RS 6 Avant > A6 > Sākumlapa
Eingedrehte Frontansicht Audi RS 6 Avant

RS 6 Avant

Panākumu alga: brīvs ceļš jums priekšā
Audi RS 6 Avant.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 11,6–11,5 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 265–263 g/km.

Dodoties uz lietišķu tikšanos vai ģimenes izbraucienā – dariet to ar Audi RS 6 Avant². Jo sporta automobilis ar augstu veiktspēju apsola bezkompromisu dizainu un izcilu praktiskumu ikdienā.

Ar veiktspēju dzīslās

Augsta veiktspēja attēlos

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
1920x1080-audi-rs-6-avant-my2021-1529.jpg
1920x1080-audi-rs-6-avant-my2021-1529.jpg
  • Audi RS 6 Avant² ārienes dizainam ir unikāls valdzinājums, kas neatstāj vienaldzīgu.

  • Audi RS 6 Avant² aizmugure ar papildu aprīkojumā pieejamo RS sporta izplūdes sistēmu un dinamisko jumta spoileri pārvērš to iekārojamā priekšmetā.

  • Sportiskus akcentus nodrošina platā virsbūve ar paplatinātajām riteņu arkām priekšā un aizmugurē un Audi vienotais režģis ar RS 6 emblēmu.

  • Audi RS 6 Avant² jaudu ceļam pievada papildu aprīkojumā pieejamie 22 collu vieglmetāla diski ar piecu V formas trapecveida spieķu dizainu.

  • 4,0 litru biturbo V8 TFSI dzinējs (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 11,6–11,5 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 265–263 g/km) ir šī sporta automobiļa sirds, kas attīsta 441 kW jaudu.

  • Standarta RS sporta pneimatiskā balstiekārta rūpējas par braukšanas komfortu tālos pārbraucienos, kā arī maksimālu veiktspēju.

  • Audi RS 6 Avant² var lepoties ar iespaidīgi sportisku raksturu.

  • Augstas kvalitātes salonā pietiks vietas visiem pasažieriem.

  • Audi RS 6 Avant² ietilpīgais bagāžas nodalījums piedāvā vietu visam nepieciešamajam, lai dotos jaunos piedzīvojumos.

Augsta veiktspēja skaitļos

Jauda

441

kW*

(600 ZS)

Paātrinājums

3.6

s*

0 līdz 100 km/h

Maksimālais ātrums (pēc izvēles)

305

km/h*

250 km/h (standarta)

*Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 11,6–11,5 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 265–263 g/km.

Audi RS 6 Avant² skaņas pārbaude – atklājiet jaudīgā dzinēja skaņu

Skaists gan no ārpuses, gan iekšpusē

Jauda: 441 kW. Maksimālais griezes moments: 800 Nm. No 0 līdz 100 km/h: 3,6 sekundes. Maksimālais ātrums: pēc izvēles līdz 305 km/h – ar 4,0 litru V8 biturbo TFSI dzinēju (degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā¹: 11,6–11,5 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 265–263 g/km) ar quattro pastāvīgo pilnpiedziņu un papildu aprīkojumā pieejamajām dinamiskajām pakām.

Audi RS 6 Avant rear view

Krāsas un diski

Kombinējiet dažādas krāsas un diskus, lai radītu tieši savai gaumei atbilstošu Audi RS6 Avant².
R5R5_53F_AVP2D_A_2_000.jpg
Sebring melna ar kristāla efektu Sebring melna ar kristāla efektu
Glacier balta, metāliska Glacier balta, metāliska
Daytona pelēka, perlamutra Daytona pelēka, perlamutra
Tango sarkana, metāliska Tango sarkana, metāliska
Vieglmetāla diski ar piecu V formas spieķu trapecveida dizainu Vieglmetāla diski ar piecu V formas spieķu trapecveida dizainu
Vieglmetāla diski ar piecu V formas spieķu trapecveida dizainu, titāna pelēkā matētā krāsā, spīdīga apdare Vieglmetāla diski ar piecu V formas spieķu trapecveida dizainu, titāna pelēkā matētā krāsā, spīdīga apdare
Vieglmetāla diski ar piecu V formas spieķu trapecveida dizainu, antracīta melnā krāsā, spīdīga apdare Vieglmetāla diski ar piecu V formas spieķu trapecveida dizainu, antracīta melnā krāsā, spīdīga apdare
Vieglmetāla diski ar desmit spieķu zvaigznes dizainu Vieglmetāla diski ar desmit spieķu zvaigznes dizainu
Vieglmetāla diski ar piecu V formas spieķu trapecveida dizainu, melnā krāsā Vieglmetāla diski ar piecu V formas spieķu trapecveida dizainu, melnā krāsā

Izbaudiet braukšanas dinamiku

Standarta RS adaptīvā pneimatiskā balstiekārta piedāvā līdz 305 km/h maksimālā ātruma iespēju (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 11,6–11,5 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 265–263 g/km. Izstrādāts tālu pārbraucienu komforta vai veiktspējas nodrošināšanai – dažādi režīmi ļauj atšķirīgi baudīt braukšanu. Vēl labāku dinamiku pagriezienos un virziena stabilitāti nodrošina papildu aprīkojumā pieejamā RS plus sporta balstiekārta ar dinamisko gaitas kontroli.

Inovatīvs raksturs: salona dizains

RS sporta sēdekļi nodrošina stingru atbalstu un ir pieejami ar augstas kvalitātes romba rakstu vai (papildu aprīkojumā) ar romba raksta perforāciju un ventilāciju. Elegantais trīsdimensiju instrumentu panelis ļauj ērti pārskatīt uz vadītāja pusi vērstos instrumentus. Melnā paneļa arhitektūra, sacīkšu alumīnija, antracīta krāsas standarta dekori un divas papildu aprīkojumā pieejamas RS stila pakas sarkanā vai pelēkā krāsā iespaidīgajam dizainam piešķir papildu sportiskumu.

Interior in the Audi RS 6 Avant
Aplūkojiet salonu
Trunk view Audi RS 6 Avant

Pietiekami daudz vietas

Bagāžas nodalījuma 1680 litru ietilpība ar nolocītiem aizmugurējiem sēdekļiem nodrošina pietiekami daudz vietas pat negaidītām vajadzībām, kas var rasties ikdienas dzīvē. Ērtai bagāžas ievietošanai bagāžas nodalījumu iespējams atvērt ar kājas kustību.

Audi RS 6 Avant with Audi exclusive

Palutiniet sevi

Padariet savu Audi RS6 Avant² iedvesmojoši unikālu ar Audi exclusive⁴. Izvēlieties īpašus dekorus, krāsainu ādu un unikālus toņus no plašās krāsu paletes.

Panorāmas skats

Piezīme: Atklājiet Audi RS 6 Avant² no dažādiem leņķiem šajā 360 grādu animācijā.

Audi RS 6 Avant
1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 11,6–11,5 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 265–263 g/km.
2
Amazon, Amazon Music, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu zīmoli vai reģistrētās preču zīmes. Amazon Alexa integrācija ir pieejama šādās valodās: vācu, spāņu, itāļu, franču, angļu un japāņu. MMI navigation plus ar MMI touch sistēmai ir jābūt iestatītai valodā, ko atbalsta Amazon Alexa integrācija. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi izplatītāja. Audio straumēšanai, izmantojot Alexa, ir nepieciešams maksas datu plāns no Audi partnera. Amazon Music lietošana var radīt papildu izmaksas.
3
Audi exclusive ir Audi Sport GmbH piedāvāts papildu aprīkojums. Sazinieties ar tuvāko Audi partneri vai apmeklējiet www.audi.com, lai iegūtu detalizētu informāciju par standarta un papildu aprīkojumu.