A4 Limousine > A4 > Sākumlapa
A4 Saloon

A4 Limousine

Izteikti sportisks.
Audi A4 Limousine.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 6,8–4,9 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 155–125 g/km

Pateicoties jaunai dizaina valodai un gandrīz pilnīgi no jauna izstrādātai virsbūvei, Audi A4 Limousine sportiskais raksturs ir pamanāmāks nekā jebkad: tas izskatās dinamiskāks un jaudīgāks, saglabājot pievilcību un estētiku. Kvalitatīvs un funkcionāls salons, inovatīvas digitalizācijas, informācijas un izklaides un vadītāja palīgsistēmu tehnoloģijas un jaudīgi dzinēji padara šo automobili par ļoti pievilcīgu izvēli.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
  • Jaudīgais vienotais režģis un platās gaisa ieplūdes atveres veido izteiksmīgu priekšpuses elementu.

  • Ar gandrīz pilnībā no jauna izstrādāto virsbūvi Audi A4 sedans izskatās sportiskāks nekā jebkad līdz šim.

  • Raugoties no sāniem, no dizaina elementiem jāizceļ platie spārni, izteiksmīgie sliekšņi un lielie alumīnija diski.

  • Aizmugurē sportisku tēlu rada vairāklīmeņu difuzors ar trapecveida izplūdes caurulēm.

  • Dzinēju klāstu (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 6,8–4,9 l/100 km, CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 155–125 g/km) veido trīs benzīna un divi dīzeļdzinēji.

  • Audi A4 sedana vadītājam palīdz dažādas palīgsistēmas.

  • Izvēles aprīkojumā pieejamajiem matricas LED lukturiem ir dinamisks apgaismojuma dizains un dinamiski virzienrādītāji.

  • Audi A4 sedana salons piedāvā lielu ietilpību un plašu izvēles aprīkojuma klāstu, piemēram, Ambiente apgaismojuma paku.

  • Jūsu digitālā dzīve turpinās pie Audi A4 sedana stūres, pateicoties tādām progresīvām tehnoloģijām kā MMI navigation plus ar MMI touch.

Plašs un kvalitatīvs – salons

Audi A4 Limousine salons piedāvā bagātīgu ietilpību un elementu izkārtojumu, kas veidots ar mērķi palielināt gaišumu un plašumu. Piemēram, nepārtrauktā gaisa plūsmas josla izceļ automobiļa platumu, bet hromētā josla virs tās akcentē augsto kvalitāti. Lielais glabāšanas nodalījums viduskonsolē piedāvā praktisku vietu priekšmetu uzglabāšanai. Standarta salona apgaismojumā iekļautas lasīšanas gaismas, kuras var izmantot arī noskaņas radīšanai. Ar vienu vai vairākām papildu aprīkojumā pieejamajām Ambiente apgaismojuma pakām varat radīt īpašu labsajūtas atmosfēru. Īpašs risinājums Audi A4 Limousine ir mūsu moduļveida aprīkojuma līniju koncepcija. Tā piedāvā jums plašākas konfigurācijas izvēles iespējas, ļaujot apvienot dažādas salona un ārienes dizaina pakas.

Audi A4 Saloon

Progresīvas tehnoloģijas

Pateicoties intuitīvai darbības koncepcijai ar pieskāriena funkciju un ikdienas runas atbalstu, Audi A4 Limousine ir ļoti ērts lietošanā. Digitālo informācijas un izklaides tehnoloģiju klāsta papildu aprīkojumā ir pieejama Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma plus. Skaidrais 12,3 collu ekrāns ar augstu izšķirtspēju attēlo svarīgākās funkcijas, ieskaitot braukšanas ātrumu un dzinēja apgriezienus, tieši acu priekšā. Papildu aprīkojumā pieejamā Audi connect atslēga¹ un Audi phone box¹ ļauj automobilī integrēt viedtālruni.

Audi A4 Saloon
Vairāk par darbības koncepciju un informācijas un izklaides sistēmu

Jaudīgi dzinēji

Audi A4 Limousine ir pieejami dažādi dzinēji ¹. Piedāvājumā ir benzīna 2,0 TFSI ar 110 kW (150 ZS), 140 kW (190 ZS) vai 180 kW (245 ZS) jaudu. Visjaudīgākais variants ir aprīkots ar ultramoderno tehnoloģiju, kas tikai dažu milisekunžu laikā aktivizē quattro pilnpiedziņu, ja to prasa situācija, nodrošinot optimālu saķeri un braukšanas dinamiku. 2,0 TDI dīzeļdzinējs attīsta 140 kW (190 ZS) jaudu, bet lielākais 3,0 TDI dzinējs – 170 kW (231 ZS). Daži no šiem dzinējiem ir aprīkoti ar 12 voltu daļēja hibrīda tehnoloģiju ar siksnas piedziņas starteri-ģeneratoru un litija jonu akumulatoru. Šī tehnoloģija ļauj, piemēram, izslēgt dzinēju braukšanas laikā un ripot brīvgaitā, tā samazinot degvielas patēriņu.

¹ Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 6,8–4,9 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 155–125 g/km

Audi A4 Saloon

Neredzams palīgs

Audi A4 Limousine vadītājam palīdz dažādas palīgsistēmas⁵. Izvēlieties sev piemērotāko no dažādām pakām ar gatavu konfigurāciju, piemēram, pilsētas palīdzības paku. Tā apvieno pilsētas satiksmē noderīgas sistēmas, piemēram, stāvvietas palīgsistēmu plus un atpakaļskata kameru. Izkāpšanas brīdinājums, kas arī ir iekļauts šajā pakā, konstatē, ja no aizmugures tuvojas cits satiksmes dalībnieks, un, ja nepieciešams, brīdina jūs ar LED signālu, atverot durvis. Audi A4 Limousine standarta aprīkojumā iekļauta Audi pre sense city sistēma, kas vizuāli un akustiski brīdina par gaidāmu sadursmi ātrumā līdz 85 km/h. Kā brīdinājums var vibrēt arī bremžu pedālis.

Funkcionāls un izteiksmīgs – apgaismojums

Vēl viena unikāla Audi A4 Limousine iezīme ir progresīvais apgaismes ierīču dizains. Standarta aprīkojumā iekļauti priekšējie lukturi ar LED tehnoloģiju. Tie nodrošina redzamību kā dienā uzreiz pēc ieslēgšanas. Papildu aprīkojumā ir pieejami HD Matrix LED priekšējie lukturi ar dinamisko apgaismojumu un dinamiskajiem virzienrādītājiem. HD Matrix LED tehnoloģija apvieno kameras sistēmu ar gaismas diodēm un precīzu optiku. Sistēma spēj aptumšot zonas, kurās atrodas pretimbraucošie transportlīdzekļi, atstājot pārējo ceļu spoži izgaismotu. Atslēdzot vai aizslēdzot automobili, priekšējie lukturi attēlo iespaidīgu gaismas animāciju. Arī aizmugurējiem lukturiem papildu aprīkojumā ir pieejama šī unikālā gaismas rotaļa un dinamiskie virzienrādītāji.

Audi A4 Saloon
1
Lai iegūtu informāciju par saderīgiem tālruņiem, konsultējieties ar savu Audi partneri vai apmeklējiet vietni www.audi.com/bluetooth.
2
Plašāka informācija par Audi connect ir pieejama vietnē www.audi.com/connect un pie jūsu Audi partnera.
3
Google un Google logotips ir reģistrētas Google Inc. preču zīmes.
4
Pieejamība ir atkarīga no valsts. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.audi.com/myaudi. Tiešsaistes mediju straumēšanai nepieciešams aktīvs WLAN savienojums starp viedtālruni un Audi MMI.
5
Ņemiet vērā, ka palīgsistēmas tikai palīdz vadītājam sistēmas ierobežojumu ietvaros. Vadītājam ir vienmēr jāpievērš uzmanība notiekošajam, un viņš vienmēr ir atbildīgs par automobiļa vadīšanu.