Audi A4 Allroad quattro - Gatavs Piedzīvojumiem > A4 > Audi Latvija | Audi.lv
  • stage_exterior_front.jpg
Audi A4 allroad quattro

Audi A4 allroad quattro

Ekspresīvs un daudzpusīgs.
Audi A4 allroad quattro.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,2–4,8 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 168–126 g/km

Pateicoties augstajam klīrensam, izteiksmīgajam dizainam un izcilajai funkcionalitātei, Audi A4 allroad quattro ir īpašs statuss. Pateicoties standarta aprīkojumā iekļautajai quattro pilnpiedziņai, jaudīgam dzinējam un īpašajai allroad balstiekārtai, šis automobilis demonstrē lieliskas īpašības bezceļos.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
1920x1080-audi-a4-allroad-quattro-side-view-m2021-191011_1.jpg
1920x1080-audi-a4-allroad-quattro-side-view-m2021-191011_1.jpg
  • Audi A4 allroad quattro apvieno Avant modeļa priekšrocības ar bezceļu automobiļa īpašībām.

  • Apakšas aizsargs, ko no abām pusēm ieskauj trapecveida izplūdes caurules, ir īpaša Audi A4 allroad quattro atšķirības zīme.

  • Papildu aprīkojumā pieejamie Matrix LED priekšējie lukturi ar dinamisko gaismas motīvu un dinamiskajiem virzienrādītājiem.

  • Īpašā allroad balstiekārta, kas ir iekļauta standarta aprīkojumā, padara Audi A4 allroad quattro par 23 milimetriem augstāku nekā bāzes modelis.

  • Vertikālās līnijas Singlframe radiatora restē ir raksturīga Audi A4 allroad quattro atpazīšanas zīme.

  • Uz automobiļa sānu sliekšņiem izvietota quattro emblēma.

  • Sānu sliekšņu apdare ar alumīnija dekoriem priekšā un allroad logotips ir iekļauti Audi A4 allroad quattro standarta aprīkojumā.

  • Audi A4 allroad quattro salonam ir liela ietilpība un plašs papildu aprīkojuma klāsts, piemēram, fona apgaismojuma paka.

  • Audi A4 allroad quattro bagāžas nodalījuma pilnā ietilpība ir līdz 1495 litriem ar nolocītu aizmugurējo sēdekļu atzveltni.

Unikāla āriene

Audi A4 allroad quattro bezceļu raksturu izceļ tā raksturīgais ārienes dizains. Riteņu arkas ir izteikti paplatinātas un izceltas priekšējam buferim un aizmugurējiem sānu sliekšņiem pieskaņotā krāsā. Riteņi ir par 12 milimetriem lielāki nekā bāzes modelim, ar platāku šķērsbāzi priekšā un aizmugurē. Aizmugurē īpaši izceļas apakšas aizsargs un īpašais difuzors ar integrētām trapecveida izplūdes caurulēm. Priekšā ir labi zināmā, efektīgā Singlframe reste ar vertikālām līnijām.

Uphill drive Audi A4 allroad quattro

Pie stūres nekādā gadījumā nekļūs garlaicīgi vai neērti

Standarta quattro pilnpiedziņa nodrošina labu saķeri un izcilu braukšanas dinamiku. allroad specifiskā standarta balstiekārta paaugstina Audi A4 allroad quattro par 23 milimetriem, salīdzinot ar bāzes modeli, bet divas piecu sviru vieglas konstrukcijas asis priekšā un aizmugurē piešķir automobilim īpaši precīzu vadāmību. Braukšanas īpašības bezceļos uzlabo arī papildu aprīkojumā pieejamie regulējamie amortizatori, kas elektroniski pielāgo automobili dažādām braukšanas situācijām.

Bagātīgi aprīkots un kvalitatīvs – salons

Audi A4 allroad quattro salonā automobiļa platumu izceļ nepārtrauktā ventilācijas atveru josla ar hromētu joslu virs tās. Viduskonsolē izvietots ietilpīgs, praktisks glabāšanas nodalījums. Salona standarta apgaismojumā iekļauts lasīšanas apgaismojums; priekšā tas ir ar sensora vadību. Radiet vēl komfortablāku gaisotni ar vienu vai vairākām papildu aprīkojumā pieejamajām fona apgaismojuma pakām.

Luggage space Audi A4 allroad quattro

Daudzveidīgs un funkcionāls

Audi A4 allroad quattro bagāžas nodalījuma ietilpība ir 495 litri; nolokot aizmugurējo sēdekļu atzveltni (40:20:40 proporcijā), tas palielinās līdz 1495 litriem. Standarta aprīkojumā ir iekļauts, piemēram, elektrisks bagāžas nodalījuma pārsegs un sēdekļa atzveltnes nolaišanas tālvadība. Papildu aprīkojumā pieejamā sliežu sistēma ar kravas stiprināšanas komplektu piedāvā vēl plašākas iespējas: bagāžas nodalījumā ir uzstādīti divi teleskopiski stieņi, nodrošinot papildu stabilitāti bagāžai. Ja automobilī jāievieto bagāža, bet rokas ir aizņemtas, noderēs papildu aprīkojumā pieejamā bagāžas nodalījuma atvēršana ar sensora palīdzību, ļaujot elektriski atvērt bagāžas nodalījumu, ar kājas kustību.

Krāsas un diski

Kombinējiet dažādas krāsas un diskus, lai radītu tieši savai gaumei atbilstošu Audi A4 allroad quattro.
5J5J_V18_Pyramid_AU49x_A4_Avant_001_00.jpg
Terra pelēka, metāliska Terra pelēka, metāliska
Mythos melna, metāliska Mythos melna, metāliska
Ibis balta Ibis balta
Floret sudraba, metāliska Floret sudraba, metāliska
Mirdzoši melna Mirdzoši melna
18 collu vieglmetāla diski ar piecu V formas dubultspieķu dizainu 18 collu vieglmetāla diski ar piecu V formas dubultspieķu dizainu
18 collu vieglmetāla diski ar piecu V formas spieķu dizainu 18 collu vieglmetāla diski ar piecu V formas spieķu dizainu
18 collu vieglmetāla diski ar 15 spieķu dizainu 18 collu vieglmetāla diski ar 15 spieķu dizainu
19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar desmit Y formas spieķu dizainu, spīdīgi melnā krāsā 19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar desmit Y formas spieķu dizainu, spīdīgi melnā krāsā
19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar desmit Y formas spieķu dizainu 19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar desmit Y formas spieķu dizainu

Neuzbāzīgas palīgsistēmas

Braucot pie sava Audi A4 allroad quattro stūres, ļaujiet vadītāja palīgsistēmām² jums palīdzēt – piemēram, izmantojot palīdzības paku pilsētai. Tajā ir apvienotas pilsētas satiksmē noderīgas sistēmas, tostarp stāvvietas sistēma plus² un atpakaļgaitas kamera². Izkāpšanas brīdinājuma sistēma², kas arī ir iekļauta šajā pakā, var noteikt, ja no aizmugures tuvojas citi satiksmes dalībnieki, un brīdināt ar LED signāla palīdzību pirms durvju atvēršanas. Audi A4 allroad quattro standarta aprīkojumā ir iekļauta arī Audi pre sense city sistēma, kas, pārvietojoties ar ātrumu līdz 85 km/h, brīdina par gaidāmu sadursmi vizuāli un akustiski, kā arī, ja nepieciešams, uz īsu brīdi iedarbina bremzes.

MMI system in the Audi A4 allroad quattro

Izbaudiet digitalizāciju

Papildu aprīkojumā pieejamā MMI navigation plus sistēma ar MMI touch ļauj izmantot lielu daļu no Audi connect³ pakalpojumu klāsta. Tā nodrošina piekļuvi digitālajiem informācijas un izklaides, navigācijas, drošības un apkopes pakalpojumiem. Saņemiet reāllaika satiksmes informāciju, atklājiet, piemēram, tuvumā esošās vietas vai uzziniet aktuālās degvielas cenas.

Child seat Audi A4 allroad quattro
 

Pareizie risinājumi jūsu rīcībā

Audi oriģinālie aksesuāri⁴ piedāvā neskaitāmus veidus, kā padarīt jūsu Audi A4 allroad quattro vēl daudzpusīgāku. Izmantojiet individuālus risinājumus ar fascinējošu dizainu un augsta līmeņa funkcionalitāti.

Audi exclusive

Padariet savu Audi A4 allroad quattro iedvesmojoši unikālu ar Audi exclusive⁵. Izvēlieties īpašus dekorus, krāsainu ādu un unikālus toņus no plašās krāsu paletes. Tieši tā, kā jūs vēlaties.

Audi A4 allroad quattro in a blue Audi exclusive paint
 
1
*** Pievienot vietējo saistību atrunu par patēriņa un izmešu vērtībām ***
2
Lūdzu, ņemiet vērā! Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un palīdz autovadītājam. Autovadītājs joprojām paliek atbildīgs par automobiļa vadīšanu un pienācīgas uzmanības pievēršanu.
3
Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi partneri.
4
Audi oriģinālie aksesuāri par papildu samaksu ir pieejami no AUDI AG. Aksesuāri nav ņemti vērā, aprēķinot automobiļa degvielas patēriņa un izmešu vērtības. Aksesuārus pamatā iespējams uzstādīt tikai pēc sākotnējās reģistrācijas.
5
Audi exclusive ir Audi Sport GmbH piedāvāts papildu aprīkojums. Sazinieties ar tuvāko Audi partneri vai apmeklējiet www.audi.com, lai iegūtu detalizētu informāciju par standarta un papildu aprīkojumu.