TTS Coupé > TT > Sākumlapa
  • stage_exterior_front.jpg
Hier sehen Sie das neue Audi TTS Coupé

TTS Coupé

Izbaudiet sportiskumu.
Audi TTS Coupé.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,4–7,3 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 169–168 g/km

Sajūtiet īstu jaudu, izbaudiet dinamisku vadāmību un sportisku salona un ārienes dizainu – šī ir Audi TTS Coupé jaunā versija.

Augsta līmeņa veiktspēja
235

kW (320 ZS)

Jauda

4.5

sek.

Paātrinājums no 0 līdz 100 km/h

400

Nm

Griezes moments

Spēcīgs un sportisks

Pārliecinoši pārvietojieties pilsētā, atklājiet Audi sportiskā modeļa priekšrocības lauku nomalē un ērti veiciet lielus attālumus pa šoseju – ar Audi TTS Coupé braukšanas bauda vienmēr ir pirmajā vietā. Paātrinājums no 0 līdz 100 km/h aizņem 4,5 sekundes, kas ir par četrām sekundes desmitdaļām ātrāk nekā iepriekšējās paaudzes modelī. Maksimālais griezes moments ir pieaudzis no 380 līdz 400 ņūtonmetriem (Nm). Šādus iespaidīgus braukšanas parametrus nodrošina zemā smaguma centra, zema kopējā svara, standarta aprīkojumā iekļautās quattro pilnpiedziņas un 225 kW (306 ZS) jaudīgā 4 cilindru turbo dzinēja (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā: 7,4-7,3 l/100 km; CO₂ izmešu daudzums kombinētajā ciklā: 169-168 g/km) apvienojums.

Das Audi TTS Coupé als dynamischer Fahrschuss
Vairāk par braukšanu un dinamiku
Vairāk par aprīkojumu un salonu

Izteiksmīgs raksturs

Unikāls dizains un sportisks izskats. Svarīgs elements ir vienotais priekšējais režģis ar telpisko radiatora režģi. Nepārtraukts priekšējais spoileris, vertikālas gaisa ieplūdes atveres, īpaši sānu sliekšņi ar integrētiem elementiem un platāks difuzors uzsver Audi TTS Coupé sportiskumu no visām pusēm. Īpaši izceļas aizmugure ar četrām izplūdes caurulēm un uzsvērtām gaisa atverēm. Aizmugurējais spoileris paceļas automātiski, kad ātrums sasniedz 120 km/h, vai arī to var darbināt manuāli ar slēdzi.

Seitlicher Fahrschuss des Audi TTS Coupé
Frontansicht des Audi TTS Coupé inklusive Audi Matrix LED-Scheinwerfer

Redziet un esiet redzams

Izbaudiet progresīvas apgaismojuma tehnoloģijas priekšrocības, ko piedāvā Audi TTS Coupé: papildu aprīkojumā pieejamie Audi matricas LED priekšējie lukturi nosaka jaunus standartus ne tikai dizaina, bet arī tehnoloģiju jomā, padarot jūsu ikdienas dzīvi vieglāku. Vairs nav nepieciešams pastāvīgi pārslēgt tālās gaismas tumsā. Vadības bloks ieslēdz un izslēdz atsevišķas diodes, atbilstoši reaģējot uz visām braukšanas situācijām.

Viss labi pārskatāms

Audi TTS Coupé vadītāja vieta ir kontroles centrs, kas piedāvā svarīgu informāciju par modernajām tehnoloģijām. Visaugstākajā aprīkojuma līmenī MMI® navigācijas sistēma plus ar MMI touch ir vadāma, izmantojot grozāmu spiedpogu, kuras skārienpaliktnis atpazīst ar roku rakstītu tekstu. Standarta aprīkojumā iekļautajā inovatīvajā Audi virtuālajā vadītāja informācijas sistēmā ir pārskatāmi visi displeji. Jūs varat ērti mainīt iestatījumus ar standarta aprīkojumā iekļautajiem daudzfunkciju slēdžiem uz stūres.

Bedienkonzept & Infotainment
Vairāk par darbības koncepciju un informācijas un izklaides sistēmu

Vienkārši uzticieties

Lai jūs vienmēr varētu pievērst uzmanību uz ceļa notiekošajam, Audi TTS Coupé atvieglo jūsu darbu ar inteliģentām vadītāja palīgsistēmām. Novērtējiet, piemēram, braukšanas joslas maiņas sistēmu Audi Side assist, kas ar gaismas diožu palīdzību brīdina, ja aklajā zonā atrodas nepamanīts transportlīdzeklis. Audi active lane assist braukšanas joslas uzturēšanas asistents, veicot vieglas stūres korekcijas, palīdz nenovirzīties no braukšanas joslas, pārvietojoties ar vismaz 65 km/h lielu ātrumu. Tas spēj atpazīt arī ceļa marķējumus remontdarbu laikā. Pateicoties automobiļa novietošanas stāvvietā palīgam ar apkārtnes displeju un atpakaļskata kameru, automobili iespējams viegli novietot jebkurā brīvajā vietā.

Sporta automobiļa gēni

Trīs burti – viens solījums. Audi TTS Coupé ir vizuāli pievilcīgs un lepojas ar unikālu dizaina valodu, tehnoloģiju sasniegumiem un jaudīgu paātrinājumu. Tas viss turpinās jau trīs paaudzēs.

Der Schriftzug TTS auf der Heckseite des Fahrzeugs