A4 Avant g-tron > A4 > Sākumlapa
  • stage_exterior_front.jpg
Audi A4 Avant g-tron

A4 Avant g-tron

Daudzpusība ar dabasgāzes dzinēju.
Audi A4 Avant g-tron.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: saspiestā dabasgāze 4,1–3,9 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: saspiestā dabasgāze 111–105 g/km

Daudzpusīgs universālis ar inovatīvu piedziņu – A4 Avant g-tron². Tam ir ar saspiestu dabasgāzi darbināms 2,0 litru TFSI dzinējs, kas vienlaikus nodrošina gan sportisku, gan ekonomisku braukšanu. Tā raksturīgākās iezīmes ir augsta līmeņa funkcionalitāte un ietilpīgs bagāžas nodalījums.

Dati par Audi A4 Avant g-tron

Saspiestās dabasgāzes tvertnes ietilpība

17.3

kg

Nobraukums ar saspiesto dabasgāzi (NEDC)

420–440

km*

Maksimāli

Benzīna tvertnes ietilpība

7

l

*
Dati automobiļiem ar 16–19 collu riteņiem.

Efektīva un inovatīva – piedziņa

Audi A4 Avant g-tron² visraksturīgākā iezīme ir tā piedziņa. Tā 2,0 litru TFSI dzinējs (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: saspiestā dabasgāze 4,1–3,9 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: saspiestā dabasgāze 111–105 g/km) darbojas ar saspiesto dabasgāzi. Saspiestās dabasgāzes sadegšanas procesā veidojas mazāk cieto daļiņu. 125 kW (170 ZS) jauda un 270 Nm maksimālais griezes moments nodrošina paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h 8,4 sekundēs.

Vairāk par degvielas uzpildi

Kompleksas funkcijas, vienkārša lietošana

Papildu aprīkojumā pieejamā MMI navigation plus informācijas un izklaides sistēma ar MMI touch ir jūsu durvis uz Audi connect³ digitālajiem pakalpojumiem. Sistēmu iespējams vadīt no 10,1 collu skārienekrāna viduskonsolē vai ar ikdienas valodā izrunātām balss komandām (papildu aprīkojums). Izmantojiet tiešsaistes interešu punktu meklēšanu, lai atklātu tuvumā esošās ievērības cienīgās vietas, un izvairieties no kaitinošiem sastrēgumiem ar tiešsaistes satiksmes informācijas plus⁴ palīdzību. Google Earth™⁵ satelītkartes ar augstu detalizācijas pakāpi palīdzēs atrast vistaisnāko ceļu.

MMI system Audi A4 Avant g-tron
Luggage space Audi A4 Avant g-tron

Daudzpusīgs un gatavs ikdienas uzdevumiem

Audi A4 Avant g-tron² salonā jūs gaida kvalitatīvi materiāli un plašums visās sēdvietās, nemaz nerunājot par daudzpusīgu kravas telpas koncepciju. Novietojot saspiestās dabasgāzes tvertni rezerves riteņa vietā, ir ietaupīta vieta. Bagāžas nodalījuma ietilpība ir 415 litri vai līdz 1415 litriem ar nolocītiem aizmugurējiem sēdekļiem.

Sportiska āriene

Audi A4 Avant g-tron² priekšpusē dominē platais, plakanais vienotais režģis un izteikti platās gaisa ieplūdes atveres. No sāniem modeli raksturo atpazīstamais Avant virsbūves siluets ar pagarināto priekšdaļu, garo, taisno jumta līniju un plakanajiem D statņiem. Aizmugurē izvietots jumta spoileris, nobīdīta difuzora zona un trapecveida izplūdes caurules. g-tron emblēma uz bagāžas nodalījuma pārsega liecina par to, ka automobilis darbojas ar saspiesto dabasgāzi.

1
*** Pievienot vietējo saistību atrunu par patēriņa un izmešu vērtībām ***
2
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: saspiestā dabasgāze 4,1–3,9 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: saspiestā dabasgāze 111–105 g/km
3
Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi izplatītāju!
4
Pieejamība ir atkarīga no katras konkrētās valsts.
5
Google un Google logotips ir reģistrētas Google Inc. preču zīmes.