Nākotnes mobilitāte | Audi
The Audi activesphere concept.

Nākotne nerodas pati no sevis. To veido.

Veiktspējas, funkcionalitātes un elegances apvienojums fascinējošiem piedzīvojumiem tuvāk dabai – pilnībā elektriskais Audi activesphere konceptautomobilis¹

 • activesphere_2023_.jpg
  Audi activesphere konceptautomobilis¹

  Apvienojot eleganci un praktiskumu, Audi activesphere konceptautomobilis¹ piedāvā augsta līmeņa aktīvu dzīvesveidu apvienojumā ar papildināto realitāti (AR)² un digitālu ekosistēmu.

  Uzzināt vairāk
 • urbansphere_2022_4071.jpg
  Audi urbansphere konceptautomobilis¹

  Iekšpusē un no ārpuses rūpīgi pārdomātais konceptautomobilis apvieno greznu un plašu salonu ar digitālajām funkcijām.

  Uzzināt vairāk
 • grandsphere_2021_3385.jpg
  Audi grandsphere konceptautomobilis¹

  Četru riņķu zīmola interpretācija par nākotnes transportlīdzekļiem – automatizēts³, pilnībā elektrisks sedans ar plašu salonu, kurā izbaudīt visas tā sniegtās sajūtas.

  Uzzināt vairāk
 • skysphere_2021_3370.jpg
  Audi skysphere konceptautomobilis¹

  Divas atšķirīgas braukšanas sajūtas – pirmā sphere konceptautomobiļa ideja ir tehnoloģiju un dizaina apvienošana.

  Uzzināt vairāk

Četrkārtīgs progress

Ja vēlaties virzīties uz priekšu, ir jāpārkāpj robežas, jāmaina daļa pasaules ap sevi un, to darot, jāiedvesmo citi. Lai tas izdotos, Audi ir definējuši četras progresa jomas: ilgtspēju, dizainu, digitalizāciju un veiktspēju.
 • 1920x1080_desktop_AUDI_sRGB_AFA_sh0113_SCAN_L1_v02.900143.jpg
  Kļūstiet atbildīgi

  Rīkojieties atbildīgāk un pilnībā pārveidojiet savu domāšanas veidu. No piegādes ķēdes līdz iekļaujošai uzņēmuma struktūrai. Ilgtspējas jomā nozīme ir katram ieguldījumam.

  Uzzināt vairāk
 • 1920x1080-desktop-lichtentstehungsprozess-10821B01.jpg
  Veidojiet rītdienu

  Dizains mums nozīmē daudz vairāk nekā tikai automobiļu izskatu. Mēs vēlamies dot vietu jaunām, fascinējošām sajūtām un vienlaikus atvieglot cilvēku ikdienas rutīnu.

  Uzzināt vairāk
 • 1920x1080-dektop-boellingerhoefe-06221B01.jpg
  Digitalizējiet mobilitāti

  Digitalizācija ir nākotnes mobilitātes atslēga. Daudzas lietas kļūs pieejamas ar digitālo kanālu starpniecību, kas pavērs aizraujošas nākotnes iespējas.

  Uzzināt vairāk
 • 1920x1080-desktop-entwicklungsreportage-wow-gefuehl06721B01.jpg
  Pārkāpiet robežas

  Tas, kas ilgi likās neiespējams, pēkšņi kļūst par realitāti – tā notiek, kad cilvēki izaicina esošās robežas un uzdrošinās mēģināt kaut ko jaunu.

  Uzzināt vairāk
1
Attēlotais transportlīdzeklis ir konceptautomobilis, kas nav pieejams kā sērijveidā ražots transportlīdzeklis.
2
Attēlotais transportlīdzeklis ir konceptautomobilis, kas nav pieejams kā sērijveidā ražots transportlīdzeklis. Attēlotās papildinātās realitātes brilles nav pieejamas pārdošanā. Parādītās automatizētās braukšanas funkcijas un papildinātās realitātes brilles ir izstrādes procesā esošas tehnoloģijas, kas nav pieejamas sērijveida automobiļiem un darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros. Parādīto tehnisko sistēmu un funkciju iespējamā izmantošana ir tikai hipotētiska koncepcija, kas ir atkarīga no attiecīgajā valstī spēkā esošajiem tiesību aktiem.
3
Parādītās automatizētās braukšanas funkcijas ir izstrādes procesā esošas tehnoloģijas, kas nav pieejamas sērijveida automobiļiem un darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros. Parādīto tehnisko sistēmu un funkciju iespējamā izmantošana ir tikai hipotētiska koncepcija, kas ir atkarīga no attiecīgajā valstī spēkā esošajiem tiesību aktiem.