Audi A3 Sportback - Dinamisks un Moderns > A3 > Audi Latvija | Audi.lv

Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā): 5,9–4,8 l/100 km; CO₂ izmeši (kombinētajā ciklā): 141–119 g/km; CO₂ izmešu klase: E–D.

Audi A3 Sportback front

Emocijas labā formā

Piedzīvojiet jauno Audi A3 Sportback ar izteiksmīgu priekšdaļas un aizmugures daļas dizainu, kā arī dinamisku siluetu. Šajā automobilī jūs būsiet digitāli mobils un pilnībā savienots.

Izgrezno ceļu

Jūs nolemjat, ar kādas krāsas apdari jaunais Audi A3 Sportback var atstāt vislielāko iespaidu, piemēram, ar zaļiem metālikas toņiem².

Vairāk vietas

Praktisks ikdienai, mainīgs izmantošanai atpūtā. Ar aizmugurējā sēdekļa atzveltnes² nolocīšanas iespēju proporcijā 40:20:40 jaunais Audi A3 Sportback ir ārkārtīgi elastīgs ceļabiedrs. Kad sēdekļi pilnībā nolocīti, bagāžas ietilpību var pat palielināt no 380 līdz 1200 litriem.

Audi A3 Sportback trunk

Intensīvs skaņas baudījums

Jūsu jauno Audi A3 Sportback var pasūtīt ar SONOS 3D premium līmeņa skaņas sistēmu² kā papildu aprīkojumu. 15 lieljaudas skaļruņi, tostarp zemo frekvenču skaļrunis, pārvērš mūziku neaizmirstamā pieredzē. Izcilo augsto un zemo toņu reprodukciju kopā ar bagātīgo zemo frekvenču skaņu varat izbaudīt pilnībā.

Audi Sonos

Audi lietotņu veikals¹² jūsu Audi

Izmantojiet populāru lietotņu, piemēram, Amazon Music¹³, Spotify vai YouTube, izlasi tieši sava automobiļa multimediju saskarnē (MMI) – bez apkārtceļa caur viedtālruni.

Audi A3 Sportback CockpitAudi A3 Sportback Cockpit

Izbaudiet digitalizāciju

Ar MMI navigation plus ar MMI touch² lietojiet navigāciju, sazinieties, iegūstiet informāciju vai vienkārši izbaudiet plašo informācijas un izklaides iespēju klāstu. Tas piedāvā arī plašu Audi connect pakalpojumu²,⁴ sortimentu, nodrošinot jums piekļuvi digitālajai mobilitātes pasaulei.

Personalizēti, ne parasti

Fascinējošas fotogrāfijas vai slaveni kinovaroņi: vienkārši iegādājieties savu mīļāko attēlu savā myAudi lietotnē³, sadaļā Tēmas¹⁴,¹⁶ un iestatiet to multimediju saskarnē kā fona attēlu. Uzmanību piesaistošs efekts: salona apgaismojuma paka plus² automātiski pielāgo krāsu noskaņu, lai atbilstu motīvam.

Audi A3 Sportback CockpitAudi A3 Sportback Cockpit

Piezīme: Multimediju saskarnes fons: © Tomass Hepkers (Thomas Hoepker) – Magnum Photos

Dinamisks no visām pusēm

Uzlabots komforts vai sportiska vadība – jūs nolemjat, kā braukt ar savu jauno Audi A3 Sportback. Vienlaikus inteliģentās palīgsistēmas²,⁵ jums palīdz vadīt, savukārt vidējā līmeņa hibrīda tehnoloģija¹⁷ var veicināt enerģijas rekuperāciju.

Audi exclusive¹⁹

Padariet savu jauno Audi A3 Sportback iedvesmojoši unikālu – tikpat neatkārtojamu, kā jūs pats. Izvēlieties no dažādām pielāgotām krāsu apdarēm, piemēram, Shiraz sarkanu metāliku.

Audi A3 Sportback Exclusicve

Tikpat daudzpusīgs, kā pati dzīve

Audi Genuine Accessories²⁰ sniedz jums neskaitāmas iespējas, kā padarīt savu Audi vēl daudzpusīgāku. Izmantojiet individuālus risinājumus ar fascinējošu dizainu un augsta līmeņa funkcionalitāti.

Audi A3 Limousine

Audi A3 Limousine.

Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā): 5,7–4,8 l/100 km; CO₂ izmeši (kombinētajā ciklā): 137–118 g/km; CO₂ izmešu klase: E–D.

Audi A3 allstreet.

Audi A3 allstreet.

Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā): 5,8–5,0 l/100 km; CO₂ izmeši (kombinētajā ciklā): 141–123 g/km; CO₂ izmešu klase: E–D.

²Minētais aprīkojums ir pieejams papildus par atsevišķu samaksu.
³Pieejamība atkarīga no valsts. Informācija par pašreizējo saderību ar iOS/Android operētājsistēmām ir pieejama myAudi lietotnes aprakstā attiecīgajā lietotņu veikalā. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.my.audi.com.
⁴Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi partneri!
⁵Lūdzu, ņemiet vērā: Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un sniedz palīdzību braukšanas laikā. Autovadītājs joprojām paliek atbildīgs par automobiļa vadīšanu un pienācīgas uzmanības pievēršanu.
⁶Tikai kopā ar S line.
⁷No Audi Sport GmbH.
⁸Vieglmetāla diskus ar virpotu spīdīgu apdari vai spīdīgi frēzētu apdari, kā arī pulētus vai daļēji pulētus vieglmetāla diskus nedrīkst lietot ziemas apstākļos. Ražošanas procesa dēļ, lietojot šādos apstākļos, diska virsma nav pietiekami aizsargāta pret koroziju, un to var neatgriezeniski sabojāt uz ceļiem kaisāmā sāls vai citi materiāli.
⁹Pulse drāna ir ilgtspējīgs materiāls, kas daļēji izgatavots no atkārtoti pārstrādātām šķiedrām.
¹⁰Tikai kopā ar S salonu.
¹¹Impressum austais audums ir ilgtspējīgs materiāls, kas daļēji izgatavots no atkārtoti pārstrādātām šķiedrām.
¹²Daļa no aprīkojuma Audi lietotņu veikalā un viedtālruņa saskarne, pieejami kā papildu aprīkojums par atsevišķu samaksu. Lai izmantotu lietotnes, nepieciešams myAudi konts un datu savienojums.
¹³Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Izmantošanai ir nepieciešams Amazon konts. Amazon Music lietošana var radīt papildu izmaksas. Amazon Alexa lietotne ir pieejama tikai šādās valstīs: Vācijā, Austrijā, AK, Īrijā, Francijā, Spānijā, Itālijā, ASV, Kanādā, Meksikā, Austrālijā un Jaunzēlandē. Izmantošanai ir nepieciešams Amazon konts. Par Amazon Alexa funkcijām un saturu ir atbildīgs uzņēmums Amazon. Dažas Alexa funkcijas ir atkarīgas no viedās mājas tehnoloģijas. MMI navigation plus sistēmas valodai ar MMI touch jābūt iestatītai valodā, ko atbalsta Amazon Alexa integrācija. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Par Amazon Alexa piekļuves nodrošināšanu ir atbildīgs Amazon, un to var garantēt ne ilgāk kā 3 gadus pēc automobiļa iegādes. Audio straumēšanai, izmantojot Alexa, nepieciešams maksas datu plāns no Audi partnera.
¹⁴Daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas plus aprīkojuma ir pieejama kā papildu aprīkojums par atsevišķu samaksu, kā arī Audi lietotņu veikala aprīkojums un viedtālruņa saskarne ir pieejama kā papildu aprīkojums par atsevišķu samaksu.
¹⁵Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Izmantošanai ir nepieciešams Amazon konts. Amazon Music lietošana var radīt papildu izmaksas.
¹⁶Pieejamība ir atkarīga no valsts.
¹⁷Tikai kopā ar modeli 35 TFSI S tronic (degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā): 5,9–5,2 l/100 km; CO₂ izmeši (kombinētajā ciklā): 133–119 g/km; CO₂ izmešu klase: D).
¹⁸Polarizējošās saulesbrilles ierobežos attēla projicēšanas vadītāja acu priekšā izmantošanu.
¹⁹Audi exclusive ir papildu aprīkojums, kas pieejams no Audi Sport GmbH par atsevišķu samaksu. Sazinieties ar tuvāko Audi partneri vai apmeklējiet www.audi.com, lai iegūtu detalizētu informāciju par standarta un papildu aprīkojumu.
²⁰Audi oriģinālie aksesuāri par papildu samaksu ir pieejami no AUDI AG. Aksesuāri nav ņemti vērā, aprēķinot automobiļa degvielas patēriņa un izmešu vērtības. Aksesuārus pamatā iespējams uzstādīt tikai pēc sākotnējās reģistrācijas.
²¹Tikai kopā ar turētāju.