A3 Sportback > A3 > Sākumlapa
Frontal side view Audi e-tron S Sportback

A3 Sportback

CO2 emisijas kombinētajā ciklā *: STD: 134–103 g/km | STD: 134–103 g/km | STD: 134–103 g/km

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: STD: 72.4–47.9 mpg | STD: 72.4–47.9 mpg | STD: 72.4–47.9 mpg

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 6,8–3,9 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 155–99 g/km.
Degvielas patēriņa, elektroenerģijas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.

Progresa īstenošana dzīvē

Progresīvs dizains un inovatīvas tehnoloģijas – Audi A3 Sportback.

Dynamische Seitenansicht Audi e-tron Sportback

Fakti un skaitļi

Inovatīvas tehnoloģijas

Dažādas Audi A3 Sportback pieejamās tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas² palīdz, piemēram, veikt izvairīšanās manevrus, paātrināties un bremzēt. Tas ievērojami uzlabo braukšanas komfortu tālos braucienos un pilsētas satiksmē.

Sportisks, kvalitatīvs, digitāls

Salonā dinamiku rada papildu aprīkojumā papildu aprīkojumā pieejamie priekšējie sporta sēdekļi un viduskonsole ar elektronisko pārnesumu pārslēgšanu (automobiļiem ar S tronic), kā arī citi īpaši elementi. Papildu aprīkojumā pieejamās MMI navigation plus automobiļa novietošanas uz ielas funkcija, piemēram, parāda, cik liela ir iespēja atrast brīvu stāvvietu konkrētajā ielā.

Emocionāls dizains

Audi A3 Sportback Atoll zilā metāliskā krāsā ar izteiksmīgām riteņu arkām, platāku šķērsbāzi un nepārtrauktu sānu viduslīniju. Apvienojumā ar lielāku Audi vienoto režģi ar šūnveida struktūru Audi A3 Sportback izskatās vēl atlētiskāks, nekā līdz šim.

Audi A3 Limousine

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 6,6–3,8 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 152–97 g/km. Degvielas patēriņa, elektroenerģijas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.

1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 6,8–3,9 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 155–99 g/km.
Degvielas patēriņa, elektroenerģijas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.
2
Lūdzu, ņemiet vērā: Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un palīdz autovadītājam. Autovadītājs joprojām ir atbildīgs par automobiļa vadīšanu, un viņam vienmēr autovadīšanai jāpievērš pienācīga uzmanība.
3
Polarizējošās saulesbrilles ierobežos attēla projicēšanas vadītāja acu priekšā izmantošanu.
4
5
6
Audi exclusive ir Audi Sport GmbH piedāvāts papildu aprīkojums. Sazinieties ar tuvāko Audi partneri vai apmeklējiet www.audi.com, lai iegūtu detalizētu informāciju par standarta un papildu aprīkojumu.
7
Tikai modeļiem ar S tronic septiņu pārnesumu dubultsajūga transmisiju. Daļēja hibrīda automobiļiem, bez līnijām un kontrastējošām šuvēm uz paklājiņiem.
8
Audi oriģinālie aksesuāri par papildu samaksu ir pieejami no AUDI AG. Aprēķinot automobiļa degvielas patēriņa un izmešu vērtības, aksesuāri nav ņemti vērā. Aksesuārus pamatā iespējams uzstādīt tikai pēc sākotnējās reģistrācijas.