TT Coupé > TT > Sākumlapa

TT Coupé

Dizaina ikona.
Audi TT Coupé.

Uz skatuves parādās Audi TT Coupé ar sportisku un izsmalcinātu ārējo dizainu, jaudīgākiem dzinējiem un plašāku standarta aprīkojuma klāstu. Tas iemieso braukšanas prieku un izceļas ar dizainu un uzmanību pret detaļām, ko apliecina alumīnija elementi uz vadītāju orientētajā salonā, progresīvais riteņu disku dizains un īsā pārnesumu pārslēga svira ar apaļu uzgali. Vēl viena unikāla iezīme ir uz vadītāju vērstais Audi virtuālais vadības panelis, kas ir pieejams jau bāzes versijā.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
1920x1080-ATT_181010.tif-EXCLUSIVE.jpg
1920x1080-ATT_181010.tif-EXCLUSIVE.jpg
  • Three new colors complete the range of paint finishes: cosmos blue, pulse orange and turbo blue (S line only).

  • Characteristic: A wide diffuser and vertical air inlets below the rear lights with three horizontal fins each.

  • Already in the basic version: Large side air inlets emphasize width.

  • Headlights with LED or Matrix LED technology are optionally available for the Audi TT Coupé.

  • Already in the basic version: The multifunction steering wheel plus, with which the infotainment and voice control system can be controlled entirely using the steering wheel.

  • All indicators appear in digital form on the 12.3-inch display of the Audi virtual cockpit.

  • The high-end solution when it comes to hi-fi systems is the Bang & Olufsen Sound System which fills the interior of the Audi TT Coupé optionally.

  • Especially highlighting the sports car character: Progressive rim design of the Audi TT Coupé.

  • Innovative technologies: Driver assistance systems, Audi connect services and high-end infotainment systems.

Nepiespiesti sportisks: piekare un quattro piedziņa

Audi TT Coupé piedāvā dinamisku un precīzu vadāmību. Izvēloties S line sporta paketi vai Audi magnētisko piekari, virsbūve ir par desmit milimetriem zemāka. Runājot par šasiju, ir obligāti jāpiemin arī progresīvā stūres iekārta, četru sviru aizmugurējā piekare un elektroniskā stabilizācijas kontrole (ESC). Ātri braucot līkumos, iedarbojas atsevišķu riteņu griezes momenta kontrole, kas uzlabo vadāmību, precīzi piebremzējot mazāk noslogotos līkuma iekšmalā esošos riteņus.

Augsta jauda: dzinēji

Audi TT Coupé modelim ir pieejami benzīna dzinēji ar dažādu līmeņu veiktspēju apvienojumā ar vai nu sešpakāpju mehānisko, vai septiņpakāpju dubultā sajūga transmisiju. Abām transmisijas versijām tuvās pārnesumu attiecības nodrošina strauju paātrināšanos, bet plašais augstākā pārnesuma diapazons ļauj pārvietoties lielā ātrumā ar zemiem dzinēja apgriezieniem.

Leistungsträger
Vairāk par darbības koncepciju

Apgaismojums

Papildu aprīkojumā ir iespējams izvēlēties priekšējos lukturus ar LED vai Matrix LED tehnoloģiju. Dinamiskie virzienrādītāji piešķir tiem unikālu vizuālo tēlu.

Vadītāja palīgsistēmas

Vadītāja palīgsistēmas atspoguļo TT filozofiju: tās atvieglo vadītāja darbu, lai visu uzmanību varētu koncentrēt ceļam. Piedāvājumā iekļauta Audi side assist joslu maiņas palīgsistēma, Audi active lane assist brīdināšanas sistēma par novirzīšanos no braukšanas joslas, ceļa zīmju atpazīšanas sistēma un stāvvietas palīgsistēma ar apkārtskata un atpakaļskata kameras funkciju.

Kompakts sporta automobilis

Audi TT Coupé ir 4,19 metrus garš ar īsām pārkarēm; automobiļa garenbāze ir 2,51 metri. Audi TT Coupé standartā ir aprīkots ar 17 collu diskiem; Audi un Audi Sport piedāvātajā izvēles aprīkojumā ir pieejami 18, 19 un 20 collu diski.