Ilgtspēja > Campaign > Audi Latvija | Audi.lv

Audi ilgtspēja

Katrs ieguldījums ir svarīgs

Ilgtspējīga uzņēmējdarbība ir viens no mūsdienu lielākajiem izaicinājumiem. Katrs ieguldījums ir svarīgs, lai panāktu normālu darbību un radītu izšķirošas pārmaiņas. Mēs, Audi komanda, vēlamies saviem klientiem piedāvāt vislabāko ilgtspējīgo mobilitāti, kā arī visās uzņēmējdarbības jomās pastāvīgi darboties ilgtspējīgā veidā.

 • 1920x1080_01.jpg
  Kā Audi taupa resursus

  Audi jau samazina CO2 izmešus pievienotās vērtības veidošanas ķēdē un šādi rīkojas kopā ar saviem piegādātājiem. Tam ir liels potenciāls, it īpaši saistībā ar tērauda, alumīnija un akumulatoru racionālu izmantošanu.

  Uzziniet vairāk
 • 1920x1080_04.jpg
  Kā Audi veicina oglekļneitrālu ražošanu

  Līdz 2025. gadam visām Audi rūpnīcām ir jākļūst pilnībā oglekļneitrālām. Mūsu Briseles rūpnīcā tas jau ir sasniegts. Citi pasākumi, piemēram, ražošanas ūdens attīrīšana un atkritumu pārstrāde palīdz visām Audi rūpnīcām pakāpeniski darboties videi draudzīgāk.

  Uzziniet vairāk
 • 1920x1080_10.jpg
  Kā Audi paplašina savu uzlādes infrastruktūru

  Sadarbībā ar Eiropas ātras uzlādes infrastruktūras tīklu IONITY, Audi padara elektromobilitāti praktisku ikdienas lietošanā. Līdz 2020. gadam IONITY nodrošinās elektroautomobiļu akumulatoru ātru uzlādi 400 stacijās 25 valstīs.

  Uzziniet vairāk

Kāds ir Audi devums satiksmē

Dažu tuvāko gadu laikā Audi ieviesīs e-modeļu programmu premium klases automobiļu segmentā. Tiek ražoti gan pilnībā elektriski automobiļi, gan plug-in hibrīdautomobiļi. Ar e-tron Audi 2018. gadā sekmīgi sāka ražot pilnībā elektriskus modeļus. Uzņēmums iepazīstināja ar e-tron sērijas otro modeli – jauno Audi e-tron Sportback.

Mūsu e-tron modeļi

Modeļu pārskats

Mūsu plug-in hibrīda modeļi

Modeļu pārskats
 • 1920x1080_07.jpg
  Kā Audi uztur ilgtspēju uzņēmējdarbībā

  Līdz 2025. gadam Audi būs ieviesis savu „Together4Integrity“ programmu visās uzņēmējdarbības jomās. Programma apvieno korporatīvo kultūru, atbilstību un integritāti. Ilgtspējīgas kultūras pārmaiņas sastāvdaļa ir arī „pastāvīgi komanda“.

  Uzziniet vairāk
 • 1920x1080_11.jpg
  Kā Audi nodrošina ilgtspējīgu darbību, saglabājot ekonomiskas sekmes

  Ilgtspējība nav tikai Audi, bet arī mūsdienu premium klienta prioritāte. Tādēļ uzņēmums ilgtermiņā piedāvās oglekļneitrālu premium klases mobilitāti visu modeļu klāstā. Iekļaujot ētiskos, ekoloģiskos un sociālos aspektus, Audi sper nākamo soli elektrificētās nākotnes virzienā.

  Uzziniet vairāk