A6 allroad quattro > A6 > Sākumlapa

A6 allroad quattro

Pievilcīgākais sava ceļa gājējs.
Audi A6 allroad quattro.

Kāpēc doties tikai pa iebrauktu ceļu, ko izmanto visi? Audi A6 allroad quattro ir automobilis, kas ļauj doties jaunu ceļu meklējumos, stājoties pretī jauniem izaicinājumiem. Tostarp pateicoties adaptīvajai gaisa balstiekārtai un citām funkcijām. Elektroniski regulējama gaisa balstiekārtas sistēma ar neierobežotu amortizāciju automātiski pielāgo balstiekārtu faktiskajai braukšanas situācijai.

Galerija – A6 allroad quattro

Vairāk attēli un video
 • Aizraujošs un iznesīgs

  Svarīgākais par A6 allroad quattro
 • Dizains
  480x270_0003_AA6_141017.jpg

  Spēcīgs stils, platākas riteņu arkas un iespaidīgs alumīnija imitācijas viengabala rāmis padara Audi A6 allroad quattro unikālu. Turklāt tam ir ekskluzīvs apakšējā korpusa aizsargs, kas uzklāts visā bufera platumā. Skatienu piesaista jumta spoilera un jumta reliņu paaugstinātie balsti. Vēl viena īpaša iezīme ir krāsas apdare – Java brūnā krāsa ir pieejama tikai modelim A6 allroad quattro.

 • Tehnoloģijas
  480x270_0000_AA6_D_141021.jpg

  Standarta aprīkojumā ietvertais displejs ar noliecamu leņķi nodrošina grafisku automobiļa attēlojumu ceļa kāpumos un slīpumos. Jūs vienmēr varat kontrolēt braukšanu, neatkarīgi no apvidus. Braukšanas lejup pa slīpumu vadība palīdz saglabāt vienmērīgu ātrumu, braucot lejup. Elektroniskā stabilizācijas vadība ESC nodrošina automobilim ievērojamu virziena stabilitāti.

 • Audi Matrix LED
  480x270_0004_AA6_141016.jpg

  Tumsa ir nosacīta. Papildaprīkojumā pieejamie Audi Matrix LED lukturi pārvērš nakti dienā. Pilnīgi jaunā lukturu tehnoloģija rada gaismas krāsu, kas līdzīga dienas gaismai. Paredzams, ka pagriezieni tiks izgaismoti īpaši skaidri. Nosakot transportlīdzekļus, Audi A6 allroad quattro gaismas sadale tiek pielāgota situācijai. Tas iespējams, pateicoties sensoru izkārtojumam un kamerai. Un, protams, aptumšojamām, inovatīvi konfigurētām LED diodēm.

 • Efektivitāte
  480x270_AA7_D_141051.jpg

  Pievilcīgas īpašības: A6 allroad quattro dzinēji ir atzīti to īpašās efektivitātes dēļ. Izvēlieties sev piemērotāko dzinēju no plašā dīzeļdegvielas un benzīna dzinēju versiju klāsta.

 • Funkcijas
  480x270_0005_AA6_141015.jpg

  Audi A6 allroad quattro tagad dižojas ar elegantāku dizainu vairākās zonās, ieskaitot viengabala rāmi, lukturus, gaisa savācējus un buferus. Zem dzinēja pārsega: plašs jaunu dzinēju versiju klāsts, kas padara A6 allroad quattro vēl efektīvāku un jaudīgāku. Citi jaunumi: MMI navigācijā plus ar MMI skārienjutīgo funkcionalitāti izmantota jauna tehniskā platforma ar Nvidia Tegra 30 grafikas mikroshēmu; tagad Audi connect pārsūta datus, izmantojot ātras darbības LTE standartu.