TT Coupé > TT > Sākumlapa
  • stage_exterior_front.jpg
Audi TT Coupé

TT Coupé

Nenovecojoša klasika.
Audi TT Coupé.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,3–5,8 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 167–132 g/km.

Divas desmitgades pēc laišanas klajā Audi TT Coupé joprojām apbur ar savu raksturīgo dizaina valodu, izcilo braukšanas prieku un bagātīgo standarta aprīkojuma klāstu.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
1920x1080-audi-tt-coupe-rear-ATT_181006_2.jpg
1920x1080-audi-tt-coupe-rear-ATT_181006_2.jpg
  • Audi TT Coupé unikālās virsbūves aprises atstāj neaizmirstamu iespaidu.

  • Audi un Audi Sport piedāvā plašu papildu aprīkojumā pieejamo disku klāstu.

  • Savam Audi TT Coupé varat pasūtīt priekšējos lukturus ar LED vai Matrix LED tehnoloģiju.

  • TT sporta formas ādas stūre ar daudzfunkcionālajiem slēdžiem plus ļauj ērti vadīt informācijas un izklaides sistēmu un balss vadības sistēmu.

  • Salona akcents: Audi virtuālās vadītāja informācijas sistēmas standarta 12,3 collu displejs.

  • Augstvērtīgam mūzikas baudījumam: papildu aprīkojumā pieejama Bang & Olufsen skaņas sistēma.

  • Audi un Audi Sport piedāvā plašu papildu aprīkojumā pieejamo disku klāstu.

  • Tiešsaistes platforma uz riteņiem: izbaudiet digitalizāciju Audi TT Coupé salonā.

Jauda un dinamika

Mēs piedāvājam Audi TT Coupé ar 145 kW vai 180 kW jaudīgu 2,0 litru TFSI dzinēju (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,3–5,8 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 167–132 g/km). Jaudīgākajā variantā un ar papildu aprīkojumā pieejamo quattro pilnpiedziņu automobilis paātrinās no 0 līdz 100 km/h 5,1 sekundēs. Standarta aprīkojumā iekļauta Audi drive select dinamiskās vadāmības sistēma ar vairākiem braukšanas režīmiem. Atkarībā no izvēlētā iestatījuma jutīsiet, kā mainās, piemēram, stūres, pārnesumu pārslēgšanas un dzinēja darbības īpašības.

The Audi TT Coupé moves dynamically from left to right

Sportisks un izteiksmīgs

Audi vienotais režģis ar 3D radiatora aizsargrežģi, lielajām sānu gaisa ieplūdes atverēm priekšā un dubulto izpūtēju aizmugurē ir Audi TT Coupé raksturīgās dizaina iezīmes. Kad jāizvēlas riteņi, Audi un Audi Sport piedāvā plašu iespēju klāstu. Salona standarta aprīkojumā iekļauti priekšējie sporta sēdekļi ar integrētiem galvas balstiem. Papildu aprīkojumā varat izvēlēties arī priekšējos sporta sēdekļus plus ar pneimatiski regulējamiem atzveltnes sānu spilveniem.

Audi TT coupe rim
All-round view Audi TT Coupé

Panorāmas skats

Piezīme: atklājiet Audi TT Coupé no dažādiem leņķiem šajā 360 grādu animācijā.

Krāsas un diski

Kombinējiet dažādas krāsas un diskus, lai radītu tieši savai gaumei atbilstošu Audi TT Coupé.
6Y6Y_C7U_ConfigureExterior1.jpg
Daytona pelēka, perlamutra Daytona pelēka, perlamutra
Myth melna, metāliska Myth melna, metāliska
Glacier balta, metāliska Glacier balta, metāliska
Turbo zila Turbo zila
Tango sarkana Tango sarkana
19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu spieķu asmens dizainu, titāna pelēkā matētā krāsā, izteikti spīdīga apdare 19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu spieķu asmens dizainu, titāna pelēkā matētā krāsā, izteikti spīdīga apdare
19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu dubultspieķu dizainu, titāna pelēkā matētā krāsā, izteikti spīdīga apdare 19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu dubultspieķu dizainu, titāna pelēkā matētā krāsā, izteikti spīdīga apdare
19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu spieķu asmens dizainu, melnā krāsā, spīdīga apdare 19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu spieķu asmens dizainu, melnā krāsā, spīdīga apdare
20 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu spieķu Cutter dizainu, antracīta melnā krāsā, izteikti spīdīga apdare 20 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu spieķu Cutter dizainu, antracīta melnā krāsā, izteikti spīdīga apdare
20 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar desmit Y spieķu dizainu, melnā krāsā, pulēti 20 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar desmit Y spieķu dizainu, melnā krāsā, pulēti
Vairāk par informācijas un izklaides sistēmu
Aplūkojiet salonu

Redziet un esiet redzams

Ar papildu aprīkojumā pieejamajiem Matrix LED priekšējiem lukturiem ar dinamiskajiem virzienrādītājiem vairs nav nepieciešams pārslēgt tuvās un tālās gaismas diennakts tumšajā laikā. Vadības ierīce reaģē uz pašreizējo satiksmes situāciju, ieslēdzot vai izslēdzot atsevišķas gaismas diodes.

Front view of the Audi TT Coupé including Matrix LED headlights
Man sitting in Audi TT coupe

Uzmanības centrā jūsu drošība

Izmantojiet priekšrocības, ko sniedz papildu aprīkojumā pieejamā Audi side assist⁴ joslu maiņas palīgsistēma, kas ar gaismas diožu palīdzību brīdina, ja aklajā zonā atrodas nepamanīts transportlīdzeklis. Papildu aprīkojumā pieejamā stāvvietas palīgsistēma⁴ ar 360° displeju un atpakaļgaitas kameru rūpīgi palīdz iebraukt jebkurā stāvvietā.

Placeholder

Individuāls un ekskluzīvs

Audi TT Coupé vadītājiem patīk kaut kas īpašs. Audi exclusive⁵ piedāvā iespēju padarīt šo īpašo par kaut ko personīgu. Atklājiet, kā Audi exclusive⁵ pieskaņojas jūsu individuālajai gaumei. Kā jūsu sapņu krāsa kļūst par virsbūves toni. Kā izsmalcināta āda izdaiļo jūsu iemīļotāko vietu. Kā personalizētas šuves atspoguļo jūsu individualitāti.

 

Dizaina leģendas uzlabojumi

TT bronze selection⁷ īpašais modelis izceļas ar unikāliem akcentiem, piemēram, ar spīdīgo, tumši hromēto radiatora aizsargrežģi. Ekskluzīvajiem, spīdīgi virpotajiem 20 collu vieglmetāla diskiem ar piecu V formas spieķu dizainu matētā bronzas krāsā no Audi Sport GmbH⁷ piestāv bronzas krāsas dekoratīvās Audi riņķu uzlīmes sānos. Melno sporta sēdekļu plus smalkā Nappa āda ar romba rakstu un kontrastējošām vara krāsas šuvēm un Pando pelēkas ādas josla ar panuka šuvēm vara krāsā izceļ salona unikālo raksturu. Ekskluzīvi sportisku noskaņu rada krāsaini salona elementi, piemēram, ventilācijas atveru ietvari un viduskonsoles akcenti bronzas krāsā.

Piezīme: Attēlā redzams Audi TT Roadster.

Paņemiet mantas un dodieties ceļā

Zem Audi TT Coupé garenā bagāžas nodalījuma pārsega slēpjas 305 litrus ietilpīgs bagāžas nodalījums.

Audi TT Coupé in the rear view
1
Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi dīleri!
2
Lai saņemtu informāciju par saderīgiem tālruņiem, konsultējieties ar savu Audi dīleri. Lai saņemtu informāciju par pieejamību dažādās valstīs, sazinieties ar savu Audi dīleri. Audi nekontrolē Audi viedtālruņa saskarnē attēlotās lietotnes. Par lietotnēs attēloto saturu un funkcijām ir atbildīgi to nodrošinātāji.
3
Lūdzu, ņemiet vērā: Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un palīdz autovadītājam. Autovadītājs joprojām paliek atbildīgs par automobiļa vadīšanu un pienācīgas uzmanības pievēršanu.
4
Audi exclusive ir Audi Sport GmbH piedāvāts papildu aprīkojums. Sazinieties ar tuvāko Audi izplatītāju vai apmeklējiet www.audi.com, lai iegūtu detalizētu informāciju par standarta un papildu aprīkojumu.
5
Alcantara ir neausts mikrošķiedras materiāls.
6
No Audi Sport GmbH.
7
Vieglmetāla diskus ar spīdīgu malu vai spīdīgi frēzētu apdari, kā arī pulētus vai daļēji pulētus vieglmetāla diskus nedrīkst lietot ziemas apstākļos. Ražošanas procesa dēļ, lietojot šādos apstākļos, diska virsma nav pietiekami aizsargāta pret koroziju, un to var neatgriezeniski sabojāt uz ceļiem kaisāmā sāls vai citi materiāli.