Audi RS 6 Avant – Neapturams Spēks > A6 > Audi Latvija | Audi.lv

CO2 emisijas kombinētajā ciklā {ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 289–279 g/km

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 23.0–22.2 mpg

Jauda

441

kW

Paātrinājums (0–100 km/h)

3.6

s

Griezes moments, maksimālais

800

Nm

Side view Audi RS 6 Avant

Panākumu alga: Brīvs ceļš priekšā

Dodoties uz lietišķu tikšanos vai ģimenes izbraucienā: dariet to ar Audi RS 6 Avant². Ar veiktspēju dzīslās.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹,²: 12,7–12,1 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹,²: 289–276 g/km.

Sportisks un daudzpusīgs

Augstas veiktspējas sporta automobilis ar, kas sola bezkompromisu dizainu un lielisku lietojamību ikdienā. Standarta RS sporta pneimatiskā balstiekārta rūpējas par braukšanas komfortu tālos pārbraucienos, kā arī maksimālu veiktspēju.

Audi RS 6 Avant engine view

Padarot ikdienu par jebko: 4,0 litru biturbo V8 TFSI dzinējs (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹,²: 12,7–12,1 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹,²: 289–276 g/km), ja tas nepieciešams, palielina automobiļa ātrumu līdz maksimālajam, 305 km/h².

Atšķirīga harizma: ārienes dizains

Audi RS 6 Avant² pārsteidz ar daudziem RS raksturīgiem elementiem. Aizmuguri izceļ RS buferis, integrētais RS difuzora ieliktnis un dinamiskais jumta spoileris. Iespaidīgo RS dizainu veido platā virsbūve ar paplatinātajām riteņu arkām priekšā un aizmugurē, Audi vienotais režģis bez ietvara, RS buferis un lielās sānu gaisa atveres.

Rear view Audi RS 6 Avant

CO2 emisijas kombinētajā ciklā {ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 289–279 g/km

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 23.0–22.2 mpg

Futūristisks raksturs: salona dizains

Sporta sēdekļi plus priekšā nodrošina stingru atbalstu un ir pieejami ar augstas kvalitātes romba rakstu vai (papildu aprīkojumā) ar šūnu raksta perforāciju⁵ un sēdekļu ventilāciju⁵. MMI touch reakcijas displeji ir pilnībā integrēti virsmā; standarta ielaidumi sacīkšu alumīnija, antracīta un divas RS dizaina pakas¹ sarkanā vai pelēkā krāsā iespaidīgajam dizainam piešķir papildu sportiskumu.

Audi RS 6 Avant interior view cockpit

Audi lietotņu veikals jūsu Audi

Izmantojiet populāru lietotņu, piemēram, Spotify vai YouTube, izlasi tieši sava transportlīdzekļa multimediju saskarnē (MMI) – bez apkārtceļa viedtālrunī. Izmantojot Alexa⁴, Amazon balss pakalpojumu, jūs varat, piemēram, klausīties ziņas, izsaukt laika prognozi vai sporta pasākumus, straumēt mūziku un veikt daudz citu darbību.

Personalizēti, ne parasti

Fascinējošas fotogrāfijas vai slaveni kinovaroņi: vienkārši izvēlieties savu mīļāko attēlu savā lietotnē myAudi⁹, sadaļā Tēmas⁵,¹¹ un iestatiet to multimediju saskarnē kā fona attēlu. Uzmanību piesaistošs efekts: salona apgaismojuma paka plus⁵ automātiski pielāgo krāsu noskaņu, lai atbilstu motīvam.

Themes light in a Audi cockpitThemes light in a Audi cockpit

Piezīme: Attēls no Audi A6 Avant. Multimediju saskarnes fons: © Tomass Hopkers (Thomas Hoepker) – Magnum Photos

Pietiekami daudz vietas

Bagāžas nodalījuma 1680 litru ietilpība ar nolocītiem aizmugurējiem sēdekļiem nodrošina pietiekami daudz vietas pat negaidītām vajadzībām, kas var rasties ikdienas dzīvē. Ērtai bagāžas ievietošanai bagāžas nodalījumu iespējams atvērt ar kājas kustību.

Trunk view Audi RS 6 Avant

Vēl neatkārtojamāks. Ar Audi exclusive⁴

Izmantojot Audi exclusive⁴, padariet savu Audi RS 6 Avant² iedvesmojoši unikālu – tikpat neatkārtojamu kā jūs pats. Izvēlieties īpašus ielaidumus, krāsainu ādu un unikālus toņus no plašās krāsu paletes. Tieši tā, kā jūs vēlaties.

Dynamische Seitenansicht Audi RS 7 Sportback

Audi RS 7 Sportback

CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 285–272 g/km (WLTP); degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 12,6–12,0 l/100 km (WLTP). Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.

¹CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 285–272 g/km (WLTP); degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 12,6–12,0 l/100 km (WLTP). Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.
²Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 13,1–12,3 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 298–280 g/km. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.
⁴Audi exclusive ir papildu aprīkojums, kas pieejams par atsevišķu samaksu no Audi Sport GmbH. Sazinieties ar tuvāko Audi partneri vai apmeklējiet www.audi.com, lai iegūtu detalizētu informāciju par standarta un papildu aprīkojumu.
⁵Minētais aprīkojums ir pieejams papildus par atsevišķu samaksu.
⁶Lai izmantotu lietotnes, ir nepieciešams myAudi konts un datu savienojums.

Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Lietotne Amazon Alexa ir pieejama tikai šādās valstīs: Vācijā, Austrijā, Apvienotajā Karalistē, Francijā, Spānijā, Itālijā un ASV. Izmantošanai ir nepieciešams Amazon konts. Par Amazon Alexa funkcijām un saturu ir atbildīgs uzņēmums Amazon. Dažas Alexa funkcijas ir atkarīgas no viedās mājas tehnoloģijas. MMI navigation plus ar MMI touch atbildes sistēmai ir jābūt iestatītai valodā, ko atbalsta Amazon Alexa integrācija. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Par Amazon Alexa piekļuves nodrošināšanu ir atbildīgs Amazon, un to var garantēt ne ilgāk kā 3 gadus pēc automobiļa iegādes.
⁷Lai uzzinātu par pieejamību, lūdzu, vērsieties pie sava Audi partnera. Apple un visi saistītie logotipi ir uzņēmuma Apple Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Apple Music ir daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas. Apple Music vispārējā pieejamība ir atkarīga no valsts. Nepieciešams datu plāns un Apple Music lietotāja konts. Par to var tikt aprēķināta papildu maksa. Apple Music patur tiesības jebkurā brīdī pārtraukt pakalpojumu. Lai iegūtu papildu informāciju, sazinieties ar savu Audi partneri.
⁸Amazon Music ir daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas. Amazon Alexa ir daļa no Audi lietotņu veikala un viedtālruņa saskarnes.

Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Lietotne Amazon Alexa ir pieejama tikai šādās valstīs: Vācijā, Austrijā, Apvienotajā Karalistē, Francijā, Spānijā, Itālijā un ASV. Izmantošanai ir nepieciešams Amazon konts. Par Amazon Alexa funkcijām un saturu ir atbildīgs uzņēmums Amazon. Dažas Alexa funkcijas ir atkarīgas no viedās mājas tehnoloģijas. MMI navigation plus ar MMI touch atbildes sistēmai ir jābūt iestatītai valodā, ko atbalsta Amazon Alexa integrācija. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Par Amazon Alexa piekļuves nodrošināšanu ir atbildīgs Amazon, un to var garantēt ne ilgāk kā 3 gadus pēc automobiļa iegādes. Audio straumēšanai, izmantojot Alexa, ir nepieciešams maksas datu plāns no Audi partnera. Amazon Music lietošana var radīt papildu izmaksas.
⁹Pieejamība ir atkarīga no valsts. Informācija par pašreizējo saderību ar iOS/Android operētājsistēmām ir pieejama myAudi lietotnes aprakstā attiecīgajā lietotņu veikalā. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.my.audi.com.
¹³Daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas (IT3).

Holoride tehnoloģijas izmantošana ir ierobežota līdz otrajai sēdekļu rindai.

3D VR briļļu lietošana brauciena laikā:
- ir atļauta tikai otrās rindas malējiem pasažieriem
- ir atļauta personām, kuras ir vismaz 1,50 m garas
- ir atļauta tikai tad, ja 3D VR briļļu lietotājs nevar aizsniegt neko sev priekšā (piemēram, priekšējā sēdekļa aizmuguri) ar pilnībā izstieptu roku (ieskaitot izstieptus pirkstus);
- ir atļauta tikai tad, ja 3D VR brillēm ir piestiprināts viss nepieciešamais drošības aprīkojums (piemēram, stiprinājuma ierīce)

Papildu informācija par Holoride sistēmu ir pieejama vietnē www.holoride.com.
¹¹Pieejamība ir atkarīga no valsts.