Audi RS 6 Avant performance – Ātruma Meistars > A6 > Audi Latvija | Audi.lv
Front and side view Audi RS 6 performance

Audi RS 6 Avant performance

Audi RS 6 Avant performance² šobrīd nav konfigurējams un nav pieejams pasūtīšanai. Ar pašreizējiem jaunajiem un lietotajiem automobiļiem varat iepazīties pie sava Audi partnera.

CO2 emisijas kombinētajā ciklā {ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 289–277 g/km (WLTP)

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 12.7–12.2 l/100km (WLTP)

Jauda

463

kW

Paātrinājums (0–100 km/h)

3.4

s

Griezes moments, maksimālais

850

Nm

Audi RS 6 Avant performance

Īsumā par veiktspēju

Sajūtiet un sadzirdiet jauna līmeņa braukšanas pieredzi. Ar līdz šim visjaudīgāko RS 6 dzinēju jaunajā Audi RS 6 Avant performance². Ar veiktspēju dzīslās.

Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā¹,²), l/100 km: 12,7–12,2; CO₂ izmeši (kombinēti¹,²), g/km: 289–277.

Aizraujoša veiktspēja

Audi RS 6 Avant performance² ienes jūsu ikdienas dzīvē iespaidīgu dinamiku. RS sporta balstiekārta plus⁷ ar dinamisko gaitas kontroli (DRC) un RS dinamisko paku plus⁷ ar maksimālā ātruma palielinājumu līdz 305 km/h (degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā¹,²), l/100 km: 12,7–12,2; CO₂ izmeši (kombinēti¹,²), g/km: 289–277) nodrošina kontrolētu braukšanas baudījumu.

Dynamische Heckansicht des Audi RS 6 Avant

Nepārspējama braukšanas veiktspēja RS sporta balstiekārta plus ar dinamisko gaitas kontroli (DRC) nodrošina vēl sportiskāku braukšanu, pateicoties uzlabotai vadāmībai un braukšanas stabilitātei. Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā¹,²), l/100 km: 12,7–12,2; CO₂ izmeši (kombinēti¹,²), g/km: 289–277.

RS raksturs gēnos

Jaudīgākā Audi RS 6 Avant¹ performance versija tiek izrādīta no vislabākās puses, izmantojot matētas oglekļa šķiedras stila paku⁷ ar pieskaņotiem sānu spoguļiem un jauniem 22 collu vieglmetāla diskiem.

Fokusēts uz tīru sportiskumu

Audi RS 6 Avant performance² progresīvais raksturs turpinās arī tā salonā. Ļaujieties RS performance īpašo dizaina akcentu iedvesmai.

Audi lietotņu veikals jūsu Audi

Izmantojiet populāru lietotņu, piemēram, Spotify vai YouTube, izlasi tieši sava transportlīdzekļa multimediju saskarnē (MMI) – bez apkārtceļa viedtālrunī. Izmantojot Alexa⁴, Amazon balss pakalpojumu, jūs varat, piemēram, klausīties ziņas, izsaukt laika prognozi vai sporta pasākumus, straumēt mūziku un veikt daudz citu darbību.

Personalizēti, ne parasti

Fascinējošas fotogrāfijas vai slaveni kinovaroņi: vienkārši izvēlieties savu mīļāko attēlu lietotnē myAudi¹¹, sadaļā Tēmas⁷,¹³ un iestatiet to multimediju saskarnē kā fona attēlu. Uzmanību piesaistošs efekts: salona apgaismojuma paka plus⁷ automātiski pielāgo krāsu noskaņu, lai pielāgotu motīvu.

Themes light Audi RS 6 Avant performanceThemes light Audi RS 6 Avant performance

Piezīme: Attēls no Audi A6 Avant. Multimediju saskarnes fons: © Tomass Hopkers (Thomas Hoepker) – Magnum Photos

Vēl neatkārtojamāks. Ar Audi exclusive⁴

Audi exclusive⁴ – padariet savu Audi RS 6 Avant performance² tikpat unikālu un neatkārtojamu kā jūs pats. Ar krāsainiem izšuvumiem sēdekļiem un RS grīdas paklājiņiem, krāsainu ādu un individuālu krāsas apdari no plaša krāsu sortimenta. Tieši tā, kā jūs vēlaties.

Audi exclusive exterior

Jūsu individuālais pieskāriens: Daudzi meklē unikalitāti. Jūs to radāt pats. Piešķiriet savam Audi RS 6 Avant performance² vēl vairāk rakstura, piemēram, ar jauno matēto Dew sudraba Audi exclusive⁴ individuālo krāsu, kas pieejama performance modelim.

Dynamic side view Audi RS 7 Sportback

Audi RS 7 Sportback performance

CO₂ izmeši (kombinētajā ciklā¹), g/km: 284–273; Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā¹), l/100 km: 12,5–12,0). Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.

¹CO₂ izmeši (kombinētajā ciklā¹), g/km: 284–273; Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā¹), l/100 km: 12,5–12,0). Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.
²RS 6 Avant performance: Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā¹), l/100 km: 12,7–12,2; CO₂ izmeši (kombinētajā ciklā¹), g/km: 289–277. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.
³Dinamica mikrošķiedra ir elpojošs mikrošķiedras materiāls, kas izgatavots no pārstrādātu poliestera šķiedru un pārstrādāta PET maisījuma.
⁴Audi exclusive ir papildu aprīkojums, kas pieejams par atsevišķu samaksu no Audi Sport GmbH. Sazinieties ar tuvāko Audi partneri vai apmeklējiet www.audi.com, lai iegūtu detalizētu informāciju par standarta un papildu aprīkojumu.
⁶A6 Sedan: Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 8,8–5,0 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 200–131 g/km. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.
⁷Minētais aprīkojums ir pieejams papildus par atsevišķu samaksu.
⁸Lai izmantotu lietotnes, ir nepieciešams myAudi konts un datu savienojums.

Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Lietotne Amazon Alexa ir pieejama tikai šādās valstīs: Vācijā, Austrijā, Apvienotajā Karalistē, Francijā, Spānijā, Itālijā un ASV. Izmantošanai ir nepieciešams Amazon konts. Par Amazon Alexa funkcijām un saturu ir atbildīgs uzņēmums Amazon. Dažas Alexa funkcijas ir atkarīgas no viedās mājas tehnoloģijas. MMI navigation plus ar MMI touch atbildes sistēmai ir jābūt iestatītai valodā, ko atbalsta Amazon Alexa integrācija. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Par Amazon Alexa piekļuves nodrošināšanu ir atbildīgs Amazon, un to var garantēt ne ilgāk kā 3 gadus pēc automobiļa iegādes.
⁹Lai uzzinātu par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Apple un visi saistītie logotipi ir uzņēmuma Apple Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Apple Music ir daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas. Apple Music vispārējā pieejamība ir atkarīga no valsts. Nepieciešams datu plāns un Apple Music lietotāja konts. Par to var tikt aprēķināta papildu maksa. Apple Music patur tiesības jebkurā brīdī pārtraukt pakalpojumu. Lai iegūtu papildu informāciju, sazinieties ar savu Audi partneri.
¹⁰Amazon Music ir daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas. Amazon Alexa ir daļa no Audi lietotņu veikala un viedtālruņa saskarnes.

Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Lietotne Amazon Alexa ir pieejama tikai šādās valstīs: Vācijā, Austrijā, Apvienotajā Karalistē, Francijā, Spānijā, Itālijā un ASV. Izmantošanai ir nepieciešams Amazon konts. Par Amazon Alexa funkcijām un saturu ir atbildīgs uzņēmums Amazon. Dažas Alexa funkcijas ir atkarīgas no viedās mājas tehnoloģijas. MMI navigation plus ar MMI touch atbildes sistēmai ir jābūt iestatītai valodā, ko atbalsta Amazon Alexa integrācija. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Par Amazon Alexa piekļuves nodrošināšanu ir atbildīgs Amazon, un to var garantēt ne ilgāk kā 3 gadus pēc automobiļa iegādes. Audio straumēšanai, izmantojot Alexa, ir nepieciešams maksas datu plāns no Audi partnera. Amazon Music lietošana var radīt papildu izmaksas.
¹¹Pieejamība ir atkarīga no valsts. Informācija par pašreizējo saderību ar iOS/Android operētājsistēmām ir pieejama myAudi lietotnes aprakstā attiecīgajā lietotņu veikalā. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.my.audi.com.
¹³Daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas (IT3).

Holoride tehnoloģijas izmantošana ir ierobežota līdz otrajai sēdekļu rindai.

3D VR briļļu lietošana brauciena laikā:
- ir atļauta tikai otrās rindas malējiem pasažieriem
- ir atļauta personām, kuras ir vismaz 1,50 m garas
- ir atļauta tikai tad, ja 3D VR briļļu lietotājs nevar aizsniegt neko sev priekšā (piemēram, priekšējā sēdekļa aizmuguri) ar pilnībā izstieptu roku (ieskaitot izstieptus pirkstus);
- ir atļauta tikai tad, ja 3D VR brillēm ir piestiprināts viss nepieciešamais drošības aprīkojums (piemēram, stiprinājuma ierīce)

Papildu informācija par Holoride sistēmu ir pieejama vietnē www.holoride.com.
¹³Pieejamība ir atkarīga no valsts.