Jaunais Audi A8 > A8 > Sākumlapa
Jaunais Audi A8

A8

Laipni lūgti nākotnē

Nekad iepriekš mēs nevarējām to paveikt tik visaptveroši un tālejoši, kā tas ir ar jauno Audi A8. Ar to ir sākusies jauna dizaina valoda, jauna vadības ideja, jauns kvalitātes līmenis. Jaunais Audi A8 iepazīstina ar luksusa klases nākotni.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
1920x1080_InlineMediaGallery_AA8_171002.jpg
1920x1080_InlineMediaGallery_AA8_171002.jpg
  • Sportiskā puse: A8 kupejas muskuļotais siluets, kura proporcijas vienādi akcentē priekšējos un aizmugurējos riteņus, skaidri norāda uz zīmola quattro gēniem.

  • Vadība no aizmugurējā sēdekļa: svarīgas regulēšanas un mediju funkcijas iespējams vadīt no aizmugurējās rindas, izmantojot noņemamu 5,7 collu OLED tehnoloģijas skārienjutīgo displeju.

  • Kāju un muguras masāža ērtos apsildāmos un ventilējamos sēdekļos, dubulti atlokāms galds, pat sava klimata zona − tas viss Jūs gaida jaunā A8 aizmugurē.

  • Intuitīvi izmantota daudzveidība: Audi A8 skārienjutīgie displeji reaģē ne tikai uz iemācītiem žestiem kā, piemēram, vilkšanu vai pieskārienu, tiem ir arī ļoti precīza taktilā un akustiskā reakcija.

  • Rūpnieciskā kvalitātē apstrādāti reti un autentiski materiāli − tik vienkārši un bez kompromisiem sevi prezentē Audi interjers.

  • Brīva telpa kā lielākā vērtība: Audi A8 saviem pasažieriem piedāvā lielāko luksusa klases automobiļa salonu.

  • 23 precīzi saskaņoti skaļruņi, kas apgādāti ar 1920 vatu jaudu. Bang & Olufsen Advanced Sound sistēma padara Audi A8 par patīkamu piedzīvojumu visām maņām.

  • Tīklā ar Jūsu ikdienas dzīvi: jaunumus no visas pasaules transportlīdzeklī nodrošina jaunā Audi LTE Advanced tehnoloģija. Tādējādi ir pieejams pārsūtīšanas ātrums līdz pat 300 Mbit/s.

Jauna dizaina valoda
Audi zīmols ir labi pazīstams ar sportisku raksturu, vieglu konstrukciju, kā arī quattro pastāvīgo pilnpiedziņu, un jaunais A8 iemieso šīs vērtības. Sabalansētās proporcijas vienādi izceļ visus četrus riteņus, muskuļotās līnijas virs riteņu arkām vizualizē quattro piedziņu.
Fascinējošs.
Jaunā Audi A8 raksturs
Vairāk par dizainu
Ar vieglumu uz priekšu
Audi A8 ir pieejams ar diviem V6 turbo dzinējiem: 3,0 TDI un 3,0 TFSI. Dīzeļdegvielas dzinējs ar 2967 cm3 tilpumu attīsta 210 kW (286 ZS) jaudu un 600 Nm lielu griezes momentu. Tas ļauj A8 standartā aprīkotu ar quattro piedziņu sasniegt 100 km/h ātrumu vien 5,9 sekundēs.
Komforts
Dinamika
Vairāk par dzinēju
Laden der Fahrzeugbatterie per Induktion: Audi führt mit dem A8 das induktive Laden ein.

Autonoma braukšana

Jaunais A8 ir pirmais automobilis pasaulē, kas izstrādāts, paredzot augstā līmenī automatizētu braukšanu.

Vairāk par vadītāja palīdzības sistēmām
Bagātīgs iekšējais apgaismojums jaunajā Audi A8

Elegance
jaunā gaismā

Daudzkrāsainais Ambiente gaismas aprīkojums jaunajam Audi A8 salonam piešķir augstas klases līmeni un nepārprotamu pārākumu.

Vairāk par salonu
Vairāk par vadību
Specifikācija

400

Iespējamu
personalizāciju

41

Vadītāja palīdzību sistēmu

8

Materiālu-
un krāsu gammu

A8