Audi A5 Sportback g-tron - Ieguldījums Nākotnē > A5 > Sākumlapa
Audi A5 Sportback g-tron

Audi A5 Sportback g-tron

Elegants piecdurvju automobilis ar dabasgāzes dzinēju

A5 Sportback g-tron² ir piecdurvju ģimenes automobilis ar inovatīvu dabasgāzes dzinēju, uz ko var paļauties.

Dati par A5 Sportback g-tron²

Saspiestās dabasgāzes tvertnes ietilpība

17.3

kg

Nobraukuma rezerve, maksimāli

420–455

km*

Benzīna tvertnes ietilpība

7

l

*Dati automobiļiem ar 17–20 collu riteņiem. Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: Saspiestā dabasgāze 4,1–3,8 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: Saspiestā dabasgāze 111–104 g/km. Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.

Efektivitāte kustībā

Saspiestās dabasgāzes sadegšanas procesā veidojas mazāk cieto daļiņu. Ar saspiesto dabasgāzi darbināmais 2,0 litru TFSI dzinējs Audi A5 Sportback g-tron² modelī attīsta 125 kW (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: saspiestā dabasgāze 4,1–3,8 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: saspiestā dabasgāze 111–104 g/km) jaudu un 270 Nm maksimālo griezes momentu. Automobilis paātrinās no 0 līdz 100 km/h 8,4 sekundēs.

Audi A5 Sportback g-tron combination rearlight

Elegants un sportisks – dizains

Platais un plakanais vienotais režģis, augstu uzstādītās gaisa atveres un lielās sānu gaisa ieplūdes atveres veido dinamisko Audi A5 Sportback g-tron² priekšpusi. g-tron emblēma uz bagāžas nodalījuma durvīm norāda, ka automobilis darbojas ar saspiesto dabasgāzi.

Bagātīgi aprīkots un personalizējams

Audi A5 Sportback g-tron² ērti jutīsies pieci cilvēki. Priekšā salona platumu izceļ nepārtrauktā ventilācijas atveru josla ar pagarinātu hromētu joslu virs tās. Viduskonsoles ieliktnim, durvju apdarei, vadītāja puses ventilācijas atverēm, kā arī citiem salona elementiem, iespējams izvēlēties dažādus kvalitatīvus materiālus.

Mūzikas straumēšana ar integrētu Apple Music⁶

Nepārspējams muzikālais baudījums tieši jūsu automobilī ar Apple Music¹. Ērti un bez reklāmām straumējiet vairāk nekā 90 miljonus dziesmu tieši no jūsu automobilī iebūvētā displeja. Atrodiet savus iecienītākos izpildītājus un atklājiet jaunu mūziku, kas jums patiks. Klausieties trīs globālas tiešraides radiostacijas ar pazīstamu mākslinieku vadītiem raidījumiem, jaunākajiem hitiem, klasisko un kantri mūziku. Varat piekļūt arī savai bibliotēkai un ērti meklēt izpildītājus, dziesmas, albumus un dziesmu sarakstus.

MMI-Screen with Apple Music

Funkcijas pēc pieprasījuma

Audi piedāvātās funkcijas pēc pieprasījuma nodrošina klientiem vēl plašākas aprīkojuma izvēles iespējas. Jebkurā laikā automobilim iespējams pievienot dažādas funkcijas. Funkciju izvēle ar myAudi lietotni⁵ ir intuitīva un ātra.

Functions on demand
 Audi A4 Avant g-tron

Audi A4 Avant g-tron

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: Saspiestā dabasgāze 4,1–3,9 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: Saspiestā dabasgāze 111–105 g/km. Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.

1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: Saspiestā dabasgāze 4,1–3,8 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: Saspiestā dabasgāze 111–104 g/km.

Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.
2
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: Saspiestā dabasgāze 4,1–3,8 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: Saspiestā dabasgāze 111–104 g/km.
3
Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi izplatītāju!
4
5
Pieejamība ir atkarīga no valsts. Informācija par pašreizējo saderību ar iOS/Android operētājsistēmām ir pieejama myAudi lietotnes aprakstā attiecīgajā lietotņu veikalā. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.my.audi.com.
6
Lai uzzinātu par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Apple un visi saistītie logotipi ir uzņēmuma Apple Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Apple Music ir daļa no papildu aprīkojumā pieejamās Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas. Apple Music vispārējā pieejamība ir atkarīga no valsts. Nepieciešams datu plāns un Apple Music lietotāja konts. Par to var tikt aprēķināta papildu maksa. Apple Music patur tiesības jebkurā brīdī pārtraukt pakalpojumu. Lai iegūtu papildu informāciju, sazinieties ar savu Audi partneri.