A1 Sportback > A1 > Sākumlapa
Der Audi A1 Sportback in dynamischer Fahrt

A1 Sportback

Dinamisks, emocionāls, bagātīgi aprīkots.
Audi A1 Sportback.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 5,6–4,6 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 128–106 g/km

A1 Sportback – mūsu veiksmīgā kompaktā modeļa otrā paaudze piedāvā pievilcīgi sportisku dizainu un plašu aprīkojuma izvēli.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
1920x1080-audi-a1-sportback-aoz-my2021-181002_1.jpg
1920x1080-audi-a1-sportback-aoz-my2021-181002_1.jpg
  • Atkarībā no sava Audi A1 Sportback bāzes modeļa jūs varat izvēlēties 17 collu vai 18 collu diskus.

  • Vilcināšanās ir nevietā: ļaujiet Audi A1 Sportback apburt sevi.

  • Priekšpuses dizainā dominē vienotais režģis un sānu gaisa ieplūdes atveres.

  • Audi A1 Sportback dinamiskais virsbūves siluets demonstrē modeļa sportisko raksturu.

  • Lai pilsēta kļūst jūsu ar Audi A1 Sportback.

  • Braukšanu atvieglo dažādas vadītāja palīgsistēmas² no zīmola lielākajiem modeļiem.

  • Papildu aprīkojumā pieejamā Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma attēlo visu nepieciešamo informāciju tieši acu priekšā.

  • Audi A1 Sportback salonā valda funkcionāls un kvalitatīvs dizains.

  • Papildu aprīkojumā iekļautā stāvvietas palīgsistēma plus² ar ultraskaņas sensoriem ļauj ērti iebraukt stāvvietās uz ielas vai ārpus ielas.

Krāsas izvēle ir jūsu rokās
Virsbūves krāsai iespējams izvēlēties Python dzeltenu metālisku, Misano sarkanu perlamutra, Turbo zilu un vēl astoņus citus toņus. Kā papildu akcentus varat izvēlēties, piemēram, jumta daļu Manhattan pelēkā metāliskā vai Mythos melnā metāliskā krāsā. Sānu priekšējie spoileri, sānu sliekšņi un sānu spoguļu korpusi arī ir pieejami kontrastējošās krāsās dažādu paku ietvaros.

Unikāla priekšpuse

Audi A1 Sportback priekšpusē dominē platā, zemā Singlframe reste, ko no sāniem ieskauj gaisa ieplūdes atveres un papildu aprīkojumā pieejamie LED priekšējie lukturi. Papildelementi ir atkarīgi no bāzes modeļa. Attēlā redzamajam S line modelim ir reste titāna melnā krāsā un matēti sudrabaina alumīnija Singlframe restes rāmis.

Front view Audi A1 Sportback
Vairāk par eksterjera dizainu

Redziet un esiet redzams

Audi A1 Sportback papildu aprīkojumā pieejamie LED priekšējie lukturi paceļ latiņu augstāk ne tikai dizaina, bet arī tehnoloģiju jomā. Rūpējoties par jūsu drošību, tie vienmēr apgaismo ceļu gandrīz kā dienā. Tiem ir mazāks enerģijas patēriņš un ilgāks kalpošanas laiks. Aizmugurē iespējams izvēlēties LED lukturus ar dinamiskajiem virzienrādītājiem.

LED headlights Audi A1 Sportback

Pilnīga kontrole

Audi A1 Sportback standarta aprīkojumā iekļauta MMI audiosistēma ar 10,25 collu digitālo instrumentu paneli. Automobilī ir pieejamas dažādas saskarnes un pieslēgvietas mobilo ierīču pievienošanai. Papildu aprīkojumā piedāvājam arī dažādas praktiskas un informācijas un izklaides tehnoloģijas.

Cockpit Audi A1 Sportback
Vairāk par informācijas un izklaides sistēmu

Pie stūres nekādā gadījumā nekļūs garlaicīgi

Pateicoties plašajam pieejamo dzinēju klāstam, Audi A1 Sportback ir pārliecinoši gatavs jebkuram ceļojumam. Visjaudīgākais dzinējs – 2,0 litru TFSI, attīsta 152 kW un ļauj paātrināties no 0 līdz 100 km/h 6,5 sekundēs. Maksimālais ātrums ir 235 km/h (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 5,6–4,6 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 128–106 g/km).

Front side view Audi A1 Sportback

Sportiskas sajūtas pie stūres

Jūs patīkami pārsteigs Audi A1 Sportback elektromehāniskais stūres pastiprinātājs un dinamiskai braukšanai pielāgota balstiekārta. Varat izvēlēties arī dinamiskās pakas, kas īpaši pielāgotas katram dzinēja variantam. Ir pieejama arī Audi drive select dinamiskās vadāmības sistēma. Četri dažādi režīmi – automātiskais, komforta, dinamiskais un individuālais – ļauj iestatīt specifiskus automobiļa parametrus.

The Audi A1 Sportback in a dynamic runway drive

Uzticēšanās sajūta

Inteliģentās vadītāja palīgsistēmas² padara braukšanu ar Audi A1 Sportback vieglāku. Trīs piemēri: papildu aprīkojumā pieejamais brīdinājums par novirzīšanos no joslas² palīdz noturēties pareizajā braukšanas joslā ātrumā no aptuveni 60 km/h ar vieglām stūres korekcijām. Papildu aprīkojumā pieejama arī Audi pre sense front² sistēma, kas atpazīst bīstamas satiksmes situācijas un raida vizuālus un skaņas brīdinājumus. Papildu aprīkojumā iekļautā stāvvietas palīgsistēma plus² ar ultraskaņas sensoriem ļauj ērti iebraukt stāvvietās uz ielas vai ārpus tās.

Sensors animation Audi A1 Sportback

Jūsu komfortam

Neskatoties uz kompaktajiem izmēriem, Audi A1 Sportback ir pietiekami daudz vietas kājām un virs galvas gan jums, gan visiem pasažieriem. Ir pieejams arī ietilpīgs bagāžas nodalījums.

Front seats Audi A1 Sportback
Vairāk par komfortu

Gaumīgs pilsētnieks

4,03 metrus garš, 1,74 metrus plats un 1,41 metru augsts – pateicoties kompaktajam izmēram, Audi A1 Sportback ir ideāls transportlīdzeklis pilsētas satiksmei.

Audi A1 Sportback in front of a yellow wall
1
Lūdzu, ņemiet vērā! Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un palīdz autovadītājam. Autovadītājs joprojām paliek atbildīgs par automobiļa vadīšanu un pienācīgas uzmanības pievēršanu.
2
Atsevišķām valstīm navigācijas dati ir pieejami integrētā SSD atmiņā. Lai iegūtu papildu informāciju, sazinieties ar savu Audi partneri.
3
Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi izplatītāju!
4
Piegādāto karšu versiju iespējams bez maksas atjaunināt reizi 6 mēnešos līdz 5 gadiem pēc uzstādītās informācijas un izklaides sistēmas iekārtas paaudzes ražošanas beigām. Visjaunākie navigācijas dati ir pieejami lejupielādei myAudi platformas vietnē www.audi.com/myaudi un tos iespējams uzinstalēt automobilī, izmantojot USB atmiņas ierīci. Ar Audi connect vietējā reģiona kartes reizi ceturksnī iespējams lejupielādēt un atjaunināt arī pašā automobilī. Audi partneris var uzinstalēt jaunos navigācijas datus arī jūsu vietā, par ko var būt jāveic papildu samaksa.
5
Lai uzzinātu, kad un kurās valstīs šī funkcija būs pieejama, sazinieties ar savu Audi partneri. Obligātās prasības: Apple ierīcēm iOS 7.1 vai jaunāka operētājsistēma (iPhone 5 un jaunāks). Android ierīcēm Android 5.0 (Lollipop) vai jaunāka operētājsistēma; ieteicams Android 6.0. Audi nekontrolē Audi viedtālruņa saskarnē attēlotās lietotnes. Par lietotnēs attēloto saturu un funkcijām ir atbildīgi to nodrošinātāji. Bezvadu savienojums ir iespējams tikai ar navigācijas sistēmas uzstādīšanas sagatavi vai ar MMI Navigation plus.
6
Lai iegūtu informāciju par saderīgiem tālruņiem, konsultējieties ar savu Audi izplatītāju vai apmeklējiet vietni www.audi.com/bluetooth.
7
Audi oriģinālie aksesuāri par papildu samaksu ir pieejami no AUDI AG. Aksesuāri nav ņemti vērā, aprēķinot automobiļa degvielas patēriņa un izmešu vērtības. Aksesuārus pamatā iespējams uzstādīt tikai pēc sākotnējās reģistrācijas.
8
Visi bērnu sēdeklīši atbilst visām drošības standarta ECE-R 44/04 prasībām.