Sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

A8 L TFSI e > A8 > Sākumlapa
  • stage_exterior_front.jpg
Der neue Audi A0

A8 L TFSI e

Grezns, komfortabls, inovatīvs.
Audi A8 L 60 TFSI e quattro.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 2,4–2,2 l/100 km
Elektroenerģijas patēriņš kombinētajā ciklā*: 19,0–18,7 kWh/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 55–51 g/km

Ekskluzīvs luksuss, augsts komforta un digitālo tehnoloģiju līmenis – tas viss atrodas 5,30 metrus garajā Audi A8 L 60 TFSI e quattro. Šis luksusa limuzīns pārsteidz ne tikai ar savu sportisko izskatu, bet galvenokārt ar savu inovatīvo plug-in hibrīda piedziņu, kas sastāv no efektīva elektromotora un jaudīga iekšdedzes dzinēja.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
1920x1080_AA8_E-TRON_171008.jpg
1920x1080_AA8_E-TRON_171008.jpg
  • Platais, plakanais vienotais režģis, izteiksmīgie priekšējie lukturi un lielās sānu gaisa ieplūdes atveres veido Audi A8 L 60 TFSI e quattro¹ iespaidīgo priekšpusi.

  • Pateicoties savam 5,30 metru garumam, Audi A8 L 60 TFSI e quattro¹ nodrošina daudz vietas visiem pasažieriem.

  • Varat ērti uzlādēt Audi A8 L60 TFSI e quattro¹ akumulatoru mājās vai ceļā.

  • Šī automobiļa standarta aprīkojumā ir 19 collu lietie alumīnija diski ar piecu spieķu turbīnas dizainu.

  • Audi A8 L 60 TFSI e quattro¹ izplūdes caurulēm ir hromēti uzgaļi.

  • Standarta hroma ārējās apdares pakā iekļauts radiatora režģis un sānu gaisa ieplūdes atveru ietvars ar titāna melnas krāsas pārklājumu.

  • Audi A8 L 60 TFSI e quattro¹ īpatnība ir izvēles aprīkojumā pieejamais aizmugurējais labās puses sēdeklis ar relaksācijas funkciju.

  • Ja pieskaraties Audi A8 L 60 TFSI e quattro¹ skāriendisplejiem, tie reaģē taustāmā un dzirdamā veidā.

  • Šis nosaukums norāda iekšdedzes dzinēja, elektromotora un quattro pilnpiedziņas kombināciju.

Dati par plug-in hibrīda piedziņas sistēmu

Jauda

330

kW¹

(449 ZS)

Paātrinājums

4,9

0 līdz 100 km/h

Griezes moments

700

Nm¹

Maksimāli

1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 2,4–2,2 l/100 km; elektroenerģijas patēriņš kombinētajā ciklā*: 19,0–18,7 kWh/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 55–51 g/km.

Inovatīva un dinamiska – piedziņas sistēma

No 0 līdz 100 km/h 4,9 sekundēs (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 2,4–2,2 l/100 km; elektroenerģijas patēriņš kombinētajā ciklā*: 19,0–18,7 kWh/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 55–51 g/km) – šādu paātrinājumu Audi A8 L 60 TFSI e quattro nodrošina, pateicoties savas sistēmas 330 kW (449 ZS) jaudai. „Plug-in hibrīds“ sastāv no diviem komponentiem: efektīva elektromotora, kas ļauj izmantot tikai elektroenerģiju lielākajā daļā ikdienas braucienu – līdz 46 kilometriem (mērīts saskaņā ar WLTP), un V6 3,0 litru TFSI dzinēja, kas nodrošina ātru nokļūšanu galamērķī garākos braucienos. Izmantojot tikai elektromotoru, maksimālais ātrums ir 135 km/h. Varēsiet baudīt patīkamu braucienu, pateicoties piedziņas sistēmas kopumā zemajam trokšņu līmenim un standarta pneimatiskajai balstiekārtai.

A8

Efektīva braukšana, vienkārša uzlāde

Inteliģentās tehnoloģijas atbalsta efektīvu un ekonomisku braukšanu ar Audi A8 L 60 TFSI e quattro¹. Pateicoties prognozējošajai darbības stratēģijai, automobilis savlaicīgi analizē maršruta datus un vada piedziņas sistēmu, lai nodrošinātu tās efektīvu darbību un maksimāli lielu veicamo distanci. Varat arī aktīvi ietekmēt automobiļa darbības režīmu, izmantojot trīs dažādus braukšanas režīmus. Mēs varam jums piedāvāt praktiskus automobiļa akumulatora uzlādes risinājumus. Piemēram, Audi e-tron uzlādes pakalpojums nodrošina piekļuvi vairāk nekā 110 000 publiskiem uzlādes punktiem Eiropā.

A8

Iekāpiet un jūtieties labi – salons

Jūs uzreiz sajutīsiet, ka komfortam ir svarīga nozīme Audi A8 L 60 TFSI e quattro¹. Lieliski veidotie priekšējie un aizmugurējie sēdekļi nodrošina augstu komforta līmeni un labu sānu atbalstu. Mēs piedāvājam vairākus dizaina veidus. Vislabākais izvēles piedāvājums – individuāli pielāgojams komforta sēdeklis. Papildus sēdekļa un atzveltnes pneimatiskajai pielāgošanai, pēc pieprasījuma ir pieejamas apsildes un ventilācijas funkcijas, kuras iespējams regulēt trīs režīmos. Standarta aprīkojumā iekļauta multifunkcionāla stūre ar ādas apdari, apsildāmi priekšējie un aizmugurējie sēdekļi, stacionārā klimata kontrole, pulētas vadības pogas un augstas kvalitātes dekoratīvā apdare.

A8
Vairāk par komfortu

Digitālās tehnoloģijas

Audi A8 L 60 TFSI e quattro¹ ir aprīkots ar dažādām noderīgām funkcijām, kas nodrošina pilnīgu informāciju un daudzveidīgāku izklaidi brauciena laikā. Standarta MMI Navigation plus ar MMI touch response darbojas kā vadītāja galvenais vadības centrs un nodrošina piekļuvi plašajam Audi connect² pakalpojumu klāstam. Turklāt standarta Audi virtuālais vadības panelis attēlo svarīgo informāciju par automobili. Aizmugurējie pasažieri var izmantot izvēles aprīkojumā pieejamo aizmugurējo pasažieru tālvadības sistēmu, lai automobiļa salona aizmugurē regulētu dažādas klimata, sēdekļu un komforta funkcijas. Izvēles aprīkojumā pieejamā aizmugurējo pasažieru izklaides sistēma ar diviem noņemamiem planšetdatoriem nodrošina piekļuvi straumēšanas, automobiļa datu un navigācijas funkcijām.

A8
Vairāk par darbības koncepciju un informācijas un izklaides sistēmu


A8
A8
1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 2,4–2,2 l/100 km; elektroenerģijas patēriņš kombinētajā ciklā*: 19,0–18,7 kWh/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 55–51 g/km.
2
Detalizēta informācija par Audi connect ir pieejama vietnē www.audi.com/connect un pie jūsu Audi izplatītāja.
3
Google un Google logotips ir reģistrētas Google Inc. preču zīmes. ⁴Pieejamība ir atkarīga no valsts. Savietojamība ar Apple iOS 10.0 un Android 6 un jaunākajām versijām; nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.audi.com/myaudi. Tiešsaistes mediju straumēšanai ir nepieciešams aktīvs WLAN savienojums starp viedtālruni un Audi MMI.
4
Pieejamība ir atkarīga no valsts. Savietojamība ar Apple iOS 10.0 un Android 6 un jaunākajām versijām; nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.audi.com/myaudi. Tiešsaistes mediju straumēšanai ir nepieciešams aktīvs WLAN savienojums starp viedtālruni un Audi MMI.
5
Ņemiet vērā, ka palīgsistēmas tikai palīdz autovadītājam braukšanas laikā sistēmas ierobežojumu ietvaros. Autovadītājam ir vienmēr jāpievērš uzmanība notiekošajam, un viņš vienmēr ir atbildīgs par automobiļa vadīšanu.