Audi RS 4 Avant – Sportiskums Katrā Detaļā > A4 > Audi Latvija | Audi.lv
Side View Audi RS 4 Avant

Audi RS 4 Avant

Funkcionalitāte apvienojumā ar augstu veiktspēju.
Audi RS 4 Avant.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 8,8 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 201 g/km

Sporta automobiļa veiktspējas un ģimenes automobiļa funkcionalitātes apvienojums visaugstākajā līmenī: Audi RS4 Avant². Tā unikālais dizains un bezkompromisu siluets skaidri parāda, ka visu nosaka sportiskums. Tas padara Audi RS 4 Avant² par ideālu automobili progresīvām ģimenēm.

Augsta veiktspēja attēlos

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
1920x1080-audi-rs4-avant-my2021-1501.jpg
1920x1080-audi-rs4-avant-my2021-1501.jpg
  • Satriecošā virsbūve padara Audi RS 4 Avant² patiesi pievilcīgu un piemērotu ģimenēm, kurām patīk aizraujošs dzīvesveids.

  • Aizmugurē sportisku iespaidu rada RS raksturīgais buferis un izteiksmīgs aizmugurējais difuzors.

  • 2,9 litru biturbo V6 TFSI dzinējs (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 9,2 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 211–210 g/km) attīsta 331 kW (450 ZS) jaudu un 600 Nm maksimālo griezes momentu.

  • Braucot ar Audi RS 4 Avant², gribēsiet pavadīt vairāk laika ceļā. Automobiļa paātrinājumam no 0 līdz 100 km/h ir nepieciešamas 4,1 sekundes (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 9,2 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 211–210 g/km).

  • Audi RS 4 Avant² ir raksturīga RS priekšpuse ar papildu aprīkojumā pieejamiem Matrix LED priekšējiem lukturiem ar tonētiem ietvariem.

  • Audi RS 4 Avant² ir pareizā izvēle tiem, kuri novērtē aizraujošu braukšanu. Tā augstā veiktspēja un dizains padara to par ideālu ceļabiedru.

  • Audi RS 4 Avant² sportiskumu uzsver paplatinātās riteņu arkas un jauna dizaina diski.

  • Ar 495 litrus ietilpīgu bagāžas nodalījumu Audi RS 4 Avant² piedāvā pietiekami vietas tuvākiem un tālākiem braucieniem kopā ar visu ģimeni.

  • Elegance izskatā un sajūtās. Audi RS 4 Avant² to nodrošina standarta aprīkojumā iekļauti priekšējie sporta sēdekļi plus ar RS emblēmu un smalkas Nappa ādas apdari melnā krāsā ar Crescendo sarkanas krāsas šūnu rakstu.

Augsta veiktspēja skaitļos

Jauda

331

kW*

(450 ZS)

Paātrinājums

4.1

s*

0 līdz 100 km/h

Griezes moments

600

Nm*

Maksimāli

*Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 8,8 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 201 g/km.

Spēcīga piedziņa

2,9 litru biturbo V6 TFSI dzinējs (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 8,8 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 201 g/km) zem Audi RS 4 Avant² dzinēja pārsega attīsta iespaidīgu 331 kW jaudu un 600 Nm maksimālo griezes momentu. Automobilis paātrinās no 0 līdz 100 km/h 4,1 sekundēs. Tas sasniedz 250 km/h maksimālo ātrumu, bet ar papildu aprīkojumā pieejamo RS dinamikas paku maksimālais ātrums palielinās līdz 280 km/h. Tikmēr quattro piedziņa ar sporta diferenciāli nodrošina izcilu vilci un precīzu vadāmību.

Audi RS 4 Avant² skaņas pārbaude – atklājiet jaudīgā dzinēja skaņu

Dinamiskas braukšanas pieredze

Izvēloties papildu aprīkojumā pieejamo iespaidīgo RS dinamikas paku, Audi RS 4 Avant² ir aprīkots ar dinamisko stūres sistēmu, quattro pilnpiedziņu ar sporta diferenciāli un RS sporta balstiekārtu plus ar dinamisko gaitas kontroli (DRC). Standarta aprīkojumā iekļautā Audi drive select dinamiskās vadāmības sistēma piedāvā aizraujošu braukšanu līdz pat elektroniski ierobežotajam 280 km/h maksimālajam ātrumam. Ar standarta RS bremžu sistēmu ar melniem bremžu suportiem (sarkaniem papildu aprīkojumā) vai papildu aprīkojumā pieejamo RS keramisko bremžu sistēmu ar suportiem spīdīgi antracīta pelēkā, sarkanā vai zilā krāsā.

Dynamic front view Audi RS 4 Avant
Panoramic view Audi RS 4 Avant

Panorāmas skats

Piezīme: Atklājiet Audi RS 4 Avant no dažādiem leņķiem šajā 360 grādu animācijā.

Muskuļots ārienes dizains

Audi RS 4 Avant² muskuļoto izskatu veido RS raksturīgā priekšpuse ar vienoto režģi un šūnveida resti, kā arī RS raksturīgais priekšējais buferis ar jauniem dizaina elementiem. Aizmugurē sportisku iespaidu nosaka RS raksturīgais buferis un izteiksmīgs aizmugurējais difuzors. Aizraujoši papildu akcenti ir jauna dizaina diski un paplatinātās riteņu arkas, kā arī papildu aprīkojumā pieejamās RS salona dizaina pakas pelēkā vai sarkanā krāsā.

Front and side view Audi RS 4 Avant

Krāsas un diski

Kombinējiet dažādas krāsas un diskus, lai radītu tieši savai gaumei atbilstošu Audi RS4 Avant².
T3T3_46B_Pyramid_AU49x_A4_Avant_003_00.jpg
Nardo pelēka Nardo pelēka
Tango sarkana, metāliska Tango sarkana, metāliska
Turbo zila Turbo zila
Sonoma zaļa, metāliska Sonoma zaļa, metāliska
Mythos melna, metāliska Mythos melna, metāliska
20 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu segmentu spieķu Evo dizainu, melnā krāsā 20 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu segmentu spieķu Evo dizainu, melnā krāsā
20 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu segmentu spieķu Evo dizainu, titāna pelēkā matētā krāsā, pulēti 20 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu segmentu spieķu Evo dizainu, titāna pelēkā matētā krāsā, pulēti
20 collu Audi Sport alumīnija diski ar piecu dubultspieķu malas dizainu, spīdīgi melnā krāsā, pulēti 20 collu Audi Sport alumīnija diski ar piecu dubultspieķu malas dizainu, spīdīgi melnā krāsā, pulēti
20 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu spieķu karoga dizainu, antracīta melnā krāsā, pulēti 20 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu spieķu karoga dizainu, antracīta melnā krāsā, pulēti
20 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu spieķu Peak dizainu, matētā bronzas krāsā 20 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu spieķu Peak dizainu, matētā bronzas krāsā

Progresīvs salons ar vietas rezervi

Sportisku noskaņu salonā rada papildu aprīkojumā pieejamā sporta formas stūre ar ādas apdari, saplacinātu apakšu un daudzfunkciju slēdžiem plus un priekšējie sporta sēdekļi plus ar smalkas Nappa ādas apdari melnā krāsā ar Crescendo sarkanas krāsas šūnu rakstu. Papildu aprīkojumā pieejamā RS dizaina paka sarkanā krāsā vai papildu aprīkojumā pieejamie matētas oglekļa šķiedras ielaidumi veido harmonisku kopējo tēlu.

Interior Audi RS 4 Avant
360 grādu skats
MMI system in the Audi RS 4 Avant

Jūsu rīcībā – MMI

10,1 collu MMI skārienekrāns ļauj vadīt papildu aprīkojumā pieejamo MMI navigation plus ar MMI touch un ērti piekļūt Audi connect³ digitālajiem pakalpojumiem. MMI sistēmu iespējams vadīt intuitīvi, izmantojot ikdienas balss komandas – to iespējams aktivēt pastāvīgi vai uz stūres. RS specifiskā automobiļa izvēlne nodrošina informāciju par automobiļa svarīgāko komponentu, piemēram, dzinēja, transmisijas un quattro sporta diferenciāļa temperatūru. Tā arī attēlo jaudu un griezes momentu un riepu spiediena uzraudzības sistēmu, kas informē par visu četru riepu spiedienu un temperatūru.

Jaudīgs kā sporta automobilis, praktisks kā Avant

Audi RS 4 Avant² standarta versijā nodrošina daudz vietas bagāžai, pateicoties 40:20:40 proporcijā nolokāmo aizmugurējo sēdekļu sistēmai. Ērtai bagāžas ievietošanai, ja automobilis ir aprīkots papildu aprīkojumā pieejamo komforta atslēgu un sensora vadību, bagāžas nodalījumu iespējams atvērt ar kājas kustību. Lai uzturētu kārtību bagāžas nodalījumā, papildu aprīkojumā ir pieejama uzglabāšanas un bagāžas nodalījuma paka, kā arī sliežu sistēma ar kravas stiprināšanas komplektu.

Family sits in the trunk with the tailgate open
1
*** Pievienot vietējo saistību atrunu par patēriņa un izmešu vērtībām ***
2
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 8,8 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 201 g/km.
3
Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi partneri.