Sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

A3 Limousine > A3 > Sākumlapa
  • stage_exterior_front.jpg
Audi A3 Sedan

A3 Limousine

Jaunais Audi A3 Limousine.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 6,6–3,8 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 152–97 g/km

Jaunais Audi A3 Limousine ar savu sportisko, stilīgo ārieni, papildu aprīkojumā pieejamo edition one versiju un kvalitatīvo, uz vadītāju orientēto salonu neatstās vienaldzīgu nevienu.
Progress, ko sajutīsiet arī jūs.

Panorama view Audi A3 Sedan

Panorāmas skats

Piezīme: Atklājiet Audi A3 Limousine no dažādiem leņķiem šajā 360 grādu animācijā.

Pirmajam iespaidam ir nozīme

Skatienu uzreiz piesaista jaunā platā Audi Singleframe reste ar unikālo šūnu rakstu. Nepārtrauktā viduslīnija sānos stiepjas līdz aizmugurējām durvīm, izceļot jaunā Audi A3 Limousine garumu. Turklāt automobiļa platā šķērsbāze piešķir tam atlētisku raksturu.

The new MMI-System in the Audi A3 Sedan

Darbības koncepcija un informācijas un izklaides sistēmas

Jaunais Audi A3 Limousine ir radīts intuitīvai lietošanai – piemēram, ar papildu aprīkojumā pieejamo MMI Navigation plus ar MMI touch. Papildu aprīkojumā pieejamā Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma plus un attēla projicēšana vadītāja acu priekšā head-up displejā attēlo papildu informāciju ērti pārskatāmā veidā. Līdzās patīkamajai dzinēja skaņai, par lielisku skanējumu rūpējas papildu aprīkojumā pieejamā Bang & Olufsen 3D Premium skaņas sistēma.

Vadītāja palīgsistēmas

Jaunā Audi A3 Limousine dažādās vadītāja palīgsistēmas² palīdz situācijās, kad automobiļa kontrole var būt apgrūtināta: piemēram, pārvietojoties satiksmē, papildu aprīkojumā pieejamā adaptīvā kruīza kontrole brīdina, ja pārāk tuvu pietuvojaties priekšā esošajam transportlīdzeklim. Izbraucot no stāvvietas, papildu aprīkojumā pieejamā sānu satiksmes palīgsistēma brīdina, ja no sāniem tuvojas cits transportlīdzeklis.

Krāsas un diski

Kombinējiet dažādas krāsas un diskus, lai radītu tieši savai gaumei atbilstošu Audi A3 Limousine.
H1H1_U53_Pyramid_AU38x_A3_Limo_001_00.jpg
Manhattan pelēka, metāliska Manhattan pelēka, metāliska
Glacier balta, metāliska Glacier balta, metāliska
Atoll zila, metāliska Atoll zila, metāliska
Navarro zila metāliska Navarro zila metāliska
Tango sarkana, metāliska Tango sarkana, metāliska
18 collu vieglmetāla diski ar piecu Y formas spieķu dizainu 18 collu vieglmetāla diski ar piecu Y formas spieķu dizainu
18 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu spieķu karoga dizainu 18 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu spieķu karoga dizainu
19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu Y formas spieķu dizainu 19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu Y formas spieķu dizainu
19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu dubultspieķu malas dizainu 19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu dubultspieķu malas dizainu
19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu dubultspieķu malas dizainu 19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu dubultspieķu malas dizainu

Salons: daudzpusīgs

Uz vadītāju orientēts un digitāls – tāds ir jaunā Audi A3 Limousine salons. Papildu aprīkojumā pieejamā daudzkrāsu fona apgaismojuma paka plus ļauj izgaismot salonu 30 dažādās krāsās. Jaunais priekšējais panelis, viduskonsole ar pārnesumu pārslēga sviru (automobiļiem ar S tronic) un papildu aprīkojumā pieejamie priekšējie sporta sēdekļi izceļ progresīvo izskatu. Spīdīgi melnajā virsmā ir integrēts 10,1 collas MMI touch krāsu displejs.

MMI-Systeme

Matrix LED priekšējie lukturi

Redzamību uz priekšu uzlabo papildu aprīkojumā pieejamie Matrix LED priekšējie lukturi ar digitālo dienas gaitas lukturu motīvu. Tie spēj ievērojami samazināt pretim vai priekšā braucošo transportlīdzekļu apžilbināšanu. Viena no apgaismojuma pakas funkcijām ir arī sagaidīšanas/pavadīšanas funkcijas progresīvais gaismas motīvs.

Matrix LED headlights of the Audi A3 Sedan

Audi drive select

Efektīvs, dinamisks, komfortabls, automātisks vai personalizēts – savā A3 Limousine jūs varat izvēlēties režīmu, kas vislabāk atbilst tieši jūsu braukšanas stilam, pateicoties papildu aprīkojumā pieejamajai Audi drive select sistēmai. Izvēlieties vairāk dinamikas, vairāk komforta vai labāko no abiem. Efektivitātes režīms palīdz taupīt degvielu.

Audi Genuine Accessories in the Audi A3 Sedan

Tieši jums pielāgoti risinājumi

Ar papildu aprīkojumu no Audi oriģinālo aksesuāru klāsta varat padarīt ikdienas pārvietošanos ar Audi A3 Limousine vēl patīkamāku. Daudzpusīgā Dualfix I-SIZE bērnu sēdeklīša unikāla iezīme ir tā 360 grādu pagriešanas leņķis. Sēdeklīti iespējams ērti pagriezt no priekšas uz aizmuguri un atpakaļ bez vajadzības to noņemt un uzstādīt atpakaļ. Turklāt, kad automobilis ir apstājies, sēdeklīti iespējams pagriezt atvērto durvju virzienā. Tas atvieglo bērna iecelšanu un izcelšanu no automobiļa.

1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 6,6–3,8 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 152–97 g/km
2
Ņemiet vērā, ka palīgsistēmas tikai palīdz autovadītājam braukšanas laikā sistēmas ierobežojumu ietvaros. Autovadītājam ir vienmēr jāpievērš uzmanība notiekošajam, un viņš vienmēr ir atbildīgs par automobiļa vadīšanu.