A1 Sportback > A1 > Sākumlapa
  • stage_exterior_front.jpg
A1 Sportback

A1 Sportback

Ietilpīgs, sportisks, saviļņojošs.
Jaunais Audi A1 Sportback.

Jaunais Audi A1 Sportback no jauna definē kompakto segmentu. Tā pārsteidzošais, vīrišķīgais dizains ar sportiskā Ur-quattro gēniem raksturo veiksmīgā kompaktā automobiļa otro paaudzi. Salons ir veidots vadītāja komfortam ar savu emocionālo un pielāgojamo dizainu. Pateicoties pilnizmēra klases informatīvi izklaidējošām un vadītāja palīdzības sistēmām, A1 Sportback ir cieši saistīts ar digitālo pasauli.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
  • Dažādie S line aprīkojuma līnijas elementi vēl vairāk uzsver Audi sportisko raksturu.

  • Ietilpīgs, sportisks, saviļņojošs. Jaunais Audi A1 Sportback.

  • Jaunā Audi A1 Sportback platā šķērsbāze un īsās balstiekārtas rada muskuļotu un sportisku izskatu. Plašais, zemu izvietotais vienotais režģis un sānu gaisa ieplūdes elementi dominē automobiļa raksturīgajā priekšpusē.

  • Raugoties no sāniem, jaunā A1 Sportback dizainā ir saskatāmas Audi Ur-quattro un Sport quattro raksturīgās iezīmes. Platais, plakanais C statnis rada iespaidu, ka automobilis traucas uz priekšu, pat stāvot uz vietas.

  • Arī aizmugures lukturos ir izmantots dinamiskais segmentācijas motīvs, padarot A1 apgaismes ierīces nekļūdīgi atpazīstamas.

  • Jaunā Audi A1 Sportback virsbūvē ir izmantoti karsti velmēta tērauda komponenti, kas veido pasažieru nodalījuma pamata struktūru.

  • Arī Audi A1 Sportback vadītāja palīgsistēmas ir aizgūtas no pilnizmēra klases automobiļiem. Tās notur kompakto automobili pareizā attālumā no priekšā braucošā automobiļa, tādējādi vadītājam ir vieglāk noturēties braukšanas joslā un novietot automobili stāvvietā.

  • Pieejamā Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma ar plašu funkciju klāstu sniedz visaptverošu un daudzveidīgu informāciju, piemēram, kustīgas navigācijas kartes un vadītāja palīgsistēmas grafikas vadītāja tiešajā redzamības laukā.

  • Jaunā Audi A1 Sportback salons ir piemērots vadītāja komfortam ar tā emocionālo un pielāgojamo dizainu.

Katrai gaumei!
Jaunais A1 Sportback ir pieejams desmit dažādās krāsās, kas iespaidīgi demonstrē dizaina valodu. Kompaktā modeļa jumts pēc izvēles var būt kontrastējošā krāsā no A statņa līdz jumta spoilerim. Ārējie spoguļu korpusi, sānu priekšējie spoileri un sānu sliekšņi arī ir pieejami kontrastējošā krāsā.
Vairāk par aprīkojuma līnijām

Uzmanību piesaistošs un vīrišķīgs

Platā šķērsbāze un īsās pārkares rada muskuļotu un sportisku izskatu. LED dienas gaismu raksturīgais efekts atbalsojas dinamiskajās sānu formās, kas izskatās pēc zemūdens spārniem. Arī galveno apgaismes ierīču elementu dizains ir radīts, iedvesmojoties no burāšanas. Spārnu segmenti sānos padara automobili vizuāli platāku. Zemais, koncentrētais dizains kopā ar mazajiem rombveida segmentiem lukturu augšējā daļā rada sportisku izskatu.

Exterieur
Vairāk par ārienes dizainu

Pilnībā savienots un vienmēr atjaunināts: Informācijas un izklaides sistēma un Audi connect.

Jaunais Audi A1 Sportback ir piemērots digitālajai nākotnei. Pat bāzes modelis standartā ir aprīkots ar pilnībā digitālu instrumentu kopu, augstas izšķirtspējas 10,25 collu ekrānu un daudzfunkcionālu stūri. Pieejamā Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma ar plašu funkciju klāstu sniedz visaptverošu un daudzveidīgu informāciju, piemēram, kustīgas navigācijas kartes un vadītāja palīgsistēmas grafikas vadītāja tiešajā redzamības laukā. Audi viedtālruņa mijiedarbība vienmēr nodrošina labu savienojumu ar jauno A1 Sportback. Tas integrē iOS un Android viedtālruņus, izmantojot Apple CarPlay un Android Auto lietotnes. Mūzikas un akustikas entuziastus priecēs Digital Audio Broadcasting uztvērējs, Audi skaņu sistēma un Bang & Olufsen Premium skaņu sistēma.

Bedienkonzept & Infotainment
Vairāk par informācijas un izklaides sistēmu

Jaudīgi un efektīvi: dzinēji

Gan ikdienas pārbraucieniem pilsētā, gan tālākiem izbraucieniem nedēļas nogalē — jaudīgie dzinēji padara braukšanu ar jauno Audi A1 Sportback īpaši aizraujošu. Piedāvājumā ir efektīvi benzīna dzinēji ar jaudu no 70 kW (95 ZS) līdz 147 kW (200 ZS). Standarta aprīkojumā ietilpst turbokompresors, tiešā degvielas iesmidzināšana un cieto daļiņu filtrs.

Antrieb
Vairāk par braukšanas dinamiku

Sportiski, līdzsvaroti regulējumi: balstiekārta

Jaunā Audi A1 Sportback asu konstrukcija nodrošina vienmērīgu vadību un sportisku, līdzsvarotu braukšanu. Priekšējā balstiekārtā ir izmantota Makfersona statņu konstrukcija, bet aizmugurē kompakta un viegla vērpstieņu ass. Papildus pamata balstiekārtai ir pieejama arī stingrāka sporta balstiekārta. Dinamiskās pakas, kas ir individuāli konfigurētas katram dzinēja tipam, piedāvā aprīkojuma iespējas, lai A1 Sportback padarītu vēl sportiskāku. Standarta dinamiskajā pakā pamata benzīna modelim ietilpst sporta balstiekārta, sarkani bremžu suporti un lielāki bremžu diski. Pārējām dzinēja versijām Audi piedāvā Performance dinamisko paku. Arī tajā ietilpst sarkani bremžu suporti un lielāki bremžu diski, kā arī balstiekārta ar regulējamiem amortizatoriem, skaņas aktuators un Audi drive select.

Fahrdynamik

Drošība pirmajā vietā

Audi A1 Sportback vadītāja palīgsistēmas aizgūtas no pilnizmēra klases automobiļiem. Tās ievēro distanci ar priekšā braucošo automobili, tādējādi vadītājam ir vieglāk noturēties braukšanas joslā un novietot automobili stāvvietā. Braukšanas joslas uzturēšas brīdinājums "Line departure warning" palīdz vadītājam noturēt automobili joslā, pārvietojoties ar ātrumu, kas pārsniedz 65 km/h. Adaptīvā automātiska ātruma uzturēšanas ierīce ar distances indikatoru notur Audi A1 Sportback vēlamajā attālumā no priekšā braucošā transportlīdzekļa, savukārt Audi pre sense front atpazīst kritiskas situācijas, kurās iesaistīti citi transportlīdzekļi, gājēji, kas šķērso brauktuvi, vai riteņbraucēji automobiļa priekšā. Izmantojot uzlaboto palīgu auto novietošanai stāvvietā, A1 Sportback iebrauc arī perpendikulārās stāvvietās, nepieciešamības gadījumā manevrējot vairākas reizes. Sistēma arī palīdz izbraukt automobili no paralēlajām stāvvietām.

Fahrerassistenzsysteme

Vairāk vietas un komforta

Jaunais A1 Sportback ir daudz plašāks, padarot braukšanu ērtāku gan vadītājam, gan pasažieriem blakus un aizmugurē. Neskatoties uz kompakto ārējo izmēru un sportisko jumta līnijas formu, pieaugušiem pasažieriem netrūkst vietas virs galvas un zem kājām arī aizmugures sēdekļos.

A1 Sportback Raumangebot
Vairāk par ietilpību un komfortu

Otrā paaudze: jaunais Audi A1 Sportback

A1 Sportback ir arī garāks. Ar papildu 56 milimetriem tā garums sasniedz 4,03 metrus. Vienlaikus tā platums ir gandrīz saglabājies nemainīgs — 1,74 metri. Jaunās paaudzes modelis ir tikai 1,41 metru augsts, ieskaitot antenu — 1,43 metrus augsts.

A1 Sportback Raumangebot