Jaunais Audi Q3 > Audi Latvija | Audi.lv

Aktualitātes

  • q3_1400x438.jpg
q3_1400x438.jpg

Jaunais Audi Q3 pieejams Latvijā

No janvāra arī Latvijā ir pieejams jaunais apvidus automobilis Audi Q3. Salīdzinot ar savu priekšgājēju, jaunais Audi Q3 ir ievērojami sportiskāks, pievilcīgāks un ietilpīgāks. Modelis papildināts arī ar lielu MMI skārienjūtīgu ekrānu un vairākām jaunām palīgsistēmām, kas vadītājam nodrošinās vēl lielāku komfortu gan, pārvietojoties pilsētā, gan garākos braucienos. Jaunais Audi Q3 jau ir apskatāms Audi dīleru centros Moller Auto Rīga un Moller Auto Lidosta un tā sākumcena ir 32 900 eiro.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
Audi_Q3 (1).jpg
Audi_Q3 (1).jpg
Pievilcīgs un ietilpīgs
Pateicoties priekšējās radiatora restes izteiksmīgajam astoņstūra dizainam, jaunajam Audi Q3 piešķirts krietni sportiskāks vizuālais izskats. Jaunā modeļa kontūras radītas, iedvesmojoties no Audi quattro DNS – automobilis vizuāli padarīts vēl platāks. Salīdzinot ar tā priekšgājēju, tagad automobilis ir kļuvis arī lielāks. Jaunais Audi Q3 ir 4,4 metrus garš, 1,8 metrus plats un 1,5 metrus augsts. Riteņu garenbāze, kas pagarināta par 7,7 centimetriem, nodrošina papildu ietilpību. Aizmugurējos sēdekļus iespējams bīdīt uz priekšu un uz aizmuguri par 15 centimetriem. Atkarībā no aizmugurējo sēdekļu un atzveltņu pozīcijas, bagāžas nodalījuma ietilpība ir no 530 līdz 1525 litriem.

Jauns vadības koncepts
Vadības centrālais elements ir MMI skārienjūtīgais ekrāns un Audi ir atteicies arī no analogā mērinstrumentu paneļa. Arī standarta komplektācijā pieejama pilnībā digitāla vadītāja informācijas sistēma ar 10,25 collu ekrānu, ko autovadītājs kontrolē, izmantojot daudzfunkcionālo stūri.

Palīgsistēmas, kas atvieglo ikdienu
Audi Q3 augstākā līmeņa informācijas un izklaides sistēma piedāvā tādas pašas tehniskās funkcijas kā augstāku segmentu automobiļos. Tās datu pārraides modulis atbalsta LTE Advanced standartu ar integrētu Wi-Fi punktu pasažieru viedierīcēm. Audi Phone Box savieno autovadītāja viedtelefonu ar automobiļa antenu un induktīvi uzlādē telefonu. Izmantojot 15 skaļruņus, Bang & Olufsen premium skaņas sistēma nodrošina trīsdimensionālu audio baudījumu. Lai autovadītājam nodrošinātu vēl ērtāku braukšanu un drošākus ceļa apstākļus, Audi piedāvā trīs priekšējo gaismu versijas, izmantojot Matrix LED tehnoloģiju – adaptīvās tālās gaismas ceļu izgaismo, rēķinoties ar citiem satiksmes dalībniekiem. Savukārt adaptīvā kruīza kontrole ir asistentu sistēmas centrālais elements. Tā apvieno Adaptive Speed Assist, Traffic Jam Assist un Active Lane Assist sistēmu funkcijas. Ar asistentu sistēmas palīdzību autovadītājam tiek nodrošināta lielāka kontrole pār automobili, būtiski uzlabojot ērtības garos braucienos. Pateicoties četrām 360 grādu kamerām, Audi Q3 atvieglo arī manevrēšanu. Lielajā ekrānā tiek uzrādīta SUV apkārtne, līdz ar to autovadītājam ir ievērojami vieglāk izsekot Park Assist sistēmas veiktajiem manevriem. Ja autovadītājs vēlas izbraukt no paralēlās stāvvietas vai šauras iebrauktuves, tiek aktivizēta Cross Traffic Assist sistēma. Savukārt, lai izvairītos no aklās zonas radītās bīstamības, Lane Change Warning sistēma uzrauga aklo zonu un nepieciešamības gadījumā reaģē. Ja sistēma konstatē transportlīdzekli, kas atrodas aklajā punktā vai ātri tuvojas no aizmugures, attiecīgajā ārējā atpakaļskata spogulī iedegas brīdinājuma signāls.

Jaunais Audi Q3 tiek piedāvāts četrās dzinēja versijās – trīs benzīna dzinēji un divi dīzeļdzinēji. Jauda variē no 150 ZS līdz 230 ZS. Bezceļos pastāvīgā quattro piedziņa nodrošina pirmšķirīgu braukšanas baudu ar optimālu saķeri un nevainojamu stabilitāti.