A5 Sportback > A5 > Sākumlapa
Der neue Audi A5 Sportback in der Seitenansicht

A5 Sportback

Sportisks un ģimenei draudzīgs
Audi A5 Sportback

Ar Audi A5 Sportback jūs izcelsieties pūlī. Jaunie dizaina elementi ģimenei draudzīgajam piecdurvju automobilim liek izskatīties vēl zemākam un platākam. Turklāt tiek piedāvātas autovadītāja palīgsistēmu tehnoloģijas, piemēram, papildaprīkojumā iekļautie Audi Matrix LED lukturi un liels informācijas un izklaides sistēmas panelis.

Pārsteidzošs dizains un braukšana

Iespaidīgs sportiskums – pat vēl nesākot braukt un no katra redzes leņķa. Tādējādi izceļas sportiskā piecdurvju automobiļa jaunais dizains. Platās gaisa ieplūdes atveres un hromētā apdare piešķir priekšpusei papildu asumu. Sānos sportiskumu uzsver vidusdaļā akcentētie sliekšņi, papildaprīkojumā iekļautos 20 collu alumīnija diskus izceļ izteiksmīgās riteņu arkas. Aizmugures platumu izceļ matētā alumīnija sudrabkrāsas šķērsjosla pie difuzora un trapecveida izpūtēja klusinātājs. Turklāt Audi A5 Sportback ir iespējams individualizēt ar uzlabotu dizaina paku un S line.

Diffusor und Endrohre des Audi A5 Sportback
Vairāk par gaismu dizainu

Savienojumi?
Personiskie un digitālie

Izbaudiet labāku sarunu kvalitāti, veicot zvanus, kā arī bezvadu uzlādi ar papildaprīkojumā pieejamo Audi phone box.

Mann blickt auf seitlich geparkten Audi A5 Sportback

Kompromisi? Nav nepieciešami

Vairāk nekā lieliska telpas sajūta: ņemot vērā Audi A5 Sportback plašo salonu, ģimenes un atpūtas vajadzībām jūsu rīcībā ir liels bagāžas nodalījums un daudz vietas aizmugures sēdeklī. Vizuāli telpas sajūtu uzsver horizontālie salona elementi, jaunā centrālā konsole, durvju apdare stikla optikā un augstvērtīgie materiāli. Ar papildaprīkojumā piedāvāto Audi design selection okapibraun un S line dizaina paku interjeru var individualizēt. Turklāt modernais informācijas un izklaides sistēmas panelis un papildaprīkojumā piedāvātais LED noskaņas apgaismojums Audi A5 Sportback salonam piešķir progresīvu eleganci.

Innenraum im Audi A5 Sportback

Labākais braukšanas stils? Dažādība

Audi A5 Sportback dinamiskā stūrēšana pielāgo stūres pārnesumu un pagriezējspēku automobiļa ātrumam un tādējādi nodrošina nepārspējamu sportiskumu un augstu braukšanas komfortu tieši uz ceļa. Lai braukšanas sajūta precīzi atbilstu jūsu vēlmēm, savu braukšanas stilu ar Audi drive select un režīmiem dynamic, comfort, auto, individual un efficiency varat brīvi pielāgot. Turklāt daži TFSI un TDI dzinēji (kombinētais degvielas patēriņš*: 5,4–3,7 l/100 km; kombinētā CO₂ emisija*: 143–98 g/km) ar jaudu no 120 kW (163 ZS) ir aprīkoti ar quattro piedziņu ar vismodernākajām tehnoloģijām, kas, situatīvi sadalot piedziņas spēku, nodrošina paaugstinātu dinamiku un efektivitāti brauciena laikā. Arī 12 voltu daļējā hibrīda sistēma lielākajā daļā jaudīgu dzinēju veicina efektivitāti.

Fahrdynamischer Schuss des Audi A5 Sportback
1
Sīkāka informācija par Audi connect ir pieejama vietnē www.audi.de/connect un sazinoties ar savu Audi partneri.
2
Google un Google logotips ir Google Inc. reģistrētas prečzīmes.
3
Amazon Alexa ir Audi connect. pakalpojums. Sīkāka informācija par pieejamību ir vietnē www.audi.de/connect un sazinoties ar savu Audi partneri. Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā meitasuzņēmumu prečzīmes.
4
Informāciju par saderīgiem mobilajiem tālruņiem var iegūt pie sava Audi partnera vai vietnē www.audi.com/bluetooth.