Audi A5 Sportback - Moderns un Komfortabls > A5 > Audi Latvija | Audi.lv

CO2 emisijas kombinētajā ciklā {ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 175–127 g/km

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 57.6–36.7 mpg

Audi A5 Sportback front

Sportisks un piemērots visai ģimenei

Izcelieties pūlī ar Audi A5 Sportback.

Audi A5 Sportback side view

Fakti un skaitļi

Radīts, lai pārsteigtu un brauktu

Platās gaisa ieplūdes atveres un hromētā apdare piešķir šim piecdurvju automobilim tā sportisko raksturu. Sānos sportiskumu izceļ masīvie sliekšņi, izteiktās riteņu arkas un papildu aprīkojumā pieejamie 20 collu vieglmetāla diski. Horizontālā matēti sudrabaina alumīnija apdares līnija un trapecveida izplūdes cauruļu uzgaļi uzsver aizmugures platumu. Turklāt Audi A5 Sportback iespējams personalizēt ar papildu aprīkojumā pieejamajiem advanced un S line aprīkojuma līmeņiem.

Audi A5 Sportback headlights

Spilgts apgaismojums: Matrix LED priekšējie lukturi ar Audi lāzera gaismām ir pieejami papildu aprīkojumā. Audi lāzera gaismas papildina LED tālās gaismas, pārvietojoties ar lielu ātrumu, un būtiski uzlabo drošības un ērtības līmeni, gandrīz dubultojot redzamības attālumu, salīdzinot ar LED tālajām gaismām.

Jaudīga dinamika

Braukšanas dinamikas atbalsta tehnoloģijas, piemēram, papildu aprīkojumā pieejamā dinamiskā stūres sistēma, apvienojumā ar jaudīgiem dzinējiem rada pārliecinošu braukšanas pieredzi.

Kompromisi? Nav nepieciešami

Pateicoties plašajam salonam, Audi A5 Sportback aizmugurē un bagāžas nodalījumā ir daudz vietas visai ģimenei un visam, kas nepieciešams ceļā. Plašuma sajūtu vizuāli pastiprina salona horizontālie dizaina elementi, ērtā viduskonsole, spīdīgi melnā durvju apdare un kvalitatīvie materiāli. Automobili iespējams padarīt vēl individuālāku ar papildu aprīkojumā pieejamo design selection salonu un papildu aprīkojumā pieejamo S line aprīkojuma līmeni. Augstākā līmeņa informācijas un izklaides paka un papildu aprīkojumā pieejamā fona apgaismojuma paka plus piešķir Audi A5 Sportback progresīvu eleganci.

A5 Sportback Audi virtual Cockpit

Visa informācija acu priekšā: Papildu aprīkojumā pieejamā Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma plus piedāvā pielāgojamu vadību, intuitīvas izvēlnes un uz vadītāju orientētu displeju bez liekas sarežģītības.

Funkcijas pēc pieprasījuma

Audi piedāvātās funkcijas pēc pieprasījuma nodrošina klientiem vēl plašākas aprīkojuma izvēles iespējas. Jebkurā laikā automobilim iespējams pievienot dažādas funkcijas. Funkciju izvēle ar myAudi lietotni ir intuitīva un ātra.

Functions on demand app
Audi A5 Coupe

Audi A5 Coupé

Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.