Audi A4 Limousine - Luksusa un Komforta Sedans > A4 > Audi Latvija | Audi.lv
Audi A4 Sedan

Audi A4 Limousine

Izteikti sportisks.
Audi A4 Limousine.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,1–4,0 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 162–104 g/km.

Pateicoties progresīvajam dizainam ar precīzajām priekšpuses līnijām un raksturīgo aizmuguri, Audi A4 Limousine sportiskais raksturs ir kļuvis vēl pamanāmāks, bet pilnvērtīgu baudījumu nodrošina kvalitatīvs un funkcionāls interjers, inovatīvas tehnoloģijas, digitalizācija, informācijas un izklaides un vadītāja palīgsistēmas² un jaudīgu dzinēju klāsts.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
1920x1080_AA4_L_191002.jpg
1920x1080_AA4_L_191002.jpg
  • Priekšpusē efektīgais vienotais režģis vieno kopīgu, jaudīgu elementu ar izteikti platajām gaisa ieplūdes atverēm.

  • Ļaujieties Audi A4 Limousine iedvesmai.

  • Ar gandrīz pilnībā no jauna veidoto virsbūvi Audi A4 Limousine izskatās sportiskāks, nekā jebkad līdz šim.

  • Sānu dizaina akcenti ir platie spārni, izteiksmīgā sliekšņu apdare un lielie vieglmetāla diski.

  • Aizmugurei sportiskumu piešķir nobīdītā difuzora zona ar trapecveida izplūdes caurulēm.

  • Ir pieejams plašs TFSI un DTI dzinēju klāsts (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 6,7–3,7 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 153–98 g/km).

  • Ļaujiet Audi A4 Limousine papildu aprīkojumā pieejamajām vadītāja palīgsistēmām jums palīdzēt.

  • Audi A4 Limousine standarta aprīkojumā ir 17 collu vieglmetāla diski ar piecu spieķu dinamisku dizainu.

  • Audi A4 Limousine salonam ir liela ietilpība un plašs papildu aprīkojuma klāsts, piemēram, fona apgaismojuma paka.

Individuāls izskats

Raugoties no sāniem, uzmanību piesaista Audi A4 Limousine diski, kā arī platie spārni un izteiksmīgā sliekšņu apdare. Aizmugurējos LED lukturus savieno nepārtraukta hromēta josla. Sportisku akcentu piešķir nobīdītā difuzora zona ar trapecveida izplūdes caurulēm. Priekšpusē dziļais un platais vienotais režģis vieno kopīgu, jaudīgu elementu ar priekšējo buferi un izteikti platajām gaisa ieplūdes atverēm.

Bagātīgi aprīkots un kvalitatīvs – salons

Salonā automobiļa platumu izceļ nepārtrauktā ventilācijas atveru josla ar hromētu joslu virs tās. Viduskonsolē izvietots ietilpīgs, praktisks glabāšanas nodalījums. Salona standarta apgaismojumā iekļauts lasīšanas apgaismojums; priekšā tas ir ar sensora vadību. Lai radītu vēl komfortablāku gaisotni, izvēlieties kādu no papildu aprīkojumā pieejamajām fona apgaismojuma pakām.


Izbaudiet digitalizāciju

Papildu aprīkojumā pieejamā MMI navigation plus sistēma ar MMI touch ļauj izmantot lielu daļu no Audi connect³ pakalpojumu klāsta. Tā nodrošina piekļuvi digitālajiem informācijas un izklaides, navigācijas, drošības un apkopes pakalpojumiem. Saņemiet reāllaika satiksmes informāciju, atklājiet, piemēram, tuvumā esošās vietas vai uzziniet aktuālās degvielas cenas. Google Earth™⁴ navigācijas rīks piedāvā informāciju par reljefu, ielu nosaukumus un uzņēmumu katalogu. Sistēma ir ārkārtīgi ērti lietojama, pateicoties balss vadības sistēmai un centrālajam 10,1 collu displejam.

Krāsas un diski

Kombinējiet dažādas krāsas un diskus, lai radītu tieši savai gaumei atbilstošu Audi A4 Limousine.
Z8Z8_44S_Pyramid_AU49x_A4_Limo_007_01.jpg
Terra pelēka, metāliska Terra pelēka, metāliska
Navarra zila, metāliska Navarra zila, metāliska
Glacier balta, metāliska Glacier balta, metāliska
Mirdzoši melna Mirdzoši melna
Floret sudraba, metāliska Floret sudraba, metāliska
19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu spieķu vērptu dizainu 19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu spieķu vērptu dizainu
18 collu vieglmetāla diski ar desmit spieķu dinamisku dizainu 18 collu vieglmetāla diski ar desmit spieķu dinamisku dizainu
19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar desmit spieķu turbīnas dizainu 19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar desmit spieķu turbīnas dizainu
19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar desmit V formas spieķu dizainu 19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar desmit V formas spieķu dizainu
19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu spieķu rotora dizainu 19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu spieķu rotora dizainu
Headlights Audi A4 Sedan

Funkcionāls un izteiksmīgs – apgaismojums

Standarta aprīkojumā iekļauti priekšējie lukturi ar LED tehnoloģiju, kas tumsā apgaismo ceļu gandrīz kā dienā. Papildu aprīkojumā Matrix LED priekšējie lukturi selektīvi samazina uz pretimbraucošajiem transportlīdzekļiem vērstā kūļa spilgtumu, pilnvērtīgi apgaismojot pārējo ceļa daļu. Atslēdzot un aizslēdzot automobili, priekšējie lukturi attēlo iespaidīgu dinamisko gaismas motīvu. Aizmugurē ir iespējams izvēlēties LED lukturus ar dinamisko gaismas motīvu un dinamiskajiem virzienrādītājiem.

Spēcīga piedziņa

Audi A4 Limousine ir pieejams plašs TFSI un DTI dzinēju klāsts ar jaudu no 100 kW līdz 210 kW (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,1–4,0 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 162–104 g/km). Vairākiem dzinējiem ir daļēja hibrīda tehnoloģija, kas palīdz samazināt degvielas patēriņu, atgūstot ikdienas lietošanā neizmantoto enerģiju.

Rear view Audi A4 Sedan

Neuzbāzīgas palīgsistēmas

Atrodoties pie sava Audi A4 Limousine stūres, ļaujiet vadītāja palīgsistēmām² jums palīdzēt – piemēram, izmantojot palīdzības paku pilsētai. Tajā ir apvienotas pilsētas satiksmē noderīgas sistēmas, tostarp stāvvietas sistēma plus² un atpakaļgaitas kamera². Izkāpšanas brīdinājuma sistēma², kas arī ir iekļauta šajā pakā, var noteikt, ja no aizmugures tuvojas citi satiksmes dalībnieki, un brīdināt ar LED signāla palīdzību pirms durvju atvēršanas. Audi A4 Limousine standarta aprīkojumā ir iekļauta arī Audi pre sense city sistēma, kas, pārvietojoties ar ātrumu līdz 85 km/h, brīdina par gaidāmu sadursmi vizuāli un akustiski, kā arī, ja nepieciešams, uz īsu brīdi iedarbina bremzes.

Projected Audi rings from the LED door lights of the Audi A4 Sedan
 

Pareizie risinājumi jūsu rīcībā

Audi oriģinālie aksesuāri⁵ piedāvā neskaitāmus veidus, kā padarīt jūsu Audi A4 Limousine vēl daudzpusīgāku. Izmantojiet individuālus risinājumus ar fascinējošu dizainu un augsta līmeņa funkcionalitāti.

1
2
Lūdzu, ņemiet vērā! Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un palīdz autovadītājam. Autovadītājs joprojām paliek atbildīgs par automobiļa vadīšanu un pienācīgas uzmanības pievēršanu.
3
Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi partneri.
4
Google un Google logotips ir reģistrētas Google Inc. preču zīmes.
5
Audi oriģinālie aksesuāri par papildu samaksu ir pieejami no AUDI AG. Aksesuāri nav ņemti vērā, aprēķinot automobiļa degvielas patēriņa un izmešu vērtības. Aksesuārus pamatā iespējams uzstādīt tikai pēc sākotnējās reģistrācijas.
6
Audi exclusive ir Audi Sport GmbH piedāvāts papildu aprīkojums. Sazinieties ar tuvāko Audi partneri vai apmeklējiet www.audi.com, lai iegūtu detalizētu informāciju par standarta un papildu aprīkojumu.