Sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

A3 Sportback > A3 > Sākumlapa
Der neue Audi A3 Sportback in einer Seitenansicht am Strand

A3 Sportback

Jaunais Audi A3 Sportback

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 6,8–3,9 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 155–99 g/km

Jaunais Audi A3 Sportback ar savu sportisko, stilīgo ārieni, papildu aprīkojumā pieejamo edition one versiju un kvalitatīvo, uz vadītāju orientēto salonu neatstās vienaldzīgu nevienu.
Progress, ko sajutīsiet arī jūs.

Āriene

Jaunais Audi A3 Sportback Atoll zilā metāliskā krāsā ar izvēles aprīkojumā pieejamo edition one izpildījumu. Ar izteiksmīgām riteņu arkām, platāku šķērsbāzi un nepārtrauktu sānu viduslīniju. Apvienojumā ar jaunu, lielāku Audi vienoto režģi ar šūnveida struktūru, Audi A3 Sportback izskatās vēl atlētiskāks nekā līdz šim.

360-Grad-Rundumansicht Audi A3 Sportback

Panorāmas skats

Piezīme: Atklājiet Audi A3 Sportback no dažādiem leņķiem šajā 360 grādu animācijā.

Audi drive select

Pateicoties progresīvajai stūres sistēmai un izvēles aprīkojumā pieejamajai Audi drive select sistēmai, jaunais Audi A3 Sportback ir vienmēr gatavs ceļam. Audi drive select ļauj pielāgot A3 Sportback raksturu jūsu braukšanas stilam, padarot to komfortablu, dinamisku, automātisku vai pēc personīgās gaumes individualizētu. Efektivitātes režīms palīdz taupīt degvielu.

Front Audi A3 Sportback

Vienkāršota digitalizācija

MMI displejs ļauj ērti lietot visas pieskāriena funkcijas pat braukšanas laikā. Papildu aprīkojumā pieejamā Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma un attēla projicēšana vadītāja acu priekšā attēlo papildu informāciju ērti pārskatāmā veidā. Izvēles aprīkojumā pieejamā Bang & Olufsen 3D Premium skaņas sistēma nodrošina fantastisku skaņas baudījumu.

Krāsas un diski

Kombinējiet dažādas krāsas un diskus, lai radītu tieši savai gaumei atbilstošu Audi A3 Sportback.
3F3F_U53_Pyramid_AU38x_A3_Sportback_004_00_cutted.jpg
Atoll zila, metāliska Atoll zila, metāliska
Glacier balta, metāliska Glacier balta, metāliska
Manhattan pelēka, metāliska Manhattan pelēka, metāliska
Python dzeltena, metāliska Python dzeltena, metāliska
Tango sarkana, metāliska Tango sarkana, metāliska
18 collu vieglmetāla diski ar piecu Y formas spieķu dizainu 18 collu vieglmetāla diski ar piecu Y formas spieķu dizainu
19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu Y formas spieķu dizainu 19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu Y formas spieķu dizainu
19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu spieķu trapecveida dizainu 19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu spieķu trapecveida dizainu
19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu dubultspieķu malas dizainu 19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu dubultspieķu malas dizainu

Salons

Spīdīgi melnajā salona virsmā ir integrēts 10,1 collas MMI touch krāsu displejs. Izvēles aprīkojumā pieejamie sporta sēdekļi priekšā, uz vadītāju vērstais priekšējais panelis un jaunā viduskonsole ar pārnesumu pārslēga vadību automobiļiem ar S tronic piešķir sportisku kopējo noskaņu salonā.

Animated ambiente light in the Audi A3 Sportback

Viss mainās: pat gaisma

Izvēles aprīkojumā pieejamā salona daudzkrāsu fona apgaismojuma paka plus piedāvā 30 dažādu krāsu izvēli sava personīgā krāsu profila izveidei.

Piezīme: Sajūtiet īpašo noskaņu Audi A3 Sportback salonā, ko sniedz šī fona apgaismojuma animācija.

Lai nakts pārtop dienā: Matrix LED priekšējie lukturi

Izvēles aprīkojumā pieejamie matricas LED priekšējie lukturi spilgti un vienmērīgi izgaismo ceļu. Tiem ir arī nekļūdīgi atpazīstams unikālais Audi gaismas raksts. Tie ievērojami samazina pretim vai priekšā braucošo transportlīdzekļu apžilbināšanu.

Turpiniet pārspēt cerības

Padariet savu Audi A3 Sportback iedvesmojoši unikālu ar individuālajiem Audi exclusive krāsas toņiem un plašo krāsu izvēli.

Alloy wheels of the Audi A3 Sportback

Tieši jums pielāgoti risinājumi

Vieglmetāla diski ar piecu V veida spieķu Acumen dizainu melnā krāsā ar kontrastējošu Quartz pelēku un Signal sarkanu krāsu piešķir sportisku izskatu, izceļot automobiļa dinamisko dizainu.