A6 Avant > A6 > Sākumlapa
Audi A6 Avant

A6 Avant

Pārliecinoši daudzpusīgs.
Audi A6 Avant.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,8–4,5 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 178–118 g/km

Bagātīgi aprīkots un komfortabls salons, jaunākās paaudzes vadītāja palīgsistēmas² papildu aprīkojumā un sportiska estētika: A6 Avant visās detaļās demonstrē jaunās dizaina valodas sportisko, izteiksmīgo un inovatīvo raksturu.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
1920x1080-audi-a6-avant-top-2021-AA6_A_181003_1.jpg
1920x1080-audi-a6-avant-top-2021-AA6_A_181003_1.jpg
  • Saulei – jā, karstumam – nē. Papildu aprīkojumā pieejamās panorāmas stikla jumta lūkas elektriski regulējamais saulessargs nepieļauj salona sakaršanu spēcīgā saules gaismā.

  • Izsmalcinātas līnijas un eleganti plūstošas proporcijas. Audi A6 Avant pauž mūsdienīgumu un dinamiku − it īpaši profilā.

  • Sportiska jumta līnija un kupejai līdzīgs siluets. Ikviena Audi A6 Avant līnija iemieso eleganci.

  • Gan tehniski, gan optiski iespaidīgi: papildu aprīkojumā pieejamie LED aizmugurējie lukturi ar raksturīgo gaismas motīvu, ko vizuāli savieno eleganta horizontāla hromēta līnija.

  • Papildu aprīkojumā pieejamā panorāmas jumta lūka apvieno mājīgu noskaņu un plašuma sajūtu.

  • Audi A6 Avant ir pieejami eleganta vai sportiska dizaina diski ar izmēru no 17 līdz 21 collai (daži no tiem papildu aprīkojumā).

  • Galvenā dizaina estētikas tendence Audi A6 Avant salonā ir minimālisms. Neskaitot dažas pogas, tajā praktiski nav slēdžu − MMI touch response displeji ir pilnībā integrēti melnajā paneļa virsmā.

  • Audi A6 Avant vadītāja palīgsistēmas² palīdz pārvietoties droši un ļauj izmantot laiku lietderīgi.

  • Funkcionalitāte apvienojumā ar komfortu. Audi A6 Avant demonstrē ideāli sabalansētu daudzpusīgumu.

Dinamika katrā līnijā
Audi A6 Avant: izteiksmīgi platas riteņu arkas, viegli ieslīpa jumta līnija un zema profila D statnis izceļ dinamiskās proporcijas un rada unikālu siluetu. Aizmugurē īpaši izceļas sportiskais jumta malas spoileris un raksturīgā hromētā josla.
Vairāk par ārieni
Salona komforts, salīdzinot ar iepriekšējās paaudzes modeli

Salona garums

+ 21

mm

Griestu augstums aizmugurē

+ 14

mm

Vieta pleciem

+ 7

mm

Patieso spēju atklāšana

Audi A6 Avant optimizētā telpas koncepcija piedāvā vairāk vietas visu braucēju kājām, virs galvas un plecu līmenī, kā arī ierasti lielu bagāžas nodalījuma ietilpību. Atsevišķās aizmugurējo sēdekļu atzveltnes ar atveri garu priekšmetu pārvadāšanai iespējams nolocīt 40:20:40 proporcijā. Ar bagāžas nodalījuma ietilpību no 565 līdz 1680 litriem pasaule ir jūsu rokās.

Audi A6 Avant luggage capacity
Vairāk par salona komfortu
Audi A6 Avant ambient light

Aprīkojuma līnijas

Papildus bāzes aprīkojumam, Audi A6 Avant ir pieejamas četras aprīkojuma līnijas ar atšķirīgām krāsu koncepcijām: sport, design, Audi design selection un S line sporta paka (attēlā). Pievilcīgu dizainu nodrošina kvalitatīvi materiāli, piemēram, papildu aprīkojumā pieejamā Valcona āda un matēta alumīnija ielaidumi.

Ieturēts dizains. Maksimāla lietošanas ērtība

Papildu aprīkojumā pieejamie 10,1 un 8,6 collu HD skārienekrāni ir nevainojami integrēti priekšējā panelī. Papildu aprīkojumā pieejamo MMI navigation plus sistēmu ar MMI touch response papildina pilnībā digitālā Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma ar 12,3 collu full-HD displeju, ko vada ar daudzfunkciju slēdžiem uz stūres. Plašas personalizēšanas iespējas ļauj lietotājiem saglabāt personīgos profilus. Svarīgākās automobiļa funkcijas iespējams pārvietot vēlamajā vietā apakšējā MMI ekrānā līdzīgi kā viedtālrunī.

Cockpit Audi A6 Avant
Vairāk par informācijas un izklaides sistēmu
Vairāk par apgaismojuma tehnoloģiju
Vairāk par vadītāja palīgsistēmām

Augsta līmeņa veiktspēja

Jūsu Audi A6 Avant izvēlei ir pieejami dažādi TDI un TFSI dzinēji ar jaudu no 120 kW līdz 250 kW (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,8–4,5 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 178–118 g/km).

Audi A6 Avant in sideview
Vairāk par piedziņu
Headlights Audi A6 Avant

Veiklāk. Manevrētspējīgāk. Sportiskāk

Standarta aprīkojumā iekļautā progresīvā stūres sistēma nodrošina braukšanas dinamiku ar īpaši sportisku stūres pārnesuma attiecību, kas uzlabo veiklību un manevrētspēju, it īpaši apvienojumā ar papildu aprīkojumā pieejamo visu riteņu stūrēšanas sistēmu.

Vairāk par braukšanas dinamiku
Audi A6 Avant parkt vor Hauseingang
1
*** Pievienot vietējo saistību atrunu par patēriņa un izmešu vērtībām ***
2
Lūdzu, ņemiet vērā! Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un palīdz autovadītājam. Autovadītājs joprojām paliek atbildīgs par automobiļa vadīšanu un pienācīgas uzmanības pievēršanu.
3
Google un Google logotips ir reģistrētas Google Inc. preču zīmes.
4
Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi izplatītāju!
5
Lai varētu izmantot Audi connect atslēgu, ir obligāti nepieciešama papildu aprīkojumā pieejamā komforta atslēga.
6
Pieejamība ir atkarīga no katras konkrētās valsts. Savietojamība ar Apple iOS 10.0 un Android 6 un jaunākām versijām. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.audi.com/myaudi.
7
Pieejama vairākās valodās. Pieejamība ir atkarīga no katras konkrētās valsts.
8
Lai iegūtu informāciju par saderīgiem tālruņiem, konsultējieties ar savu Audi izplatītāju vai apmeklējiet vietni www.audi.com/bluetooth.
9
Lūdzu, ņemiet vērā! Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un palīdz autovadītājam. Autovadītājs joprojām paliek atbildīgs par automobiļa vadīšanu un pienācīgas uzmanības pievēršanu.
10
Funkcionalitāte var atšķirties atkarībā no pieejamības dažādās valstīs un automobiļa konfigurācijas.