Audi A1 Sportback - Elegance un Efektivitāte > A1 > Audi Latvija | Audi.lv

CO2 emisijas kombinētajā ciklā {ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 131–124 g/km

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 52.3–48.7 mpg

Audi A1 Sportback Front

Dinamisks, emocionāls, bagātīgi aprīkots

A1 Sportback – mūsu veiksmīgā kompaktā modeļa otrā paaudze piedāvā pievilcīgi sportisku dizainu un plašu aprīkojuma izvēli.

Visām gaumēm piemērots dizains

Virsbūves krāsai iespējams izvēlēties Misano sarkanu perlamutra, Python dzeltenu metālisku, Turbo zilu, kā arī vēl astoņas citas krāsas. Kā papildu akcentus varat izvēlēties, piemēram, jumta daļu Manhattan pelēkā metāliskā vai Mythos melnā metāliskā krāsā. Dažādu paku ietvaros arī sānu priekšējie spoileri, sānu sliekšņi un sānu spoguļu korpusi ir pieejami kontrastējošās krāsās.

A1 Sportback

Unikāla priekšpuse: Audi A1 Sportback priekšpusē dominē platais, zemais vienotais režģis, ko no sāniem ieskauj gaisa ieplūdes atveres un papildu aprīkojumā pieejamie LED priekšējie lukturi.

Uz vadītāju orientēts, emocionāls un personalizējams

Jaunajam Audi A1 Sportback ir vissportiskākais salons starp visiem kompaktklases automobiļiem. Īpašus akcentus veido ventilācijas atveru, digitālā instrumentu paneļa un mērinstrumentu pārsega dizains. Tas vienmēr izstaro īpašu sportiskumu.

Mūzikas straumēšana ar integrētu Apple Music¹⁰

Nepārspējams muzikālais baudījums tieši jūsu automobilī ar Apple Music¹. Ērti un bez reklāmām straumējiet vairāk nekā 90 miljonus dziesmu tieši no jūsu automobilī iebūvētā displeja. Atrodiet savus iecienītākos izpildītājus un atklājiet jaunu mūziku, kas jums patiks. Klausieties trīs globālas tiešraides radiostacijas ar pazīstamu mākslinieku vadītiem raidījumiem, jaunākajiem hitiem, klasisko un kantri mūziku. Varat piekļūt arī savai bibliotēkai un ērti meklēt izpildītājus, dziesmas, albumus un dziesmu sarakstus.

MMI-Screen with Apple Music

Pie stūres nekad nekļūs garlaicīgi

Pateicoties plašajam dzinēju klāstam (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 5,6–4,6 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 128–106 g/km), Audi A1 Sportback ir labi aprīkots visdažādākajiem maršrutiem. Visjaudīgākais 1,5 litru TFSI dzinējs attīsta 152 kW jaudu.

A1 Sportback

Sportiskas sajūtas pie stūres: Jūs patīkami pārsteigs Audi A1 Sportback elektromehāniskais stūres pastiprinātājs un balstiekārta ar dinamiskiem regulējumiem. Varat izvēlēties arī tieši savam dzinēja variantam pielāgotu dinamisko paku.

A1 allstreet

Audi A1 allstreet

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 5,2–4,9 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 119–112 g/km. Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.

1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 5,6–4,6 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 128–106 g/km.

Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.
2
No Audi Sport GmbH.
3
Atsevišķām valstīm navigācijas dati ir pieejami integrētā SSD atmiņā. Lai iegūtu papildu informāciju, sazinieties ar savu Audi izplatītāju.
4
Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi izplatītāju!
5
Piegādāto karšu versiju iespējams bez maksas atjaunināt reizi 6 mēnešos līdz 5 gadiem pēc uzstādītās informācijas un izklaides sistēmas iekārtas paaudzes ražošanas beigām. Visjaunākie navigācijas dati ir pieejami lejupielādei myAudi platformas vietnē www.audi.com/myaudi un tos iespējams uzinstalēt automobilī, izmantojot USB atmiņas ierīci. Ar Audi connect vietējā reģiona kartes reizi 3 mēnešos iespējams lejupielādēt un atjaunināt arī pašā automobilī. Audi izplatītājs var arī uzinstalēt jaunos navigācijas datus jūsu vietā. Par to var tikt aprēķināta papildu maksa.
6
7
Lūdzu, ņemiet vērā: Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un palīdz autovadītājam. Autovadītājs joprojām paliek atbildīgs par automobiļa vadīšanu un pienācīgas uzmanības pievēršanu.
8
Audi oriģinālie aksesuāri par papildu samaksu ir pieejami no AUDI AG. Aprēķinot automobiļa degvielas patēriņa un izmešu vērtības, aksesuāri nav ņemti vērā. Aksesuārus pamatā iespējams uzstādīt tikai pēc sākotnējās reģistrācijas.
9
Visi auto bērnu sēdeklīši atbilst visām ECE-R 44/04 drošības standarta prasībām.
10
Lai uzzinātu par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Apple un visi saistītie logotipi ir uzņēmuma Apple Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Apple Music ir daļa no papildu aprīkojumā pieejamās Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas. Apple Music vispārējā pieejamība ir atkarīga no valsts. Nepieciešams datu plāns un Apple Music lietotāja konts. Par to var tikt aprēķināta papildu maksa. Apple Music patur tiesības jebkurā brīdī pārtraukt pakalpojumu. Lai iegūtu papildu informāciju, sazinieties ar savu Audi partneri.