Audi A6 Allroad quattro – Daudzpusība Bezceļos > A6 > Audi Latvija | Audi.lv
A6 allroad quattro rear view

Audi A6 allroad quattro

Audi A6 allroad quattro badge

Daudzpusīgs, jaudīgs un ekstraverts

A6 allroad quattro apvieno Avant modelim raksturīgās priekšrocības ar tādām allroad raksturīgajām īpašībām kā quattro pastāvīgā pilnpiedziņa un bezceļiem piemērots dizains.

Nepārprotami radīts bezceļiem – āriene

Aizmugures dizainu noslēdz īpašais allroad difuzors un apakšas aizsargs. Priekšējā un aizmugurējā bufera apakšējā daļa, riteņu arku uzlikas un sliekšņi standarta izpildījumā ir kontrastējošā matētā Scandium pelēkā krāsā. Šie elementi papildu aprīkojumā ir pieejami arī metāliskā Manhattan pelēkā⁸ virsbūves krāsā⁸.

Side and rear view Audi A6 allroad quattro

Dinamiska stāja: Sānos izceļas krāsainās riteņu arku uzlikas, sliekšņi ar quattro emblēmu un jumta sliedes uz balstiem. Audi A6 allroad quattro standartā ir aprīkots ar 18 collu diskiem. Papildu aprīkojumā tiek piedāvāti arī 21 collas diski no Audi Sport²,⁸.

Sportisks un ekskluzīvs – salons

Pateicoties Audi A6 allroad quattro plašajiem izmēriem, visiem automobilī sēdošajiem ir daudz vietas kājām un virs galvas.

Audi lietotņu veikals jūsu Audi

Izmantojiet populāru lietotņu, piemēram, Spotify vai YouTube, izlasi tieši sava transportlīdzekļa multimediju saskarnē (MMI) – bez apkārtceļa viedtālrunī. Izmantojot Alexa⁹, Amazon balss pakalpojumu, jūs varat, piemēram, klausīties ziņas, izsaukt laika prognozi vai sporta pasākumus, straumēt mūziku un veikt daudz citu darbību.

Personalizēti, ne parasti

Fascinējošas fotogrāfijas vai slaveni kinovaroņi: vienkārši izvēlieties savu mīļāko attēlu savā lietotnē myAudi¹², sadaļā Tēmas⁸,¹⁴ un iestatiet to multimediju saskarnē kā fona attēlu. Uzmanību piesaistošs efekts: salona apgaismojuma pakete plus⁸ automātiski pielāgo krāsu noskaņu, lai pielāgotu motīvu.

Themes light Audi in a cockpit viewThemes light Audi in a cockpit view

Piezīme: Attēls no Audi A6 Avant. Multimediju saskarnes fons: © Tomass Hopkers (Thomas Hoepker) – Magnum Photos

Aizraujoša braukšanas pieredze

Standarta aprīkojumā iekļautā quattro pilnpiedziņa ar ultra tehnoloģiju nepārtraukti seko līdzi braukšanas apstākļiem un sadala piedziņas griezes momentu starp priekšējo un aizmugurējo asi atkarībā no situācijas. Standarta aprīkojumā iekļauta arī gaisa balstiekārta ar adaptīvajiem amortizatoriem, kas automātiski regulē automobiļa augstumu. Ar to klīrenss var būt par 39 milimetriem augstāks, nekā Audi A6 Avant.

 Audi A6 Avant

Audi A6 Avant

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 8,5–5,3 l/100 km (WLTP); CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 193–138 g/km (WLTP). Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.

¹Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 8,5–5,3 l/100 km (WLTP); CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 193–138 g/km (WLTP). Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.
²No Audi Sport GmbH.
³Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi partneri!
⁴Lūdzu, ņemiet vērā: Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un sniedz palīdzību braukšanas laikā. Autovadītājs joprojām paliek atbildīgs par automobiļa vadīšanu un pienācīgas uzmanības pievēršanu.
⁵Funkcionalitāte var atšķirties atkarībā no pieejamības dažādās valstīs un automobiļa konfigurācijas. Minētais aprīkojums ir pieejams papildus par atsevišķu samaksu.
⁸Minētais aprīkojums ir pieejams papildus par atsevišķu samaksu.
⁹Lai izmantotu lietotnes, ir nepieciešams myAudi konts un datu savienojums.

Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Lietotne Amazon Alexa ir pieejama tikai šādās valstīs: Vācijā, Austrijā, Apvienotajā Karalistē, Francijā, Spānijā, Itālijā un ASV. Izmantošanai ir nepieciešams Amazon konts. Par Amazon Alexa funkcijām un saturu ir atbildīgs uzņēmums Amazon. Dažas Alexa funkcijas ir atkarīgas no viedās mājas tehnoloģijas. MMI navigation plus ar MMI touch atbildes sistēmai ir jābūt iestatītai valodā, ko atbalsta Amazon Alexa integrācija. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Par Amazon Alexa piekļuves nodrošināšanu ir atbildīgs Amazon, un to var garantēt ne ilgāk kā 3 gadus pēc automobiļa iegādes.
¹⁰Lai uzzinātu par pieejamību, lūdzu, sazinieties ar savu Audi partneri. Apple un visi saistītie logotipi ir uzņēmuma Apple Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Apple Music ir daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas. Apple Music vispārējā pieejamība ir atkarīga no valsts. Nepieciešams datu plāns un Apple Music lietotāja konts. Par to var tikt aprēķināta papildu maksa. Apple Music patur tiesības jebkurā brīdī pārtraukt pakalpojumu. Lai iegūtu papildu informāciju, sazinieties ar savu Audi partneri.
¹¹Amazon Music ir daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas. Amazon Alexa ir daļa no Audi lietotņu veikala un viedtālruņa saskarnes.

Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Lietotne Amazon Alexa ir pieejama tikai šādās valstīs: Vācijā, Austrijā, Apvienotajā Karalistē, Francijā, Spānijā, Itālijā un ASV. Izmantošanai ir nepieciešams Amazon konts. Par Amazon Alexa funkcijām un saturu ir atbildīgs uzņēmums Amazon. Dažas Alexa funkcijas ir atkarīgas no viedās mājas tehnoloģijas. MMI navigation plus ar MMI touch atbildes sistēmai ir jābūt iestatītai valodā, ko atbalsta Amazon Alexa integrācija. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Par Amazon Alexa piekļuves nodrošināšanu ir atbildīgs Amazon, un to var garantēt ne ilgāk kā 3 gadus pēc automobiļa iegādes. Audio straumēšanai, izmantojot Alexa, ir nepieciešams maksas datu plāns no Audi partnera. Amazon Music lietošana var radīt papildu izmaksas.
¹²Atkarīga no pieejamības attiecīgajā valstī. Informācija par pašreizējo saderību ar iOS/Android operētājsistēmām ir pieejama myAudi lietotnes aprakstā attiecīgajā lietotņu veikalā. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.my.audi.com.
¹³Daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas (IT3).

Holoride tehnoloģijas izmantošana ir ierobežota līdz otrajai sēdekļu rindai.

3D VR briļļu lietošana brauciena laikā:
- ir atļauta tikai otrās rindas malējiem pasažieriem
- ir atļauta personām, kuras ir vismaz 1,50 m garas
- ir atļauta tikai tad, ja 3D VR briļļu lietotājs nevar aizsniegt neko sev priekšā (piemēram, priekšējā sēdekļa aizmuguri) ar pilnībā izstieptu roku (ieskaitot izstieptus pirkstus);
- ir atļauta tikai tad, ja 3D VR brillēm ir piestiprināts viss nepieciešamais drošības aprīkojums (piemēram, stiprinājuma ierīce)

Papildu informācija par Holoride sistēmu ir pieejama vietnē www.holoride.com.
¹⁴Atkarībā no pieejamības attiecīgajā valstī.