A3 Limousine > A3 > Sākumlapa
Frontal side view Audi e-tron S Sportback

A3 Limousine

CO2 emisijas kombinētajā ciklā {ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 138–115 g/km

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 57.6–47.9 mpg

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 6,6–3,8 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 152–97 g/km.
Degvielas patēriņa, elektroenerģijas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.

Progresa īstenošana dzīvē

Audi A3 Limousine ir vispusīgi digitāli savienots – no informācijas un izklaides sistēmas līdz vadītāja palīgsistēmām.

Dynamic side view Audi e-tron Sportback

Fakti un skaitļi

Audi RS 3 Sedan Front

Darbības koncepcija un informācijas un izklaides sistēmas

Audi A3 Limousine ir radīts intuitīvai lietošanai – piemēram, ar papildu aprīkojumā pieejamo MMI Navigation plus ar MMI touch. Papildu aprīkojumā pieejamā Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma plus un attēla projicēšana vadītāja acu priekšā³ attēlo papildu informāciju ērti pārskatāmā veidā. Spīdīgi melnajā virsmā ir integrēts standarta aprīkojumā iekļautais 10,1 collas MMI touch krāsu displejs.

Audi A3 Sportback

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 6,8–3,9 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 155–99 g/km. Degvielas patēriņa, elektroenerģijas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.

1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 6,6–3,8 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 152–97 g/km.
Degvielas patēriņa, elektroenerģijas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.
2
Lūdzu, ņemiet vērā: Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un palīdz autovadītājam. Autovadītājs joprojām ir atbildīgs par automobiļa vadīšanu, un viņam vienmēr autovadīšanai jāpievērš pienācīga uzmanība.
3
Polarizējošās saulesbrilles ierobežos attēla projicēšanas vadītāja acu priekšā izmantošanu.
4
5
6
Audi exclusive ir Audi Sport GmbH piedāvāts papildu aprīkojums. Sazinieties ar tuvāko Audi partneri vai apmeklējiet www.audi.com, lai iegūtu detalizētu informāciju par standarta un papildu aprīkojumu.
7
Tikai modeļiem ar S tronic septiņu pārnesumu dubultsajūga transmisiju. Daļēja hibrīda automobiļiem, bez līnijām un kontrastējošām šuvēm uz paklājiņiem.
8
Audi oriģinālie aksesuāri par papildu samaksu ir pieejami no AUDI AG. Aprēķinot automobiļa degvielas patēriņa un izmešu vērtības, aksesuāri nav ņemti vērā. Aksesuārus pamatā iespējams uzstādīt tikai pēc sākotnējās reģistrācijas.