RS 4 Avant > A4 > Sākumlapa
  • stage_exterior_front.jpg
Der neue Audi RS 4 Avant in der Seitenfrontansicht

RS 4 Avant

Funkcionāla augsta veiktspēja
Audi RS 4 Avant

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 9,2 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 211–210 g/km

Vai sporta automobiļa augstā veiktspēja un ģimenes automobiļa funkcionalitāte ir savstarpēji izslēdzoši faktori? Nebūt ne. To pierāda Audi RS 4 Avant. Tā netradicionālais dizains un bezkompromisa siluets skaidri norāda: šeit ir runa par sportiskumu. Tāpēc Audi RS 4 Avant ir ideāls transportlīdzeklis progresīvām ģimenēm.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
  • Papildaprīkojumā pieejamais panorāmas stikla jumts ļauj ieplūst gaismai Audi RS 4 Avant¹ salonā. Turklāt tonētā stikla elements vienlaikus pasargā no pārāk spēcīga saules starojuma.

  • Satriecošā virsbūves forma padara Audi RS 4 Avant¹ skatienam pievilcīgu un piemērotu ģimenēm, kurām ir tuvs adrenalīna piepildīts dzīvesveids.

  • 2,9 litru V6 TFSI dzinējs (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 9,2 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 211–210 g/km) ar 331 kW (450 ZS) jaudu un maksimālo 600 ņūtonmetru griezes momentu.

  • Braucot ar Audi RS 4 Avant, neviens nejautā, kad beidzot būsim klāt. Automobilis paātrinās no 0 līdz 100 km/h 4,1 sekundē (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 9,2 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 211–210 g/km).

  • Audi RS 4 Avant¹ RS sērijai raksturīgajā priekšpusē neatkarīgo dizainu pārliecinoši izceļ papildaprīkojumā pieejamie matricas LED lukturi ar aptumšotajām virzienrādītāju gaismām.

  • Ikviens, kurš novērtē braukšanas prieku, ar Audi RS 4 Avant¹ ir uz pareizā ceļa. Automobiļa augstā veiktspēja un dizains to padara par ideālu pavadoni.

  • Ar paplašinātajām riteņu arkām un jauno riteņu dizainu Audi RS 4 Avant¹ pasvītro savu sportiskumu.

  • Audi RS 4 Avant¹ 495 litru bagāžas nodalījuma tilpums nodrošina pietiekami daudz bagāžas vietas lieliem un maziem ģimenes izbraucieniem.

  • Izsmalcināta sajūta un izskats. To Audi RS 4 Avant¹ nodrošina standarta aprīkojumā iekļautie priekšējie RS sporta sēdekļi ar Fein Nappa ādas apdari melnā krāsā un šūnveida nošuvumu Crescendo sarkanā krāsā.

Veiktspējas rādītāji

Jauda

331

kW¹

(450 ZS)

Paātrinājums

4,1

sekundes¹

no 0 līdz 100 km/h

Griezes moments

600

Nm¹

Jaudīga piedziņa

Audi RS 4 Avant 2,9 litru V6 TFSI dzinējs (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 9,2 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 211–210 g/km) ar 331 kW (450 ZS) un maksimālo 600 ņūtonmetru griezes momentu nodrošina patiesu braukšanas prieku visai ģimenei. Automobilis paātrinās no 0 līdz 100 km/h 4,1 sekundē. Maksimālais ātrums ir 250 km/h – ar papildaprīkojumā pieejamo RS dinamikas paku maksimālais ātrums tiek palielināts līdz 280 km/h. Turklāt quattro pastāvīgā visu riteņu piedziņa ar sporta diferenciāli nodrošina izcilu saķeri un veiklu vadāmību.

Frontansicht Audi RS 4 Avant

Dinamisks braukšanas piedzīvojums

Papildaprīkojumā pieejamā RS dinamikas paka Audi RS 4 Avant¹ ļauj sajust fizikas likumus visā ķermenī. To nodrošina dinamiskā stūre, quattro visu riteņu piedziņa ar sporta diferenciāli un RS plus sporta balstiekārta ar Dynamic Ride Control (DRC). Standarta aprīkojumā iekļautā braukšanas dinamikas sistēma Audi drive select nodrošina fascinējošu braukšanas piedzīvojumu, pirms dzinējs, sasniedzot maksimālo ātrumu 280 km/h, tiek elektroniski bloķēts. Ar standarta aprīkojumā iekļauto RS bremžu sistēmu ar bremžu suportiem, ko papildaprīkojumā iespējams izvēlēties sarkanā krāsā, vai arī papildaprīkojumā pieejamajām RS keramikas bremzēm ar bremžu suportiem pelēkā, sarkanā vai zilā krāsā, jūsu apstāšanās būs droša.

Dynamischer Seitenschuss des Audi RS 4 Avant

Progresīvs salons
ar papildināšanas iespējām

Ne tikai Audi RS 4 Avant¹ āriene pārliecina par tā sportisko raksturu, bet arī salona dizains. To nodrošina standarta aprīkojumā iekļautā saplacinātā RS sporta kontūru multifunkcionālā stūre ar ādas apdari un alumīnija pārslēgšanas svirām, kā arī priekšējie RS sporta sēdekļi ar Fein Nappa ādas apdari melnā krāsā un šūnveida nošuvumu Crescendo sarkanā krāsā. Pēc pieprasījuma iespējams pievienot arī citus akcentus ar papildaprīkojumā pieejamo RS dizaina paku sarkanā krāsā vai pasvītrot harmonisko kopiespaidu ar papildaprīkojumā piedāvāto daudzkrāsu kontūras Ambiente apgaismojuma paku.

Cockpit des Audi RS 4 Avant
Vairāk par MMI sistēmu

Jaudīgs kā sporta automobilis,
funkcionāls kā Avant

Ikviens, apskatot Audi RS 4 Avant¹ no priekšpuses, aizdomāsies tikai par braukšanas prieku, nevis par piemērotību ģimenei. Tā atklājas tikai, automobili apskatot tuvāk. Zem muskuļotās Avant virsbūves Audi RS 4 Avant¹ piedāvā daudz vietas ikdienas lietošanai kopā ar ģimeni. Praktiskās iespējas, piemēram, standarta aprīkojumā iekļautā nolaižamā aizmugurējo sēdekļu sistēma attiecībā 40:20:40 piedāvā daudz vietas bagāžai. Lai kravu būtu viegli iekraut, bagāžas nodalījuma vāku, izmantojot papildaprīkojumā pieejamo komforta atslēgu un sensora vadību, iespējams ērti atvērt ar kājas kustību. Papildaprīkojumā pieejamā bagāžas nodalījuma paka rūpējas arī par kārtību bagāžas nodalījumā tāpat kā papildaprīkojumā pieejamā sliežu sistēma ar stiprinājumu komplektu.

Familie sitzt bei aufgeklappter Heckklappe im Kofferraum
1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 9,2 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 211–210 g/km.
2
Plašāka informācija par Audi connect ir pieejama vietnē www.audi.de/connect un pie jūsu Audi izplatītāja.