A6 Limousine > A6 > Sākumlapa
Audi A6 Sedan

A6 Limousine

Progress, kas virza uz priekšu.
Audi A6 Limousine.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,6–4,3 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 173–114 g/km

Kad dizains apvienojas ar efektivitāti un sportiskums apvienojas ar stilu. Kad inovācijas iet roku rokā ar precizitāti. Kad forma un funkcionalitāte kļūst par nedalāmām lietām. Tad biznesa klasei ir jauns līderis: A6 Limousine. Atlētiskāks nekā jebkad līdz šim. Kā vienmēr pārliecināts.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
1920x1080-audi-a6-sedan-rear-2021-AA6_L_181023_1.jpg
1920x1080-audi-a6-sedan-rear-2021-AA6_L_181023_1.jpg
 • Atslēdziet un aizslēdziet automobili un iedarbiniet dzinēju ar Android viedtālruni² – ja vēlaties, var aizstāt tradicionālo atslēgu ar Audi connect atslēgu³, padarot Audi A6 Limousine lietošanu ikdienā vēl ērtāku.

 • Vairāk vietas: Audi A6 Limousine ir kļuvis plašāks par savu priekšteci un piedāvā vairāk vietas kājām, saglabājot nemainīgu 530 litru bagāžas nodalījuma ietilpību.

 • Audi A6. Jūsu laiks ir tagad.

 • Īso bagāžas nodalījuma pārsegu noslēdz izliekta mala, kas nodrošina optimālu aerodinamiku un vizuālu akcentu.

 • Vēl lielāka ērtība, pārliecība un drošība tuvos un tālos braucienos – Audi A6 Limousine nosaka jaunus standartus lielajā segmentā ar papildu aprīkojumā pieejamajām uzlabotajām vadītāja palīgsistēmām⁴.

 • Apvienojot sensoru datus, Audi A6 Limousine nepārtraukti aprēķina detalizētu apkārtnes modeli un novērtē⁴ braukšanas situāciju. Atkarībā no aprīkojuma (daļējs papildu aprīkojums) sensoru komplektā iekļauti līdz pieciem radara sensoriem, piecām kamerām un divpadsmit ultraskaņas sensoriem.

 • Iekāpšanas LED apgaismojums⁵ rada unikālu vizuālo efektu, uz zemes projicējot Audi riņķus.

 • Tikpat unikāls kā jūsu mērķi: papildu aprīkojumā pieejamais Audi design selection aprīkojums piedāvā gaumīgus materiālus un salona krāsas.

 • Ar balss vadību MMI lietošana Audi A6 Limousine modelī ir vienkāršāka un intuitīvāka, nekā jebkad līdz šim. Tas ir iespējams, pateicoties papildu aprīkojumā pieejamajai dabiskās runas saskarsmei⁶ – ar balsi vadāmam asistentam, kas saprot jūsu teikto, atbild un aktivizē automobiļa funkcijas bez nepieciešamības izmantot konkrētas frāzes. Tas atstāj jūsu rokas brīvas svarīgākām lietām.

 • Papildu aprīkojumā pieejamā Audi design selection izvēle piedāvā roku darbam līdzvērtīgu kvalitāti. Attēlā: augstas kvalitātes smalkas šķiedras dabiskā bērza ielaidumi Agate pelēkā krāsā ar durvju apdari un roku balstu bēšā perlamutra krāsā.

 • Tiklīdz jūsu viedtālrunis ir ievietots papildu aprīkojumā pieejamajā Audi phone box² un savienots ar automobili, izmantojot Bluetooth, tas tiek automātiski atpazīts, un to iespējams ātri un ērti lietot, izmantojot MMI, daudzfunkcionālo stūri vai balss komandas.

 • Augstākā līmeņa darbības koncepcija MMI touch response tehnoloģija piedāvā ērtības kā jaunākajos viedtālruņos un ir pilnībā piemērota lietošanai automobilī: viegli pieskaroties ar pirkstu ekrānam, funkcija uzreiz netiek iedarbināta – tas notiek tikai pēc piespiešanas ar noteiktu spēku.

 • Doties ceļojumā, iepazīt jaunas lietas, redzēt pasauli ar citām acīm – šīs ir kopīgas vēlmes daudziem cilvēkiem, un mūsu zīmols tās atbalsta.

 • Izcila precizitāte, lielisks komforts un ērtības, kā arī tehniskā izcilība vienā automobilī: Audi A6 Limousine.

Skaidra nostāja. Visos aspektos
No platā Audi vienotā režģa un sānu gaisa ieplūdes atverēm ar sportisku hroma apdari līdz šaurajiem priekšējiem lukturiem – Audi A6 Limousine priekšpuse ir izteikti progresīva. Asā sānu līnija ar spēcīgiem izliekumiem virs riteņu arkām uzsver automobiļa dzīslās mītošos quattro gēnus. Sānu spoguļi ir novietoti sportiskā stilā uz durvīm. Kupejai līdzīgā plūstošā jumta līnija pāriet eleganti veidotā aizmugurē ar raksturīgo alumīnija krāsas apdari.
Vairāk par apgaismojuma tehnoloģiju
Audi A6 Sedan with ambient lighting

Fona apgaismojums

Papildu aprīkojumā pieejamā fona apgaismojuma paka plus rada Audi A6 Limousine salonā unikālu atmosfēru un patīkamas labsajūtas noskaņu. Precīzais kontūru apgaismojums izceļ instrumentu paneli, viduskonsoli un citus galvenos dizaina elementus 30 dažādos krāsu toņos.

Vairāk par salonu

Ieturēts dizains. Maksimāla lietošanas ērtība

Papildu aprīkojumā pieejamie 10,1 collu un 8,6 collu HD MMI Navigation plus ar MMI touch response skārienekrāni nevainojami iekļaujas elegantajā priekšējā panelī, un tos papildina Audi virtuālās vadītāja informācijas sistēmas plus 12,3 collu ekrāns. Plašas personalizēšanas iespējas ļauj lietotājiem saglabāt personīgos profilus. Svarīgākās automobiļa funkcijas iespējams pārvietot vēlamajā vietā apakšējā MMI ekrānā līdzīgi kā viedtālrunī.

Cockpit Audi A6 Sedan
Vairāk par informācijas un izklaides sistēmu
Audi A6 Sedan in rearview

Veiklāk. Manevrētspējīgāk. Sportiskāk

Standarta aprīkojumā iekļautā progresīvā stūres sistēma nodrošina braukšanas dinamiku ar īpaši sportisku stūres pārnesuma attiecību, kas uzlabo veiklību un manevrētspēju, it īpaši apvienojumā ar papildu aprīkojumā pieejamo visu riteņu stūrēšanas sistēmu. Papildu aprīkojumā pieejamie 21 collas diski uzsver automobiļa sportiskumu, vienlaikus samazinot trokšņa līmeni.

Vairāk par braukšanas dinamiku

Vienmēr paaudzi priekšā. Jau astoņas paaudzes

Tālredzīgu inovāciju radīšana. Digitalizācijas pārvēršana realitātē. Ar inovatīvu vadības koncepciju, daudzpusīgu savienojamību un plašu vadītāja palīgsistēmu⁴ klāstu papildu aprīkojumā. Papildu drošībai. Papildu komfortam un ērtībai. Un jauniem standartiem lielajā segmentā. Tas ir mūsu mērķis. Tā ir mūsu kaislība. Tā ir Audi A6 Limousine astotā paaudze.

Audi A6 Sedan in the city
1
*** Pievienot vietējo saistību atrunu par patēriņa un izmešu vērtībām ***
2
Lai saņemtu informāciju par saderīgiem mobilajiem tālruņiem, sazinieties ar savu Audi partneri vai apmeklējiet vietni www.audi.com/bluetooth (dažas no prasībām ir tikai Android operētājsistēma, NFC tehnoloģija un viedtālrunī integrēts drošības elements).
3
Lai varētu izmantot Audi connect atslēgu, ir obligāti nepieciešama papildu aprīkojumā pieejamā komforta atslēga.
4
Lūdzu, ņemiet vērā! Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un palīdz autovadītājam. Autovadītājs joprojām paliek atbildīgs par automobiļa vadīšanu un pienācīgas uzmanības pievēršanu.
5
Audi oriģinālie aksesuāri par papildu samaksu ir pieejami no AUDI AG. Aksesuāri nav ņemti vērā, aprēķinot automobiļa degvielas patēriņa un izmešu vērtības. Aksesuārus pamatā iespējams uzstādīt tikai pēc sākotnējās reģistrācijas.
6
Pieejama vairākās valodās. Pieejamība ir atkarīga no katras konkrētās valsts.
7
Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi izplatītāju!
8
Lai iegūtu informāciju par saderīgiem tālruņiem, konsultējieties ar savu Audi izplatītāju vai apmeklējiet vietni www.audi.com/bluetooth.
9
Funkcionalitāte var atšķirties atkarībā no pieejamības dažādās valstīs un automobiļa konfigurācijas.