Uzlabotais Audi Q7 > Audi Latvija | Audi.lv

Aktualitātes

  • AudiQ7_1400x438.jpg
AudiQ7_1400x438.jpg

Uzlabotais Audi Q7 jau ir pieejams Latvijā

Viens no Audi pārdotākajiem un klientu iecienītākajiem pilnizmēra modeļiem – Audi Q7 – no šodienas, 25. septembra, uzlabotā un vēl jaudīgākā versijā pieejams arī Latvijā. Pateicoties jaunajam Q modeļu saimes dizainam, Q7 izskats tagad ir vēl izteiksmīgāks. Atjaunotais Q7 piedzīvojis arī ievērojamus tehnoloģiskus uzlabojumus, piedāvājot izcilus braukšanas apstākļus. Modeļa sākumcena ir no 66 990 eiro.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
AudiQ7_1.jpg
AudiQ7_1.jpg
Augstākās klases komforts
Zīmola lielākais SUV tagad ir aprīkots ar dažāda veida dizaina un tehnoloģiju inovācijām. Papildu izteiksmīgajiem dizaina akcentiem un digitālajam vadības konceptam, Q7 ir aprīkots ar HD Matrix LED gaismām, tajā skaitā – ar lāzergaismu. “Pēdējo 10 gadu laikā Audi Q7 ir bijis viens no populārākajiem pilnizmēra premium klases SUV modeļiem Latvijā, kā arī starp pieprasītākajiem zīmola modeļiem kopumā, esot Top 3 pārdotāko Audi modeļu klāstā kopā ar Audi Q5 un Audi A6,” norāda Ilgvars Ļubka, Audi zīmola vadītājs Latvijā un Lietuvā.

Eksterjers, kas neatstāj vienaldzīgu
Atjauninātais Q7 iemieso visas spilgtākās SUV īpašības un vēl vairāk. Automobilim ir liela astoņstūra formas Singleframe radiatora reste un izteiksmīga sliekšņu zonas līnija, kas paspilgtina lielā Q7 klīrensu, norādot uz tā bezceļa braukšanas spējām. Jaunais priekšējo lukturu dizains ar papildu aprīkojumā pieejamo HD Matrix LED tehnoloģiju ar Audi lāzergaismu, vēl vairāk izceļ šī pilnizmēra modeļa platumu.

Izcils komforts
Gan ar piecām, gan septiņām sēdvietām Audi Q7 apvieno prestižu ar praktiskām ikdienas īpašībām. Pateicoties jaunajam dizainam, lielā SUV garums palielinājies par 11 milimetriem, sasniedzot 5,06 metru garumu. Tas ir 1,9 metru plats un 1,7 metru augsts. Audi Q7 pārspēj savus tiešos konkurentus ar interjera garumu, kā arī vietu galvai un elkoņiem gan salona priekšā, gan aizmugurē sēdošajiem. Atkarībā no aizmugurējo sēdekļu atzveltņu pozīcijas piecu sēdvietu versijas bagāžas nodalījuma tilpums sasniedz 865 līdz 2050 litrus (ar nolaistiem sēdekļiem).

Audi Q7 salons papildina atjaunotā automobiļa izteiksmīgo eksterjeru. Jaunais digitālais vadības koncepts, kas ietver divus lielus skārienjutīgus ekrānus, izceļ automobiļa prestižu. Papildu aprīkojumā iespējams pasūtīt apgaismojumu, kas izgaismo interjeru tumsā, četru zonu automātisko gaisa kondicionēšanas sistēmu, funkciju klusai durvju aizvēršanai, Bang & Olufsen 3D Advanced skaņas sistēmu, kā arī gaisa kvalitātes kontroli ar aromatizētāju un jonizētāju. Papildu daudzajām ērtībām, kas ikkatru braucienu padara vēl patīkamāku, klienti var izvēlēties arī sēdekļus ar neskaitāmām regulēšanas funkcijām, tostarp S modeļa sporta sēdekļus, kas pieejami ar klimata kontroli un masāžas funkciju, padarot braucienu par patiesu atpūtu.
Bezceļiem piemērota jauda
Plašais un ietilpīgais salons un automobiļa iespaidīgais izmērs spēj nodrošināt komfortu dažādos ceļa apstākļos – gan pilsētas satiksmē, gan garākos pārbraucienos, braucot pa lielceļiem, gan arī bezceļa apstākļos, ko nodrošina adaptīvā pneimatiskā balstiekārta. Pneimatiskā balstiekārta standarta aprīkojumā pieejama Q7 septiņvietīgajā versijā.
Uzlabotais Audi Q7 ir izcils sabiedrotais arī tiem, kuriem patīk izbaudīt dinamisku braukšanu. Papildus optimizētajai visu riteņu stūrēšanai, kas ļauj aizmugurējiem riteņiem pat par pieciem grādiem pagriezties pretējā virzienā, pastāv elektromehāniski aktīvās šķērstabilizācijas sistēmas opcija. Regulējamie stabilizētāji nodrošina gludāku braukšanu nelīdzena ceļa apstākļos. Savukārt sportiskas braukšanas piekritēji novērtēs optimālo rites kompensāciju, kas ļauj izbraukt līkumus pārliecinošāk un drošāk.

Daļējā hibrīda tehnoloģija
Visi Audi Q7 dzinēji ir savienoti ar astoņu pārnesumu tiptronic ātrumkārbu un pastāvīgo visu riteņu piedziņu. Klientu izvēlei būs pieejams 50 TDI (3.0 TDI) dīzeļdzinējs ar 286 ZS lielu jaudu, kā arī 55 TFSI (3.0 TFSI) benzīna dzinējs ar 340 ZS jaudu. Dzinēju efektivitāti lielā mērā nodrošina daļējā hibrīda tehnoloģija (MHEV).

Savienojamība
MMI Navigation plus nodrošina augstākā līmeņa savienojamību. Šai sistēmai ir LTE Advanced tehnoloģija, Wi-Fi tīklājs, balss kontroles opcija un citas Audi connect iespējas. Pilnībā digitālā Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma un papildu aprīkojumā pieejamais head-up displejs veicina prognozējamu un efektīvu braukšanu.