A3 Limousine > A3 > Sākumlapa
 • stage_exterior_front.jpg
A3 Sedan 2019

A3 Limousine

Ieturēti šarmants

Audi A3 Limousine apvieno kupejas cienīgu raksturu ar elegantu dizainu. Zemās, plūstošās jumta līnijas izceļ modeļa dinamiku. Ar muskuļotajām līnijām un precīzajām virsmām limuzīns demonstrē savu pašpārliecinātību. Riteņu diskus ieskauj izteikti paplašinātie dubļusargi un izteiksmīgās riteņu arkas, piešķirot automobilim sportisku izskatu. Audi A3 Limousine inovatīvās tehnoloģijas rūpējas par komfortablu braukšanas pieredzi. Viens no akcentiem salonā ir papildu aprīkojumā pieejamā pilnībā digitālā Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
 • Individuāli aprīkojuma līmeņi: lai kāda būtu jūsu izvēle, jebkurš no A3 Limousine aprīkojuma līmeņiem padarīs katru braucienu īpašu.

 • Ieturēts šarms: 4,24 metrus garais Audi A3 ar 2,60 metru garenbāzi vienlaikus izskatās gan sportisks, gan elegants.

 • Audi A3 Limousine virsbūvei ir augsts akustiskais komforts, ko vēl vairāk uzlabo standarta aprīkojumā iekļautais skaņu aizturošais vējstikls.

 • Audi A3 Limousine ir aprīkots trīsdimensiju aizmugurējiem kombinētajiem lukturiem ar individuālu aizmugurējo lukturu dizainu. Papildus tam, LED un Audi matricas LED priekšējie lukturi un LED kombinētie aizmugurējie lukturi ir aprīkoti ar dinamiskām mirgojošām pagrieziena gaismām.

 • Pateicoties priekšējam difuzoram, dažādu aprīkojuma līmeņu versijas iespējams atpazīt gan no priekšas, gan no aizmugures. Turklāt visiem īpašajiem aprīkojuma līmeņiem ir hromēti izpūtēja uzgaļi.

 • Automobiļa salons piedāvā Audi raksturīgu augsta līmeņa kvalitāti.

 • Konsoles centrā atrodas apaļš grozāmais slēdzis/spiedpoga ar ietvaru, kas papildu aprīkojumā pieejamajai MMI touch sistēmai ir izgaismots baltā krāsā. Uz tā virsmas atrodas skārienpaliktnis.

 • Vēl salonā ir vērts īpaši izcelt papildu aprīkojumā pieejamās Audi virtuālās vadītāja informācijas sistēmas inovatīvo vadības un displeja koncepciju.

 • Vidējā roku balstā ierīkotais Audi phone box ļauj pievienot saderīgu tālruni automobiļa antenai bezvadu režīmā un veikt induktīvo uzlādi.

 • Augsta līmeņa risinājums kvalitatīvai mūzikai: papildu aprīkojumā pieejamā Bang & Olufsen skaņas sistēma.

Individuāla dizaina brīvība

Izvēlieties kādu no vairākiem pieejamajiem aprīkojuma līmeņiem, lai padarītu savu Audi A3 Limousine nedaudz sportiskāku vai vēl vairāk izceltu tā dizainu. Lai kuru no aprīkojuma pakām jūs izvēlētos, tā padarīs braukšanu ar Audi A3 Limousine īpašu. A3 sport line aprīkojuma līnijas elementi ļauj uzsvērt jūsu Audi A3 Limousine temperamentu. A3 design line aprīkojuma līnija piedāvā unikālus akcentus, atspoguļojot jūsu personību.

Progresīva apgaismojuma tehnoloģija

Naktī gaišs kā dienā: papildu aprīkojumā pieejamie Audi matricas LED priekšējie lukturi izgaismo ceļu spoži un vienmērīgi. Sistēma atpazīst pretī un priekšā braucošos transportlīdzekļus, un pret tiem tiek vērsts mazāk gaismas, bet apkārt esošās zonas tiek pilnībā apgaismotas. Adaptīvais gaismas sadalījums ne tikai nodrošina labāku ceļa seguma apgaismošanu, bet arī paaugstina drošības un komforta līmeni. Apgaismojuma tehnoloģiju mūsdienīgumu apliecina arī dinamiskās mirgojošās pagrieziena gaismas – arī aizmugurē.

Vairāk par apgaismojuma tehnoloģiju

Sabalansēts sportiskums

Audi A3 Limousine šasija ir iespaidīgi sportiska: papildu aprīkojumā pieejamā sporta balstiekārta pazemina virsbūvi par 15 milimetriem, bet S line sporta balstiekārta – par 25 milimetriem. Elektromehāniskais stūres pastiprinātājs ir precīzs un efektīvs. Visi dzinēji piedāvā dinamiskas braukšanas īpašības apvienojumā ar augstu efektivitāti.

Komfortabls un inovatīvs

Audi A3 Limousine salonā visvairāk ir vērts izcelt Audi virtuālo vadītāja informācijas sistēmu. Dažādi pieejamie aprīkojuma līmeņi sniedz individuālas izvēles iespējas, turklāt to papildina S line sporta paka, kas piešķir dinamisku vizuālo tēlu.

Darbības koncepcija un informācijas un izklaides sistēma

Lai visa svarīgākā informācija braukšanas laikā atrastos vadītāja acu priekšā, Audi A3 Limousine papildu aprīkojumā ir pieejama pilnībā digitālā Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma. Instrumentu panelis ar augstas izšķirtspējas 12,3 collu displeju piedāvā vēl labāku pārskatāmību. Audi A3 Limousine papildu aprīkojumā ir pieejams arī plašs inteliģento tehnoloģiju klāsts, piemēram, augstākā līmeņa MMI navigācijas sistēma plus ar MMI touch un balss komandām intuitīvai vadībai.

Vairāk par darbības koncepciju un informācijas un izklaides sistēmu

Labāka drošība

Pateicoties plašajam vadītāja palīgsistēmu klāstam, braukšana pa šoseju un pilsētā ir vēl drošāka un komfortablāka: par to rūpējas, piemēram, papildu aprīkojumā pieejamā palīgsistēma braukšanai sastrēgumos, kas darbojas kopā ar Audi adaptīvo vadītāja palīgsistēmu un ātruma ierobežotāju. Papildaprīkojumā iespējams izvēlēties arī citas palīgsistēmas, piemēram, parkošanās palīgu priekšā un aizmugurē, kā arī ceļazīmju atpazinēju ar kameras palīdzību.

Kompakts komforts

Sportiskā četrdurvju automobiļa ietilpīgais salons ir gaišs un plašs. 425 litru bagāžas nodalījuma tilpumu iespējams palielināt, nolokot sēdekļu atzveltnes. Papildu aprīkojumā pieejamais piekabes āķis ir nolokāms un atslēdzams elektroniski ar vienu pogas pieskārienu. Tas padara Audi A3 Limousine par uzticamu sabiedroto ne tikai ikdienišķās situācijās.

A3 Sedan 2019