A5 Sportback > A5 > Sākumlapa
A5 Sportback 2019

A5 Sportback

Emocijas un funkcionalitāte

Funkcionāls sportiskuma un elegances apvienojums: Audi A5 Sportback piedāvā sportisku avangarda dizainu apvienojumā ar izcilu sedana salona ietilpību. Progresīvas tehnoloģijas un inovatīvas palīgsistēmas rūpējas par drošību, lai jūs varētu netraucēti gūt prieku, esot ceļā.

Pārsteidzošs komforts un plašums

A5 Sportback ietilpīgajā bagāžas nodalījumā pietiek vietas 480 litriem bagāžas. Ērtu bagāžas ievietošanu un izcelšanu nodrošina standarta aprīkojumā iekļautais elektriskais bagāžas nodalījuma vāks, bet papildu aprīkojumā ir pieejama arī tā vadība ar sensoru. Izvēles aprīkojumā iespējams pasūtīt papildu vidējo aizmugurējo sēdekli.

Elegants un sportisks

Viduslīnijas viļņa forma piešķir A5 Sportback emocionālu eleganci. Tā ir vēl vairāk izcelta nekā iepriekšējās paaudzes modelim, un tai ir telpisks dizains, kas rada gaismu un ēnu spēli. Spēcīgās līnijas virs riteņu arkām uzsver automobiļa dzīslās esošos Quattro gēnus. Aizmugurē ir horizontāla un ļoti precīza dizaina līnija. Garo bagāžas nodalījuma vāku noslēdz raksturīga malas pārkare.

Vairāk par ārieni

Premium klase bez kompromisiem

No ergonomiskajiem sporta sēdekļiem līdz izvēles aprīkojumā pieejamajai S line sporta stūrei ar ādas apdari, 3 spieķiem, daudzfunkciju vadību un plakanu apakšu līdz iespējai piepildīt visas jūsu vēlmes salonā – pat vismazākajām detaļām tiek pievērsta maksimāla uzmanība.

Uzziniet vairāk par individuālo salona pielāgošanu un Audi exclusive

Nākotne acu līmenī

Sekojiet notiekošajam: navigācijas, informācijas un izklaides sistēma vai Audi connect pakalpojumi – izvēles aprīkojumā pieejamā Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma piedāvā vadītājam svarīgu informāciju divos dažādos displejos. Ar maziem vai lieliem apaļiem mērinstrumentiem. Tā ir ērti kontrolējama ar pogām uz stūres. Integrējiet sava viedtālruņa datus automobilī, izmantojot izvēles aprīkojumā pieejamo Audi viedtālruņu interfeisu.

Vairāk par informācijas un izklaides sistēmu un palīgsistēmām

Dienas gaisma salonā

Izvēles aprīkojumā pieejamais panorāmas stikla jumts ir pilnībā atverams un piepilda salonu ar gaismu.

A5 Sportback 2019