Q3 > Q3 > Sākumlapa
 • stage_exterior_front.jpg
Der neue Audi Q3

Q3

Daudzpusīguma paraugs

Jaunais Audi Q3 ir ģimenes apvidus automobilis, kura lielākais talants ir daudzpusīgums. Otrās paaudzes modelis ne tikai izskatās vizuāli pašpārliecinātāks, bet arī piedāvā daudz lielāku praktiskumu, pateicoties tā ietilpībai, plašajai pielāgojamībai un daudzām praktiskām detaļām. Astoņstūra formas vienotais režģis un lielās sānu gaisa ieplūdes atveres piešķir automobiļa priekšpusei vīrišķīgu raksturu. Liels un pielāgojams: atkarībā no aizmugurējo sēdekļu un atzveltņu stāvokļa bagāžas nodalījuma kopējais tilpums var sasniegt 530 vai 675 litrus. Ar nolocītām sēdekļu atzveltnēm tā tilpums paaugstinās līdz 1525 litriem. Turklāt jaunajam Audi Q3 ir digitālais vadības panelis un liels MMI skārienjutīgās sistēmas ekrāns. Dažādas tehnoloģijas, kas aizgūtas no lielākajiem segmentiem, ļauj šim kompaktajam apvidus automobilim būt savienotam ar apkārtējo pasauli. Vadītāja rīcībā ir jaunas palīgsistēmas, kas palīdz novietot automobili stāvvietā, kā arī, pārvietojoties pilsētā vai dodoties garos braucienos. Apvienojumā ar uzlaboto balstiekārtu tās paaugstina arī komforta līmeni.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
1920x1080-AQ3_181004.jpg
1920x1080-AQ3_181004.jpg
 • Izvēles aprīkojumā pieejamais Audi connect modulis piedāvā plašu funkciju klāstu. To starpā ir navigācija ar Google Earth un Google Street View, tiešsaistes satiksmes informācija un lietošanai automobilī īpaši sagatavoti sociālie tīkli, piemēram, Twitter.

 • Izvēles aprīkojumā ir pieejams divu zonu gaisa kondicionētājs, papildu apsilde, apsildāma stūre un panorāmas stikla jumta lūka.

 • Atkarībā no virsbūves aprīkojuma līmeņa ir pieejami alumīnija diski ar diametru no 17 vai 18 collām līdz 20 collām.

 • Īpašās versijas modelis atšķiras no pārējiem ar Audi gredzeniem vienotajā režģī un modeļa apzīmējumu aizmugurē melnā krāsā.

 • Jaunajam Audi Q3 ir iespējams pasūtīt matricas LED priekšējos lukturus, kuru adaptīvā tālā gaisma inteliģenti izgaismo ceļu.

 • Atkarībā no aizmugurējo sēdekļu un atzveltņu stāvokļa bagāžas nodalījuma kopējais tilpums var sasniegt 530 vai 675 litrus.

 • Ar nolocītām sēdekļu atzveltnēm tā tilpums paaugstinās līdz 1525 litriem.

 • Vairs nekādu analogo instrumentu: Pat standarta MMI radio sistēmai ir digitālais instrumentu bloks ar 10,25 collu (pa diagonāli) ekrāns. Ar pirmā līmeņa izvēles aprīkojumā pieejamo MMI radio plus sistēmu klienti var izvēlēties Audi virtuālo vadības paneli ar papildu funkcijām.

 • Lielisks skaņas baudījums: Bang & Olufsen Premium klases skaņas sistēma ar virtuālo 3D skaņu jaunajā Audi Q3 piedāvā telpisku skanējumu.

 • Izmantojot Audi drive select dinamiskās vadāmības sistēmu, kas pieejama izvēles aprīkojumā, vadītājam ir iespēja mainīt Audi Q3 uzvedību atkarībā no braukšanas apstākļiem, ceļa stāvokļa vai personīgajām vēlmēm.

 • Elektriski vadāmās bagāžas nodalījuma durvis nodrošina ērtu piekļuvi bagāžas nodalījumam. Kopā ar komforta atslēgu tās iespējams atvērt un aizvērt, pakustinot kāju.

 • Neapturams pat vizuāli: kontrastējošu krāsu riteņu arku apdare uzsver bezceļu automobiļa raksturu. Slīpie D statņi un garais jumta spoileris, kas arī ieskauj no sāniem aizmugures logu, rada dinamisku iespaidu.

Jaunā Audi Q3 telpas koncepcija

Līdz

7

sēdekļu

atzveltņu slīpuma pakāpēm

līdz

675

litriem

Tīrā bagāžas ietilpība

līdz

1,525

litriem

Kopējā bagāžas ietilpība

Liels un pielāgojams: telpas koncepcija

Jaunais Audi Q3, kas ir veidots uz Volkswagen Group modulārās šķērsvirziena platformas, ir kļuvis lielāks praktiski visos izmēros un tiek pozicionēts augstākajā kompaktajā apvidus automobiļu segmentā. Tas ir 4485 milimetrus garš, tātad par 97 milimetriem garāks nekā iepriekšējās paaudzes modelis. Tas ir kļuvis arī 25 milimetrus platāks, bet 5 milimetrus zemāks (1585 mm) par pirmās paaudzes Q3. Garenbāze ir pagarināta par 77 milimetriem līdz 2680 mm, nodrošinot daudz vairāk vietas ceļgaliem, virs galvas un elkoņu līmenī.

Der Raumkofort des neuen Audi Q3
Der Raumkofort des neuen Audi Q3
Vairāk par telpas koncepciju

Inteliģenti savienots

Šī ģimenes apvidus automobiļa vadības un ekrānu koncepcija ir pilnībā pārveidota – Audi ir atteicies no analogajiem instrumentiem. Pat standarta MMI radio sistēmai ir digitālais instrumentu bloks ar 10,25 collu (pa diagonāli) ekrānu, ko vadītājs var vadīt, izmantojot daudzfunkciju slēdžus uz stūres. Ar pirmā līmeņa izvēles aprīkojumā pieejamo MMI radio plus sistēmu klienti var izvēlēties Audi virtuālo vadības paneli ar papildu funkcijām. Tajā ietilpst, piemēram, MMI funkcijas, spidometrs, tahometrs, informācija par atskaņojamo mūziku un Audi connect pakalpojumiem.

Das Bedienkonzept & Infotainment des neuen Audi Q3
Vairāk par darbības koncepciju

Dinamika uz ceļa un bezceļos: dzinēji un balstiekārta

Manevrētspējīgs pilsētā, izveicīgs uz lauku ceļiem, stabils uz šosejas – Audi Q3 balstiekārta ir patiesi daudzpusīga. Ir saglabāts iepriekšējā modeļa sportiskais raksturs, bet to papildina bagātīga komforta deva. Jaunais apvidus automobilis pārliecinoši uzvedas uz nelīdzeniem ceļiem, pateicoties pagarinātajai garenbāzei. Izmantojot Audi drive select dinamiskās vadāmības sistēmu, kas pieejama izvēles aprīkojumā, vadītājam ir iespēja mainīt Audi Q3 uzvedību atkarībā no braukšanas apstākļiem, ceļa stāvokļa vai personīgajām vēlmēm. Tā piedāvā sešus profilus – no izteikti komfortabla vai īpaši efektīva līdz absolūti sportiskam. Atkarībā no virsbūves aprīkojuma līmeņa ir pieejami alumīnija diski ar diametru no 17 vai 18 collām līdz 20 collām. Vislielāko izmēru piedāvā Audi Sport GmbH, un tiem ir uzstādītas 255/40 izmēra riepas.

Die Fahrdynamik des neuen Audi Q3
Vairāk par braukšanas dinamiku un dzinēju
Die Fahrerassistenzsysteme des neuen Audi Q3

Ērtība un drošība

Audi Q3 ir segmenta līderis palīgsistēmu ziņā. Noteikti jāpiemin adaptīvā kruīza palīgsistēma, kas ir pieejama izvēles aprīkojumā apvienojumā ar S tronic. Tā apvieno adaptīvās ātruma uzturēšanas palīgsistēmas, sastrēgumu palīgsistēmas un aktīvās joslu maiņas palīgsistēmas funkcijas. Tādējādi tā palīdz vadītājam kontrolēt kustību gan uz priekšu, gan uz sāniem, būtiski paaugstinot komfortu, kas īpaši noder garos braucienos.

Vairāk par palīgsistēmām

Apgaismojuma tehnoloģija

Priekšējo lukturu forma sašaurinās virzienā uz centru. Audi piedāvā trīs lukturu versijas; visas no tām ar LED tehnoloģiju. Visaugstākā līmeņa versija ir matricas LED priekšējie lukturi, kuru adaptīvā tālā gaisma inteliģenti izgaismo ceļu. Spilgtākā sānu dizaina iezīme ir simetriskie priekšējo un aizmugurējo lukturu grafiskie elementi.

Die Lichttechnologie des neuen Audi Q3

Vēl vairāk sportiskuma
īpašā versija

Laižot modeli tirdzniecībā, Audi piedāvās klientiem īpašo versiju ar vairākiem papildu aprīkojuma elementiem. S line ārienes pakete, kurā iekļauti arī daudzu detaļu krāsu akcenti, piešķir automobilim pārliecinoši sportisku izskatu. Aprīkojumā iekļauta arī sporta piekare, 20 collu diski un matricas LED priekšējie lukturi. Īpašās versijas modelis atšķiras no pārējiem ar Audi gredzeniem vienotajā režģī un modeļa apzīmējumu aizmugurē melnā krāsā. Ir pieejama Pulse oranža un Chronos pelēka krāsa. Salona aprīkojumā iekļauti sporta sēdekļi ar īpašām kontrastējošām šuvēm, ādas stūre ar saplacinātu apakšu, kontūru/fona apgaismojuma pakete un dekoratīvā alumīnija apdare. Priekšējā paneļa elementi un roku balsti durvīs ir apšūti ar Alcantara materiālu.

Das Editionsmodell des neuen Audi Q3