Audi A3 allstreet - Komforts un Spēja Pielāgoties > A3 > Audi Latvija | Audi.lv
Audi A3 allstreet Dynamic view

A3 allstreet

Audi A3 allstreet

Harizmātisks krosovers

Vai esat gatavi atklāt jaunus galamērķus? Jaunais Audi A3 allstreet apvieno ekstravertu dizainu un braukšanas prieku ar piemērotību ikdienas vajadzībām.

Daudzpusīgs pilsētas automobilis:

Jaunais Audi A3 allstreet ir jebkāds, bet ne parasts. Astoņstūra formas vienotais režģis ar savu struktūru, kontrastējošiem dizaina elementiem Mēness akmens sudraba krāsā un robustām bezceļu uzlikām sānos – šie elementi pārliecina ar savu brīvības sajūtu dizaina jomā.

Apgaismojuma izvēle: Matrix LED priekšējie lukturi² ar jauna dizaina iekšējiem elementiem piešķir jaunajam Audi A3 allstreet ļoti īpašu harizmu. Izvēlieties sev tīkamāko apgaismojuma scenāriju starp četrām dienas gaitas lukturu apgaismojuma veidiem.

Audi lietotņu veikals⁸ jūsu Audi.

Izmantojiet populāru lietotņu, piemēram, Amazon Music¹³, Spotify vai YouTube, izlasi tieši sava automobiļa multimediju saskarnē (MMI) – bez apkārtceļa caur viedtālruni.

Audi A3 allstreet CockpitAudi A3 allstreet Cockpit

Piezīme: Attēls redzams Audi A3 Sportback.

Izbaudiet digitalizāciju

Ar MMI navigation plus ar MMI touch² lietojiet navigāciju, sazinieties, iegūstiet informāciju vai vienkārši izbaudiet plašo informācijas un izklaides iespēju klāstu. Tas piedāvā arī plašu Audi connect pakalpojumu²,⁴ sortimentu, nodrošinot jums piekļuvi digitālajai mobilitātes pasaulei.

Audi A3 Sportback Amazon Music Functions on Demand

Funkcijas pēc pieprasījuma: Pēc automobiļa iegādes rezervējiet virkni papildu funkciju, piemēram, informācijas un izklaides sistēmā vai palīgsistēmās. Vienkārši apmeklējiet Audi funkciju veikalu savā myAudi lietotnē³.

Piezīme: Attēls redzams Audi A3 Sportback.

Personalizēti, ne parasti

Fascinējošas fotogrāfijas vai slaveni kinovaroņi: vienkārši iegādājieties savu mīļāko attēlu savā myAudi lietotnē³, sadaļā Tēmas¹⁰,¹² un iestatiet to multimediju saskarnē kā fona attēlu. Uzmanību piesaistošs efekts: salona apgaismojuma paka plus² automātiski pielāgo krāsu noskaņu, lai atbilstu motīvam.

Audi A3 Sportback CockpitAudi A3 Sportback Cockpit

Piezīme: Attēls redzams Audi A3 Sportback. Multimediju saskarnes fons: © Tomass Hepkers (Thomas Hoepker) – Magnum Photos

Dinamiska veiktspēja.

Jaunais Audi A3 allstreet ir pieejams ar jaudīgiem un efektīviem dzinējiem, kuru jauda ir ne mazāka kā 110 kW (degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā): 5,8–5,0 l/100 km; CO₂ izmeši (kombinētajā ciklā): 141–123 g/km; CO₂ izmešu klase: E–D). Tas nozīmē, ka jūs varat piedzīvot braukšanas prieku un komfortu augstā līmenī.

Vairāk vietas

Praktisks ikdienai, mainīgs izmantošanai atpūtā. Ar aizmugurējā sēdekļa atzveltnes² nolocīšanas iespēju proporcijā 40:20:40 jaunais Audi A3 allstreet ir ārkārtīgi elastīgs ceļabiedrs. Kad sēdekļi pilnībā nolocīti, bagāžas ietilpību var pat palielināt no 380 līdz 1200 litriem.

Intensīvs skaņas baudījums

Jūsu jauno Audi A3 allstreet var pasūtīt ar SONOS 3D premium līmeņa skaņas sistēmu² kā papildu aprīkojumu. 15 lieljaudas skaļruņi, tostarp zemo frekvenču skaļrunis, pārvērš mūziku neaizmirstamā pieredzē. Izcilo augsto un zemo toņu reprodukciju kopā ar bagātīgo zemo frekvenču skaņu varat izbaudīt pilnībā.

Audi Sonos

Audi exclusive

Padariet savu jauno Audi A3 allstreet iedvesmojoši unikālu – tikpat neatkārtojamu, kā jūs pats. Izvēlieties no dažādām pielāgotām krāsu apdarēm, piemēram, Goodwood zaļu ar perlamutra efektu.

Audi A3 allstreet Seitenansicht

Tikpat daudzpusīgs, kā pati dzīve

Audi Genuine Accessories¹⁸ sniedz jums neskaitāmas iespējas, kā padarīt jūsu Audi vēl daudzpusīgāku. Izmantojiet individuālus risinājumus ar fascinējošu dizainu un augsta līmeņa funkcionalitāti.

Audi A3 allstreet Top side view

Dinamisms detaļās: Gaisa plūsmas jumta spoileris oglekļa krāsā² ir īpaši pielāgots jūsu Audi raksturam. Tas vēl vairāk izceļ sportisko dizainu un nodrošina automobiļa aizmugurējai daļai satriecošu apdari.

Audi A3 Sportback

A3 Sportback.

Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā): 5,9–4,8 l/100 km; CO₂ izmeši (kombinētajā ciklā): 141–119 g/km; CO₂ izmešu klase: E–D.

Audi A3 Limousine

Audi A3 Limousine

Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā): 5,7–4,8 l/100 km; CO₂ izmeši (kombinētajā ciklā): 137–118 g/km; CO₂ izmešu klase: E–D.

²Minētais aprīkojums ir pieejams papildus par atsevišķu samaksu.
³Pieejamība atkarīga no valsts. Informācija par pašreizējo saderību ar iOS/Android operētājsistēmām ir pieejama myAudi lietotnes aprakstā attiecīgajā lietotņu veikalā. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.my.audi.com.
⁴Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi partneri!
⁵Lūdzu, ņemiet vērā: Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un sniedz palīdzību braukšanas laikā. Autovadītājs joprojām paliek atbildīgs par automobiļa vadīšanu un pienācīgas uzmanības pievēršanu.
⁶No Audi Sport GmbH.
⁷Vieglmetāla diskus ar virpotu spīdīgu apdari vai spīdīgi frēzētu apdari, kā arī pulētus vai daļēji pulētus vieglmetāla diskus ziemas apstākļos lietot nedrīkst. Ražošanas procesa dēļ, lietojot šādos apstākļos, diska virsma nav pietiekami aizsargāta pret koroziju, un to var neatgriezeniski sabojāt uz ceļiem kaisāmā sāls vai citi materiāli.
⁸Daļa no aprīkojuma Audi lietotņu veikalā un viedtālruņa saskarne pieejami kā papildu aprīkojums par papildu samaksu. Lai izmantotu lietotnes, nepieciešams myAudi konts un datu savienojums.
⁹Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Izmantošanai ir nepieciešams Amazon konts. Amazon Music lietošana var radīt papildu izmaksas. Amazon Alexa lietotne ir pieejama tikai šādās valstīs: Vācijā, Austrijā, AK, Īrijā, Francijā, Spānijā, Itālijā, ASV, Kanādā, Meksikā, Austrālijā un Jaunzēlandē. Izmantošanai ir nepieciešams Amazon konts. Par Amazon Alexa funkcijām un saturu ir atbildīgs uzņēmums Amazon. Dažas Alexa funkcijas ir atkarīgas no viedās mājas tehnoloģijas. MMI navigation plus sistēmas valodai ar MMI touch jābūt iestatītai valodā, ko atbalsta Amazon Alexa integrācija. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Par Amazon Alexa piekļuves nodrošināšanu ir atbildīgs Amazon, un to var garantēt ne ilgāk kā 3 gadus pēc automobiļa iegādes. Audio straumēšanai, izmantojot Alexa, nepieciešams maksas datu plāns no Audi partnera.
¹⁰Daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas plus aprīkojuma ir pieejama kā papildu aprīkojums par atsevišķu samaksu, kā arī Audi lietotņu veikala aprīkojums un viedtālruņa saskarne ir pieejama kā papildu aprīkojums par atsevišķu samaksu.
¹¹Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Izmantošanai ir nepieciešams Amazon konts. Amazon Music lietošana var radīt papildu izmaksas.
¹²Atkarīga no pieejamības attiecīgajā valstī.
¹³Tikai kopā ar modeli 35 TFSI S tronic (degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā): 5,8–5,4 l/100 km; CO₂ izmeši (kombinētajā ciklā): 133–123 g/km; CO₂ izmešu klase: D).
¹⁴Polarizējošās saulesbrilles ierobežos attēla projicēšanas vadītāja acu priekšā izmantošanu.
¹⁵Dinamica mikrošķiedra ir mikrošķiedras materiāls, kas daļēji izgatavots no pārstrādātām poliestera šķiedrām.
¹⁶Tikai kopā ar S salonu.
¹⁷Audi exclusive ir papildu aprīkojums, kas pieejams no Audi Sport GmbH par atsevišķu samaksu. Sazinieties ar tuvāko Audi partneri vai apmeklējiet www.audi.com, lai iegūtu detalizētu informāciju par standarta un papildu aprīkojumu.
¹⁸Audi oriģinālie aksesuāri par papildu samaksu ir pieejami no AUDI AG. Aksesuāri nav ņemti vērā, aprēķinot automobiļa degvielas patēriņa un izmešu vērtības. Aksesuārus pamatā iespējams uzstādīt tikai pēc sākotnējās reģistrācijas.