S6 Avant > A6 > Sākumlapa
S6 Avant

S6 Avant

Daudzpusīgs, gudrs, sportisks
Audi S6 Avant

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 6,5 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 171 g/km

Audi S6 Avant var būt gan ideāls darba automobilis, gan uzticams sabiedrotais ģimenes izbraucieniem. Tas piedāvā arī bagātību informācijas un izklaides tehnoloģiju un palīgsistēmu aprīkojumu, sportiskas braukšanas īpašības un dinamisku dizainu.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
1920x1080_AS6_A_181005-2.jpg
1920x1080_AS6_A_181005-2.jpg
  • Priekšējam spoilerim ir alumīnija krāsas panelis, kas ir vēl viens no Audi S6 Avant¹ S modeļiem raksturīgajiem elementiem.

  • Audi S6 Avant¹ ir pārsteidzoši daudzveidīgs.

  • Izvēles aprīkojumā ir pieejami 21 collas diski un bremžu suporti sarkanā krāsā.

  • S modeļa raksturīgajā difuzorā ir integrētas četras hromētas izplūdes caurules.

  • Ar bagāžas nodalījuma ietilpību līdz 1680 litriem Audi S6 Avant¹ spēj izpildīt visas ietilpības prasības.

  • Trīs litru TDI dzinējs (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 6,5 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 171 g/km) attīsta 257 kW (349 ZS) jaudu.

  • S6 emblēma aizmugurē uzreiz ļauj atpazīt, ka šis ir Audi S6 Avant¹.

  • S6 saimē iekļauti Audi S6 Avant¹ un Audi S6 sedans (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 6,3–6,2 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 165–164 g/km).

  • Audi S6 Avant¹ standarta aprīkojumā iekļautas daudzas informācijas un izklaides tehnoloģijas, piemēram, Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma.

  • Izvēles aprīkojumā pieejamā Audi Connect atslēga ir viens no pakalpojumiem no mūsu piedāvātā plašā Audi Connect klāsta.

Ietilpīgs bagāžas nodalījums

Ar neskaitāmiem uzglabāšanas nodalījumiem un parocīgiem risinājumiem Audi S6 Avant izpilda visaugstākās ietilpības prasības. Bagāžas nodalījuma ietilpība ir 565 litri. Nolokot aizmugurējo sēdekļu atzveltnes, to iespējams palielināt līdz 1680 litriem. Ar izvēles aprīkojumā iekļauto komforta atslēgu un bagāžas nodalījuma atvēršanas sensoru bagāžas nodalījuma durvis iespējams atvērt ar kājas kustību.

Rear Audi S6 Avant
Vairāk par ietilpības koncepciju

Izbaudiet tehnoloģijas

Visas nepieciešamās informācijas un izklaides sistēmas ir tieši acu priekšā un ērti aizsniedzamas. Standarta aprīkojumā iekļautās Audi virtuālās vadītāja informācijas sistēmas 12,3 collu full-HD izšķirtspējas digitālo instrumentu bloku iespējams vadīt, izmantojot daudzfunkciju stūres slēdžus. Ar VIEW pogas palīdzību atbilstoši vajadzībām iespējams pārslēgties starp diviem režīmiem, centrā attēlojot spidometru, tahometru un citus mērinstrumentus vai navigācijas informāciju un tamlīdzīgu grafisko saturu.

Domājot par izklaidi, papildus standarta Audi skaņas sistēmai izvēles aprīkojumā tiek piedāvāta Bang & Olufsen skaņas sistēma. Šajā augsta līmeņa sistēmā iekļauts 15 kanālu pastiprinātājs un 16 skaļruņi. Jaunā 3D skaņa rada telpiska skanējuma efektu priekšējos sēdekļos. Savukārt Advanced versija piedāvā 19 kanālu pastiprinātāju un 19 skaļruņus, kas projicē 3D skanējumu visā automobilī, nodrošinot visiem braucējiem koncerta cienīgu skaņas baudījumu.

Cockpit Audi S6 Avant
Vairāk par darbības koncepciju un informācijas un izklaides sistēmu
Iespaidīgi parametri¹

Jauda

257

kW

(349 ZS)

Griezes moments

700

Nm

Paātrinājums

5,1

sek.

0 līdz 100 km/h

Sportiska piedziņas sistēma

Daudzpusīgais Audi S6 Avant ir aprīkots ar jaudīgu dīzeļdzinēju. 3,0 V6 TDI dzinējs attīsta 257 kW (349 ZS) jaudu un 700 ņūtonmetru griezes momentu, ļaujot Audi S6 Avant paātrināties no 0 līdz 100 km/h 5,1 sekundē.

Sporty acceleration Audi S6 Avant
Vairāk par braukšanas dinamiku un komfortu

Sportisks un ietilpīgs –
salons

Sportiskais dizains turpinās arī Audi S6 Avant salonā – atverot vadītāja vai priekšējā pasažiera durvis, pirmo iespaidu rada izgaismotie alumīnija sliekšņi ar S emblēmu un rombveida akcentiem. Standarta S sporta sēdekļi ar S emblēmu nodrošina stabilu atbalstu un ir elektriski regulējami vairākos virzienos. Arī uz selektora sviras viduskonsolē ir izvietota S emblēma. Izvēles aprīkojumā pieejamās ādas pakas un dekori piedāvā papildu personalizēšanas iespējas.

Visiem pasažieriem, ieskaitot arī aizmugurē sēdošos, ir pietiekoši daudz vietas galvai un kājām. Vēl augstāku komforta līmeni palīdz nodrošināt izvēles aprīkojumā pieejamā gaisa kvalitātes paka ar jonizētāju. Izvēles aprīkojumā pieejamais panorāmas stikla jumts ielaiž salonā vairāk gaismas un nodrošina papildu ventilāciju.

Innenraum des S6 Avant

Jaudīga aizmugure

S6 emblēma ir tikai viens no elementiem, kas liecina, ka šis automobilis ir Audi S6 Avant. Skaidras atpazīšanas zīmes ir arī tumši hromēts difuzors ar alumīnija krāsas ietvaru un četri hromēti izplūdes cauruļu uzgaļi.

Rear Audi S6 Avant