RS 4 Avant > A4 > Sākumlapa
 • stage_exterior_front.jpg
The new Audi RS 4 Avant combines performance with everyday convenience.

RS 4 Avant

Atlētisma un funkcionalitātes apvienojums
Jaunais Audi RS 4 Avant

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā: 8.8 l/100 km; CO₂-izmeši kombinētajā ciklā: 200-199 g/km

Savā ceturtajā paaudzē RS 4 Avant apvieno ievērojamu zirgspēku jaudu ar funkcionālu ietilpību un iedvesmo ar raksturīgajām RS formas līnijām. No Audi vienotā priekšējā režģa ar šūnu dizaina elementiem un RS4 emblēmas uz izteiksmīgajām līnijām ap platajām riteņu arkām, līdz izvēles aprīkojumā pieejamajai RS sporta izplūdes sistēmai ar lieliem, ovāliem izpūtējiem – ikviena detaļa pauž nepārprotamu sportiskumu, vienlaikus piedāvājot pietiekami daudz vietas ikdienas dzīves izaicinājumiem.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
 • Audi RS 4 Avant ir A4 sērijas sportiskais flagmanis un braukšanas dinamikas izcilnieks, kas uzsāk jaunu RS dizaina ēru ar savu izcilo atlētismu. Tā atlētiskā daba sāk jaunu RS dizaina ēru, vienlaikus atspoguļojot vairākas autosporta detaļas no leģendārā Audi 90 quattro IMSA GTO

 • No platajām riteņu arkām, sliekšņiem un spēcīgajām kontūrām, līdz RS jumta malas spoilerim – Audi RS 4 Avant nespēj slēpt savus autosporta gēnus.

 •  Vīrišķīgs un sportisks: RS priekšējais buferis ar spīdīgi melnu oriģinālo Audi vienoto priekšējo režģi ar šūnu dizainu un vienlaidu matēta alumīnija ietvaru. Tas ideāli papildina izvēles aprīkojumā pieejamo Nogaro zilo perlamutra virsbūves krāsu.

 •  Vidējais degvielas patēriņš ir 8,8 litri uz 100 kilometriem (199 grami CO2 uz kilometru). Tas ir 17 procentu uzlabojums, salīdzinot ar iepriekšējās paaudzes modeli. Mums ir izdevies arī samazināt svaru: jaunais Audi RS 4 Avant sver 1790 kilogramus, kas ir par 80 kilogramiem mazāk nekā iepriekš.

 • Katra detaļa ir veidota, domājot gan par sportiskumu, gan funkcionalitāti. Jūs arī varat izcelt citas īpašības atbilstoši savām vēlmēm. Piemēram, oglekļa šķiedras efekta pakete ar melniem stiprinājumiem īpaši izceļ priekšējo un aizmugurējo spoileri, durvju moldingus un aizmugurējo difuzoru.

 • Izteiksmīgais RS jumta malas spoileris, īpaši izceltais difuzora ielaidums un izvēles aprīkojumā pieejamā RS sporta izplūdes sistēma ar lieliem, ovāliem izpūtējiem spīdīgi melnā krāsā – katrs brauciens ar Audi RS 4 Avant būs neaizmirstams.

 •  Perforēta āda, RS emblēma, kontrastējošas šuves: RS trīs spieķu sporta formas stūre ar saplacinātu apakšu, ādas apdari un daudzfunkciju slēdžiem ir ideāla veiktspējas un precizitātes kombinācija.

 •  Audi RS 4 Avant apvieno funkcionalitāti ar veiktspēju visaugstākajā līmenī. Sacīkšu trases izjūtas pastiprina arī RS priekšējie sporta sēdekļi. Ar izteiktajiem sānu balstiem tie droši notur ķermeni vietā pagriezienu laikā. Tos ir iespējams pasūtīt ar izsmalcinātas Nappa ādas apdari, šūnu formas izšuvumiem un kontrastējošām šuvēm. Kvalitatīvie sacīkšu alumīnija vai izvēles aprīkojumā pieejamie oglekļa šķiedras dekori rada sajūtu, ka sēžat pie stūres ikdienas sacīkšu automobilim.

 •  Ar standarta RS piekari Audi RS 4 Avant ir par septiņiem milimetriem zemāks nekā A4 bāzes modelis ar sporta piekari. Izvēles aprīkojumā ir pieejama RS sporta piekare ar dinamisko gaitas kontroli (DRC), keramiskajām bremzēm un tikai RS paredzētu dinamisko stūres vadību.

 • Jaunais Audi RS 4 Avant sniegs jums unikālu veiktspējas un dizaina apvienojumu jūsu ikdienas dzīvē.

RS 4 Avant tehniskie dati

250

km/h

Ierobežots maksimālais ātrums

280

km/h

Ierobežota maksimālā ātruma iespēja

4.1

Sek

No 0 līdz 100 km/h

Vairāk par dzinēju
Vairāk par gaismām
RS bremžēsanas sistēma spēj Audi RS 4 Avant apstādināt īpaši ātri.

Iespaidīgi ātrs. Vēl straujāka bremzēšana.

Audi RS 4 Avant pārliecināto izskatu izceļ 20 collu kaltie alumīnija diski ar pieciem dubultspieķiem ar asām malām spīdīgā melnā antracīta krāsā. Izvēles aprīkojumā pieejamie sarkani lakotie bremžu suporti atspoguļo tā atlētismu.

Vairāk par salonu