A4 allroad quattro > A4 > Sākumlapa
A4 allroad quattro

A4 allroad quattro

Ekspresīvs un daudzpusīgs.
Audi A4 allroad quattro.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 6,8–6,6 litri/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 155–150 g/km

Audi A4 allroad quattro ir īpašs statuss starp pārējiem automobiļiem, pateicoties augstajam klīrensam, izteiksmīgajam dizainam un izcilajai funkcionalitātei. Standarta quattro pilnpiedziņas, jaudīgā dzinēja un visiem braukšanas apstākļiem pielāgotās balstiekārtas kombinācija ļauj tam būt izcilam arī tur, kur beidzas asfalts.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
  • Apakšas aizsargs, ko no abām pusēm ieskauj trapecveida izplūdes caurules, ir īpaša Audi A4 allroad quattro¹ atšķirības zīme.

  • Audi A4 allroad quattro¹ apvieno Avant modeļa priekšrocības ar bezceļu automobiļa īpašībām.

  • Izvēles aprīkojumā pieejamajiem matricas LED lukturiem ir dinamisks apgaismojuma dizains un dinamiski virzienrādītāji.

  • Īpašā allroad balstiekārta, kas ir iekļauta standarta aprīkojumā, padara Audi A4 allroad quattro¹ par 35 milimetriem augstāku nekā bāzes modelis.

  • Vertikālās līnijas vienotajā režģī ļauj nekļūdīgi noteikt, ka jūsu priekšā ir Audi A4 allroad quattro¹.

  • Audi A4 allroad quattro¹ salons piedāvā lielu ietilpību un plašu izvēles aprīkojuma klāstu, piemēram, kontūru apgaismojuma paku.

  • Audi A4 allroad quattro¹ bagāžas nodalījuma kopējais tilpums ar nolocītām sēdekļu atzveltnēm ir 1495 litri.

  • Jūsu digitālā dzīve turpinās pie Audi A4 allroad quattro¹ stūres, pateicoties tādām progresīvām tehnoloģijām kā MMI navigation plus ar MMI touch.

  • Ar izvēles aprīkojumā pieejamo Audi connect atslēgu² automobili var ērti aizslēgt un atslēgt, izmantojot viedtālruni.

Unikāls izskats

Audi A4 allroad quattro¹ apvidus automobiļa raksturu izceļ tā unikālais ārienes dizains. Tam ir īpaši pamanāmas, citā krāsā izceltas riteņu arkas, kā arī priekšējais un aizmugurējais buferis un sānu sliekšņi. Standarta aprīkojumā šie raksturīgie apvidus automobiļa elementi ir tehniskā pelēkā krāsā, bet pēc izvēles tie ir pieejami arī metāliskā vai virsbūves krāsā. Riteņi ir par divpadsmit milimetriem lielāki nekā bāzes modelim, un šķērsbāze gan priekšā, gan aizmugurē ir kļuvusi platāka. Aizmugurē sevišķi izceļas apakšas aizsargs un īpašais difuzors ar integrētām trapecveida izplūdes caurulēm. Vispamanāmākais priekšpuses elements ir iespaidīgais vienotais režģis ar vertikālām līnijām.

Audi A4 allroad quattro

Garantēta braukšanas bauda un komforts

Audi A4 allroad quattro¹ ir aprīkots ar šasijas un piedziņas tehnoloģijām, kas ļauj bez grūtībām pārvietoties pa jebkādu segumu. Standarta quattro pilnpiedziņa nodrošina labu saķeri un lielisku braukšanas dinamiku. Īpašā allroad balstiekārta, kas ir iekļauta standarta aprīkojumā, padara Audi A4 allroad quattro¹ par 35 milimetriem augstāku nekā bāzes modelis, bet abi piecu sviru tilti ar samazinātu svaru nodrošina lielisku izveicību. Ja vēlaties vēl labākas īpašības bezceļa apstākļos, izvēles aprīkojumā ir pieejami pielāgojami amortizatori, kas elektroniski pielāgo automobili dažādām braukšanas situācijām. Varat aktīvi mainīt braukšanas īpašības ar standarta aprīkojumā iekļauto Audi drive select sistēmu: bezceļa režīmā tādi parametri kā dzinēja un transmisijas darbība un stūres un šasijas iestatījumi tiek pielāgoti grūti izbraucamiem ceļiem. Audi A4 allroad quattro¹ darbina jaudīgs 2,0 litru TFSI dzinējs (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 6,8–6,6 l/100 km, CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 155–150 g/km) ar 180 kW (245 ZS) jaudu un maksimālo 370 ņūtonmetru griezes momentu.

Frontansicht des Audi A4 allroad quattro

Plašums un kvalitāte – salons

Audi A4 allroad quattro¹ salons piedāvā lielu ietilpību un elementu izkārtojumu, kas ir veidots ar mērķi palielināt gaišumu un plašumu. Piemēram, nepārtrauktā gaisa plūsmas josla izceļ automobiļa platumu, bet hromētā josla virs tās akcentē augsto kvalitāti. Lielais glabāšanas nodalījums viduskonsolē piedāvā praktisku vietu priekšmetu uzglabāšanai. Standarta salona apgaismojumā ir iekļautas lasīšanas gaismas, kuras var izmantot arī noskaņas radīšanai. Radiet īpašu labsajūtas gaisotni ar vienu vai vairākām izvēles aprīkojumā pieejamajām kontūru apgaismojuma pakām.

Interior Audi A4 allroad quattro
Vairāk par ietilpības koncepciju

Progresīvas tehnoloģijas

Pateicoties intuitīvai darbības koncepcijai ar skārienfunkciju un ikdienas runas atbalstu, Audi A4 allroad quattro¹ ir ļoti ērts lietošanā. Digitālo informācijas un izklaides tehnoloģiju klāsta izvēles aprīkojumā ir pieejama Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma plus. Skaidrais 12,3 collu ekrāns ar augstu izšķirtspēju attēlo svarīgākās funkcijas, tostarp braukšanas ātrumu un dzinēja apgriezienu skaitu, tieši acu priekšā. Izvēles aprīkojumā pieejamā Audi connect atslēga2 un Audi phone box2 ļauj automobilī integrēt viedtālruni.

Infotainment Audi A4 allroad quattro
Vairāk par darbības koncepciju un informācijas un izklaides sistēmu

Funkcionāls un atšķirīgs

Vēl viena unikāla Audi A4 allroad quattro¹ iezīme ir progresīvais apgaismes ierīču dizains. Standarta aprīkojumā ir iekļauti priekšējie lukturi ar LED tehnoloģiju. Tie nodrošina apgaismojumu gluži kā dienā uzreiz pēc ieslēgšanas. Izvēles aprīkojumā ir pieejami matricas LED priekšējie lukturi ar dinamisku apgaismojumu un dinamiskajiem virzienrādītājiem. Matricas LED tehnoloģija apvieno kameras sistēmu ar gaismas diodēm un precīzu optiku. Sistēma spēj aptumšot zonas, kurās atrodas pretimbraucošie transportlīdzekļi, un spoži izgaismo pārējo ceļu. Atslēdzot vai aizslēdzot automobili, priekšējie lukturi attēlo dinamisku gaismas spēli, padarot automobili nekļūdīgi atpazīstamu. Arī aizmugures LED lukturiem izvēles aprīkojumā ir pieejams dinamiskais apgaismojums un dinamiskie virzienrādītāji.

Light technology A4 allroad quattro
1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 6,8–6,6 litri/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 155–150 g/km
2
Informāciju par saderīgiem tālruņiem var iegūt pie Audi partnera vai apmeklējot vietni www.audi.com/bluetooth.
3
Plašāka informācija par Audi connect ir pieejama vietnē www.audi.com/connect un pie jūsu Audi partnera.
4
Google un Google logotips ir reģistrētas Google Inc. prečzīmes.
5
Pieejamība ir atkarīga no valsts. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.audi.com/myaudi. Aktīvs WLAN savienojums starp viedtālruni un Audi MMI tiešsaistes mediju straumēšanai.