A3 Sportback > A3 > Sākumlapa
 • stage_exterior_front.jpg
 A3 Sportback 2019

A3 Sportback

Daudzpusīgs un inovatīvs

Sportiskās un izteiksmīgās formas piešķir Audi A3 Sportback dinamisku izskatu. Garā garenbāze un īsā priekšējā pārkare izceļ sabalansētās, dinamiskās proporcijas. Pateicoties plašajam vadītāja palīgsistēmu klāstam un papildu aprīkojumā pieejamajām tehnoloģiju pakām, Audi A3 Sportback ir kā radīts ne tikai pilsētai, bet arī piedzīvojumu izbraucieniem. Papildu aprīkojumā pieejamā Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma ir viens no elementiem, kas vēl vairāk uzlabo braukšanas pieredzi un komforta līmeni.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
 • Konsoles centrā atrodas apaļš grozāmais slēdzis/spiedpoga ar ietvaru, kas papildu aprīkojumā pieejamajai MMI touch sistēmai ir izgaismots baltā krāsā. Uz tā virsmas atrodas skārienpaliktnis.

 • Audi A3 Sportback aprīkots ar unikālām apgaismes ierīcēm: biksenona lukturi standarta aprīkojumā un LED vai Audi matricas LED priekšējie lukturi papildu aprīkojumā.

 • Efektīgais dzinēja pārsegs, izteiksmīgais vienotais režģis un plakanie priekšējie lukturi izceļ Audi A3 Sportback dinamisko ārieni.

 • Audi A3 Sportback ir izteiksmīgi aizmugurējie kombinētie lukturi ar atsevišķu aizmugurējo lukturu dizainu. Papildus tam, LED un Audi matricas LED priekšējie lukturi un LED kombinētie aizmugurējie lukturi ir aprīkoti ar dinamiskajiem virzienrādītājiem.

 • Pateicoties priekšējam difuzoram, dažādu aprīkojuma līmeņu versijas iespējams atpazīt gan no priekšas, gan no aizmugures. Turklāt visiem īpašajiem aprīkojuma līmeņiem ir hromēti izpūtēja uzgaļi.

 • Papildu daudzpusībai Audi A3 Sportback papildu aprīkojumā piedāvā 40:20:40 proporcijā sadalītus aizmugurējos sēdekļus.

 • Salonā valda Audi raksturīgā kvalitāte, piemēram, trīs spieķu stūrei ir pieejama apsilde.

 • Vēl salonā ir vērts īpaši izcelt papildu aprīkojumā pieejamās Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēmas inovatīvo vadības un displeja koncepciju.

 • Vidējā roku balstā ierīkotais Audi phone box ļauj pievienot saderīgu tālruni automobiļa antenai bezvadu režīmā un veikt induktīvo uzlādi.

 • Augsta līmeņa risinājums kvalitatīvai mūzikai: papildu aprīkojumā pieejamā Bang & Olufsen skaņas sistēma.

Atlētisks raksturs

Dinamiskais jumta siluets izceļ Audi A3 Sportback atlētisko raksturu. Izteiksmīgās līnijas gar logu malām un virs sānu sliekšņiem izceļ šī piecdurvju modeļa eleganci. Aizmugurē dominē trīsdimensiju kombinētie aizmugurējie lukturi, skaidri nodalītās līnijas un platais difuzors. Pieturoties pie dinamiskā rakstura, Audi A3 Sportback papildu aprīkojumā ir pieejams S line aprīkojuma līmenis, ar kuru automobilis ir kā radīts ātrgaitas šosejām. Tas izceļ gan paša automobiļa, gan tā vadītāja individualitāti un dinamisko raksturu.

Progresīva apgaismojuma tehnoloģija

Naktī gaišs kā dienā: papildu aprīkojumā pieejamie Audi matricas LED priekšējie lukturi izgaismo ceļu spoži un vienmērīgi. Sistēma atpazīst pretī un priekšā braucošos transportlīdzekļus, un pret tiem tiek vērsts mazāk gaismas, bet apkārt esošās zonas tiek pilnībā apgaismotas. Adaptīvais gaismas sadalījums ne tikai nodrošina labāku ceļa seguma apgaismošanu, bet arī paaugstina drošības un komforta līmeni. Apgaismojuma tehnoloģiju mūsdienīgumu apliecina arī dinamiskie virzienrādītāji – arī aizmugurē.

Vairāk par apgaismojuma tehnoloģiju

Sabalansēts sportiskums

Audi A3 Sportback šasija ir iespaidīgi sportiska: papildu aprīkojumā pieejamā sporta balstiekārta pazemina virsbūvi par 15 milimetriem, bet S line sporta balstiekārta – par 25 milimetriem. Elektromehāniskais stūres pastiprinātājs ir precīzs un efektīvs. Papildu aprīkojumā ir pieejama progresīva stūres sistēma ar elektrisko pastiprinātāju. Visi dzinēji piedāvā dinamiskas braukšanas īpašības apvienojumā ar augstu efektivitāti.

Komfortabls un inovatīvs

Audi A3 Sportback salonā visvairāk ir vērts izcelt Audi virtuālo vadītāja informācijas sistēmu. Turklāt, rūpējoties par papildu komfortu un patīkamu braukšanu, papildu aprīkojumā ir pieejama apsildāma trīs spieķu stūre un masāžas funkcija vadītāja sēdeklim. Dažādi pieejamie aprīkojuma līmeņi sniedz individuālas izvēles iespējas, turklāt to papildina S line sporta aprīkojuma līnija, kas piešķir dinamisku vizuālo tēlu.

Darbības koncepcija un informācijas un izklaides sistēma

Lai visa svarīgākā informācija braukšanas laikā atrastos vadītāja acu priekšā, Audi A3 Sportback papildu aprīkojumā ir pieejama pilnībā digitālā Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma. Instrumentu panelis ar augstas izšķirtspējas 12,3 collu displeju piedāvā vēl labāku pārskatāmību. Audi A3 Sportback papildu aprīkojumā ir pieejams arī plašs inteliģento tehnoloģiju klāsts, piemēram, augstākā līmeņa MMI navigācijas sistēma plus ar MMI touch un balss komandām intuitīvai vadībai.

Vairāk par darbības koncepciju un informācijas un izklaides sistēmu

Labāka drošība

Plašais vadītāja palīgsistēmu klāsts padara braukšanu ar Audi A3 Sportback pa šoseju un pilsētā vēl drošāku: piemēram, palīgsistēma izbraukšanai atpakaļgaitā no stāvvietas brīdina par iespējamu sadursmes risku. Braukšanas drošību uzlabo arī papildu aprīkojumā pieejamā palīgsistēma braukšanai sastrēgumos ar Audi adaptīvo kruīza kontroli.

Izsmalcināts un komfortabls

Audi A3 Sportback inovatīvās tehnoloģijas un augstā aprīkojuma kvalitāte piedāvā vairāk komforta katrā braucienā. 4,24 metrus garais Audi A3 Sportback ar 2,60 metru garenbāzi ir sportisks un izteiksmīgs. Turklāt jūs pats varat pielāgot to savai ikdienai un izvēlēties akcentus atbilstoši savai gaumei.

A3 Sportback