TT RS Coupé > TT > Sākumlapa
The all new Audi TT RS Coupé

TT RS Coupé

Pilnīgs sportiskums.
Audi TT RS Coupé.

Iepazīstiet TT sēriju visaugstākajā Audi Sport līmenī. Nevaldāma jauda, elpu aizraujošs dizains un izcila braukšanas stabilitāte un dinamika sacensību automobiļa līmenī – tas ir jaunais Audi TT RS Coupé.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
1920x1080-A168937_large.jpg
1920x1080-A168937_large.jpg
  • Mēs piedāvājam visaugstākā līmeņa Audi TT RS Coupé versiju kopš otrās paaudzes Audi TT modeļa.

  • Pilnīgi jaunais Audi TT RS – viss, kas nepieciešams.

  • Īpaši RS paredzēti papildinājumi izceļ Audi TT RS Coupé sportisko raksturu.

  • Dzinēja pārsegs, priekšējie lukturi, vienotais režģis un sānu gaisa ieplūdes atveres veido iespaidīgu kompozīciju.

  • Radīts sportiskiem izaicinājumiem: Audi TT RS Coupé.

  • Unikālā dizaina valoda ļauj to nekļūdīgi atpazīt kā TT saimes pārstāvi.

  • Iespaidīgs no aizmugures: inovatīvie aizmugurējie lukturi un fiksētais RS aizmugurējais antispārns.

  • Nokomplektēts: papildu aprīkojumā ir pieejamas keramiskās priekšējās bremzes.

  • Ar papildu aprīkojuma pakām jūs varat personalizēt sava Audi TT RS Coupé interjeru ar paša izvēlētiem krāsu motīviem.

  • Tikai RS aprīkojumā: RS sporta stūre ar saplacinātu apakšu, RS pārnesumu pārslēga svira un nerūsējošā tērauda pedāļi.

Iespaidīgi skaitļi
294 (400)

kW (ZS)

Veiktspēja

3.7

sek.

Paātrinājums no 0 līdz 100 km/h

280

km/h

Maksimālais ātrums (pēc izvēles)

Augsta līmeņa veiktspēja

Audi TT RS Coupé sirds atrodas tā priekšpusē: tas ir pilnīgi no jauna izstrādātais vienrindas piecu cilindru 2,5 TFSI dzinējs. 294 kW (400 ZS) jauda un 480 ņūtonmetru (Nm) griezes moments palīdz paātrināties no 0 līdz 100 km/h 3,7 sekundēs. Maksimālais ātrums ir 250 km/h, bet pēc izvēles to ir iespējams palielināt līdz 280 km/h. Šos izcilos rādītājus palīdz nodrošināt arī standarta aprīkojumā iekļautā septiņpakāpju S tronic transmisija un quattro pastāvīgā pilnpiedziņa ar īpaši TT-RS modelim paredzētiem regulējumiem.

Side and rear view Audi TT RS Coupé
Vairāk par braukšanu un dinamiku

Pārliecinoša veiktspēja

Ļaujiet sevi uzrunāt Audi TT RS Coupé sportiskajai un agresīvajai dizaina valodai. Vispamanāmākais elements priekšpusē ir vienotais radiatora režģis ar melni spīdīgu šūnu dizainu un alumīnija krāsas rāmi. Apakšējā daļā ir izvietota liela quattro emblēma. Jauna dizaina paplašinātajos sliekšņos ir integrēti iespaidīgi spīdīgi melni paneļi. Izbaudiet neatkārtojamo skaņu, ko rada RS izplūdes sistēma ar ovālām izplūdes caurulēm. Aizmuguri izceļ spīdīgi melns difuzora elements.

Front view Audi TT RS Coupé
Pamanāmas pārvērtības
Ritiniet uz leju, lai salīdzinātu iepriekšējo modeli ar jauno Audi TT RS Coupé, un novērtējiet ārienes dizaina uzlabojumus. Divi piemēri: priekšpuse ir kļuvusi vēl platāka, pateicoties palielinātajām sānu gaisa ieplūdes atverēm. Sānu spoguļu korpusus iespējams izvēlēties virsbūves krāsā, matēta alumīnija vai spīdīgi melnā krāsā, vai izgatavotus no oglekļa šķiedras.

Perfekta kompozīcija

Audi TT RS Coupé priekšējiem lukturiem ir svarīga loma. Papildu aprīkojumā pieejamie Audi matricas OLED aizmugurējie lukturi fascinē ar savu tehnisko izsmalcinātību un inovatīvo dizainu. Tos ieslēdzot, četri īpaši plānie gaismas elementi attēlo oriģinālu animāciju. Priekšpusē pēc pasūtījuma iespējams uzstādīt lukturus ar LED vai matricas LED tehnoloģiju. Vairs nav nepieciešams pastāvīgi pārslēgt tālās gaismas tumsā. Vadības bloks ieslēdz un izslēdz atsevišķas diodes, atbilstoši reaģējot uz visām braukšanas situācijām.

Close up rear Audi TT RS Coupé

RS uzmanības centrā

Salonā praktiski it visur ir jūtams Audi TT RS Coupé sportiskums. Standarta aprīkojumā iekļautas vairākas RS salona detaļas. RS ādas sporta stūrei ar daudzfunkciju slēdžiem ir plakana apakša, nodrošinot stabilu satvērienu. Izvēlieties pārnesumu pārslēgšanas režīmu ar viduskonsolē izvietoto RS sviru. Durvju sliekšņi ar alumīnija paneļiem un TT RS logotipu, nerūsējošā tērauda pedāļi un RS emblēma uz priekšējo sēdekļu atzveltnēm arī iekļauta standarta aprīkojumā. Audi TT RS Coupé papildu aprīkojumā mēs piedāvājam arī dekoratīvās un dizaina pakas.

Interior Audi TT RS Coupé
Vairāk par aprīkojuma līmeņiem

Intuitīva lietošana

Informācijas un izklaides sistēmu klāstā iekļauta papildu aprīkojumā pieejamā MMI navigācijas sistēma plus ar MMI touch, kuru iespējams vadīt ar grozāmu spiedpogu zem pārnesumu pārslēga sviras. Virspusē izvietotais skārienpaliktnis atpazīst jūsu rokrakstu un ļauj ievadīt rakstzīmes, ritināt un pietuvināt ar pirkstiem. MMI ir iespējams vadīt arī ar balsi.

Center console Audi TT RS Coupé
Vairāk par darbības koncepciju un informācijas un izklaides sistēmu

Pasaules līmeņa sporta spēkrats

Jaudīgi sprinti un garo distanču izturība – Audi TT RS Coupé demonstrē labus rezultātus daudzās disciplīnās. Ar sportisko izskatu un vadošajiem tehniskajiem risinājumiem tas ir īsts čempions.

Side view Audi TT RS Coupé