Audi S3 Sportback – Stilīgs, Spēcīgs, Sportisks > A3 > Sākumlapa
Audi S3 Sportback

Audi S3 Sportback

CO2 emisijas kombinētajā ciklā {ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 188–184 g/km

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 34.9–34.0 mpg

Audi S3 Sportback backside

Neviltots sportiskums

Dinamika un praktiskums ikdienā: tas ir Audi S3 Sportback².

S3 Sportback² skaitļos

Jauda

228

kW (310 ZS)

Paātrinājums (0–100 km/h)

4,8

s

Griezes moments, maksimālais

400

Nm

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,4 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 170–169 g/km. Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.

Audi S3 Sportback Inside

Fakti un skaitļi

Prieks pie stūres sākas ar S

Standarta quattro pilnpiedziņa nodrošina izcilu saķeri, bet Audi S3 Sportback² sporta balstiekārta ļauj vadīt automobili ļoti droši un precīzi.

Audi S3 Sportback

Tehnoloģija ar divām priekšrocībām: Standarta aprīkojumā iekļauta arī S tronic dubultsajūga transmisija, kas apvieno automātiskās transmisijas komfortu ar manuālās pārnesumkārbas sportiskumu.

Dinamisks no visām pusēm

Tā dinamisko izskatu vēl vairāk izceļ S raksturīgie elementi, piemēram, dubultā izplūdes sistēma ar divām izplūdes caurulēm katrā pusē.

Sportiskums arī salonā

Audi S3 Sportback² skaidrā dizaina koncepcija – dinamika, lietošanas ērtība un elegance – turpinās arī tā salonā.

Audi S3 Sportback seats

Sportisks salons: S raksturīgie elementi, priekšējie sporta sēdekļi ar romba rakstu papildu aprīkojumā un sānu atbalstu un papildu aprīkojumā pieejamā trīs spieķu sporta formas stūre ar ādas apdari, saplacinātu apakšu, daudzfunkciju slēdžiem plus un pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņām piešķir automobilim sportiskumu.

Oglekļa šķiedras stila paka

Oglekļa šķiedras paka izceļ Audi S3 Sportback² sportisko raksturu ar kvalitatīviem oglekļa šķiedras plastmasas komponentiem. Šis materiāls izceļas ar savu vienmērīgo ģeometrisko struktūru un redzamajām šķiedrām. Sānu spoguļu korpusi un jumta spoileris no oglekļa šķiedras piešķir dinamisku akcentu un izteiksmīgi kontrastē ar automobiļa virsbūves krāsu.

Audi S3 Sportback carbon package
S3 Sedan

Audi S3 Limousine

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,3–7,2 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 166–165 g/km. Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.

1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,4 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 170–169 g/km. Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.
2
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,4 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 170–169 g/km.
3
Polarizējošās saulesbrilles ierobežos attēla projicēšanas vadītāja acu priekšā izmantošanu.