A6 allroad quattro > A6 > Sākumlapa
  • stage_exterior_front.jpg
A6 allroad quattro

A6 allroad quattro

Aizraujoša braukšana.
Audi A6 allroad quattro.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 6,6–5,8 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 172–152 g/km

Audi A6 allroad quattro apvieno Avant modeļa komfortu un daudzpusīgumu ar apvidus automobiļa īpašībām, quattro pastāvīgo pilnpiedziņu, aizraujošu braukšanu un izteiksmīgu, apvidus automobilim raksturīgu dizainu. Tas piedāvā arī plašu digitālo tehnoloģiju klāstu. Audi A6 allroad quattro tika prezentēts 1999. gadā un 2019. gadā svin 20 gadu jubileju kā ceturtās paaudzes modelis.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
  • Audi A6 allroad quattro standarta aprīkojumā ir iekļauta quattro pastāvīgā pilnpiedziņa.

  • Par Audi A6 allroad quattro bezceļu raksturu liecina, piemēram, krāsainās riteņu arku uzlikas.

  • Vertikālās līnijas vienotajā režģī ļauj nekļūdīgi noteikt, ka jūsu priekšā ir Audi A6 allroad quattro.

  • Audi A6 allroad quattro spēj vilkt līdz 2,5 tonnām smagu piekabi.

  • Pateicoties daudzajiem īpašajiem balstiekārtas risinājumiem, Audi A6 allroad quattro ir piemērots arī braukšanai bezceļa apstākļos.

  • Priekšējie durvju sliekšņi ar alumīnija ieliktņiem un allroad emblēmu ir daļa izvēles aprīkojumā pieejamās allroad salona pakas.

  • Pirmā iepazīšanās ar Audi A6 allroad quattro salonu: alumīnija krāsas logu ietvari ir īpaši eleganti.

  • Varat personalizēt Audi A6 allroad quattro salonu atbilstoši savai gaumei, piemēram, ar oriģināliem sēdekļu pārvalkiem un dekoratīviem paneļiem.

  • Papildus citai informācijai izvēles aprīkojumā pieejamās MMI navigation plus sistēmas ar MMI touch skāriena reakciju augšējā displejā var attēlot Audi A6 allroad quattro sasvēruma leņķi.

Aizraujoša braukšanas pieredze

Audi A6 allroad quattro ir patiesi daudzpusīgs braukšanas dinamikas un ērtību ziņā. Standarta aprīkojumā iekļautā quattro pilnpiedziņa nodrošina uzlabotu saķeri, augstu drošības līmeni un dinamisku vadāmību. Šī integrētā, modernā tehnoloģija nepārtraukti seko līdzi braukšanas apstākļiem un sadala griezes momentu starp riteņiem atkarībā no situācijas. Pneimatiskā balstiekārta ar adaptīvajiem amortizatoriem automātiski regulē automobiļa augstumu. Tā arī ir iekļauta standarta aprīkojumā. Klīrenss var būt par 45 milimetriem augstāks nekā Audi A6 Avant modelim. Standarta aprīkojumā iekļautā Audi drive select braukšanas dinamikas sistēma ļauj jums pašam mainīt sava Audi A6 Allroad quattro īpašības. Tai ir pieejami septiņi režīmi, tostarp "visu segumu" un "bezceļa" režīms braukšanai apvidū. Izvēlieties kādu no trim pieejamajiem 3.0 TDI dzinēja jaudas līmeņiem: 170 kW (231 ZS), 210 kW (286 ZS) vai 257 kW (349 ZS). Ar visjaudīgāko versiju Audi A6 allroad quattro paātrinās no 0 līdz 100 km/h 5,2 sekundēs.

A6 allroad quattro
Vairāk par braukšanas dinamiku
Vairāk par ietilpību

Izbaudiet digitalizāciju

Visas svarīgākās informācijas un izklaides tehnoloģijas un vadības elementi atrodas tieši jūsu acu priekšā. Papildu aprīkojumā pieejamā Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma plus ir pilnībā digitāls, augstas izšķirtspējas informācijas panelis, kas 12,3 collu HD ekrānā attēlo spidometru, tahometru un citu informāciju. Varat izvēlēties klasisko, dinamisko vai sporta attēlošanas režīmu. Papildu aprīkojumā pieejamā MMI navigācijas sistēma plus ar MMI touch ļauj izmantot Audi connect pakalpojumus. Tās vadība ir iespējama ar diviem krāsu displejiem viduskonsolē vai ar balss komandām.

Cockpit Audi A6 allroad quattro
Vairāk par darbības koncepciju un informācijas un izklaides sistēmu

Unikāls un funkcionāls – apgaismojums

Progresīvais apgaismes ierīču dizains nevainojami iekļaujas Audi A6 allroad quattro unikālajā ārienē. Standarta aprīkojumā ir iekļauti LED priekšējie lukturi. Papildu aprīkojumā ir iespējams pasūtīt HD Matrix LED priekšējos lukturus ar dinamisko apgaismojumu un dinamiskajiem pagrieziena rādītājiem labākai drošībai, funkcionalitātei un atpazīstamībai.

Apgaismojums Audi A6 allroad quattro
1
Plašāka informācija par Audi connect ir pieejama vietnē www.audi.com/connect un pie jūsu Audi partnera.
2
Amazon Alexa ir Audi connect pakalpojums. Plašāka informācija par pieejamību ir sniegta vietnē www.audi.com/connect un ir pieejama pie jūsu Audi partnera. Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu prečzīmes.
3
Ņemiet vērā, ka palīgsistēmas tikai palīdz autovadītājam sistēmas ierobežojumu ietvaros. Autovadītājam ir vienmēr jāpievērš uzmanība notiekošajam un viņš vienmēr ir atbildīgs par automobiļa vadīšanu.