Audi S6 Avant TDI - Sporta Krosovers ar Izcilu Komfortu > A6 > Audi Latvija | Audi.lv

CO2 emisijas kombinētajā ciklā {ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 194–188 g/km

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 39.2–38.2 mpg

Jauda

253

kW

Paātrinājums (0–100 km/h)

5.1

s

Griezes moments, maksimālais

700

Nm

S6 Avant TDI rear

Dinamisms katrai dienai

Nav svarīgi, vai dodaties komandējumā vai izbraucienā ar ģimeni – Audi S6 Avant² katru dienu no jauna izrāda savas stiprās puses. Sportiska dizaina akcenti pastiprina automobiļa dinamisko raksturu.

Sportiska piedziņa

Audi S6 Avant² ne tikai piedāvā iespaidīgu praktiskumu, bet ir arī aprīkots ar jaudīgu dīzeļa dzinēju. 3,0 litru V6 TDI dzinējs nodrošina 253 kW jaudu (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹,²: 7,5–7,1 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹,²: 196–187 g/km), un maksimālais griezes moments ir 700 Nm. Tas ļauj S6 Avant² paātrināties no 0 līdz 100 km/h 5,1 sekundē.

Audi S6 Avant TDI dynamic front view

Skaidrs un harizmātisks – salons

Horizontāla virsbūves līnija, slīps aizmugurējais logs, jumta malas spoileris – automobiļa siluets un S-tipiskās iezīmes atspoguļo augstākā līmeņa dinamismu. Audi S6 Avant² ir arī pieejams ar no jauna projektētu difuzoru matētā tumšā hroma krāsā ar uzlikas joslu mēness akmens sudraba krāsā.

Audi S6 Avant TDI rear view

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹,²: 7,5–7,1 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹,²: 196–187 g/km.

Plašs bagāžas nodalījums

Ja jums ir svarīga ietilpība, Audi S6 Avant² piedāvā daudz vietas ērtai bagāžas novietošanai un praktiskus uzglabāšanas risinājumus. Ar nolocītām aizmugurējo sēdekļu atzveltnēm bagāžas nodalījuma tilpums palielinās līdz 1660 litriem. Komforta atslēga kopā ar bagāžas nodalījuma atvēršanu ar sensora palīdzību³ ļauj elektriski atvērt bagāžas nodalījumu ar vienu kājas kustību.

Audi S6 Avant TDI Trunk view

Piezīme: Attēls no Audi RS 6 Avant.

Sportisks un digitāls – salons

Standarta aprīkojumā iekļautie sporta sēdekļi priekšā nodrošina stingru atbalstu, pateicoties īpašas formas sānu polsteriem. Papildu aprīkojumā ir iespējams izvēlēties arī priekšējos sporta sēdekļus plus³ ar Valcona ādas apdari un romba rakstu³. Audi virtuālā vadītāja kabīne plus³ ir pilnībā digitāls instrumentu panelis ar 12,3 collu full-HD izšķirtspējas ekrānu, ko iespējams vadīt, izmantojot daudzfunkciju stūres slēdžus.

Audi S6 Avant TDI view cockpit

Papildu pievilcība

Audi S6 Avant² competition versija³ izceļ automašīnas sportisko raksturu ar ekskluzīvu aprīkojumu. Būtiskākie elementi ietver vieglmetāla sakausējuma diskus no Audi Sport sortimenta, jumtu ar melnas krāsas apdari, aptumšotus priekšējos lukturus un priekšējos un aizmugurējos elementus tumšā šķidra hroma krāsā. Salons izceļas, piemēram, ar sarkanas krāsas akcentiem un Alkantara ādas sporta stūri¹⁰.

Audi S6 Avant front view

Atšķirīgs priekšdaļas dizains: Automobiļa priekšdaļa izceļas ar aptumšotiem HD matricas LED priekšējiem lukturiem un – kas ir pieejami tikai S6 competition versijai³ – 21 collas Audi Sport 5-V-spieķu diskiem platīna pelēkā krāsā ar spīdīgu un raupju apdari¹¹, ar sarkaniem bremžu suportiem.

Audi lietotņu veikals jūsu Audi

Izmantojiet populāru lietotņu, piemēram, Spotify vai YouTube, izlasi tieši sava transportlīdzekļa multimediju saskarnē (MMI) – bez apkārtceļa viedtālrunī. Izmantojot Alexa⁴, Amazon balss pakalpojumu, jūs varat, piemēram, klausīties ziņas, izsaukt laika prognozi vai sporta pasākumus, straumēt mūziku un veikt daudz citu darbību.

Personalizēti, ne parasti

Fascinējošas fotogrāfijas vai slaveni kinovaroņi: vienkārši izvēlieties savu mīļāko attēlu savā lietotnē myAudi⁷, sadaļā Tēmas³,⁹ un iestatiet to multimediju saskarnē kā fona attēlu. Uzmanību piesaistošs efekts: salona apgaismojuma paka plus³ automātiski pielāgo krāsu noskaņu, lai atbilstu motīvam.

Themes light Audi cockpitThemes light Audi cockpit

Piezīme: Attēls no Audi A6 Avant. Multimediju saskarnes fons: © Tomass Hopkers (Thomas Hoepker) – Magnum Photos

 Audi A6 Avant

Audi S6 Limousine

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,3–6,9 l/100 km (WLTP); CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 191–182 g/km (WLTP). Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.

¹Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,3–6,9 l/100 km (WLTP); CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 191–182 g/km (WLTP). Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.
²Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,5–7,1 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 196–187 g/km. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.
³Minētais aprīkojums ir pieejams papildus par atsevišķu samaksu.
⁴Lai izmantotu lietotnes, ir nepieciešams myAudi konts un datu savienojums.

Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Lietotne Amazon Alexa ir pieejama tikai šādās valstīs: Vācijā, Austrijā, Apvienotajā Karalistē, Francijā, Spānijā, Itālijā un ASV. Izmantošanai ir nepieciešams Amazon konts. Par Amazon Alexa funkcijām un saturu ir atbildīgs uzņēmums Amazon. Dažas Alexa funkcijas ir atkarīgas no viedās mājas tehnoloģijas. MMI navigation plus ar MMI touch atbildes sistēmai ir jābūt iestatītai valodā, ko atbalsta Amazon Alexa integrācija. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Par Amazon Alexa piekļuves nodrošināšanu ir atbildīgs Amazon, un to var garantēt ne ilgāk kā 3 gadus pēc automobiļa iegādes.
⁵Lai uzzinātu par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Apple un visi saistītie logotipi ir uzņēmuma Apple Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Apple Music ir daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas. Apple Music vispārējā pieejamība ir atkarīga no valsts. Nepieciešams datu plāns un Apple Music lietotāja konts. Par to var tikt aprēķināta papildu maksa. Apple Music patur tiesības jebkurā brīdī pārtraukt pakalpojumu. Lai iegūtu papildu informāciju, sazinieties ar savu Audi partneri.
⁶Amazon Music ir daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas. Amazon Alexa ir daļa no Audi lietotņu veikala un viedtālruņa saskarnes.

Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Lietotne Amazon Alexa ir pieejama tikai šādās valstīs: Vācijā, Austrijā, Apvienotajā Karalistē, Francijā, Spānijā, Itālijā un ASV. Izmantošanai ir nepieciešams Amazon konts. Par Amazon Alexa funkcijām un saturu ir atbildīgs uzņēmums Amazon. Dažas Alexa funkcijas ir atkarīgas no viedās mājas tehnoloģijas. MMI navigation plus ar MMI touch atbildes sistēmai ir jābūt iestatītai valodā, ko atbalsta Amazon Alexa integrācija. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Par Amazon Alexa piekļuves nodrošināšanu ir atbildīgs Amazon, un to var garantēt ne ilgāk kā 3 gadus pēc automobiļa iegādes. Audio straumēšanai, izmantojot Alexa, ir nepieciešams maksas datu plāns no Audi partnera. Amazon Music lietošana var radīt papildu izmaksas.
⁷Pieejamība ir atkarīga no valsts. Informācija par pašreizējo saderību ar iOS/Android operētājsistēmām ir pieejama myAudi lietotnes aprakstā attiecīgajā lietotņu veikalā. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.my.audi.com.
¹³Daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas (IT3).

Holoride tehnoloģijas izmantošana ir ierobežota līdz otrajai sēdekļu rindai.

3D VR briļļu lietošana brauciena laikā:
- ir atļauta tikai otrās rindas malējiem pasažieriem
- ir atļauta personām, kuras ir vismaz 1,50 m garas
- ir atļauta tikai tad, ja 3D VR briļļu lietotājs nevar aizsniegt neko sev priekšā (piemēram, priekšējā sēdekļa aizmuguri) ar pilnībā izstieptu roku (ieskaitot izstieptus pirkstus);
- ir atļauta tikai tad, ja 3D VR brillēm ir piestiprināts viss nepieciešamais drošības aprīkojums (piemēram, stiprinājuma ierīce)

Papildu informācija par Holoride sistēmu ir pieejama vietnē www.holoride.com.
⁹Pieejamība ir atkarīga no valsts.
¹⁰Alkantara ir neausts mikrošķiedras materiāls.
¹¹No Audi Sport GmbH. Vieglmetāla diskus ar spīdīgu malu vai spīdīgi frēzētu apdari, kā arī pulētus vai daļēji pulētus vieglmetāla diskus nedrīkst lietot ziemas apstākļos. Ražošanas procesa dēļ, lietojot šādos apstākļos, diska virsma nav pietiekami aizsargāta pret koroziju, un to var neatgriezeniski sabojāt uz ceļiem kaisāmā sāls vai citi materiāli.
¹²Dinamica mikrošķiedra ir elpojošs mikrošķiedras materiāls, kas izgatavots no pārstrādātu poliestera šķiedru un pārstrādāta PET maisījuma.