Q3 Sportback > Q3 > Sākumlapa
 • stage_exterior_front.jpg
Der neueAudi Q3 Sportback

Q3 Sportback

Ekstraverta SUV kupeja.
Audi Q3 Sportback.

Kombinētais degvielas patēriņš*: 7,7–4,7 l/100 km
Kombinētā CO₂ emisija*: 174–123 g/km

Vizuāli pievilcīgais un ikdienā uzticamais Audi Q3 Sportback apvieno kupejas estētiku un emocionalitāti ar apvidus automobiļa spēku un funkcionalitāti. Plašais informācijas un izklaides sistēmas un savienojamības piedāvājums, kā arī apjomīgais standarta aprīkojums sagādā patiesu braukšanas prieku.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
 • Pilnīgi jauns spēkrats mūsu produktu klāstā: Audi Q3 Sportback ar savu estētisko kupejas siluetu.

 • Melnais vienotais radiatora režģis ir trīsdimensionāls un uzsver priekšpuses sportisko formu.

 • Jaudīgie dzinēji ar TDI vai TFSI tehnoloģiju sagādā īpašu braukšanas prieku.

 • LED lukturi ir iekļauti standarta komplektācijā, papildaprīkojumā var izvēlēties HD Matrix LED tehnoloģiju.

 • Zemā jumta līnija pāriet lēzeni slīpajos D statņos un beidzas ar jumta spoileriem.

 • Izmantojiet plašo Audi oriģinālo aksesuāru piedāvājumu, piemēram, jumta šķērsstieņus un jumta bagāžas kasti.

 • Daudzkrāsainā Kontūru/Ambient apgaismojuma paka ir papildaprīkojuma līnijas Interieur design selection daļa.

 • Izbaudiet Audi Q3 Sportback augstākā līmeņa digitalizāciju.

 • 15 augstas veiktspējas skaļruņi, kas ir iekļauti Bang & Olufsen Premium skaņas sistēmā ar 3D skaņu, nodrošina telpisku skanējumu kā dzīvajā koncertā.

Digitālā kabīne

Izbaudiet Audi Q3 Sportback augstākās klases jaunākās paaudzes informācijas un izklaides sistēmu. Standarta aprīkojumā ir iekļauts 10,25 collu digitālais kombinētais instrumentu panelis. Pastāv arī iespēja izvēlēties Audi virtuālo vadītāja informācijas sistēmu plus ar 12,3 collu HD displeju ar īpaši labas izšķirtspējas animācijām, kas sniedz būtiskāko transportlīdzekļa informāciju. Papildaprīkojumā pieejamā MMI informācijas un izklaides sistēma tiek kontrolēta augstākās klases versijā MMI Navigation plus ar MMI 10,1 collu skārienekrānu, kas ir iemontēts centrālajā konsolē. Izmantojot dažādās saskarnes un savienojumus, savas mobilās ierīces1 varat savienot ar spēkratu. Šim nolūkam izmantojiet plašo Audi connect2 pakalpojumu klāstu.

Das Cockpit des Audi Q3 Sportback
Vairāk par Bang & Olufsen

Braukšanas prieks ar standarta komplektāciju

Lai sagādātu jums īpašu braukšanas prieku, esam aprīkojuši Audi Q3 Sportback standarta versiju ar dažām tehnoloģijām, kas palielina dinamiku uz ceļa. Sporta balstiekārta nodrošina labu saķeri. Progresīvā stūres iekārta nodrošina tiešu stūres uzvedību, piemēram, uz līkumainiem lauku ceļiem un pagriezienos. Audi drive select ar sešiem dažādiem režīmiem ļauj ietekmēt spēkrata īpašības. Papildus dzinēja un pārnesumu iestatīšanai sistēma ietekmē arī elektroniski regulējamos amortizatorus un stūres atbalstu. Dzinējiem piedāvājam TDI agregātu ar 110 kW (150 ZS) vai 169 kW (230 ZS) 2,0 litru TFSI.

Dynamische Vorbeifahrt des Audi Q3 Sportback
Vairāk par autovadītāja palīdzības sistēmām
360 grādu apkārtskats

Salons: piedalieties dizaina veidošanā

Mūsu aprīkojuma līnijas koncepcija ļauj izveidot individuālu Audi Q3 Sportback salona dizainu. Izvēlieties, piemēram, no fotoattēlos piedāvātajām iespējām sistēmā Interieur design selection. Tajā ir iekļauti priekšējie sporta sēdekļi, daudzkrāsaina Kontūru/Ambient apgaismojuma paka un augstvērtīgi dekoratīvie elementi. S line salona papildaprīkojumā tostarp ir pieejami sporta sēdekļi ar S emblēmu, ādas trīsstaru stūre ar daudzfunkcionālu plus aprīkojumu, kurā ir iekļauts stūres rata rokturis un izvēles sviru pogas no perforētas ādas, kā arī nerūsējošā tērauda pedāļi un kāju balsti.

Der Innenraum des Audi Q3 Sportback mit Ambientelicht

Mainīgs un funkcionāls

Audi Q3 Sportback salonā ir pieejamas dažādas variācijas. Aizmugurējā sēdeklī ir trīs vietas un standarta komplektācijā to var gareniski pārvietot par 130 milimetriem, tā trīsdaļīgās atzveltnes ir regulējamas septiņās pozīcijās. Bagāžas nodalījuma tilpums ir no 530 līdz 1400 litriem. Papildaprīkojumā piedāvājam elektrisko bagāžas nodalījuma vāku, kuru var ērti atvērt ar kājas kustību, ja ir aizņemtas rokas.

Audi Q3 Sportback mit geöffnetem Kofferraum
Vairāk par Audi oriģinālajiem aksesuāriem

Spožas gaismas

Priekšējie lukturi LED tehnoloģijā ir iekļauti Audi Q3 Sportback standarta komplektācijā. Papildaprīkojumā ir pieejami arī HD Matrix LED priekšējie lukturi ar dinamiskām tālajām gaismām. Audi matricas LED tehnoloģija selektīvi neapžilbina pretim braucošos transportlīdzekļus, taču pārējā brauktuves daļa paliek izgaismota. Dinamiskās tālās gaismas nodrošina augstu atpazīšanas līmeni.

Licht
1
Lai iegūtu informāciju par saderīgiem mobilajiem tālruņiem, sazinieties ar savu Audi partneri vai apmeklējiet tīmekļa vietni www.audi.com/bluetooth.
2
Vairāk informācijas par Audi connect var iegūt tīmekļa vietnē www.audi.de/connect vai pie sava Audi partnera.
3
Lūdzu, ņemiet vērā, ka palīdzības sistēmas var palīdzēt autovadītājam veikt braukšanas uzdevumus tikai attiecīgās sistēmas robežās. Atbildība un braukšanas uzdevuma veikšanai nepieciešamā uzmanība vienmēr paliek vadītāja ziņā.