Sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

A5 Sportback > A5 > Sākumlapa
Audi A5 Sportback

A5 Sportback

Sportisks un piemērots visai ģimenei.
Audi A5 Sportback.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,1–4,0 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 163–105 g/km.

A5 Sportback ļauj jums izcelties pūlī. Šī piecdurvju ģimenes automobiļa dizains ir izteiksmīgi pārliecinošs un plats. Turklāt tas piedāvā arī inovatīvas tehnoloģijas, piemēram, papildu aprīkojumā pieejamos Matrix LED priekšējos lukturus un lielu informācijas un izklaides platformu.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
1920x1080_AA5_SB_191004-opt.jpg
1920x1080_AA5_SB_191004-opt.jpg
 • Audi A5 Sportback priekšpusē dominē lielas sānu gaisa ieplūdes atveres un platais, dziļais vienotais režģis.

 • Ļaujieties Audi A5 Sportback iedvesmai.

 • No sāniem Audi A5 Sportback izceļas ar elegantām virsbūves līnijām.

 • Automobiļa aizmuguri grezno izteiksmīgi LED aizmugurējie lukturi un trapecveida izplūdes caurules.

 • Tehnoloģijas, kas palīdz uzlabot braukšanas dinamiku, piemēram, papildu aprīkojumā pieejamo dinamisko stūres sistēmu papildina jaudīgi dzinēji (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 6,8–3,7 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 153–98 g/km), radot baudāmu braukšanu pie stūres.

 • Izvēloties apgaismojuma tehnoloģiju, piedāvājumā ir arī papildu aprīkojumā pieejamie Matrix LED priekšējie lukturi ar Audi lāzera gaismām.

 • LED aizmugurējie lukturi lieliski iekļaujas Audi A5 Sportback horizontālajā dizainā.

 • Slēpju un bagāžas kaste ir noderīgs papildinājums no Audi oriģinālo aksesuāru papildu aprīkojuma klāsta².

 • Audi oriģinālo aksesuāru² papildu aprīkojuma klāstā pieejamā LED iekāpšanas apgaismojuma īpašas pazīmes ir emblēmas projicēšana un palielinātais spilgtums.

 • Fona apgaismojuma paka plus ir tikai viens no papildu aprīkojumā pieejamā design selection salona aprīkojuma līmeņa elementiem.

 • Tieši vadītāja acu priekšā atrodas papildu aprīkojumā pieejamā Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma, kas piedāvā vissvarīgāko informāciju par automobili augstā izšķirtspējā.

Radīts, lai pārsteigtu un brauktu

Platās gaisa ieplūdes atveres un hromētā apdare piešķir šim piecdurvju automobilim tā sportisko raksturu. Sānos sportiskumu izceļ masīvie sliekšņi, izteiktās riteņu arkas un papildu aprīkojumā pieejamie 20 collu vieglmetāla diski. Horizontālā matēti sudrabaina alumīnija apdares līnija un trapecveida izplūdes cauruļu uzgaļi uzsver aizmugures platumu. Turklāt Audi A5 Sportback iespējams personalizēt ar papildu aprīkojumā pieejamajiem advanced un S line aprīkojuma līmeņiem.

Audi A5 Sportback rear

Savienojumi? Personīgi un digitāli

Izbaudiet augstas kvalitātes zvanus un izmantojiet induktīvo bezvadu viedtālruņa uzlādi ar papildu aprīkojumā pieejamo Audi phone box⁶ (fotoattēls). Varat arī ērti aizslēgt un atslēgt savu Audi A5 Sportback ar Audi connect atslēgu⁷ un Android viedtālruni⁸, nepieskaroties automobiļa atslēgai.

Audi phone box

Kompromisi? Nav nepieciešami

Pateicoties plašajam salonam, Audi A5 Sportback aizmugurē un bagāžas nodalījumā ir daudz vietas visai ģimenei un visam, kas nepieciešams ceļā. Plašuma sajūtu vizuāli pastiprina salona horizontālie dizaina elementi, pārveidotā viduskonsole, spīdīgi melnā durvju apdare un kvalitatīvie materiāli. Automobili iespējams padarīt vēl individuālāku ar papildu aprīkojumā pieejamo design selection salonu (piemēram, Okapi brūnā krāsā) un papildu aprīkojumā pieejamo S line aprīkojuma līmeni. Augstākā līmeņa informācijas un izklaides paka un papildu aprīkojumā pieejamā fona apgaismojuma paka plus piešķir Audi A5 Sportback¹ progresīvu eleganci.

Interior Audi A5 Coupé

Funkcijas vai dizains? Abi

Audi oriģinālie aksesuāri² piedāvā neskaitāmus veidus, kā padarīt jūsu Audi A5 Sportback vēl daudzpusīgāku. Izmantojiet individuālus risinājumus ar fascinējošu dizainu un augsta līmeņa funkcionalitāti, piemēram, slēpju un bagāžas kasti, kas atvieglo papildu bagāžas pārvadāšanu ikdienā.

Audi A5 Sportback top box
Driver opens door of an Audi A5

Neuzbāzīgas palīgsistēmas

Papildu aprīkojumā pieejamās vadītāja palīgsistēmas⁹ nodrošina inovatīvu atbalstu, kad dodaties izbraucienā ar savu Audi A5 Sportback. Piemēram, izkāpšanas brīdinājuma sistēma ar LED signālu brīdinās jūs, ja pirms durvju atvēršanas no aizmugures tuvojas citi satiksmes dalībnieki.

Vislabākais braukšanas stils? Dažādība

Audi A5 Sportback papildu aprīkojumā pieejamā dinamiskā stūres sistēma precīzi pielāgo stūres pārnesuma attiecību un pastiprinātāja jaudu atbilstoši braukšanas ātrumam, rūpējoties par neatvairāmu sportiskumu un uzlabotu braukšanas komfortu. Audi drive select ar dinamiskā, komforta, automātiskā, individuālā un efektivitātes režīma izvēli ļauj jebkurā brīdī mainīt braukšanas stilu. Dzinēju klāstā ir pieejami vairāki TFSI un TDI varianti ar jaudu, sākot no 100 KW (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,1–4,0 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 163–105 g/km). Vairākiem dzinējiem ir daļēja hibrīda tehnoloģija, kas palīdz samazināt degvielas patēriņu, atgūstot ikdienas lietošanā neizmantoto enerģiju. Vairākiem dzinējiem turklāt ir pieejama quattro piedziņa ar ultra tehnoloģiju.

Audi A5 Sportback driving
1
*** Pievienot vietējo saistību atrunu par patēriņa un izmešu vērtībām ***
2
Audi oriģinālie aksesuāri par papildu samaksu ir pieejami no AUDI AG. Aksesuāri nav ņemti vērā, aprēķinot automobiļa degvielas patēriņa un izmešu vērtības. Aksesuārus pamatā iespējams uzstādīt tikai pēc sākotnējās reģistrācijas.
3
Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi izplatītāju!
4
Google un Google logotips ir reģistrētas Google Inc. preču zīmes.
5
Pakalpojumam ir nepieciešams maksas datu plāns no Audi partnera. Paredzams, ka Amazon Alexa integrācija būs pieejama tikai tajos automobiļos, kas izgatavoti, sākot ar 2020. gada 30. nedēļu. Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu reģistrētās preču zīmes. Amazon Alexa integrācija ir pieejama tikai šādās valodās: angļu, franču, vācu, itāļu un spāņu. MMI navigation plus ar MMI touch sistēmai ir jābūt iestatītai valodā, ko atbalsta Amazon Alexa integrācija. Par Amazon Alexa funkcijām un saturu ir atbildīgs uzņēmums Amazon. Dažas Alexa funkcijas ir atkarīgas no saderīgas viedās mājas tehnoloģijas. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera.
6
Lai iegūtu informāciju par saderīgiem tālruņiem, konsultējieties ar savu Audi izplatītāju vai apmeklējiet vietni www.audi.com/bluetooth.
7
Lai varētu izmantot Audi connect atslēgu, ir obligāti nepieciešama papildu aprīkojumā pieejamā komforta atslēga.
8
Lai iegūtu informāciju par saderīgiem mobilajiem tālruņiem, sazinieties ar savu Audi partneri vai apmeklējiet vietni www.audi.com/bluetooth (dažas no prasībām ir Android operētājsistēma, NFC tehnoloģija un viedtālrunī integrēts drošības elements).
9
Lūdzu, ņemiet vērā! Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un palīdz autovadītājam. Autovadītājs joprojām paliek atbildīgs par automobiļa vadīšanu un pienācīgas uzmanības pievēršanu.