S6 Avant > A6 > Sākumlapa
Audi S6 Avant TDI

S6 Avant TDI

Daudzpusīgs, digitāli savienots, sportisks.
Audi S6 Avant TDI

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 6,5-6,4 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 171–170 g/km

Daudzpusīgais Audi S6 Avant² var būt gan ideāls darba automobilis, gan uzticams sabiedrotais ģimenes izbraucieniem. Tas papildu aprīkojumā piedāvā arī iespaidīgu informācijas un izklaides un palīgsistēmu klāstu, sportiskas braukšanas īpašības un dinamisku dizainu.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
1920x1080_AS6_D_181022.jpg
1920x1080_AS6_D_181022.jpg
  • S modeļa raksturīgajā difuzorā ir integrētas četras hromētas izplūdes caurules.

  • Audi S6 Avant² pārsteidz ar savu praktiskumu.

  • Trīs litru TDI dzinējs (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 6,5 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 171 g/km) attīsta 257 kW jaudu.

  • Papildu aprīkojumā varat izvēlēties arī 21 collas diskus un sarkanus bremžu suportus.

  • Ar bagāžas nodalījuma ietilpību līdz 1680 litriem (ar nolocītiem aizmugurējiem sēdekļiem) Audi S6 Avant² piedāvā jums nepieciešamo vietu.

  • Ja kādam tas vēl nav skaidrs, S6 emblēma aizmugurē skaidri norāda, ka šis ir Audi S6 Avant².

  • Audi S6 Avant² standarta aprīkojumā iekļautas daudzas informācijas un izklaides tehnoloģijas, piemēram, Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma plus.

  • Izvēlieties papildu aprīkojumā pieejamos S sporta sēdekļus ar romba rakstu un S emblēmu.

  • Ar papildu aprīkojumā pieejamo Audi connect atslēgu³ varat ērti atslēgt savu Audi S6 Avant², pat ja jums nav līdzi automobiļa atslēgas.

Plašs bagāžas nodalījums

Ja jums ir svarīga ietilpība, Audi S6 Avant² piedāvā daudz vietas ērtai bagāžas novietošanai un praktiskus uzglabāšanas risinājumus. Bagāžas nodalījuma tilpums ir 565 litri. Ar nolocītām aizmugurējo sēdekļu atzveltnēm tilpums palielinās līdz 1680 litriem. Papildu aprīkojumā pieejamā komforta atslēga kopā ar bagāžas nodalījuma atvēršanu ar sensora palīdzību ļauj elektriski atvērt bagāžas nodalījumu, pakustinot kāju.

Audi S6 Avant rear
Vairāk par telpas koncepciju

Izbaudiet tehnoloģijas

Standarta aprīkojumā iekļautās Audi virtuālās vadītāja informācijas sistēmas plus 12,3 collu full-HD izšķirtspējas digitālo instrumentu bloku iespējams vadīt, izmantojot daudzfunkciju stūres slēdžus. Atkarībā no vēlmēm varat izvēlēties piemērotāko no diviem režīmiem: displeju ar lielākiem instrumentiem priekšplānā vai displeju ar mazākiem instrumentiem, kurā tiek attēlota labi saskatāma, skaidra grafiskā informācija, piemēram, navigācija.

Domājot par izklaidi, papildu aprīkojumā tiek piedāvāta Bang & Olufsen skaņas sistēma. Šajā augsta līmeņa sistēmā iekļauts 15 kanālu pastiprinātājs un 16 skaļruņi. 3D skaņas funkcija rada telpiska skanējuma efektu priekšējos sēdekļos. Savukārt pilnveidotā versija piedāvā 19 kanālu BeoCore pastiprinātāju un 19 skaļruņus, kas projicē 3D skanējumu visā automobilī, nodrošinot visiem braucējiem koncerta cienīgu skaņas baudījumu.

Audi S6 Avant cockpit
Vairāk par darbības koncepciju un infoizklaides sistēmu
Iespaidīgi skaitļi

Jauda

253

kW*

(344 ZS)

Griezes moments

700

Nm*

Paātrinājums

5,1

s*

0 līdz 100 km/h

*Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 6,5-6,4 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 171–170 g/km.

Sportiska piedziņa

Audi S6 Avant² ne tikai piedāvā iespaidīgu praktiskumu, bet ir arī aprīkots ar jaudīgu dīzeļa dzinēju. 3,0 litru TDI dzinējs (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 6,5-6,4 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 171–170 g/km) attīsta 257 kW jaudu un 700 Nm griezes momentu. Tas ļauj S6 Avant² paātrināties no 0 līdz 100 km/h 5,1 sekundē.

Vairāk par braukšanas dinamiku un komfortu

Sportisks un dāsni aprīkots – salons

Sportiskums turpinās arī Audi S6 Avant² salonā – ar izgaismotiem alumīnija sliekšņiem ar S emblēmu un rombveida akcentiem. Standarta aprīkojumā iekļautie sporta sēdekļi nodrošina stingru atbalstu, pateicoties īpašas formas sānu spilveniem. Papildu aprīkojumā ir iespējams izvēlēties arī sporta sēdekļus ar romba rakstu. Visiem braucējiem ir daudz vietas virs galvas un kājām. Savukārt papildu aprīkojumā pieejamā gaisa kvalitātes paka un aromāti nodrošina patīkamu klimatu automobiļa salonā.

Interior Audi S6 Avant

Spēcīga aizmugure

S6 emblēma ir tikai viens no elementiem, kas liecina, ka šis automobilis ir Audi S6 Avant². Skaidras atpazīšanas zīmes ir arī titāna melnas krāsas difuzors ar alumīnija krāsas ietvaru un četri hromēti izplūdes cauruļu uzgaļi.

Audi S6 Avant rear
1
*** Pievienot vietējo saistību atrunu par patēriņa un izmešu vērtībām ***
2
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 6,5-6,4 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 171–170 g/km.
3
Lai varētu izmantot Audi connect atslēgu, ir obligāti nepieciešama papildu aprīkojumā pieejamā komforta atslēga.
4
Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi izplatītāju!
5
Google un Google logotips ir reģistrētas Google Inc. preču zīmes.
6
Pieejamība ir atkarīga no katras konkrētās valsts.
7
Lai iegūtu informāciju par saderīgiem mobilajiem tālruņiem, sazinieties ar savu Audi partneri vai apmeklējiet vietni www.audi.com/bluetooth (dažas no prasībām ir Android operētājsistēma, NFC tehnoloģija un viedtālrunī integrēts drošības elements).
8
Pieejamība ir atkarīga no katras konkrētās valsts. Savietojamība ar Apple iOS 10.0 un Android 6 un jaunākām versijām. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.audi.com/myaudi.
9
Lai iegūtu informāciju par saderīgiem tālruņiem, konsultējieties ar savu Audi izplatītāju vai apmeklējiet vietni www.audi.com/bluetooth.
10
Lūdzu, ņemiet vērā! Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un palīdz autovadītājam. Autovadītājs joprojām paliek atbildīgs par automobiļa vadīšanu un pienācīgas uzmanības pievēršanu.
11
Funkcionalitāte var atšķirties atkarībā no pieejamības dažādās valstīs un automobiļa konfigurācijas.