S4 Limousine > A4 > Sākumlapa
S4 Saloon

S4 Limousine

Sportiskāks nekā jebkad
Audi S4 Limousine

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 6,3–6,2 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 164–163 g/km

Audi S4 Limousine izceļas ar sportisku dizainu: neskaitāmi S modelim raksturīgi ārienes un salona elementi padara to skaidri atšķiramu no standarta modeļa. Jaudīgs, bet efektīvs dzinējs ļauj automobilim ieskrieties no 0 līdz 100 km/h tikai 4,8 sekundēs.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
  • Audi S4 sedans¹ atšķiras no bāzes modeļa ar vairākiem S modeļiem raksturīgiem elementiem.

  • Matētas alumīnija krāsas sānu gaisa ieplūdes atveres liecina, ka jūsu priekšā ir Audi S4 sedans¹.

  • Arī S difuzora ietvars ir matētā alumīnija krāsā.

  • Audi S4 sedans1 standarta versijā ir aprīkots ar 18 collu diskiem.

  • Zem Audi S4 sedana dzinēja pārsega atrodas V6 TDI dzinējs ar 255 kW (347 ZS) jaudu (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 6,3–6,2 l/100 km, CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 164–163 g/km).

  • Standarta aprīkojumā iekļautā S sporta balstiekārta padara Audi S4 sedanu¹ par 23 milimetriem zemāku, salīdzinot ar bāzes modeli.

  • Salonā īpaši izceļas standarta aprīkojumā iekļautie S sporta sēdekļi ar romba formas rakstu un S emblēmu.

  • Izvēles aprīkojumā pieejamā augstas izšķirtspējas virtuālā vadītāja informācijas sistēma attēlo vissvarīgāko informāciju, piemēram, dzinēja apgriezienus, tieši vadītāja acu priekšā.

  • Izvēles aprīkojumā pieejamā MMI navigation plus sistēma ar MMI touch ļauj izmantot lielu daļu no Audi connect pakalpojumu klāsta.

Sportiskais raksturs skaitļos¹

Jauda

255

kW

(347 ZS)

Griezes moments

700

Nm

Paātrinājums

4,8

sekundes

0 līdz 100 km/h

Izbaudiet sportiskumu

Zem Audi S4 Limousine dzinēja pārsega atrodas trīs litru V6 TDI dzinējs. Pateicoties 255 kW (347 ZS) jaudai un 700 ņūtonmetru griezes momentam, paātrinājums no 0 līdz 100 km/h aizņem tikai 4,8 sekundes. Maksimālais ātrums ir elektroniski ierobežots līdz 250 km/h. Augstās efektivitātes un braukšanas komforta pamatā ir dzinējā integrētā standarta 48 voltu daļējā hibrīda sistēma ar siksnas piedziņas starteri-ģeneratoru un litija jonu akumulatoru. Viena no šīs sistēmas priekšrocībām ir tā, ka, atlaižot gāzes pedāli, kad ātrums nepārsniedz 160 km/h, Audi S4 Limousine1 dzinēju iespējams izslēgt un būtībā ļaut automobilim ripot, tā samazinot degvielas patēriņu.

Audi S4 Limousine

Izjūtiet sportiskumu

Dinamiskie risinājumi turpinās arī Audi S4 Limousine¹ salonā. Standarta aprīkojumā iekļauti apgaismoti durvju sliekšņi ar alumīnija ieliktņiem un S emblēmu. S sporta sēdekļi ar romba formas rakstu un S emblēmu arī ir iekļauti standarta aprīkojumā un piedāvā sēdekļa augstuma, garenvirziena pozīcijas, pamatnes un atzveltnes slīpuma regulēšanu, bet izteiktie sānu spilveni sniedz lielisku atbalstu pagriezienos. Papildu aprīkojumā pieejamajai trīs spieķu sporta stūrei ar ādas apdari ir arī S emblēma un S modelim specifiskas kontrastējošas šuves. Turklāt tai ir saplacināta apakša, nodrošinot ērtāku satvērienu.

Audi S4 Saloon

Progresīvas tehnoloģijas

Pateicoties intuitīvai darbības koncepcijai ar pieskāriena funkciju un ikdienas runas atbalstu, Audi S4 Limousine1 ir ļoti ērts lietošanā. Digitālo informācijas un izklaides tehnoloģiju klāsta papildu aprīkojumā ir pieejama Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma plus. Skaidrais 12,3 collu ekrāns ar augstu izšķirtspēju attēlo svarīgākās funkcijas, ieskaitot braukšanas ātrumu un dzinēja apgriezienus, tieši acu priekšā. Papildu aprīkojumā pieejamā Audi connect atslēga2 un Audi phone box2 ļauj automobilī integrēt viedtālruni.

Audi virtual cockpit Audi S4 Limousine
Vairāk par darbības koncepciju un informācijas un izklaides sistēmu
Audi S4 Saloon

Funkcionāls un izteiksmīgs – apgaismojums

Vēl viena unikāla Audi S4 Limousine1 iezīme ir progresīvais apgaismes ierīču dizains. Standarta LED priekšējie lukturi ar unikālo rakstu padara automobili nekļūdīgi atpazīstamu. LED tehnoloģija nodrošina dienai ekvivalentu redzamību uzreiz pēc ieslēgšanas. Papildu aprīkojumā ir pieejami matricas LED priekšējie lukturi ar dinamisko apgaismojumu un dinamiskajiem virzienrādītājiem. Matricas LED tehnoloģija apvieno kameras sistēmu ar gaismas diodēm un precīzu optiku. Sistēma spēj aptumšot zonas, kurās atrodas pretimbraucošie transportlīdzekļi, atstājot pārējo ceļu spoži izgaismotu. Atslēdzot vai aizslēdzot automobili, priekšējie lukturi attēlo iespaidīgu gaismas animāciju. Arī aizmugurējiem lukturiem izvēles aprīkojumā ir pieejama šī unikālā gaismas rotaļa un dinamiskie virzienrādītāji.

Garantēts braukšanas prieks

Audi S4 Limousine1 ir par 23 milimetriem zemāks nekā bāzes modelis, pateicoties standarta aprīkojumā iekļautajai S balstiekārtai ar cietāku piekari un amortizāciju. Papildu aprīkojumā ir pieejama arī S sporta balstiekārta ar papildu amortizatoru vadību, kas elektroniski pielāgo automobili dažādām braukšanas situācijām un piedāvā vēl labāku braukšanas dinamiku un augstu komforta līmeni.

Audi S4 Saloon
1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 6,3–6,2 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 164–163 g/km.
2
Lai iegūtu informāciju par saderīgiem tālruņiem, konsultējieties ar savu Audi partneri vai apmeklējiet vietni www.audi.com/bluetooth.
3
Plašāka informācija par Audi connect ir pieejama vietnē www.audi.com/connect un pie jūsu Audi partnera.
4
Google un Google logotips ir reģistrētas Google Inc. preču zīmes.
5
Pieejamība ir atkarīga no valsts. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.audi.com/myaudi. Tiešsaistes mediju straumēšanai nepieciešams aktīvs WLAN savienojums starp viedtālruni un Audi MMI.