RS 5 Sportback 2019 > A5 > Sākumlapa
 • stage_exterior_front.jpg
Der neue Audi RS 5 Sportback

RS 5 Sportback

Spēcīgs un dižciltīgs.
Audi RS 5 Sportback.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā: 9,1 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā: 207 g/km

Augstas veiktspējas Audi Sport modeļa jauda, dinamiskas kupejas siluets, piecdurvju automobiļa praktiskums – iepazīstiet Audi RS 5 Sportback.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
 • Audi RS 5 Sportback sportiskais kupejas siluets neatstāj vienaldzīgu.

 • Augsta veiktspēja sērijveida modelī: Audi RS 5 Sportback.

 • Skats no sāniem atklāj īpaši izteiksmīgas līnijas.

 • Iespaidīgi: lielais vienotais režģis veido kopīgu dizaina elementu ar sānu gaisa ieplūdes atverēm.

 • Audi RS 5 Sportback ir augstas veiktspējas modelis no Audi Sport produktu klāsta.

 • Jūs varat izvēlēties arī 20 collu diskus.

 • Daudzās oglekļa šķiedras virsmas piešķir salonam augstu vizuālo kvalitāti.

 • Padariet Audi RS 5 Sportback salonu krāsaināku ar papildu aprīkojumā pieejamo Sonoma zaļas krāsas Audi exclusive dizaina paku.

 • Fascinējoša krāsa: virsbūvei ir pieejams ekskluzīvais Sonoma zaļais metāliskais tonis.

 • Raksturs ir iekļauts nosaukumā: Audi RS 5 Sportback.

Iespaidīgi skaitļi

331

kW (450 ZS)

Jauda

3,9

sekundes

Paātrinājums no 0 līdz 100 km/h

280

km/h

Maksimālais ātrums (pēc izvēles)

Divpusīgs

Bagātīga funkcionalitāte un bagātīga jauda: Audi RS 5 Sportback vienlaikus ir ietilpīgs automobilis ikdienai un īsts sporta automobilis. Visaugstākā līmeņa braukšanas veiktspēju nodrošina 2,9 litru V6 dzinējs ar diviem turbokompresoriem (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā: 9,1 l/100 km, CO₂ izmeši kombinētajā ciklā: 207 g/km). Pateicoties 331 kW (450 ZS) jaudai un 600 ņūtonmetru griezes momentam, Audi RS 5 Sportback spēj paātrināties no 0 līdz 100 km/h nieka 3,9 sekundēs. Standarta versijas 250 km/h maksimālā ātruma ierobežojumu ir iespējams paaugstināt līdz 280 km/h.

Uzmanības centrā sportiskums

Audi RS 5 Sportback straujo raksturu palīdz nodrošināt quattro pastāvīgā pilnpiedziņa un sportiskā astoņu pakāpju tiptronic transmisija. Audi drive select dinamiskā sistēma ļauj jums pielāgot braukšanu tieši savai gaumei. Ar dažādiem režīmiem var mainīt automobiļa tehnoloģiju iestatījumus, piemēram, RS izplūdes sistēmas aizvara darbību. Audi RS 5 Sportback brauc kā pa sliedēm, pateicoties standarta aprīkojumā esošajai RS sporta balstiekārtai. Papildu aprīkojumā ir pieejama, piemēram, keramisko bremžu sistēma un dinamiskā stūres sistēma ar īpašiem RS regulējumiem.

technique Audi RS 5 Sportback
Vairāk par braukšanas dinamiku

Vienkārši neatvairāms

Lai no kuras puses jūs aplūkotu Audi RS 5 Sportback, tas pārliecina ar savu sportisko raksturu. Priekšpusē dominē platais un plakanais vienotais režģis, milzīgās gaisa ieplūdes atveres ar tikai RS modeļiem raksturīgu šūnu struktūru un priekšējais spoileris ar quattro uzrakstu. Standarta versijā Audi RS 5 Sportback jaudu ceļam nodod 19 collu riteņi, bet papildu aprīkojumā ir pieejami 20 collu diski. Ekskluzīvs piedāvājums krāsu gammā ir Sonoma zaļā metāliskā krāsa. RS modelim specifiskais difuzora ieliktnis, RS izplūdes sistēma ar ovāliem izpūtējiem un spoileris dinamiski noslēdz vizuālo tēlu.

Der Audi RS 5 Sportback ist ein Hingucker
Vairāk par ārējo dizainu

Jūsu valstība

Audi RS 5 Sportback salona rūpīgais dizains ir mājīgs, bet daudzas tā detaļas arī pauž automobiļa sportisko raksturu. Nappa ādas RS sporta sēdekļi ar papildu aprīkojumā pieejamajiem šūnu formas izšuvumiem sniedz izcilu atbalstu. Saplacinātā RS daudzfunkciju sporta stūre ar ādas apdari nodrošina stabilu satvērienu. RS emblēmas uz sēdekļiem, stūres, durvju sliekšņiem un pārnesumu pārslēga viduskonsolē atgādina, ka atrodaties Audi Sport modelī.

Vairāk par salona dizainu

Redziet un esiet redzams

Izbaudiet Audi RS 5 Sportback progresīvo apgaismojuma tehnoloģiju sniegtās priekšrocības: papildu aprīkojumā pieejamie Audi matricas LED priekšējie lukturi ar unikālu RS dizainu nosaka jauna līmeņa tehnoloģiju standartus un padara jūsu ikdienas dzīvi vieglāku. Vairs nav nepieciešams pastāvīgi pārslēgt tālās gaismas tumsā. Vadības bloks ieslēdz un izslēdz atsevišķas diodes, atbilstoši reaģējot uz visām braukšanas situācijām.

Frontscheinwerfer des Audi RS 5 Sportback

Laipni lūdzam!

Iepazīstiet nākotni jau šodien. Audi RS 5 Sportback piedāvā augstvērtīgus materiālus, modernus instrumentus un, protams, neapslāpētu jaudu.

Die offene Fahrertür des Audi RS 5 Sportback