Audi A1 Allstreet - Piedzīvojumiem Gatavs > A1 > Audi Latvija | Audi.lv
Front view of the Audi A1 allstreet

Ekspresīvs modes noteicējs

A1 allstreet ir krosovers ar daudzām priekšrocībām.

Pamatīgs izskats

Unikālais dizains rada neatkārtojamu izskatu, bet daudzveidīgā aprīkojuma izvēle liek rosīties iztēlei.

Side view of the Audi A1 allstreet in red

Unikālas iezīmes: Īsās pārkares priekšā un aizmugurē, platie spārni un papildu aprīkojumā pieejamie diski ar izmēru līdz 18 collām piešķir šim Misano sarkanā perlamutra krāsā redzamajam automobilim jaudīgu un sportisku kopējo tēlu.

Lieliska ērtība, izcila lietojamība ikdienā

Audi A1 allstreet raksturīgākās īpašības, salīdzinot ar bāzes modeli: lielāks kopējais augstums, augstāks klīrenss un augstāka sēdpozīcija. Neskatoties uz kompaktajiem izmēriem, A1 allstreet piedāvā salīdzinoši lielu, 335 litrus ietilpīgu, bagāžas nodalījumu. Ar nolocītām aizmugurējo sēdekļu atzveltnēm kopējā bagāžas ietilpība sasniedz 1090 litrus. Ja nepieciešama papildu vieta bagāžai, piedāvājumā pieejams praktisks papildu aprīkojums, piemēram, slēpju un bagāžas kaste no Audi oriģinālo aksesuāru klāsta⁴.

Audi A1 allstreet with ski and luggage box from Audi Genuine Accessories

Radīts, lai justos labi – salons

Jaunā, elastīgā aprīkojuma līmeņu struktūra ļauj jums brīvi kombinēt dažādas salona aprīkojuma pakas ar ārienes pakām.

Mūzikas straumēšana ar integrētu Apple Music⁶

Nepārspējams muzikālais baudījums tieši jūsu automobilī ar Apple Music¹. Ērti un bez reklāmām straumējiet vairāk nekā 90 miljonus dziesmu tieši no jūsu automobilī iebūvētā displeja. Atrodiet savus iecienītākos izpildītājus un atklājiet jaunu mūziku, kas jums patiks. Klausieties trīs globālas tiešraides radiostacijas ar pazīstamu mākslinieku vadītiem raidījumiem, jaunākajiem hitiem, klasisko un kantri mūziku. Varat piekļūt arī savai bibliotēkai un ērti meklēt izpildītājus, dziesmas, albumus un dziesmu sarakstus.

MMI-Screen with Apple Music

Aizraujoša braukšanas pieredze

Papildu aprīkojumā pieejamajā dinamiskajā pakā iekļauti sarkani bremžu suporti, Audi drive select dinamiskās vadāmības sistēma, skaņas aktuators un balstiekārta ar regulējamiem amortizatoriem. Dzinēju klāstā ir TFSI dzinēji¹ ar jaudu no 70 kW līdz 110 kW (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 5,2–4,9 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 119–112 g/km).

Front view Audi A1 allstreet
A1 Sportback

Audi A1 Sportback

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 52.3–48.7 mpgCO₂ emisijas kombinētajā ciklā *: 131–124 g/km

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 5,6–4,6 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 128–106 g/km. Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.

1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 5,2–4,9 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 119–112 g/km.

Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.
2
No Audi Sport GmbH.
3
Vieglmetāla diskus ar spīdīgu malu vai spīdīgi frēzētu apdari, kā arī pulētus vai daļēji pulētus vieglmetāla diskus nedrīkst lietot ziemas apstākļos. Ražošanas procesa dēļ, lietojot šādos apstākļos, diska virsma nav pietiekami aizsargāta pret koroziju, un to var neatgriezeniski sabojāt uz ceļiem kaisāmā sāls vai citi materiāli.
4
Audi oriģinālie aksesuāri par papildu samaksu ir pieejami no AUDI AG. Aprēķinot automobiļa degvielas patēriņa un izmešu vērtības, aksesuāri nav ņemti vērā. Aksesuārus pamatā iespējams uzstādīt tikai pēc sākotnējās reģistrācijas.
5
6
Lai uzzinātu par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Apple un visi saistītie logotipi ir uzņēmuma Apple Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Apple Music ir daļa no papildu aprīkojumā pieejamās Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas. Apple Music vispārējā pieejamība ir atkarīga no valsts. Nepieciešams datu plāns un Apple Music lietotāja konts. Par to var tikt aprēķināta papildu maksa. Apple Music patur tiesības jebkurā brīdī pārtraukt pakalpojumu. Lai iegūtu papildu informāciju, sazinieties ar savu Audi partneri.