Audi A3 Limousine - Elegants un Praktisks Sedans > A3 > Audi Latvija | Audi.lv

Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā): 5,7–4,8 l/100 km; CO₂ izmeši (kombinētajā ciklā): 137–118 g/km; CO₂ izmešu klase: E–D.

Audi A3 Sedan front view

Izgrezno ceļu

Elegantais siluets un izteiksmīgais priekšdaļas un aizmugures daļas dizains atmodina emocijas. Jaunajā Audi A3 Limousine jūs esat arī digitāli mobils un pilnībā savienots.

Pirmajam iespaidam ir nozīme

Jūs nolemjat, ar kādas krāsas apdari jaunais Audi A3 Limousine var atstāt vislielāko iespaidu, piemēram, ar progresīvo sarkano metāliku².

Vairāk vietas

Praktisks ikdienai, mainīgs izmantošanai atpūtā. Ar aizmugurējā sēdekļa atzveltnes² nolocīšanas iespēju proporcijā 40:20:40 jaunais Audi A3 Limousine ir ārkārtīgi elastīgs ceļabiedrs. Bagāžas nodalījuma tilpums aiz otrās sēdekļu rindas sasniedz 425 litrus.

Intensīvs skaņas baudījums

Izmantojot papildu aprīkojumu, Audi A3 Limousine var aprīkot ar SONOS 3D premium līmeņa skaņas sistēmu². 15 lieljaudas skaļruņi, tostarp zemo frekvenču skaļrunis, pārvērš mūziku neaizmirstamā pieredzē. Izcilo augsto un zemo toņu reprodukciju kopā ar bagātīgo zemo frekvenču skaņu varat izbaudīt pilnībā.

Audi Sonos

Audi lietotņu veikals⁷ jūsu Audi

Izmantojiet populāru lietotņu, piemēram, Amazon Music¹³, Spotify vai YouTube, izlasi tieši sava automobiļa multimediju saskarnē (MMI) – bez apkārtceļa caur viedtālruni.

Application Store in Ihrem Audi.Application Store in Ihrem Audi.

Piezīme: Attēls redzams Audi A3 Sportback.

Izbaudiet digitalizāciju

Ar MMI navigation plus ar MMI touch² lietojiet navigāciju, sazinieties, iegūstiet informāciju vai vienkārši izbaudiet plašo informācijas un izklaides iespēju klāstu. Tas piedāvā arī plašu Audi connect pakalpojumu²,⁴ sortimentu, nodrošinot jums piekļuvi digitālajai mobilitātes pasaulei.

Functions on Demand

Funkcijas pēc pieprasījuma: Pēc automobiļa iegādes rezervējiet virkni papildu funkciju, piemēram, informācijas un izklaides sistēmā vai palīgsistēmās. Vienkārši apmeklējiet Audi funkciju veikalu savā myAudi lietotnē³.

Piezīme: Attēls redzams Audi A3 Sportback.

Personalizēti, ne parasti

Fascinējošas fotogrāfijas vai slaveni kinovaroņi: vienkārši iegādājieties savu mīļāko attēlu savā myAudi lietotnē³, sadaļā Tēmas⁹,¹¹ un iestatiet to multimediju saskarnē kā fona attēlu. Uzmanību piesaistošs efekts: salona apgaismojuma paka plus² automātiski pielāgo krāsu noskaņu, lai atbilstu motīvam.

Audi A3 Sportback Cockpit Audi A3 Sportback Cockpit

Piezīme: Attēls redzams Audi A3 Sportback. Multimediju saskarnes fons: © Tomass Hepkers (Thomas Hoepker) – Magnum Photos

Dinamisks jebkurā perspektīvā

Uzlabots komforts vai sportiska vadība – jūs nolemjat, kā braukt ar savu jauno Audi A3 Limousine. Vienlaikus inteliģentās palīgsistēmas²,⁵ jums palīdz vadīt, savukārt vidējā līmeņa hibrīda tehnoloģija¹² var veicināt enerģijas rekuperāciju.

Audi exclusive¹⁴

Padariet savu jauno Audi A3 Limousine iedvesmojoši unikālu – tikpat neatkārtojamu, kā jūs pats. Izvēlieties no dažādām pielāgotām krāsu apdarēm, piemēram, Java zaļu metāliku.

Audi A3 Limousine Audi Exclusiv

Tikpat daudzpusīgs, kā pati dzīve

Audi Genuine Accessories¹⁵ sniedz jums neskaitāmas iespējas, kā padarīt savu Audi vēl daudzpusīgāku. Izmantojiet individuālus risinājumus ar fascinējošu dizainu un augsta līmeņa funkcionalitāti.

Audi A3 Saloon roof luggage

Dinamisms detaļās: Piešķiriet savam jaunajam Audi A3 Limousine noslēdzošo akcentu: ar bagāžas nodalījuma durvju spoileri oglekļa krāsā². Gan dizains, gan materiāls uzsver sportisko raksturu, savukārt spoilers noslēdz vispārējo iespaidu.

Audi A3 Sportback

Audi A3 Sportback.

Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā): 5,9–4,8 l/100 km; CO₂ izmeši (kombinētajā ciklā): 141–119 g/km; CO₂ izmešu klase: E–D.

Audi A3 allstreet

Audi A3 allstreet.

Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā): 5,8–5,0 l/100 km; CO₂ izmeši (kombinētajā ciklā): 141–123 g/km; CO₂ izmešu klase: E–D.

²Minētais aprīkojums ir pieejams papildus par atsevišķu samaksu.
³Pieejamība atkarīga no valsts. Informācija par pašreizējo saderību ar iOS/Android operētājsistēmām ir pieejama myAudi lietotnes aprakstā attiecīgajā lietotņu veikalā. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.my.audi.com.
⁴Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi partneri!
⁵Lūdzu, ņemiet vērā: Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un sniedz palīdzību braukšanas laikā. Autovadītājs joprojām paliek atbildīgs par automobiļa vadīšanu un pienācīgas uzmanības pievēršanu.
⁶Vieglmetāla diskus ar virpotu spīdīgu apdari vai spīdīgi frēzētu apdari, kā arī pulētus vai daļēji pulētus vieglmetāla diskus ziemas apstākļos lietot nedrīkst. Ražošanas procesa dēļ, lietojot šādos apstākļos, diska virsma nav pietiekami aizsargāta pret koroziju, un to var neatgriezeniski sabojāt uz ceļiem kaisāmā sāls vai citi materiāli.
⁷Daļa no aprīkojuma Audi lietotņu veikalā un viedtālruņa saskarne pieejami kā papildu aprīkojums par atsevišķu samaksu. Lai izmantotu lietotnes, nepieciešams myAudi konts un datu savienojums.
⁸Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Izmantošanai ir nepieciešams Amazon konts. Amazon Music lietošana var radīt papildu izmaksas. Amazon Alexa lietotne ir pieejama tikai šādās valstīs: Vācijā, Austrijā, AK, Īrijā, Francijā, Spānijā, Itālijā, ASV, Kanādā, Meksikā, Austrālijā un Jaunzēlandē. Izmantošanai ir nepieciešams Amazon konts. Par Amazon Alexa funkcijām un saturu ir atbildīgs uzņēmums Amazon. Dažas Alexa funkcijas ir atkarīgas no viedās mājas tehnoloģijas. MMI navigation plus sistēmas valodai ar MMI touch jābūt iestatītai valodā, ko atbalsta Amazon Alexa integrācija. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Par Amazon Alexa piekļuves nodrošināšanu ir atbildīgs Amazon, un to var garantēt ne ilgāk kā 3 gadus pēc automobiļa iegādes. Audio straumēšanai, izmantojot Alexa, nepieciešams maksas datu plāns no Audi partnera.
⁹Daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas plus aprīkojuma ir pieejama kā papildu aprīkojums par atsevišķu samaksu, kā arī Audi lietotņu veikala aprīkojums un viedtālruņa saskarne ir pieejama kā papildu aprīkojums par atsevišķu samaksu.
¹⁰Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Izmantošanai ir nepieciešams Amazon konts. Amazon Music lietošana var radīt papildu izmaksas.
¹¹Pieejamība ir atkarīga no valsts.
¹²Tikai kopā ar modeli 35 TFSI S tronic (degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā): 5,7–5,2 l/100 km; CO₂ izmeši (kombinētajā ciklā): 130–118 g/km; CO₂ izmešu klase: D).
¹³Polarizējošās saulesbrilles ierobežos attēla projicēšanas vadītāja acu priekšā izmantošanu.
¹⁴Audi exclusive ir papildu aprīkojums, kas par atsevišķu samaksu pieejams no Audi Sport GmbH. Sazinieties ar tuvāko Audi partneri vai apmeklējiet www.audi.com, lai iegūtu detalizētu informāciju par standarta un papildu aprīkojumu.
¹⁵Audi oriģinālie aksesuāri par papildu samaksu ir pieejami no AUDI AG. Aksesuāri nav ņemti vērā, aprēķinot automobiļa degvielas patēriņa un izmešu vērtības. Aksesuārus pamatā iespējams uzstādīt tikai pēc sākotnējās reģistrācijas.