A4 allroad quattro > A4 > Sākumlapa
A4 allroad quattro

A4 allroad quattro

Ideāls ceļabiedrs.
Audi A4 allroad quattro.

Audi A4 allroad quattro realizē unikālu koncepciju: tas apvieno īpaši komfortablu braukšanu ar apvidus automobiļa īpašībām. Tieši tāpēc šis modelis savā segmentā ieņem unikālu pozīciju. Pateicoties standarta aprīkojumā iekļautajai quattro pilnpiedziņai un paaugstinātam klīrensam, tas droši turpina ceļu arī tur, kur beidzas asfalts.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
  • Sportiskā, unikālā priekšpuse ar zigzaga formas priekšējo lukturu līniju, atdalīto buferi un no pārējiem modeļiem atšķirīgām gaisa ieplūdes atverēm izceļ Audi A4 allroad quattro izteiksmīgo raksturu.

  • Audi A4 allroad quattro robustais apakšdaļas aizsargs un aizmugurējais difuzors ir selēna sudraba krāsā.

  • Audi A4 allroad quattro realizē unikālu koncepciju: tas apvieno īpaši komfortablu braukšanu ar apvidus automobiļa īpašībām. Tieši tāpēc šis modelis savā segmentā ieņem unikālu pozīciju.

  • Jaunā Audi A4 allroad quattro priekšējā balstiekārtā ir izmantota piecu sviru ass.

  • Aizmugurē atšķirībā no iepriekšējā modeļa trapecveida sviru ass arī ir izmantota piecu sviru ass. Pateicoties pārdomātai materiālu izvēlei, inženieriem ir izdevies samazināt asu komponentu kopējo svaru par 12 kilogramiem.

  • Plastmasas vienoto priekšējo režģi grezno vertikālas hromētas joslas, bet uz priekšējiem spārniem un bagāžas nodalījuma durvīm izvietoti „allroad“ uzraksti.

  • Salona dizainā valda skaidra arhitektūra un izteikts akcents uz horizontālajām līnijām.

  • Par 23 mm paaugstinātā šasija un lielāka izmēra riteņi padara automobiļa klīrensu par 34 mm augstāku nekā Audi A4 Avant modelim. Tas ļauj A4 allroad quattro justies pārliecināti gan uz ceļa, gan vieglos bezceļa apstākļos.

  • Audi A4 allroad quattro standarta aprīkojumā ir aprīkots ar 17 collu daudzspieķu vieglmetāla diskiem.

Augstākās klases braukšanas komforts

No vienas puses šis automobilis ir sportisks, bet no otras – komfortabls. Dinamiskās vadāmības un augstākā līmeņa braukšanas komforta pamatā ir piecu sviru asis un elektromehāniskais stūres pastiprinātājs. Turklāt šīs abas sistēmas ir īpaši vieglas un palīdz samazināt degvielas patēriņu. Papildu aprīkojumā ir pieejama arī dinamiskā stūrēšanas sistēma. Dinamiskās stūres sistēmas pārnesuma attiecība mainās atkarībā no braukšanas ātruma un stūres leņķa, lai sniegtu vēl lielāku pārliecību pie stūres, kā arī sportiskas braukšanas pieredzi.

Vairāk par braukšanas dinamiku
Audi A4 allroad quattro specifikācijas

Līdz

2,100

kilogramiem

Towing force

Līdz

1,510

litriem

Kopējā bagāžas ietilpība

Līdz

505

litriem

Tukša bagāžas nodalījuma tilpums

Funkcionalitāte satiekas ar augstu kvalitāti

Audi A4 allroad quattro salona koncepcija ir rūpīgi pārdomāta līdz vissīkākajām detaļām: no augstas kvalitātes atmosfēras līdz iespaidīga izmēra bagāžas nodalījumam. Nolokot aizmugurējo sēdekļu atzveltnes, iespējams iegūt 1510 litru kopējo bagāžas ietilpību. Papildu komfortu piedāvā papildu aprīkojumā pieejamais sensors aizmugurējā buferī, ar kuru iespējams ērti atvērt bagāžas nodalījuma durvis, pakustinot kāju. Augstas kvalitātes materiāli un mūsdienīgas tehnoloģijas salonā rada patīkamu un elegantu atmosfēru, kas ļauj izbaudīt Audi A4 allroad quattro inovatīvo arhitektūru.

Raumkomfort
Vairāk par ietilpību

Uzlabots salona klimats

Papildu aprīkojumā pieejamā divdaļīgā panorāmas stikla jumta lūka un gaisa kondicionēšanas sistēma ideāli papildina viena otru, nodrošinot patīkamu, gaišu salonu ar uzlabotu iekšējo klimatu, pateicoties efektīvai ventilācijai. Tiešos saules staros ar elektriski vadāmo saulessargu iespējams ierobežot saules staru daudzumu, kas nonāk salonā, novēršot pārmērīgu karstumu. Integrētie vēja deflektori nodrošina patīkami klusu atmosfēru, braucot ar atvērtu lūku.

Informācija un aizrautība

Audi A4 allroad quattro piedāvā plašu inteliģentu tehnoloģiju klāstu, tostarp papildu aprīkojumā pieejamo augstākā līmeņa informācijas un izklaides MMI navigācijas sistēmu plus ar MMI Touch. Vienlaikus šo rīku lietošana ir kļuvusi vēl intuitīvāka: MMI navigācijas sistēma plus piedāvā inovatīvu navigācijas tehnoloģiju ar plašu funkciju klāstu, maksimālu lietošanas ērtību un daudzām papildu funkcijām. Papildu aprīkojumā pieejamā Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma ir pilnībā digitāls mērinstrumentu bloks, kas sniedz vissvarīgāko informāciju augstas izšķirtspējas 12,3 collu LCD ekrānā. Šī informācija tiek attēlota skaidri saprotamā un detalizētā veidā, sniedzot vadītājam vēl labāku informāciju par notiekošo.

Vairāk par darbības koncepciju un informācijas un izklaides sistēmu

Drošības nekad nav par daudz

Vairāk komforta un drošības un mazāks degvielas patēriņš: Audi A4 allroad quattro ir aprīkots ar neskaitāmām vadītāja palīgsistēmām. Papildu aprīkojumā ir pieejama, piemēram, palīgsistēma efektīvai braukšanai, kas palīdz prognozēt braukšanas apstākļus, tādā veidā ietaupot līdz desmit procentiem degvielas. Adaptīvā automātiska ātruma uzturēšanas ierīce ar distances indikatoru, Stop&Go funckiju, braukšanas palīgsistēmu sastrēgumos un ātruma ierobežotāju ļauj braukt lēnā satiksmes plūsmā bez stresa, kā arī daļēji pārņem stūres vadību, pārvietojoties ar ātrumu līdz 65 km/h.

Nekas nav nesasniedzams.

Izceltās riteņu arkas un paaugstinātais klīrenss padara A4 allroad quattro par izcilu ceļabiedru, ar ko doties piedzīvojumos vieglos bezceļa apstākļos. Tā noslēpumu atklāj modeļa nosaukums: quattro pilnpiedziņas sistēma padara braukšanu dinamiskāku, uzlabo saķeri un braukšanas sajūtas uz praktiski visu veidu segumiem.