Audi S6 Limousine TDI – Elegents Sedans > A6 > Audi Latvija | Audi.lv

CO2 emisijas kombinētajā ciklā {ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 190–185 g/km

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 39.8–38.7 mpg

Jauda

253

kW

Paātrinājums (0–100 km/h)

5.0

s

Griezes moments, maksimālais

700

Nm

Audi S6 Sedan TDI Closeup

Jaudīga elegance

Jauni dizaina akcenti priekšā un aizmugurē uzlabo Audi S6 Limousine sportisko izskatu². Audi vienotais režģis ar jaunu konstrukciju izskatās īpaši dinamiski.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹,²: 7,3–6,9 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹,²: 191–182 g/km.

Iespaidīga veiktspēja

Audi S6 Limousine² jaudu nodrošina trīs litru V6 TDI dzinējs (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹,²: 7,3–6,9 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹,²: 191–182 g/km). 253 kW jauda un 700 Nm maksimālais griezes moments ļauj paātrināties no 0 līdz 100 km/h 5,0 sekundēs.

Dynamic side view Audi S6 Sedan

Neaizmirstams dizains – āriene

Virkne iespaidīgu S elementu paspilgtina Audi S6 Limousine² sportisko raksturu.

Front view Audi S6 Sedan TDI

Ekspresīvs: Audi S6 Limousine² priekšdaļa izceļas, pateicoties sportiskajiem elementiem. Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹,²: 7,3–6,9 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹,²: 191–182 g/km.

Sportisks un digitāls – salons

Standarta aprīkojumā iekļautie sporta sēdekļi priekšā nodrošina stingru atbalstu, pateicoties īpašas formas sānu polsteriem. Papildu aprīkojumā ir iespējams izvēlēties arī priekšējos sporta sēdekļus plus³ ar Valcona ādas apdari un romba rakstu³. Audi virtuālā vadītāja kabīne plus³ ir pilnībā digitāls instrumentu panelis ar 12,3 collu full-HD izšķirtspējas ekrānu, ko iespējams vadīt, izmantojot daudzfunkciju stūres slēdžus.

Audi S6 Sedan TDI view cockpit

Katrs akcents ir vēstījums

Audi S6 Limousine² competition versija³ ir īpašs modelis, kas izceļ automobiļa sportisko raksturu ar ekskluzīvu aprīkojumu. Būtiskākie elementi ietver vieglmetāla sakausējuma diskus no Audi Sport sortimenta, jumtu ar melnas krāsas apdari, aptumšotus priekšējos lukturus un priekšējos un aizmugurējos elementus tumšā šķidra hroma krāsā. Salons izceļas, piemēram, ar sarkanas krāsas akcentiem un Alkantara ādas sporta stūri¹⁰.

Front view Audi S6 Sedan

Atšķirīgs priekšdaļas dizains: Aptumšoti elementi piešķir HD Matrix LED priekšējiem lukturiem³ ar dinamisko gaismas sekvencēšanu un dinamiskajiem virzienrādītājiem spēcīgu akcentu. Sānu gaisa ieplūdes lūkas un spoilera mala priekšā tumšā šķidra hroma krāsā izceļ sportisko izskatu.

Audi lietotņu veikals jūsu Audi

Izmantojiet populāru lietotņu, piemēram, Spotify vai YouTube, izlasi tieši sava transportlīdzekļa multimediju saskarnē (MMI) – bez apkārtceļa viedtālrunī. Izmantojot Alexa⁴, Amazon balss pakalpojumu, jūs varat, piemēram, klausīties ziņas, izsaukt laika prognozi vai sporta pasākumus, straumēt mūziku un veikt daudz citu darbību.

Personalizēti, ne parasti

Fascinējošas fotogrāfijas vai slaveni kinovaroņi: vienkārši izvēlieties savu mīļāko attēlu savā lietotnē myAudi⁷, sadaļā Tēmas³,⁹ un iestatiet to multimediju saskarnē kā fona attēlu. Uzmanību piesaistošs efekts: salona apgaismojuma paka plus³ automātiski pielāgo krāsu noskaņu, lai atbilstu motīvam.

Themes light Audi cockpitThemes light Audi cockpit

Piezīme: Attēls no Audi A6 Avant. Multimediju saskarnes fons: © Tomass Hopkers (Thomas Hoepker) – Magnum Photos

 Audi S6 Avant

Audi S6 Avant

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,5–7,1 l/100 km (WLTP); CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 196–187 g/km (WLTP). Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.

¹Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,5–7,1 l/100 km (WLTP); CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 196–187 g/km (WLTP). Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.
²Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,3–6,9 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 191–182 g/km. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.
³Minētais aprīkojums ir pieejams papildus par atsevišķu samaksu.
⁴Lai izmantotu lietotnes, ir nepieciešams myAudi konts un datu savienojums.

Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Lietotne Amazon Alexa ir pieejama tikai šādās valstīs: Vācijā, Austrijā, Apvienotajā Karalistē, Francijā, Spānijā, Itālijā un ASV. Izmantošanai ir nepieciešams Amazon konts. Par Amazon Alexa funkcijām un saturu ir atbildīgs uzņēmums Amazon. Dažas Alexa funkcijas ir atkarīgas no viedās mājas tehnoloģijas. MMI navigation plus ar MMI touch atbildes sistēmai ir jābūt iestatītai valodā, ko atbalsta Amazon Alexa integrācija. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Par Amazon Alexa piekļuves nodrošināšanu ir atbildīgs Amazon, un to var garantēt ne ilgāk kā 3 gadus pēc automobiļa iegādes.
⁵Lai uzzinātu par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Apple un visi saistītie logotipi ir uzņēmuma Apple Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Apple Music ir daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas. Apple Music vispārējā pieejamība ir atkarīga no valsts. Nepieciešams datu plāns un Apple Music lietotāja konts. Par to var tikt aprēķināta papildu maksa. Apple Music patur tiesības jebkurā brīdī pārtraukt pakalpojumu. Lai iegūtu papildu informāciju, sazinieties ar savu Audi partneri.
⁶Amazon Music ir daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas. Amazon Alexa ir daļa no Audi lietotņu veikala un viedtālruņa saskarnes.

Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Lietotne Amazon Alexa ir pieejama tikai šādās valstīs: Vācijā, Austrijā, Apvienotajā Karalistē, Francijā, Spānijā, Itālijā un ASV. Izmantošanai ir nepieciešams Amazon konts. Par Amazon Alexa funkcijām un saturu ir atbildīgs uzņēmums Amazon. Dažas Alexa funkcijas ir atkarīgas no viedās mājas tehnoloģijas. MMI navigation plus ar MMI touch atbildes sistēmai ir jābūt iestatītai valodā, ko atbalsta Amazon Alexa integrācija. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Par Amazon Alexa piekļuves nodrošināšanu ir atbildīgs Amazon, un to var garantēt ne ilgāk kā 3 gadus pēc automobiļa iegādes. Audio straumēšanai, izmantojot Alexa, ir nepieciešams maksas datu plāns no Audi partnera. Amazon Music lietošana var radīt papildu izmaksas.
⁷Pieejamība ir atkarīga no valsts. Informācija par pašreizējo saderību ar iOS/Android operētājsistēmām ir pieejama myAudi lietotnes aprakstā attiecīgajā lietotņu veikalā. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.my.audi.com.
¹³Daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas (IT3).

Holoride tehnoloģijas izmantošana ir ierobežota līdz otrajai sēdekļu rindai.

3D VR briļļu lietošana brauciena laikā:
- ir atļauta tikai otrās rindas malējiem pasažieriem
- ir atļauta personām, kuras ir vismaz 1,50 m garas
- ir atļauta tikai tad, ja 3D VR briļļu lietotājs nevar aizsniegt neko sev priekšā (piemēram, priekšējā sēdekļa aizmuguri) ar pilnībā izstieptu roku (ieskaitot izstieptus pirkstus);
- ir atļauta tikai tad, ja 3D VR brillēm ir piestiprināts viss nepieciešamais drošības aprīkojums (piemēram, stiprinājuma ierīce)

Papildu informācija par Holoride sistēmu ir pieejama vietnē www.holoride.com.
⁹Pieejamība ir atkarīga no valsts.
¹⁰Alkantara ir neausts mikrošķiedras materiāls.
¹¹No Audi Sport GmbH. Vieglmetāla diskus ar spīdīgu malu vai spīdīgi frēzētu apdari, kā arī pulētus vai daļēji pulētus vieglmetāla diskus nedrīkst lietot ziemas apstākļos. Ražošanas procesa dēļ, lietojot šādos apstākļos, diska virsma nav pietiekami aizsargāta pret koroziju, un to var neatgriezeniski sabojāt uz ceļiem kaisāmā sāls vai citi materiāli.
¹²Dinamica mikrošķiedra ir elpojošs mikrošķiedras materiāls, kas izgatavots no pārstrādātu poliestera šķiedru un pārstrādāta PET maisījuma.