A3 Limousine > A3 > Sākumlapa
  • stage_exterior_front.jpg
The Audi A3 Sedan in a urban side view

A3 Limousine

Jaunais Audi A3 Limousine.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 5,0–3,6 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 114–96 g/km.

Jaunais Audi A3 Limousine ar savu sportisko, stilīgo ārieni, papildu aprīkojumā pieejamo edition one versiju un kvalitatīvo, uz vadītāju orientēto salonu neatstās vienaldzīgu nevienu.
Tas ir progress, ko sajutīsiet arī jūs.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
  • You can’t miss the LED rear lights with dynamic indicator.

  • Let the new Audi A3 Sedan take effect on you.

  • A statement for sportiness: the new A3 Sedan with a wide track and 19-inch alloy wheels.

  • Technology designed to touch: the 10.1-inch MMI touch colour display.

  • Audi exclusive customised paint finish Coral orange, metallic.

  • Turn your Audi A3 Sedan into an inspiring one-off with the Audi exclusive offer.

  • The optional tailgate spoiler in carbon completes the dynamic appearance of the A3 Sedan.

  • The optional entry LED projects the S emblem onto the ground when the vehicle door is opened.

  • The optional edition one of the Audi A3 Sedan is particularly high quality and sporty.

Pirmajam iespaidam ir nozīme

Skatienu uzreiz piesaista jaunais platais Audi Singleframe reste ar unikālo šūnu rakstu. Nepārtrauktā viduslīnija sānos stiepjas līdz aizmugurējām durvīm, izceļot jaunā Audi A3 Limousine garumu. Turklāt automobiļa platā šķērsbāze piešķir tam atlētisku raksturu.

The new MMI-System in the Audi A3 Limousine

Darbības koncepcija un informācijas un izklaides sistēmas

Jaunais Audi A3 Limousine ir radīts intuitīvai lietošanai – piemēram, ar papildu aprīkojumā pieejamo MMI Navigation plus ar MMI touch. Papildu aprīkojumā pieejamā Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma plus un attēla projicēšana vadītāja acu priekšā head-up displejā attēlo papildu informāciju ērti pārskatāmā veidā. Līdzās patīkamajai dzinēja skaņai, par lielisku skanējumu rūpējas papildu aprīkojumā pieejamā Bang & Olufsen 3D Premium skaņas sistēma.

Vadītāja palīgsistēmas

Jaunā Audi A3 Limousine dažādās vadītāja palīgsistēmas¹ palīdz situācijās, kad automobiļa kontrole var būt apgrūtināta: piemēram, pārvietojoties satiksmē, papildu aprīkojumā pieejamā adaptīvā kruīza kontrole brīdina, ja pārāk tuvu pietuvojaties priekšā esošajam transportlīdzeklim. Izbraucot no stāvvietas, papildu aprīkojumā pieejamā sānu satiksmes palīgsistēma brīdina, ja no sāniem tuvojas cits transportlīdzeklis.

H1H1-U53_Pyramid_AU38x_A3_Limo_001.jpg
Manhattan pelēka, metāliska Manhattan pelēka, metāliska
Glacier balta, metāliska Glacier balta, metāliska
Atoll zila, metāliska Atoll zila, metāliska
Navarro zila metāliska Navarro zila metāliska
Tango sarkana, metāliska Tango sarkana, metāliska
18 collu vieglmetāla diski ar piecu Y formas spieķu dizainu 18 collu vieglmetāla diski ar piecu Y formas spieķu dizainu
18 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu spieķu karoga dizainu 18 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu spieķu karoga dizainu
19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu Y formas spieķu dizainu 19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu Y formas spieķu dizainu
19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu dubultspieķu malas dizainu 19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu dubultspieķu malas dizainu
19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu spieķu trapecveida dizainu 19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu spieķu trapecveida dizainu
Salons: daudzpusīgs

Uz vadītāju orientēts un digitāls – tāds ir jaunā Audi A3 Limousine salons. Papildu aprīkojumā pieejamā daudzkrāsu kontūru un fona apgaismojuma paka ļauj izgaismot salonu 30 dažādās krāsās. Jaunais priekšējais panelis, viduskonsole ar pārnesumu pārslēga sviru (automobiļiem ar S tronic) un papildu aprīkojumā pieejamie priekšējie sporta sēdekļi izceļ progresīvo izskatu. Spīdīgi melnajā virsmā ir integrēts 10,1 collas MMI touch krāsu displejs.

Matrix LED priekšējie lukturi

Papildus standarta LED priekšējiem lukturiem jaunā Audi A3 Limousine papildu aprīkojumā ir pieejami Matrix LED priekšējie lukturi ar digitālo dienas gaismas lukturu motīvu. Tie uzlabo ceļa apgaismojumu un ievērojami samazina pretimbraucošo un priekšā braucošo transportlīdzekļu vadītāju apžilbināšanu. Viena no apgaismojuma pakas funkcijām ir arī sagaidīšanas/pavadīšanas funkcijas progresīvais gaismas motīvs.

Matrix LED headlights of the Audi A3 Sedan

Audi drive select

Efektīvs, dinamisks, komfortabls, automātisks vai personalizēts – savā A3 Limousine jūs varat izvēlēties režīmu, kas vislabāk atbilst tieši jūsu braukšanas stilam, pateicoties papildu aprīkojumā pieejamajai Audi drive select sistēmai. Izvēlieties vairāk dinamikas, vairāk komforta vai labāko no abiem. Efektivitātes režīms palīdz taupīt degvielu.

Audi Genuine Accessories in the Audi A3 Sedan

Tieši jums pielāgoti risinājumi

Ar papildu aprīkojumu no Audi oriģinālo aksesuāru klāsta varat padarīt ikdienas pārvietošanos ar Audi A3 Limousine vēl patīkamāku. Daudzpusīgā Dualfix I-SIZE bērnu sēdeklīša unikāla iezīme ir tā 360 grādu pagriešanas leņķis. Sēdeklīti iespējams ērti pagriezt no priekšas uz aizmuguri un atpakaļ bez vajadzības to noņemt un uzstādīt atpakaļ. Turklāt, kad automobilis ir apstājies, sēdeklīti iespējams pagriezt atvērto durvju virzienā. Tas atvieglo bērna iecelšanu un izcelšanu no automobiļa.

*Ņemiet vērā, ka palīgsistēmas tikai palīdz autovadītājam braukšanas laikā sistēmas ierobežojumu ietvaros. Autovadītājam ir vienmēr jāpievērš uzmanība notiekošajam, un viņš vienmēr ir atbildīgs par automobiļa vadīšanu.