“Audi Approved :plus” ievieš jaunu standartu drošai mazlietotu auto iegādei Latvijā ar izvēli līdz pat 1000 Audi automašīnām > Audi Latvija | Audi.lv

“Audi Approved :plus” ievieš jaunu standartu drošai mazlietotu auto iegādei Latvijā ar izvēli līdz pat 1000 Audi automašīnām

Audi importētājs Latvijā un Lietuvā Moller Baltic Import ir izveidojis unikālu platformu, kurā tiek piedāvāts plašs mazlietotu Audi automobiļu klāsts no Audi rūpnīcu demonstrācijas automašīnu parka. Visi automobiļi ir pieejami atbilstoši „Audi Approved :plus” mazlietotu automobiļu programmai – tiem ir vismaz 12 mēnešu garantija, tie ir rūpīgi pārbaudīti Audi servisā, kā arī ar uzticamu informāciju par to vēsturi un nobraukumu. Latvija un Lietuva ir pirmās valstis, neskaitot Vāciju, kurās ir pieejama tiešsaistes platforma vietējās valodās ar tik plašu piedāvājumu un pilnu Audi oficiālo dīleru atbalstu automobiļu iegādei. Piedāvājumā ir līdz pat 1000 automobiļu, ko Audi pārstāvji piegādās laikā līdz diviem mēnešiem.

360 degree exterior view Audi A3 Sportback TFSI e

Ilgvars Ļubka, Audi zīmola vadītājs Latvijā un Lietuvā, stāsta, ka „Audi Approved :plus” piedāvājums ir lielisks autovadītājiem, kuri vēlas iegādāties kvalitatīvus, drošus un rūpīgi pārbaudītus mazlietotus automobiļus. Turklāt programma nodrošina, ka mazlietotais automobilis būs lieliskā stāvoklī un ar garantiju.

„Pēdējo gadu laikā mazlietotu automobiļu tirdzniecības apjomi ir pieauguši, un mēs meklējam veidus, kā saviem klientiem nodrošināt plašāku piedāvājumu un ērtāku auto iegādi. „Audi Approved :plus” programmas automobiļi mūsu tirgū bija pieejami arī iepriekš, taču līdz ar jauno tiešsaistes platformu izvēle klientiem Latvijā ir kļuvusi ievērojami lielāka. Demo jeb prezentācijas automobiļi vienmēr ir bijuši ļoti populāri to klientu vidū, kuri meklē mazlietotus automobiļus ar nelielu nobraukumu, rūpnīcas garantiju un pārredzamu vēsturi, turklāt par saprātīgu cenu. Šī jaunā tīmekļa vietne nodrošina piekļuvi līdzīgiem Audi automobiļiem ne tikai no Lietuvas un Latvijas oficiālo dīleru piedāvājuma, bet arī nepastarpināti no Audi rūpnīcu demo automobiļiem,” stāsta I. Ļubka.

360 degree exterior view Audi A3 Sportback TFSI e

Vairums „Audi Approved :plus” programmā piedāvāto automobiļu tikuši izmantoti tikai kā prezentācijas automobiļi, daudzi no tiem pirmo reizi reģistrēti pirms nepilna gada, un to nobraukums ir ap 10 000 kilometru. Mājaslapā redzamās auto cenas ir tādas pat kā Vācijā, klientiem Latvijā jāsedz tikai papildu transporta un reģistrācijas izmaksas.

Audi oficiālie pārstāvji Latvijā klientiem piedāvā pilnu atbalstu, tostarp automobiļa pasūtīšanu, piegādi un pārbaudi pēc atvešanas, piedāvājot arī līzinga un apdrošināšanas iespējas, auto reģistrēšanu, kā arī klientu esošo automobiļu atpirkšanu. Turklāt visu „Audi Approved :plus” programmas automobiļu apkope ir veikta oficiālajos Audi servisos, un tiem ir vismaz 12 mēnešu garantija. Vairumā gadījumu automobiļiem ir spēkā arī Audi rūpnīcas pagarinātā garantija vairāk nekā 12 mēnešu garumā.

360 degree exterior view Audi A3 Sportback TFSI e

Visi automobiļi ir detalizēti pārbaudīti, tostarp izmantojot tā dēvēto „110 punktu pārbaudi”. Tās laikā tiek rūpīgi pārbaudīts automobiļa salons, dzinēja telpa, virsbūve, balstiekārta, ritošā daļa un pārējais aprīkojums. Pēc tam tiek veikts testa brauciens un gala pārbaude. Ja tiek konstatētas nepilnības, to novēršanai tiek izmantotas tikai oriģinālās rezerves detaļas. Automašīnām vienmēr pārbauda arī nobraukumu – visiem programmā iekļautajiem automobiļiem ir patiess nobraukums.

Detalizēta informācija par „Audi Approved :plus” programmu, pieejamajiem modeļiem un modifikācijām atrodama pie Audi oficiālajiem pārstāvjiem vai tiešsaistē: approved.audi.lv.

360 degree exterior view Audi A3 Sportback TFSI e