Audi A3 Sportback TFSI - Efektīvs un Ērts > A3 > Audi Latvija | Audi.lv
Audi A3 Sportback TFSI e

Audi A3 Sportback TFSI e

CO2-Emissionen (gewichtet kombiniert){ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 31–26 g/km

Kraftstoffverbrauch (gewichtet kombiniert){ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: ; Stromverbrauch (gewichtet kombiniert){ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}:

Pārliecinošs neatkarīgi no piedziņas veida

Pilnībā elektrisks, ar hibrīda piedziņu vai ar iekšdedzes dzinēju: Audi A3 Sportback TFSI e nodrošina braukšanas režīmus visām situācijām.

A3 Sportback 45 TFSI e² skaitļos

Elektriskā nobraukuma rezerve līdz

59–63

km*

Paātrinājums (no 0 līdz 100 km/h)

6.8

s**

Sistēmas jauda

180

kW**

Elektriskā nobraukuma rezerve kombinētajā ciklā atbilstoši WLTP, automobiļiem ar 16–18 collu riteņiem. **Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā1: 1,5–1,4 l/100 km; enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 14,1–13,0 kWh/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 34–30 g/km. Degvielas patēriņa, elektroenerģijas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.

Dynamic side view Audi e-tron Sportback

Fakti un skaitļi

Pielāgots jūsu vajadzībām

Audi A3 Sportback TFSI e piedāvā labāko no divām jomām: pilnībā elektriskajā režīmā tas ļauj braukt bez lokālajiem izmešiem un klusumā. Neskatoties uz kluso darbību, elektromotors nodrošina iespaidīgu braukšanas jaudu.

Vienkārša uzlāde

Audi A3 Sportback TFSI e ir pieejama plaša uzlādes iespēju izvēle gan mājās, gan esot ceļā.

Home charging situation Audi A3 Sportback TFSI e

Uzlāde mājās: Mājas uzlādei ar jaudu līdz 2,9 kW⁶ standarta vai papildu aprīkojumā tiek piedāvāta e-tron kompaktā uzlādes sistēma, bet vēl efektīvākai uzlādei – Audi Wallbox⁷ modeļi.

Audi RS 3 Limousine Front

Dinamiska un drosmīga

Audi A3 Sportback TFSI e ir kompakta stāja. Priekšpusē dominē platais sešstūra formas vienotais režģis. V formas sānu līnija stiepjas no priekšējiem līdz aizmugurējiem lukturiem, vizuāli pagarinot automobili. Tam ir īpaši izceltas riteņu arkas un viduslīnijas profils.

Audi A3 Sportback

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 6,8–3,9 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 155–99 g/km. Degvielas patēriņa, elektroenerģijas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.

1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 1,5–1,4 l/100 km; enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 14,1–13,0 kWh/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 34–30 g/km.
Degvielas patēriņa, elektroenerģijas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.
2
Audi A3 Sportback 45 TFSI e: Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 1,5–1,4 l/100 km; enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 14,1–13,1 kWh/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 34–31 g/km.
3
Audi A3 Sportback 40 TFSI e: Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 1,5–1,4 l/100 km; enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 13,8–13,0 kWh/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 34–30 g/km.
4
Var palielināties degvielas patēriņš.
5
Attēlā redzama noteikta dizaina stūre ar satvēriena noteikšanu; tā ir pieejama tikai kopā ar adaptīvo kruīza palīgsistēmu, adaptīvo kruīza palīgsistēmu ar ārkārtas situācijas palīgsistēmu vai palīdzības paku ar MMI navigāciju ar MMI touch.
6
Uzlādes jauda ir atkarīga no komplektā iekļautā industriālā spraudņa un elektrotīkla jaudas parametriem attiecīgajā reģionā.
7
Piedāvājums no Volkswagen Group Charging GmbH (Elli).
8
Lai iegūtu detalizētu informāciju par e-tron uzlādes pakalpojumu, apmeklējiet vietni https://e-tron.charging-service.audi/web/audi-gb.