Mobility of the future | Audi
Audi Q8 e-tron Chronos pelēkā metāliskā krāsā, pievienots uzlādes stacijai ēkas priekšā.

Jaunie Audi Q8 e-tron modeļi

Elektrificējoši no pirmā skatiena

Elektrisks. Un apbrīnojamu detaļu pilns.

Pilnībā elektriskais Audi e-tron ir izpildījis savu pioniera misiju. Tagad ir pienācis laiks tam kļūt par daļu no pārējo Audi modeļu nosaukumiem, tāpēc iepazīstieties ar Audi Q8 e-tron. Jaunajiem Audi Q8 e-tron modeļiem ir iespaidīga akumulatora ietilpība un lielāka uzlādes jauda, kas ļauj ar vienu uzlādi nobraukt vēl lielāku attālumu, nekā jebkad līdz šim.

 • 221025_S2_Crops_Brand_Page_Editroial_Teaser_Q8e_7_8_Front.jpg
  Audi Q8 e-tron¹

  Šo pilnībā elektrisko apvidus automobili raksturo plašs salons, izcili materiāli, augstākā līmeņa izgatavošanas kvalitāte un nobraukuma rezerve līdz 582 kilometriem.

  Uzzināt vairāk
 • 221025_S2_Crops_Brand_Page_Editroial_Teaser_Q8e_SB_Full_Profile.jpg
  Audi Q8 Sportback e-tron²

  Audi Q8 Sportback e-tron² apvieno apvidus automobiļa ietilpību un jaudu ar četrdurvju kupejas eleganci.

  Uzzināt vairāk
 • 221025_S2_Crops_Brand_Page_Editroial_Teaser_SQ8e_3_4_Front.jpg
  Audi SQ8 e-tron³

  Jaudīgais S modelis izceļas ar savu sportisko estētiku. Trīs elektromotori nodrošina Audi SQ8 e-tron³ izcilu dinamiku.

  Uzzināt vairāk
 • 221025_S2_Crops_Brand_Page_Editroial_Teaser_SQ8e_SB_7_8_Rear.jpg
  Audi SQ8 Sportback e-tron⁴

  Sportiskums visās detaļās – tostarp platākas riteņu arkas un difuzora ieliktnis gandrīz visa aizmugurējā bufera platumā. Sportisko tēlu akcentē melni bremžu suporti ar S logotipu.

  Uzzināt vairāk
Rear view of an Audi R8 GT driving on the road.

Fascinējoši elektrisks

Audi Q8 e-tron modeļi ir jaunākais Audi e-tron saimes papildinājums. Uzziniet, kā Audi rada mobilitātes inovācijas jau šodien, atklājot nākotnes iespējas ar konceptautomobiļiem. Piedāvājam jums stāstus par to, kā Audi mūsdienīgā domāšana attīsta mobilitāti.

Uzzināt vairāk

Četrkārtīgs progress

Ja vēlaties virzīties uz priekšu, ir jāpārkāpj robežas, jāmaina daļa pasaules ap sevi un, to darot, jāiedvesmo citi. Lai tas izdotos, Audi ir definējuši četras progresa jomas: ilgtspēju, dizainu, digitalizāciju un veiktspēju.
 • 1920x1080_desktop_AUDI_sRGB_AFA_sh0113_SCAN_L1_v02.900143.jpg
  Kļūstiet atbildīgi

  Rīkojieties atbildīgāk un pilnībā pārveidojiet savu domāšanas veidu. No piegādes ķēdes līdz iekļaujošai uzņēmuma struktūrai. Ilgtspējas jomā nozīme ir katram ieguldījumam.

  Uzzināt vairāk
 • 1920x1080-desktop-lichtentstehungsprozess-10821B01.jpg
  Veidojiet rītdienu

  Dizains mums nozīmē daudz vairāk nekā tikai automobiļu izskatu. Mēs vēlamies dot vietu jaunām, fascinējošām sajūtām un vienlaikus atvieglot cilvēku ikdienas rutīnu.

  Uzzināt vairāk
 • 1920x1080-dektop-boellingerhoefe-06221B01.jpg
  Digitalizējiet mobilitāti

  Digitalizācija ir nākotnes mobilitātes atslēga. Daudzas lietas kļūs pieejamas ar digitālo kanālu starpniecību, kas pavērs aizraujošas nākotnes iespējas.

  Uzzināt vairāk
 • 1920x1080-desktop-entwicklungsreportage-wow-gefuehl06721B01.jpg
  Pārkāpiet robežas

  Tas, kas ilgi likās neiespējams, pēkšņi kļūst par realitāti – tā notiek, kad cilvēki izaicina esošās robežas un uzdrošinās mēģināt kaut ko jaunu.

  Uzzināt vairāk
1
Audi Q8 e-tron: elektroenerģijas patēriņš (kombinētajā ciklā*), kWh/100 km: 24,4–20,1; oglekļa izmeši (kombinētajā ciklā*), g/km: 0. Informācija par degvielas/enerģijas patēriņu un CO₂ izmešiem ir atkarīga no automobiļa aprīkojuma. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.
2
Audi Q8 Sportback e-tron: elektroenerģijas patēriņš (kombinētajā ciklā*), kWh/100 km: 24,1–19,5; oglekļa izmeši (kombinētajā ciklā*), g/km: 0. Informācija par degvielas/enerģijas patēriņu un CO₂ izmešiem ir atkarīga no automobiļa aprīkojuma. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.
3
Audi SQ8 e-tron: elektroenerģijas patēriņš (kombinētajā ciklā*), kWh/100 km: 28,0–24,6; oglekļa izmeši (kombinētajā ciklā*), g/km: 0. Informācija par degvielas/enerģijas patēriņu un CO₂ izmešiem ir atkarīga no automobiļa aprīkojuma. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.
4
Audi SQ8 Sportback e-tron: elektroenerģijas patēriņš (kombinētajā ciklā*), kWh/100 km: 27,0–23,5; oglekļa izmeši (kombinētajā ciklā*), g/km: 0. Informācija par degvielas/enerģijas patēriņu un CO₂ izmešiem ir atkarīga no automobiļa aprīkojuma. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.