Audi S7 Sportback TDI – Stilīgs un Jaudīgs > A7 > Audi Latvija | Audi.lv

CO2 emisijas kombinētajā ciklā {ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 195–186 g/km

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 7.5–7.1 l/100km

Jauda

253

kW

Paātrinājums (0–100 km/h)

5.1

s

Griezes moments, maksimālais

700

Nm

Audi S7 Sportback rear view

Elegants un dinamisks

Audi S7 Sportback² ir iespaidīgs gan no ārpuses, gan iekšpusē. Audi vienotais režģis ar jaunu konstrukciju un no jauna izstrādātu aizmugurējo difuzoru izceļ tā dinamisko raksturu.

Sportiskums iekļauts komplektācijā

Standarta S sporta balstiekārta ar amortizatoru kontroli padara S7 Sportback² zemāku, salīdzinot ar bāzes modeli. Dinamiku papildus izceļ specifiski S elementi.

Jaudīga un dinamiska – piedziņa

Ar 253 kW jaudu un 700 Nm griezes momentu 3,0 litru V6 TDI (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,5–7,1 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 195–186 g/km) nodrošina paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h 5,1 sekundē. Jaudu ceļam pievada standarta aprīkojumā iekļautā quattro pilnpiedziņa. Lai uzlabotu automobiļa stabilitāti, tā aprīkojumā aizmugurējai asij ir pieejams sporta diferenciālis.

Front view S7 Sportback

Ekskluzīva un estētiska kvalitāte

Audi S7 Sportback² salonā jūs sagaida izgaismoti sliekšņi ar alumīnija ielaidumiem un S emblēmu priekšpusē. Satverot ādas sporta stūri ar daudzfunkciju slēdžiem, alumīnija efekta pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņām un S emblēmu, jūs uzreiz sajutīsieties kā situācijas noteicējs. Papildu aprīkojumā ir pieejama apsildāma³ stūre ar saplacinātu apakšu³, lai iekāpšana automobilī būtu vēl ērtāka.

Cockpit Audi S7 Sportback

Estētika satiekas ar atlētiskumu

Audi S7 Sportback² competition versija³ izceļ automobiļa sportisko raksturu ar ekskluzīvu aprīkojumu. Būtiskākie elementi iekļauj vieglmetāla sakausējuma diskus no Audi Sport sortimenta, jumtu ar melnas krāsas apdari, aptumšotus priekšējos lukturus un priekšējos un aizmugurējos elementus tumšā šķidra hroma krāsā. Salons izceļas, piemēram, ar sarkanas krāsas akcentiem un Alcantara ādas sporta stūri⁴.

Ekskluzīvs jumts: Arrow pelēka virsbūves krāsa, ar perlamutra efektu un pilnībā melnā krāsā nokrāsotu jumtu, ieskaitot stikla panorāmas lūku, ir kombinācija, kas rezervēta tikai competition versijai³.

Audi lietotņu veikals jūsu Audi

Izmantojiet populāru lietotņu, piemēram, Spotify vai YouTube, izlasi tieši sava transportlīdzekļa multimediju saskarnē (MMI) – bez apkārtceļa viedtālrunī. Izmantojot Alexa⁷, Amazon balss pakalpojumu, jūs varat, piemēram, klausīties ziņas, izsaukt laika prognozi vai sporta pasākumus, straumēt mūziku un veikt daudz citu darbību.

Personalizēti, ne parasti

Fascinējošas fotogrāfijas vai slaveni kinovaroņi: vienkārši izvēlieties savu mīļāko attēlu myAudi lietotnē¹⁰, sadaļā Tēmas³,¹² un iestatiet to multimediju saskarnē kā fona attēlu. Uzmanību piesaistošs efekts: salona apgaismojuma paka plus³ automātiski pielāgo krāsu noskaņu, lai atbilstu motīvam.

Thematically illuminated Audi cockpitThematically illuminated Audi cockpit

Piezīme: Attēls no Audi A6 Avant. Multimediju saskarnes fons: © Tomass Hopkers (Thomas Hoepker) – Magnum Photos

A7 Sportback

Audi A7 Sportback

Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.

²Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,5–7,1 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 195–186 g/km. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai uz WLTP, nevis NEDC ciklu balstīti patēriņa un izmešu dati.
³Minētais aprīkojums ir pieejams papildus par atsevišķu samaksu.
⁴Alcantara ir neausts mikrošķiedras materiāls.
⁵No Audi Sport GmbH.
⁶Dinamica mikrošķiedra ir elpojošs mikrošķiedras materiāls, kas izgatavots no pārstrādātu poliestera šķiedru un pārstrādāta PET maisījuma.
⁷Lai izmantotu lietotnes, nepieciešams myAudi konts un datu savienojums. Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu prečzīmes. Amazon Alexa lietotne ir pieejama tikai šādās valstīs: Vācijā, Austrijā, Apvienotajā Karalistē, Francijā, Spānijā, Itālijā un ASV. Izmantošanai ir nepieciešams Amazon konts. Par Amazon Alexa funkcijām un saturu ir atbildīgs uzņēmums Amazon. Dažas Alexa funkcijas ir atkarīgas no viedās mājas tehnoloģijas. MMI navigation plus ar MMI touch sistēmai ir jābūt iestatītai valodā, ko atbalsta Amazon Alexa integrācija. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Par Amazon Alexa piekļuves nodrošināšanu ir atbildīgs Amazon, un to var garantēt ne ilgāk kā 3 gadus pēc automobiļa iegādes.
⁸Lai uzzinātu par pieejamību, lūdzu, vērsieties pie sava Audi partnera. Apple un visi saistītie logotipi ir uzņēmuma Apple Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Apple Music ir daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas. Apple Music vispārējā pieejamība ir atkarīga no valsts. Nepieciešams datu plāns un Apple Music lietotāja konts. Par to var tikt aprēķināta papildu maksa. Apple Music patur tiesības jebkurā brīdī pārtraukt pakalpojumu. Lai iegūtu papildu informāciju, sazinieties ar savu Audi partneri.
⁹Amazon Music ir daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas. Amazon Alexa ir daļa no Audi Application Store un viedtālruņa saskarnes. Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu prečzīmes. Amazon Alexa lietotne ir pieejama tikai šādās valstīs: Vācijā, Austrijā, Apvienotajā Karalistē, Francijā, Spānijā, Itālijā un ASV. Izmantošanai ir nepieciešams Amazon konts. Par Amazon Alexa funkcijām un saturu ir atbildīgs uzņēmums Amazon. Dažas Alexa funkcijas ir atkarīgas no viedās mājas tehnoloģijas. MMI navigation plus ar MMI touch sistēmai ir jābūt iestatītai valodā, ko atbalsta Amazon Alexa integrācija. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Par Amazon Alexa piekļuves nodrošināšanu ir atbildīgs Amazon, un to var garantēt ne ilgāk kā 3 gadus pēc automobiļa iegādes. Audio straumēšanai, izmantojot Alexa, nepieciešams maksas datu plāns no Audi partnera. Amazon Music lietošana var radīt papildu izmaksas.
¹⁰Pieejamība ir atkarīga no valsts. Informācija par pašreizējo saderību ar iOS/Android operētājsistēmām ir pieejama myAudi lietotnes aprakstā attiecīgajā lietotņu veikalā. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.my.audi.com.
¹¹Daļa no Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas (IT3). Holoride tehnoloģiju iespējams izmantot tikai otrās rindas sēdvietās. 3D VR briļļu lietošana brauciena laikā:
- ir atļauta tikai otrās rindas malējiem pasažieriem
- ir atļauta personām, kuras ir vismaz 1,50 m garas
- ir atļauta tikai tad, ja 3D VR briļļu lietotājs nevar aizsniegt neko sev priekšā (piemēram, priekšējā sēdekļa aizmuguri) ar pilnībā izstieptām rokām (ieskaitot izstieptus pirkstus);
- ir atļauta tikai tad, ja 3D virtuālās realitātes brillēm ir piestiprināts viss nepieciešamais drošības aprīkojums (piemēram, stiprinājuma ierīce)
Papildu informācija par Holoride sistēmu ir pieejama vietnē www.holoride.com.
¹²Atkarīga no pieejamības attiecīgajā valstī.