A6 Limousine > A6 > Sākumlapa
 • stage_exterior_front.jpg

A6 Limousine

Progresu ir labāk ne vien sajust, bet arī piedzīvot

Kad dizains sastop efektivitāti, sportiskums – stilu, kad inovācija un precizitāte iet roku rokā un progresīva elegance ir jūtama ikvienā līnijā, kad apvienojas forma un funkcionalitāte un progress stāv pāri visam, tad biznesa klasē ir jauns līderis – Audi A6 Limousine. Atlētisks kā vēl nekad. Neatkarīgs kā vienmēr.

Galerija
Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
1920x1080_CLASSIC_M01_SEDAN_COMP_09_FINAL_FLAT.jpg
1920x1080_CLASSIC_M01_SEDAN_COMP_09_FINAL_FLAT.jpg
 • Ar aizraujošām virsmām, asām malām un zīmīgām līnijām biznesa klases limuzīns nepārprotami norāda uz savu raksturu.

 • A6 Limousine ir izteikts jaunās Audi dizaina valodas vēstnesis.

 • Atslēgšana, aizslēgšana un dzinēja iedarbināšana ar Android viedtālruni. Pēc vēlēšanās Audi connect atslēgas aizvieto ierastās automobiļa atslēgas, un A6 Limousine lietošana kļūst vēl ērtāka.

 • Īsais bagāžas nodalījuma vāks beidzas ar izliektu nošķeltu malu, kas nodrošina optimālu aerodinamiku un rada smalki slīpētu formu.

 • Garš motora pārsegs, gara garenbāze, īsa pārkare. Audi A6 Limousine izceļas ar sabalansētām proporcijām un izteiktu sportiskumu.

 • Izcila dinamika: virs riteņiem izteiktas spēcīgas kontūras, kas liecina par Audi quattro gēniem.

 • Izlauzties, atklāt jauno, uzlūkot pasauli ar citām acīm – par to sapņo daudzi, bet mēs to īstenojam.

 • Lielāks komforts, neatkarība un drošība gan garās, gan īsās distancēs. A6 Limousine ar jaunām un uzlabotām vadītāja asistenta sistēmām izvirza augstākās klases kritērijus.

 • Platā un zemā radiatora reste, plakanie lukturi un izteiktās gaisa ieplūdes kontūras izstaro sportiskumu.

 • Lielāka telpa: plašāks nekā iepriekšējais modelis. Jaunajā Audi A6 Limousine ir vairāk vietas kājām aizmugurē sēdošajiem pasažieriem, saglabājot to pašu bagāžas nodalījuma ietilpību – 530 litri.

Nepārprotams pieteikums.
No visām perspektīvām.
Paplašinātā radiatora reste, sānu gaisa ieplūdes ar sportiski hromētu apdari, šaurie lukturi – Audi A6 Limousine progresīvais priekšpuses dizains ir iespaidīgs jau no pirmā skatiena. Asās spārnu līniju šķautnes ar spēcīgiem izliekumiem virs riteņa arkas akcentē quattro gēnus. Sānu spoguļi sportiski iestrādāti durvju līnijās. Coupé stila plūstošā jumta līnija eleganti pāriet trīsdimensiju formas aizmugures daļā ar raksturīgo alumīnija apdari.
Vairāk par gaismas tehnoloģijām
Das Ambientelicht der neuen A6 Limousine bereichert das stimmige Interieur-Design.

Noskaņas radīšana

Papildaprīkojumā iekļautais Kontur Ambiente apgaismojums rada vienreizīgu atmosfēru un Audi A6 patīkami fascinējošu noskaņu. Precīzas kontūras gaismas akcentē instrumentu paneli, centrālo konsoli un citus dizaina elementus 30 dažādos krāsu toņos ar pakāpeniski regulējamu intensitāti.

A6 Limousine specifikācijas

400

Personalizējamas funkcijas

4

Šasijas regulējums pēc izvēles

21"

Riteņi pēc izvēles

Vairāk par būtiskākajām iezīmēm
Vairāk par vadītāja asistenta sistēmām

Ikreiz par vienu paaudzi priekšā.
Jau astoņas paaudzes.

Inovācijas tiek ieviestas tālredzīgi. Ar nākotnes koncepciju, apjomīgu tīklu izveidi un plašu vadītāja asistenta sistēmu piedāvājumu tiek īstenota digitalizācija. Lielāka drošība. Lielāks komforts. Jauni augstākās klases kritēriji. Tās ir mūsu prasības. Tā ir mūsu kaislība. Tas ir Audi A6 Limousine astoņās paaudzēs.

Auch im Weitwinkel ein echter Hingucker: die neue A6 Limousine.