A3 Sportback > A3 > Sākumlapa
Side view Audi A3 Sportback

Jaunais Audi A3 Sportback

Jaunais Audi A3 Sportback

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 5,1–3,5 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 116–92 g/km

Strauji mainīgā pasaulē ir nepieciešams sabiedrotais, kurš vienmēr ir gatavs jauniem izaicinājumiem. Ar progresīvu dizainu un inovatīvām tehnoloģijām, piemēram, Audi connect¹.
Tas ir progress, ko sajutīsiet arī jūs.

Āriene

Jaunais Audi A3 Sportback ar izteiksmīgām riteņu arkām, platāku šķērsbāzi un nepārtrauktu sānu viduslīniju. Apvienojumā ar jaunu, lielāku Audi vienoto režģi ar šūnveida struktūru, Audi A3 Sportback izskatās vēl atlētiskāks nekā līdz šim.

Audi drive select

Pateicoties progresīvajai stūres sistēmai un papildaprīkojumā pieejamajai Audi drive select sistēmai, jaunais Audi A3 Sportback ir vienmēr gatavs ceļam. Audi drive select ļauj pielāgot A3 Sportback raksturu jūsu braukšanas stilam, padarot to komfortablu, dinamisku, automātisku vai pēc personīgās gaumes individualizētu. Efektivitātes režīms palīdz taupīt degvielu.

Vienkāršota digitalizācija

MMI displejs ļauj ērti lietot visas pieskāriena funkcijas pat braukšanas laikā. Papildu aprīkojumā pieejamā Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma un attēla projicēšana vadītāja acu priekšā attēlo papildu informāciju ērti pārskatāmā veidā. Papildaprīkojumā pieejamā Bang & Olufsen 3D Premium skaņas sistēma nodrošina fantastisku skaņas baudījumu.

3F3F,U53_Pyramid_AU38x_A3_Sportback_004.jpg
Atoll zila metāliska Atoll zila metāliska
Glacier balta metāliska Glacier balta metāliska
Manhattan pelēka metāliska Manhattan pelēka metāliska
Python dzeltena metāliska Python dzeltena metāliska
Tango sarkana metāliska Tango sarkana metāliska
Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu spieķu karoga dizainu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu spieķu karoga dizainu
Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu Y formas spieķu dizainu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu Y formas spieķu dizainu
Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu spieķu trapecveida dizainu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu spieķu trapecveida dizainu
Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu dubultspieķu malas dizainu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu dubultspieķu malas dizainu
Konfigurators
Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
  • Jaunā Audi A3 Sportback bagāžas nodalījuma tilpums ir 380 litri, bet, nolokot aizmugurējo sēdekli, kopā var iegūt pat 1200 litru ietilpību.

  • Ļaujiet jaunajam Audi A3 Sportback apburt sevi.

  • Jaunā Audi A3 Sportback visizteiksmīgākais elements ir nepārtrauktā sānu plecu līnija.

  • Audi A3 Sportback dinamisko raksturu izceļ riteņu diski ar papildu aprīkojumā pieejamo izmēru līdz 19 collām.

  • Papildu aprīkojumā pieejamajā edition one versijā ir iekļauti sportiskāki elementi, piemēram, tonēti matrix LED priekšējie lukturi un Audi riņķi uz aizmugurējām durvīm.

  • Ir iespējams pasūtīt elektrisku bagāžas nodalījuma vāku, ko iespējams atvērt un aizvērt ar kājas kustību.

  • Fantastiska skaņa ar papildu aprīkojumā pieejamo Bang & Olufsen Premium skaņas sistēmu ar telpisku skaņu.

  • No jumta bagāžnieka līdz īpaša dizaina riteņu diskiem – Audi oriģinālo aksesuāru klāsts piedāvā tieši jūsu automobilim izstrādātus risinājumus.

  • Padariet savu Audi A3 Sportback unikālu ar individuālajiem Audi exclusive krāsas toņiem – attēlā redzama Misano sarkana perlamutra krāsa.

Spīdīgi melnajā salona virsmā ir integrēts 10,1 collas MMI touch krāsu displejs. Papildaprīkojumā pieejamie sporta sēdekļi priekšā, uz vadītāju vērstais priekšējais panelis un jaunā viduskonsole ar pārnesumu pārslēga vadību automobiļiem ar S tronic piešķir sportisku kopējo noskaņu salonā.

Lai nakts pārtop dienā: matricas LED priekšējie lukturi

Standarta aprīkojumā iekļautie LED lukturi nodrošina labu redzamību. Papildaprīkojumā pieejamie Matrix LED priekšējie lukturi spilgti un vienmērīgi izgaismo ceļu. Tiem ir arī nekļūdīgi atpazīstams unikālais Audi gaismas raksts. Tie ievērojami samazina pretim vai priekšā braucošo transportlīdzekļu apžilbināšanu.

Animated Matrix LED headlights of the Audi A3 Sportback

Viss mainās: pat gaisma

Papildaprīkojumā pieejamā salona daudzkrāsu kontūru apgaismojuma paka piedāvā 30 dažādu krāsu izvēli sava personīgā krāsu profila izveidei.

Animated ambiente light in the Audi A3 Sportback

Tieši jums pielāgoti risinājumi

Ar Papildaprīkojumu no Audi oriģinālo aksesuāru klāsta varat padarīt ikdienas pārvietošanos ar Audi A3 Sportback vēl patīkamāku. Jumta bagāžnieks, piemēram, piedāvā papildu vietu bagāžai. Jūs varat izvēlēties sev piemērotāko krāsu un izmēru.

Alloy wheels of the Audi A3 Sportback

5-V-Acumen vieglmetāla diski melnā krāsā ar kontrastējošiem Quartz pelēkas un Signal sarkanas krāsas elementiem izceļ automobiļa dinamisko raksturu.

1
Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi partneri!