Audi A6 Limousine – Luksusa Klases Sedans > A6 > Audi Latvija | Audi.lv

CO2 emisijas kombinētajā ciklā {ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 185–147 g/km

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 50.4–34.9 mpg

Side view Audi A6 Sedan

Klasisks skaistums ar atlētiskām iezīmēm

Audi A6 Limousine augstākā līmeņa aprīkojuma kategorijā ir sportisks un elegants no priekšas līdz aizmugurei: no Audi vienotā režģa ar jaunu konstrukciju līdz jauna dizaina aizmugurējam difuzoram.

Skaidra nostāja. No visām pusēm

Priekšdaļa izceļas ar Audi vienoto režģi ar jaunu konstrukciju un sānu gaisa ieplūdes lūkām ar dekoratīvajiem elementiem mēness akmens sudraba krāsā. Asā sānu līnija ar spēcīgiem izliekumiem virs riteņu arkām izceļ quattro arhitektūru, bet ārējie spoguļi izceļ sportiskumu.

Vairāk vietas

Dāsni projektētais Audi A6 Limousine salons piedāvā virkni komforta un ērtību funkciju, individuāli pielāgojamu darbības koncepciju un zemu trokšņa līmeni.

Audi lietotņu veikals jūsu Audi

Izmantojiet populāru lietotņu, piemēram, Spotify vai YouTube, izlasi tieši sava transportlīdzekļa multimediju saskarnē (MMI) – bez apkārtceļa viedtālrunī. Izmantojot Alexa⁹, Amazon balss pakalpojumu, jūs varat, piemēram, klausīties ziņas, izsaukt laika prognozi vai sporta pasākumus, straumēt mūziku un veikt daudz citu darbību.

Personalizēti, ne parasti

Fascinējošas fotogrāfijas vai slaveni kinovaroņi: vienkārši izvēlieties savu mīļāko attēlu savā lietotnē myAudi¹², sadaļā Tēmas⁸,¹⁴ un iestatiet to multimediju saskarnē kā fona attēlu. Uzmanību piesaistošs efekts: salona apgaismojuma pakete plus⁸ automātiski pielāgo krāsu noskaņu, lai pielāgotu motīvu.

Audi themes interior lightningAudi themes interior lightning

Piezīme: Attēls no Audi A6 Avant. Multimediju saskarnes fons: © Tomass Hopkers (Thomas Hoepker) – Magnum Photos

Veiklāk. Manevrētspējīgāk. Sportiskāk

Standarta aprīkojumā pieejamā progresīvā stūrēšanas sistēma nodrošina jaudīgu braukšanas dinamiku, ņemot vērā ārkārtīgi sportisko stūres darbību. Papildu aprīkojumā pieejamā dinamiskā visu riteņu stūrēšanas sistēma⁸ papildus ievērojami palielina veiklību un manevrējamību. 21 collas riteņi⁸ izceļ transportlīdzekļa atlētiskumu un arī nodrošina uzlabotu trokšņa izolāciju.

Assistance systems Audi A6 Sedan

Palīgsistēmas: Izvēlieties no plašā vadītāja palīgsistēmu klāsta²,⁵ tāliem pārbraucieniem, braukšanai pilsētā un novietošanai stāvvietā.

Vēl neatkārtojamāks. Ar Audi exclusive⁶:

Padariet savu Audi A6 Limousine iedvesmojoši vienreizēju ar īpaši atlasītiem ielaidumiem, krāsainu ādu un individuālām krāsām no Audi exclusive⁶ un izvēlieties no plašā krāsu piedāvājuma. Virsbūvei iespējams izvēlēties, piemēram, Audi exclusive pielāgoto Misano sarkano perlamutra krāsu.

Iespaidīgs apgaismojums

Iekāpšanas LED⁷, izmantojot LED gaismu, projicē uz zemes Audi apļus, radot nekļūdīgu klātbūtni.

Audi A6 Limousine mit LED Projektion
Audi A6 Avant

Audi A6 Avant

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 8,5–5,3 l/100 km (WLTP); CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 193–138 g/km (WLTP). Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.

¹Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 8,5–5,3 l/100 km (WLTP); CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 193–138 g/km (WLTP). Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.
²Lūdzu, ņemiet vērā: Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un palīdz autovadītājam. Autovadītājs joprojām paliek atbildīgs par automobiļa vadīšanu un pienācīgas uzmanības pievēršanu.
³Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi partneri!
⁵Funkcionalitāte var atšķirties atkarībā no pieejamības dažādās valstīs un automobiļa konfigurācijas. Minētais aprīkojums ir pieejams papildus par atsevišķu samaksu.
⁶Audi exclusive ir papildu aprīkojums, kas pieejams par atsevišķu samaksu no Audi Sport GmbH. Sazinieties ar tuvāko Audi partneri vai apmeklējiet www.audi.com, lai iegūtu detalizētu informāciju par standarta un papildu aprīkojumu.
⁷Audi oriģinālie aksesuāri par papildu samaksu ir pieejami no AUDI AG. Aprēķinot automobiļa degvielas patēriņa un izmešu vērtības, aksesuāri nav ņemti vērā. Aksesuārus pamatā iespējams uzstādīt tikai pēc sākotnējās reģistrācijas.
⁸Minētais aprīkojums ir pieejams papildus par atsevišķu samaksu.
⁹Lai izmantotu lietotnes, ir nepieciešams myAudi konts un datu savienojums.

Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Lietotne Amazon Alexa ir pieejama tikai šādās valstīs: Vācijā, Austrijā, Apvienotajā Karalistē, Francijā, Spānijā, Itālijā un ASV. Izmantošanai ir nepieciešams Amazon konts. Par Amazon Alexa funkcijām un saturu ir atbildīgs uzņēmums Amazon. Dažas Alexa funkcijas ir atkarīgas no viedās mājas tehnoloģijas. MMI navigation plus ar MMI touch atbildes sistēmai ir jābūt iestatītai valodā, ko atbalsta Amazon Alexa integrācija. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Par Amazon Alexa piekļuves nodrošināšanu ir atbildīgs Amazon, un to var garantēt ne ilgāk kā 3 gadus pēc automobiļa iegādes.
¹⁰Lai uzzinātu par pieejamību, lūdzu, sazinieties ar savu Audi partneri. Apple un visi saistītie logotipi ir uzņēmuma Apple Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Apple Music ir daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas. Apple Music vispārējā pieejamība ir atkarīga no valsts. Nepieciešams datu plāns un Apple Music lietotāja konts. Par to var tikt aprēķināta papildu maksa. Apple Music patur tiesības jebkurā brīdī pārtraukt pakalpojumu. Lai iegūtu papildu informāciju, sazinieties ar savu Audi partneri.
¹¹Amazon Music ir daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas. Amazon Alexa ir daļa no Audi lietotņu veikala un viedtālruņa saskarnes.

Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Lietotne Amazon Alexa ir pieejama tikai šādās valstīs: Vācijā, Austrijā, Apvienotajā Karalistē, Francijā, Spānijā, Itālijā un ASV. Izmantošanai ir nepieciešams Amazon konts. Par Amazon Alexa funkcijām un saturu ir atbildīgs uzņēmums Amazon. Dažas Alexa funkcijas ir atkarīgas no viedās mājas tehnoloģijas. MMI navigation plus ar MMI touch atbildes sistēmai ir jābūt iestatītai valodā, ko atbalsta Amazon Alexa integrācija. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Par Amazon Alexa piekļuves nodrošināšanu ir atbildīgs Amazon, un to var garantēt ne ilgāk kā 3 gadus pēc automobiļa iegādes. Audio straumēšanai, izmantojot Alexa, ir nepieciešams maksas datu plāns no Audi partnera. Amazon Music lietošana var radīt papildu izmaksas.
¹²Atkarīga no pieejamības attiecīgajā valstī. Informācija par pašreizējo saderību ar iOS/Android operētājsistēmām ir pieejama myAudi lietotnes aprakstā attiecīgajā lietotņu veikalā. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.my.audi.com.
¹³Daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas (IT3).

Holoride tehnoloģijas izmantošana ir ierobežota līdz otrajai sēdekļu rindai.

3D VR briļļu lietošana brauciena laikā:
- ir atļauta tikai otrās rindas malējiem pasažieriem
- ir atļauta personām, kuras ir vismaz 1,50 m garas
- ir atļauta tikai tad, ja 3D VR briļļu lietotājs nevar aizsniegt neko sev priekšā (piemēram, priekšējā sēdekļa aizmuguri) ar pilnībā izstieptu roku (ieskaitot izstieptus pirkstus);
- ir atļauta tikai tad, ja 3D VR brillēm ir piestiprināts viss nepieciešamais drošības aprīkojums (piemēram, stiprinājuma ierīce)

Papildu informācija par Holoride sistēmu ir pieejama vietnē www.holoride.com.
¹⁴Atkarībā no pieejamības attiecīgajā valstī.