A7 Sportback > A7 > Sākumlapa

A7 Sportback

Četri gredzeni. Skaidrs siluets.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā: 7,7–4,4 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā: 176–117 g/km

Oriģināls un īsts – A7. No asajām priekšējo lukturu kontūrām ar oriģinālo gaismas grafiku, vertikālās priekšpuses ar plato, vienoto režģi un kupejai raksturīgo siluetu līdz izteiksmīgajai aizmugurei – Audi A7 Sportback atspoguļo revolucionāru dizaina valodu, vienlaikus turpinot quattro gēnus. Tas ir pierādījums tam, ka ceļā uz pārmaiņām joprojām ir iespējams palikt īstam.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
1920x1080_InlineMediaGalerie_Modul3_AA7_171011.jpg
1920x1080_InlineMediaGalerie_Modul3_AA7_171011.jpg
 •  Dinamika visskaistākajā veidolā: Lielās virsmas ar asām malām un sportiski nostieptas līnijas padara A7 Sportback izskatu progresīvu no jebkura skatpunkta.

 • Kupejas dizains, sedana ietilpība un nākotnes transportlīdzekļa daudzveidība – A7 Sportback apvieno vislabāko no visām jomām un ir dinamiski daudzpusīgs automobilis biznesam un atpūtai.

 • Liela garenbāze, īsas pārkares. A7 Sportback siluetu raksturo aizrautība un sportiskums. Riteņus izceļ izteiksmīgas kontūras, kas norāda uz Audi quattro gēniem.

 • Garais bagāžas nodalījuma pārsegs aizmugurē izliecas uz augšu, un tajā ir integrēts spoileris, kas automātiski paceļas, sasniedzot 120 km/h ātrumu. Aizmugurējos lukturus savieno taisna, nepārtraukta gaismas josla, kas izceļ citas raksturiezīmes.

 • A7 Sportback ārienes dizains atspoguļo jauno dizaina valodu, ko Audi pirmo reizi prezentēja ar Prologue konceptautomobili. Tās pamanāmākā iezīme ir jauns lukturu dizains ar raksturīgu gaismas grafiku.

 • Revolucionārs dizains nākamajai paaudzei: Audi A7 Sportback apvieno progresivitāti, prestižu, jaunākās tehnoloģijas un futūrismu.

 • S line ārienes pakete ar S sērijas priekšējo un aizmugurējo buferi, S line elementiem un S sērijas sānu sliekšņiem, kā arī ugunīgo Tango Red metālisko virsbūves krāsu piešķir A7 Sportback īpaši sportisku izskatu.

 • S sērijas priekšējais buferis ar S line elementu šūnu dizainu kopā ar S line sānu ieplūdes atverēm matētā Titanium Black krāsā. Apvienots ar S line ārienes paketi.

 • Sportiskam punktam uz i: S sērijas aizmugurējais buferis ar S line elementu šūnu dizainu, S line difuzors matētā Titanium Black krāsā, kā arī hromēta izpūtēja apdare un ietvars.

 • A7 Sportback salona koncepcija pārsteidz ar plašumu un sēdekļu komfortu. Salīdzinot ar iepriekšējo modeli, salons ir kļuvis par 21 milimetru garāks, atvēlot vairāk vietas kājām, it īpaši aizmugurē sēdošajiem. Vienlaikus pasažieriem tagad ir vairāk vietas virs galvas.

 • Atmosfēra, ko rada gaišums, draudzīgums un plašuma sajūta: izvēles aprīkojumā pieejamais panorāmas stikla jumts ar paaugstinātu caurredzamību.

 •  Sportiska matētu un spīdīgu virsmu kombinācija: tumša matēta alumīnija durvju paneļi, priekšējā paneļa un viduskonsoles dekori ar spīdīga alumīnija ietvariem. Pieejami ar S line sporta paketi.

 • Pēdējais sportiskuma akcents: izgaismoti priekšējie un aizmugurējie sliekšņi ar alumīnija ielaidumu un S logotipu priekšpusē. Pieejami ar S line sporta paketi.

 •  Audi design selection piedāvā gaumīgus materiālus un salona krāsas. Piemēram, augstvērtīgi bērza dekori dabiskajā Agate Grey krāsā apvienojumā ar mākslīgās ādas salona elementiem ar kontrastējošām Steel Grey krāsas šuvēm.

 •  Audi design selection ļauj izvēlēties: individuāla profila priekšējos sēdekļus ar perforētu Valcona ādu Pearlescent Beige krāsā un Agate Grey ielaidumiem un kontrastējošām šuvēm.

 • Kvalitatīvas brīvroku saziņas aprīkojums, ērta uzlāde no USB ligzdas vai izvēles aprīkojumā pieejamā bezvadu uzlāde (Qi standarts), kas ar gaumi integrēta interjerā – izvēles aprīkojumā pieejamais Audi tālruņa nodalījums ir ideāls risinājums jūsu viedtālruņa novietošanai.

 • 20 collu lietie alumīnija diski ar pieciem dubultspieķiem un V-veida dizainu rada patiešām stilīgu tēlu.

 • Tikpat neatkārtojams kā jūs: Padariet savu A7 Sportback unikālu, izvēloties dizainu, krāsainu ādu un individuālas krāsas no plašās krāsu paletes. Ar Audi exclusive iespējams ir viss.

Jaunā brīvība

Izbaudiet plašuma sajūtu jaunā kvalitātē: izvēles aprīkojumā pieejamais panorāmas stikla jumts ar 60% lielāku stikla virsmu ļauj jums raudzīties plašumos un ielaist salonā gaismu. Aizvērtā stāvoklī saulessargs nodrošina simtprocentīgu aizsardzību pret gaismu un zemu salona uzkaršanas pakāpi. To iespējams ērti noregulēt atbilstoši vēlmēm vai elektroniski atkarībā no apgaismojuma intensitātes.

Jauni plašumi

Mēs esam radījuši vairāk vietas dāsnumam. Esam uzlabojuši komfortu aizmugurē, neupurējot bagāžas nodalījuma ietilpību. Izvēles aprīkojumā ir pieejami apsildāmi priekšējie un aizmugurējie sēdekļi, bet vissvarīgākā ir precizitāte un augsta līmeņa meistarība, ko nodrošina roku darba kvalitāte.

Ļaujiet savam stilam izpausties

Izvēles aprīkojumā pieejamais daudzkrāsu, kontrolējamu kontūru salona apgaismojums ļauj jums pielāgot interjeru pēc savas iztēles un piedāvā papildu individualitāti un vērtību. Precīzas optiskās šķiedras akcentē kontūras, izceļ paneļu un dizaina konstrukciju un padara iekāpšanu un izkāpšanu tumsā ērtāku.

Vairāk par salonu
Vairāk par darbības koncepciju

Digitāli vadāms apgaismojums

Izvēles aprīkojumā pieejamie HD matricas LED lukturi turpina A7 unikālo dizaina valodu un digitalizācijas tēmu: ar šaurām atstarpēm atdalīti 12 gaismas segmenti ir izvietoti viens otram blakus un veido asociācijas pēc 0 un 1 principa.

Par gaismām
Vairāk par ieteikumiem
A7 Sportback tehniskie parametri
39

Vadītāja palīgsistēmas

400

Pielāgojami iestatījumi

535

l

Bagāžas nodalījuma ietilpība

Jaunās paaudzes stils

Jaunais A7 Sportback ir sportiski elegants un, kā jauna stila vēstnesis, iederas automobiļu avangardā. Precīzas līnijas un kupejas siluets neslēpj spēcīgās emocijas. Tā progresīvo ārieni izceļ lukturi ar A7 grafiku. Jumts kā plūstošs kupols stiepjas no atvirzītā priekšējā statņa pāri sportiskajai virsbūvei līdz izteiksmīgajai aizmugurei, ko vieno nepārtraukta LED gaismas diožu josla. Tas izskatās iespaidīgi, pat stāvot uz vietas.