Audi A7 Sportback – Elegance un Inovācijas > A7 > Audi Latvija | Audi.lv

CO2 emisijas kombinētajā ciklā {ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 203–137 g/km

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 9.0–5.2 l/100 km

Side rear view Audi A7 Sportback

Iespaidīgi daudzpusīgs

Audi A7 Sportback ir dinamisks plaša pielietojuma automobilis darbam un brīvajam laikam.

Četri riņķi. Viena skaidra līnija

Audi A7 Sportback ir sportiskuma un elegances apvienojums. To iespaidīgi akcentē klasiskā quattro arhitektūra.

Sportiska braukšanas pieredze

Pateicoties papildu aprīkojumā pieejamajai balstiekārtai ar amortizatoru kontroli⁶, Audi A7 Sportback apvieno sporta automobiļa efektivitāti ar braukšanu luksusa klases limuzīnā. Sportiskam braukšanas stilam jūs varat izvēlēties quattro piedziņu ar sporta diferenciāli⁶, nodrošinot augstas precizitātes vadāmību un lielisku virziena noturību praktiski jebkurā apvidū.

Audi A7 Sportback front

Stāvvietas palīdzības pakotne Vienkāršā novietošana

Ērta novietošana pie ietves un rindu stāvvietā. Uz priekšu un atpakaļgaitā. Un aizraujošai novietošanai pie ietvēm. Jūsu Audi A7 Sportback uzņemas kontroli pār stūrēšanu, gaitas paātrināšanu, bremzēšanu un motora izslēgšanu. Izmantojot parkošanās asistentu plus²,⁶, turot pirkstu automobilī uz >>P pogas. Izmantojot tālvadības parkošanās asistentu plus²,⁶, jūs varat kontrolēt novietošanas procesu arī attālināti, myAudi lietotnē turot pirkstu uz viedtālruņa pogas¹⁰. Abām parkošanās sistēmām ir nepieciešams novērot visu novietošanas procesu.

Sensors of the in the Audi A7 Sportback top view

Grezna gaisotne

Salons piesaista uzmanību ar precīzas apdares augstas kvalitātes materiāliem. Stikla panorāmas lūka⁶ rada gaišu un atmosfērisku vidi. Aizvērtā stāvoklī sauljums piedāvā ideālu aizsardzību pret sauli un uztur salonā vēsumu.

Audi lietotņu veikals jūsu Audi

Izmantojiet populāru lietotņu, piemēram, Spotify vai YouTube, izlasi tieši sava transportlīdzekļa multimediju saskarnē (MMI) – bez apkārtceļa viedtālrunī. Izmantojot Alexa⁷, Amazon balss pakalpojumu, jūs varat, piemēram, klausīties ziņas, izsaukt laika prognozi vai sporta pasākumus, straumēt mūziku un veikt daudz citu darbību.

Personalizēti, ne parasti

Fascinējošas fotogrāfijas vai slaveni kinovaroņi: vienkārši izvēlieties savu mīļāko attēlu myAudi lietotnē¹⁰, sadaļā Tēmas⁶,¹² un iestatiet to multimediju saskarnē kā fona attēlu. Uzmanību piesaistošs efekts: salona apgaismojuma paka plus⁶ automātiski pielāgo krāsu noskaņu, lai atbilstu motīvam.

Thematically illuminated Audi cockpitThematically illuminated Audi cockpit

Piezīme: Attēls no Audi A6 Avant. Multimediju saskarnes fons: © Tomass Hopkers (Thomas Hoepker) – Magnum Photos

Vēl neatkārtojamāks. Ar Audi exclusive⁵

Padariet savu Audi A7 Sportback tikpat iedvesmojoši unikālu un neatkārtojamu, kā jūs pats – ar Audi exclusive⁵. Izvēlieties īpašus ielaidumus, krāsainu ādu un unikālus toņus no plašās krāsu paletes. Tieši tā, kā jūs vēlaties.

Dynamic Top View of the Audi S7 Sportback

Audi S7 Sportback

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,5–7,1 l/100 km (WLTP); CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 195–186 g/km (WLTP). Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.

¹Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,5–7,1 l/100 km (WLTP); CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 195–186 g/km (WLTP). Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.
²Lūdzu, ņemiet vērā: Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un palīdz autovadītājam. Autovadītājs joprojām paliek atbildīgs par automobiļa vadīšanu un pienācīgas uzmanības pievēršanu.
⁵Audi exclusive ir papildu aprīkojums, kas pieejams par atsevišķu samaksu no Audi Sport GmbH. Sazinieties ar tuvāko Audi partneri vai apmeklējiet www.audi.com, lai iegūtu detalizētu informāciju par standarta un papildu aprīkojumu.
⁶Minētais aprīkojums ir pieejams papildus par atsevišķu samaksu.
⁷Lai izmantotu lietotnes, ir nepieciešams myAudi konts un datu savienojums. Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Amazon Alexa lietotne ir pieejama tikai šādās valstīs: Vācijā, Austrijā, Apvienotajā Karalistē, Francijā, Spānijā, Itālijā un ASV. Izmantošanai ir nepieciešams Amazon konts. Par Amazon Alexa funkcijām un saturu ir atbildīgs uzņēmums Amazon. Dažas Alexa funkcijas ir atkarīgas no viedās mājas tehnoloģijas. MMI navigation plus ar MMI touch atbildes sistēmai ir jābūt iestatītai valodā, ko atbalsta Amazon Alexa integrācija. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Par Amazon Alexa piekļuves nodrošināšanu ir atbildīgs Amazon, un to var garantēt ne ilgāk kā 3 gadus pēc automobiļa iegādes.
⁸Lai uzzinātu par pieejamību, lūdzu, vērsieties pie sava Audi partnera. Apple un visi saistītie logotipi ir uzņēmuma Apple Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Apple Music ir daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas. Apple Music vispārējā pieejamība ir atkarīga no valsts. Nepieciešams datu plāns un Apple Music lietotāja konts. Par to var tikt aprēķināta papildu maksa. Apple Music patur tiesības jebkurā brīdī pārtraukt pakalpojumu. Lai iegūtu papildu informāciju, sazinieties ar savu Audi partneri.
⁹Amazon Music ir daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas. Amazon Alexa ir daļa no Audi Application Store un viedtālruņa saskarnes. Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu prečzīmes. Amazon Alexa lietotne ir pieejama tikai šādās valstīs: Vācijā, Austrijā, Apvienotajā Karalistē, Francijā, Spānijā, Itālijā un ASV. Izmantošanai ir nepieciešams Amazon konts. Par Amazon Alexa funkcijām un saturu ir atbildīgs uzņēmums Amazon. Dažas Alexa funkcijas ir atkarīgas no viedās mājas tehnoloģijas. MMI navigation plus ar MMI touch atbildes sistēmai ir jābūt iestatītai valodā, ko atbalsta Amazon Alexa integrācija. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Par Amazon Alexa piekļuves nodrošināšanu ir atbildīgs Amazon, un to var garantēt ne ilgāk kā 3 gadus pēc automobiļa iegādes. Audio straumēšanai, izmantojot Alexa, nepieciešams maksas datu plāns no Audi partnera. Amazon Music lietošana var radīt papildu izmaksas.
¹⁰Pieejamība ir atkarīga no valsts. Informācija par pašreizējo saderību ar iOS/Android operētājsistēmām ir pieejama myAudi lietotnes aprakstā attiecīgajā lietotņu veikalā. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.my.audi.com.
¹¹Daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas (IT3). Holoride tehnoloģiju iespējams izmantot tikai otrās rindas sēdvietās. 3D VR briļļu lietošana brauciena laikā:
- ir atļauta tikai otrās rindas malējiem pasažieriem
- ir atļauta personām, kuras ir vismaz 1,50 m garas
- ir atļauta tikai tad, ja 3D VR briļļu lietotājs nevar aizsniegt neko sev priekšā (piemēram, priekšējā sēdekļa aizmuguri) ar pilnībā izstieptām rokām (ieskaitot izstieptus pirkstus);
- ir atļauta tikai tad, ja 3D virtuālās realitātes brillēm ir piestiprināts viss nepieciešamais drošības aprīkojums (piemēram, stiprinājuma ierīce)
Papildu informācija par Holoride sistēmu ir pieejama vietnē www.holoride.com.
¹²Atkarīga no pieejamības attiecīgajā valstī.