Audi A6 Avant – Plašs un Stilīgs > A6 > Audi Latvija | Audi.lv

CO2 emisijas kombinētajā ciklā {ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 192–151 g/km

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 48.7–33.6 mpg

Side and front view A6 Avant

Decidedly versatile

Whether you have a business appointment or are going on a weekend trip – you will always enjoy a confident outing with the Audi A6 Avant thanks to S line equipment and new design elements at the front and rear ends.

Dinamika katrā līnijā

Audi A6 Avant viegli slīpā jumta līnija un plakanais D statnis iezīmē unikālu siluetu. Aizmugurējā daļa piesaista uzmanību ar sportisko jumta spoileri un jauna dizaina difuzoru matētā tumšā krāsā, ieskaitot uzliku joslas platīna pelēkā krāsā.

Audi A6 Avant top view

Panorāmas stikla jumta lūka: Pēc pasūtījuma pieejamā divdaļīgā panorāmas stikla jumta lūka⁸ rada salonā gaišu un mājīgu noskaņojumu. Spēcīgā saules gaismā elektriski regulējamais saulessargs samazina salona sakaršanu un ierobežo saules staru iekļūšanu salonā.

Patieso spēju atklāšana

Audi A6 Avant optimizētā telpas koncepcija sniedz vairāk vietas visu braucēju kājām, virs galvas un plecu līmenī, kā arī ierasti lielu bagāžas nodalījuma ietilpību. Atsevišķās aizmugurējo sēdekļu atzveltnes ar atveri garu priekšmetu pārvadāšanai iespējams nolocīt 40:20:40 proporcijā. Ar bagāžas nodalījuma ietilpību līdz 1680 litriem pasaule ir jūsu kabatā.

Elegants un intuitīvs

Galvenā dizaina estētikas tendence Audi A6 Avant salonā ir minimālisms. Tajā praktiski nav slēdžu un ir tikai dažas pogas − multimediju skārienjutīgie displeji ir pilnībā integrēti virsmā.

Audi lietotņu veikals jūsu Audi

Izmantojiet populāru lietotņu, piemēram, Spotify vai YouTube, izlasi tieši sava transportlīdzekļa multimediju saskarnē (MMI) – bez apkārtceļa viedtālrunī. Izmantojot Alexa⁹, Amazon balss pakalpojumu, jūs varat, piemēram, klausīties ziņas, izsaukt laika prognozi vai sporta pasākumus, straumēt mūziku un veikt daudz citu darbību.

Personalizēti, ne parasti

Fascinējošas fotogrāfijas vai slaveni kinovaroņi: vienkārši izvēlieties savu mīļāko attēlu savā lietotnē myAudi¹², sadaļā Tēmas⁸,¹⁴ un iestatiet to multimediju saskarnē kā fona attēlu. Uzmanību piesaistošs efekts: salona apgaismojuma pakete plus⁸ automātiski pielāgo krāsu noskaņu, lai pielāgotu motīvu.

Thems light Audi cockpitThems light Audi cockpit

Piezīme: Multimediju saskarnes fons: © Tomass Hopkers (Thomas Hoepker) – Magnum Photos

Daļēja hibrīda tehnoloģija

Visiem Audi A6 Avant dzinējiem ir Audi daļēja hibrīda tehnoloģija, kas palīdz samazināt degvielas patēriņu, atgūstot ikdienas lietošanā neizmantoto enerģiju. Tas tiek panākts ar siksnas starteri-ģeneratoru, kas darbojas kopā ar litija-jonu akumulatoru un ražo papildu enerģiju, kas uzlabo paātrinājumu, efektivitāti un braukšanas komfortu.

Audi A6 Avant side and top view assistance systems

Palīgsistēmas: Izvēlieties no plašā vadītāja palīgsistēmu klāsta²,⁵ tāliem pārbraucieniem, braukšanai pilsētā un novietošanai stāvvietā.

Vēl neatkārtojamāks. Ar Audi exclusive⁶:

Izmantojot Audi exclusive⁶, padariet savu Audi A6 Avant iedvesmojoši unikālu – tikpat neatkārtojamu kā jūs pats. Izvēlieties īpašus ielaidumus, krāsainu ādu un unikālus toņus no plašās krāsu paletes. Tieši tā, kā jūs vēlaties.

Audi A6 Sedan

Audi A6 Limousine

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 8,2–5,1 l/100 km (WLTP); CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 186–133 g/km (WLTP). Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.

¹Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 8,2–5,1 l/100 km (WLTP); CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 186–133 g/km (WLTP). Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.
²Lūdzu, ņemiet vērā: Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un palīdz autovadītājam. Autovadītājs joprojām paliek atbildīgs par automobiļa vadīšanu un pienācīgas uzmanības pievēršanu.
³Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi partneri!
⁵Minētais aprīkojums ir pieejams papildus par atsevišķu samaksu. Funkcionalitāte var atšķirties atkarībā no pieejamības dažādās valstīs un automobiļa konfigurācijas.
⁶Audi exclusive ir papildu aprīkojums, kas pieejams par atsevišķu samaksu no Audi Sport GmbH. Sazinieties ar tuvāko Audi partneri vai apmeklējiet www.audi.com, lai iegūtu detalizētu informāciju par standarta un papildu aprīkojumu.
⁸Minētais aprīkojums ir pieejams papildus par atsevišķu samaksu.
⁹Lai izmantotu lietotnes, ir nepieciešams myAudi konts un datu savienojums.

Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Lietotne Amazon Alexa ir pieejama tikai šādās valstīs: Vācijā, Austrijā, Apvienotajā Karalistē, Francijā, Spānijā, Itālijā un ASV. Izmantošanai ir nepieciešams Amazon konts. Par Amazon Alexa funkcijām un saturu ir atbildīgs uzņēmums Amazon. Dažas Alexa funkcijas ir atkarīgas no viedās mājas tehnoloģijas. MMI navigation plus ar MMI touch atbildes sistēmai ir jābūt iestatītai valodā, ko atbalsta Amazon Alexa integrācija. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Par Amazon Alexa piekļuves nodrošināšanu ir atbildīgs Amazon, un to var garantēt ne ilgāk kā 3 gadus pēc automobiļa iegādes.
¹⁰Lai uzzinātu par pieejamību, lūdzu, sazinieties ar savu Audi partneri. Apple un visi saistītie logotipi ir uzņēmuma Apple Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Apple Music ir daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas. Apple Music vispārējā pieejamība ir atkarīga no valsts. Nepieciešams datu plāns un Apple Music lietotāja konts. Par to var tikt aprēķināta papildu maksa. Apple Music patur tiesības jebkurā brīdī pārtraukt pakalpojumu. Lai iegūtu papildu informāciju, sazinieties ar savu Audi partneri.
¹¹Amazon Music ir daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas. Amazon Alexa ir daļa no Audi lietotņu veikala un viedtālruņa saskarnes.

Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Lietotne Amazon Alexa ir pieejama tikai šādās valstīs: Vācijā, Austrijā, Apvienotajā Karalistē, Francijā, Spānijā, Itālijā un ASV. Izmantošanai ir nepieciešams Amazon konts. Par Amazon Alexa funkcijām un saturu ir atbildīgs uzņēmums Amazon. Dažas Alexa funkcijas ir atkarīgas no viedās mājas tehnoloģijas. MMI navigation plus ar MMI touch atbildes sistēmai ir jābūt iestatītai valodā, ko atbalsta Amazon Alexa integrācija. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Par Amazon Alexa piekļuves nodrošināšanu ir atbildīgs Amazon, un to var garantēt ne ilgāk kā 3 gadus pēc automobiļa iegādes. Audio straumēšanai, izmantojot Alexa, ir nepieciešams maksas datu plāns no Audi partnera. Amazon Music lietošana var radīt papildu izmaksas.
¹²Atkarīga no pieejamības attiecīgajā valstī. Informācija par pašreizējo saderību ar iOS/Android operētājsistēmām ir pieejama myAudi lietotnes aprakstā attiecīgajā lietotņu veikalā. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.my.audi.com.
¹³Daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas (IT3).

Holoride tehnoloģijas izmantošana ir ierobežota līdz otrajai sēdekļu rindai.

3D VR briļļu lietošana brauciena laikā:
- ir atļauta tikai otrās rindas malējiem pasažieriem
- ir atļauta personām, kuras ir vismaz 1,50 m garas
- ir atļauta tikai tad, ja 3D VR briļļu lietotājs nevar aizsniegt neko sev priekšā (piemēram, priekšējā sēdekļa aizmuguri) ar pilnībā izstieptu roku (ieskaitot izstieptus pirkstus);
- ir atļauta tikai tad, ja 3D VR brillēm ir piestiprināts viss nepieciešamais drošības aprīkojums (piemēram, stiprinājuma ierīce)

Papildu informācija par Holoride sistēmu ir pieejama vietnē www.holoride.com.
¹⁴Atkarībā no pieejamības attiecīgajā valstī.