A3 Limousine > A3 > Sākumlapa
Frontal side view Audi e-tron S Sportback

A3 Limousine

CO2 emisijas kombinētajā ciklā *: STD: 133–105 g/km | STD: 133–105 g/km | STD: 133–105 g/km

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: STD: 70.6–48.7 mpg | STD: 70.6–48.7 mpg | STD: 70.6–48.7 mpg

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 6,6–3,8 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 152–97 g/km.
Degvielas patēriņa, elektroenerģijas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.

Progresa īstenošana dzīvē

Audi A3 Limousine ir vispusīgi digitāli savienots – no informācijas un izklaides sistēmas līdz vadītāja palīgsistēmām.

Dynamic side view Audi e-tron Sportback

Fakti un skaitļi

Inovatīvas tehnoloģijas

Dažādas Audi A3 Limousine pieejamās tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas² palīdz, piemēram, veikt izvairīšanās manevrus, paātrināties un bremzēt. Tas ievērojami uzlabo braukšanas komfortu tālos braucienos un pilsētas satiksmē.

Audi RS 3 Sedan Front

Darbības koncepcija un informācijas un izklaides sistēmas

Audi A3 Limousine ir radīts intuitīvai lietošanai – piemēram, ar papildu aprīkojumā pieejamo MMI Navigation plus ar MMI touch. Papildu aprīkojumā pieejamā Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma plus un attēla projicēšana vadītāja acu priekšā³ attēlo papildu informāciju ērti pārskatāmā veidā. Spīdīgi melnajā virsmā ir integrēts standarta aprīkojumā iekļautais 10,1 collas MMI touch krāsu displejs.

Pirmajam iespaidam ir nozīme

Skatienu uzreiz piesaista jaunais platais Audi vienotais režģis ar unikālo šūnu rakstu. Nepārtrauktā viduslīnija sānos stiepjas līdz aizmugurējām durvīm, izceļot Audi A3 Limousine garumu. Turklāt automobiļa platā šķērsbāze piešķir tam atlētisku raksturu.

Audi A3 Sportback

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 6,8–3,9 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 155–99 g/km. Degvielas patēriņa, elektroenerģijas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.

1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 6,6–3,8 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 152–97 g/km.
Degvielas patēriņa, elektroenerģijas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.
2
Lūdzu, ņemiet vērā: Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un palīdz autovadītājam. Autovadītājs joprojām ir atbildīgs par automobiļa vadīšanu, un viņam vienmēr autovadīšanai jāpievērš pienācīga uzmanība.
3
Polarizējošās saulesbrilles ierobežos attēla projicēšanas vadītāja acu priekšā izmantošanu.
4
5
6
Audi exclusive ir Audi Sport GmbH piedāvāts papildu aprīkojums. Sazinieties ar tuvāko Audi partneri vai apmeklējiet www.audi.com, lai iegūtu detalizētu informāciju par standarta un papildu aprīkojumu.
7
Tikai modeļiem ar S tronic septiņu pārnesumu dubultsajūga transmisiju. Daļēja hibrīda automobiļiem, bez līnijām un kontrastējošām šuvēm uz paklājiņiem.
8
Audi oriģinālie aksesuāri par papildu samaksu ir pieejami no AUDI AG. Aprēķinot automobiļa degvielas patēriņa un izmešu vērtības, aksesuāri nav ņemti vērā. Aksesuārus pamatā iespējams uzstādīt tikai pēc sākotnējās reģistrācijas.