Audi A5 Sportback g-tron - Ieguldījums Nākotnē > A5 > Audi Latvija | Audi.lv
Audi A5 Sportback g-tron

Audi A5 Sportback g-tron

Saspiestās dabasgāzes tvertnes ietilpība

17.3

kg

Nobraukuma rezerve, maksimāli

420–455

km*

Benzīna tvertnes ietilpība

7

l

Audi A5 Sportback g-tron combination rearlight
MMI-Screen with Apple Music
Functions on demand
 Audi A4 Avant g-tron

Audi A4 Avant g-tron

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: Saspiestā dabasgāze 4,1–3,9 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: Saspiestā dabasgāze 111–105 g/km. Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.

1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: Saspiestā dabasgāze 4,1–3,8 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: Saspiestā dabasgāze 111–104 g/km.

Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.
2
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: Saspiestā dabasgāze 4,1–3,8 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: Saspiestā dabasgāze 111–104 g/km.
3
Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi izplatītāju!
4
5
Pieejamība ir atkarīga no valsts. Informācija par pašreizējo saderību ar iOS/Android operētājsistēmām ir pieejama myAudi lietotnes aprakstā attiecīgajā lietotņu veikalā. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.my.audi.com.
6
Lai uzzinātu par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Apple un visi saistītie logotipi ir uzņēmuma Apple Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Apple Music ir daļa no papildu aprīkojumā pieejamās Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas. Apple Music vispārējā pieejamība ir atkarīga no valsts. Nepieciešams datu plāns un Apple Music lietotāja konts. Par to var tikt aprēķināta papildu maksa. Apple Music patur tiesības jebkurā brīdī pārtraukt pakalpojumu. Lai iegūtu papildu informāciju, sazinieties ar savu Audi partneri.