Audi exclusive > Campaign > Audi Latvija | Audi.lv
Seitliche Ansicht des R8 Coupé V10 performance quattro RWD mit gelben Sideblades vor einer Wand aus Metallplatten

Audi exclusive

Interior view of the R8 Coupé V10 performance RWD with sports seats with yellow stitching and yellow details

Vienmēr individuāli. Vienmēr ekskluzīvi

Katrs Audi īpašnieks vēlas kaut ko īpašu. Audi exclusive sniedz jums iespēju pārvērst kaut ko īpašu par kaut ko ļoti personisku.

Radiet kaut ko unikālu.

Kombinējiet dažādas opcijas un atklājiet Audi exclusive piedāvāto daudzveidību un individualizācijas iespējas, par piemēru ņemot Audi RS e-tron GT, Audi Q8 e-tron, Audi RS 6 Avant un Audi RS Q8. Lai vēl labāk iejustos procesā, aktivējiet 3D skatu, nospiežot 3D pogu.

Audi RS e-tron GT

Elektroenerģijas patēriņš kombinētajā ciklā*: 3.0–3.0 miles/kWh

CO₂ emisijas kombinētajā ciklā *: 0–0 g/km

Mainīt salona bāzes krāsu
Mainīt salona kontrasta krāsu
Mainīt salona šuvju krāsu
Mainīt pielāgoto krāsu

Audi Q8 e-tron

Mainīt salona bāzes krāsu
Mainīt salona kontrasta krāsu
Mainīt salona šuvju krāsu
Mainīt pielāgoto krāsu

Audi RS 6 Avant

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 23.0–22.2 mpg

CO₂ emisijas kombinētajā ciklā *: 289–279 g/km

Mainīt salona bāzes krāsu
Mainīt salona kontrasta krāsu
Mainīt salona šuvju krāsu
Mainīt pielāgoto krāsu

Audi RS Q8

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 21.2–20.9 mpg

CO₂ emisijas kombinētajā ciklā *: 307–301 g/km

Mainīt salona bāzes krāsu
Mainīt salona kontrasta krāsu
Mainīt salona šuvju krāsu
Mainīt pielāgoto krāsu

Ceļš uz jūsu personīgo krāsas izvēli

Katra Audi exclusive individuālā krāsa ir ļoti īpaša. No atsevišķu krāsu sajaukšanas līdz dažādu krāsas slāņu uzklāšanai – katrā solī ir nepieciešams ievērot visaugstāko precizitāti.

Izvēlieties sev tīkamāko no daudzām pieejamajām individuālajām krāsām

Side rear view of the RS Q3 in yellow in front of a grey wall with a man on the side

Audi RS Q3 Citrus dzeltenā krāsā. Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹,⁴: 9,0–8,8 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹,⁴: 205–201 g/km.

Kura krāsa ir jūsējā?

Ir tikai viena iespēja radīt pirmo iespaidu. Izmantojiet šo iespēju un izvēlieties savu personīgo virsbūves krāsu no plašā Audi exclusive krāsu piedāvājuma. Turpmāk norādītās individuālās krāsas ir Audi pārbaudītas un apstiprinātas. Lai uzzinātu par savas vēlamās krāsas pieejamību jūsu izvēlētajam automobilim, lūdzu, sazinieties ar savu Audi partneri.

Metāliskas krāsas: spīdoša elegance.

Unikalitāte arī salonā

Dažādi ādas apdares varianti, krāsainas dekoratīvās šuves un dekoratīvie elementi no dažādu veidu koksnes uzlabo katra automobiļa salonu un piešķir tam unikālu raksturu.

Jūsu izvēlei tiek piedāvāti 8 ādas toņi un 11 dekoratīvo šuvju krāsas

Interior view of the S8 with red decorative stitching on the seats and red details

Jūsu Audi varētu izskatīties arī šādi: Turpmāk apskatāmi automobiļu ar personalizētu salona aprīkojumu piemēri – šis ir Audi S8⁸ ar Audi exclusive pilnu Valcona ādas salona apdari, individuālajiem komforta sportiskiem sēdekļiem ar romba formas rakstu un melnas-Crimson krāsas dizaina paku.

Side view of the Audi e-tron S in yellow in an Audi Centre

Iespēja apmeklēt: Audi exclusive Studio Nekarsulmā esošā Audi Forum pirmajā stāvā piedāvā unikālu platformu jūsu īpašo vēlmju īstenošanai.

Enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹,⁹, kWh/100 km: 26,0–24,6 (NEDC); 28,1–25,8 (WLTP); CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹,⁹, g/km: 0.

1
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 295–294 g/km; degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 12,9 l/100 km. Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.
2
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 13,0 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 299–297 g/km. Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.
3
Enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹, kWh/100 km: 20,2–19,3 (NEDC); 22,6–20,6 (WLTP); CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹, g/km: 0. Elektroenerģijas patēriņš un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no automobilim izvēlētā aprīkojuma.
4
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 9,0–8,8 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 205–201 g/km. Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.
5
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 11,6–11,5 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 265–263 g/km. Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.
6
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 11,6–11,5 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 265–263 g/km. Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.
7
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 13,0 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 298–297 g/km. Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.
8
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 10,8–10,7 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 246–245 g/km. Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.
9
Enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹, kWh/100 km: 26,0–24,6 (NEDC); 28,1–25,8 (WLTP); CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹, g/km: 0. Elektroenerģijas patēriņš un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no automobilim izvēlētā aprīkojuma.