Mobility of the future | Audi
Front view of the Audi RS Q e-tron E2.

Audi sper nākamo soli

Ar jauno Audi RS Q e-tron E2¹ uz 2023. gada Dakāras ralliju

Rallijs, kuram nav līdzīgu

Dakāras rallijs tiek uzskatīts par vienu no visgrūtākajiem rallijreidiem pasaulē, un 2023. gadā tas kārtējo reizi norisināsies Saūda Arābijas tuksnesī. Pēc sekmīgās debijas 2022. gadā Audi Sport komanda piedalīsies sacensībās ar pilnveidotu Audi RS Q e-tron¹. Šeit uzzināsiet visu par jauno versiju, ekipāžām un to, kā un kāpēc Audi elektrificē tuksnesi².

The Audi grandsphere concept and the Audi RS e-tron GT in an open area.

„„Vorsprung durch Technik” ir vairāk nekā vienkārši sauklis”

Runājam ar AUDI AG tehniskās attīstības direktoru Oliveru Hofmanu par „Vorsprung durch Technik” 50 gadu vēsturi un četru riņķu nākotni.

Uzzināt vairāk
The Audi grandsphere concept and the Audi RS e-tron GT in an open area.

Ar kompetenci un aizrautību pretī finišam: 2022. gada Dakāras rallijs

Audi RS Q e-tron¹ izdevās spīdoša debija 2022. gada Dakāras rallijā.

Uzzināt vairāk
Angled rear view of the Audi RS Q e-tron E2.

Izaicinājumu iedvesmoti: Audi autosportā

No Neiburgas pie Donavas līdz Saūda Arābijas tuksnešiem. No leģendārām autošosejas trasēm līdz ne mazāk leģendāriem rallija ātrumposmiem, no quattro līdz e-tron: uzziniet visu par dažādiem autosporta seriāliem, atbalstu privātajiem autosportistiem un atklājiet aizraujošo Audi motoru sporta pasauli.

Uzzināt vairāk

Četrkārtīgs progress

Ja vēlaties virzīties uz priekšu, ir jāpārkāpj robežas, jāmaina daļa pasaules ap sevi un, to darot, jāiedvesmo citi. Lai tas izdotos, Audi ir definējuši četras progresa jomas: ilgtspēju, dizainu, digitalizāciju un veiktspēju.
 • 1920x1080_desktop_AUDI_sRGB_AFA_sh0113_SCAN_L1_v02.900143.jpg
  Kļūstiet atbildīgi

  Rīkojieties atbildīgāk un pilnībā pārveidojiet savu domāšanas veidu. No piegādes ķēdes līdz iekļaujošai uzņēmuma struktūrai. Ilgtspējas jomā nozīme ir katram ieguldījumam.

  Uzzināt vairāk
 • 1920x1080-desktop-lichtentstehungsprozess-10821B01.jpg
  Veidojiet rītdienu

  Dizains mums nozīmē daudz vairāk nekā tikai automobiļu izskatu. Mēs vēlamies dot vietu jaunām, fascinējošām sajūtām un vienlaikus atvieglot cilvēku ikdienas rutīnu.

  Uzzināt vairāk
 • 1920x1080-dektop-boellingerhoefe-06221B01.jpg
  Digitalizējiet mobilitāti

  Digitalizācija ir nākotnes mobilitātes atslēga. Daudzas lietas kļūs pieejamas ar digitālo kanālu starpniecību, kas pavērs aizraujošas nākotnes iespējas.

  Uzzināt vairāk
 • 1920x1080-desktop-entwicklungsreportage-wow-gefuehl06721B01.jpg
  Pārkāpiet robežas

  Tas, kas ilgi likās neiespējams, pēkšņi kļūst par realitāti – tā notiek, kad cilvēki izaicina esošās robežas un uzdrošinās mēģināt kaut ko jaunu.

  Uzzināt vairāk
1
Attēlotais transportlīdzeklis ir Dakāras rallija automobilis, kas nav pieejams sērijveidā. Slēgta trase, profesionāls autovadītājs. Nemēģiniet to atkārtot.
2
Audi RS Q e-tron E2 apvieno elektrisko piedziņu ar enerģijas pārveidotāja sistēmu, kuras pamatā ir TFSI dzinējs un ģenerators.