A6 allroad quattro > A6 > Sākumlapa
  • stage_exterior_front.jpg
Audi A6 allroad quattro

A6 allroad quattro

Daudzpusīgs, jaudīgs un ekstraverts.
Audi A6 allroad quattro.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,8–5,0 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 178–132 g/km

A6 allroad quattro apvieno Avant modelim raksturīgās komforta un praktiskuma priekšrocības ar tādām allroad raksturīgajām īpašībām kā quattro pastāvīgā pilnpiedziņa un bezceļiem piemērots dizains. Papildus tas piedāvā arī plašu digitālo tehnoloģiju klāstu. 1999. gadā pirmo reizi klajā laistais A6 allroad quattro 2019. gadā svinēja 20 gadu jubileju ar ceturtās paaudzes modeli.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
1920x1080-audi-a6-allroad-quattro-design-AA6_181015_1.jpg
1920x1080-audi-a6-allroad-quattro-design-AA6_181015_1.jpg
  • Par A6 allroad quattro bezceļu raksturu liecina vairāki elementi, piemēram, krāsainās riteņu arku uzlikas.

  • Vertikālās līnijas vienotajā režģī ir raksturīga Audi A6 allroad quattro atpazīšanas zīme.

  • Audi A6 allroad quattro spēj vilkt līdz 2,5 tonnām smagu piekabi.

  • Pateicoties daudzajiem īpašajiem balstiekārtas risinājumiem, Audi A6 allroad quattro ir piemērots arī braukšanai bezceļa apstākļos.

  • Audi A6 allroad quattro standarta aprīkojumā ir iekļauta quattro pastāvīgā pilnpiedziņa.

  • Priekšējie durvju sliekšņi ar alumīnija ieliktņiem un allroad emblēmu ir daļa no papildu aprīkojumā pieejamās allroad salona pakas.

  • Pirmā iepazīšanās ar Audi A6 allroad quattro salonu: ekskluzīvu noskaņu rada alumīnija ieliktņi Jangal sudraba krāsā.

  • Varat personalizēt Audi A6 allroad quattro salonu atbilstoši savai gaumei, piemēram, ar sēdekļu apšuvumu un dekoratīviem paneļiem.

  • Papildus citai informācijai, papildu aprīkojumā pieejamās MMI navigation plus informācijas un izklaides sistēmas ar MMI touch skāriena reakciju augšējā displejā iespējams attēlot Audi A6 allroad quattro sasvēruma leņķi, pārvietojoties bezceļa apstākļos.

Audi A6 allroad quattro crossing a river

Aizraujoša braukšanas pieredze

quattro pilnpiedziņa Audi A6 allroad quattro standarta aprīkojumā nodrošina uzlabotu saķeri, paaugstinātu drošību un precīzu vadāmību. Integrētā ultra tehnoloģija nepārtraukti seko līdzi braukšanas apstākļiem un sadala griezes momentu starp priekšējo un aizmugurējo asi atkarībā no situācijas. Standarta aprīkojumā iekļauta arī gaisa balstiekārta ar adaptīvajiem amortizatoriem, kas automātiski regulē automobiļa augstumu. Tas nozīmē, ka klīrensu iespējams paaugstināt par 39 milimetriem, salīdzinot ar A6 Avant.

Audi drive select

Mainiet sava A6 allroad quattro raksturu ar standarta aprīkojumā iekļauto Audi drive select braukšanas dinamikas sistēmu: izvēlieties kādu no septiņiem režīmiem, tostarp „allroad“ un „offroad“ braukšanai tur, kur beidzas asfalts. Izvēlei pieejami četri dažādi dzinēji ar jaudu no 150 kW līdz 253 kW (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,8–5,0 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 178–132 g/km).

Audi A6 allroad quattro
Vairāk par braukšanas dinamiku
Vairāk par kravas ietilpību

Izbaudiet digitalizāciju

Svarīgākās informācijas un izklaides sistēmas tehnoloģijas ir ērti pārskatāmas un lietojamas. Papildu aprīkojumā pieejamā Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma plus ir jūsu pilnībā digitālais augstas izšķirtspējas informācijas centrs: 12,3 collu HD ekrānā ir redzams braukšanas ātrums, apgriezieni un cita informācija. Varat izvēlēties klasisko, dinamisko vai sporta attēlošanas režīmu. Papildu aprīkojumā pieejamā MMI navigation plus sistēma ar MMI touch ļauj izmantot dažādus Audi connect³ pakalpojumus. Sistēmu vada, izmantojot divus krāsu displejus viduskonsolē vai balss komandas.

Cockpit Audi A6 allroad quattro
Vairāk par informācijas un izklaides sistēmu

Unikāls un funkcionāls – apgaismojums

Progresīvais apgaismes ierīču dizains nevainojami iekļaujas Audi A6 allroad quattro unikālajā ārienē. Automobiļa standarta aprīkojumā iekļauti LED priekšējie lukturi. Papildu aprīkojumā iespējams pasūtīt HD Matrix LED priekšējos lukturus ar dinamisko gaismas motīvu un dinamiskajiem virzienrādītājiem labākai drošībai, funkcionalitātei un atpazīstamībai.

Headlights Audi A6 allroad quattro
1
*** Pievienot vietējo saistību atrunu par patēriņa un izmešu vērtībām ***
2
No Audi Sport GmbH.
3
Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi izplatītāju!
4
Pakalpojumam ir nepieciešams maksas datu plāns no Audi partnera. Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu reģistrētās preču zīmes. Amazon Alexa integrācija ir pieejama tikai šādās valodās: angļu, franču, vācu, itāļu un spāņu. Sistēmai ir jābūt iestatītai valodā, ko atbalsta Amazon Alexa integrācija. Par Amazon Alexa funkcijām un saturu ir atbildīgs uzņēmums Amazon. Dažas Alexa funkcijas ir atkarīgas no saderīgas viedās mājas tehnoloģijas. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Bestimmte Alexa-Funktionen sind abhängig von kompatibler Smarthome-Technologie.
5
Paredzams, ka aktivizēšana ar „Hey Audi“ būs pieejama tikai automobiļos, kas izgatavoti, sākot ar 2020. gada 30. nedēļu.
6
Lūdzu, ņemiet vērā! Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un palīdz autovadītājam. Autovadītājs joprojām paliek atbildīgs par automobiļa vadīšanu un pienācīgas uzmanības pievēršanu.
7
Funkcionalitāte var atšķirties atkarībā no pieejamības dažādās valstīs un automobiļa konfigurācijas.