairāk par darbības koncepciju un informācijas un izklaides sistēmu

Radīts, lai pārliecinātu

"R8 ieņem unikālu vietu Audi modeļu klāstā visos aspektos." (Mihaels-Jūliuss Rencs (Michael-Julius Renz), Audi Sport GmbH vadītājs). Jaunais Audi R8 apvieno iespaidīgu veiktspēju, sportisku eleganci un neierobežotas brīvības vilinājumu.

Jaunais Audi R8