A8 L TFSI e > A8 > Sākumlapa
Charging situation Audi A8 TFSI e

A8 L 60 TFSI e

CO2 emisijas kombinētajā ciklā {ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 55–51 g/km

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 2.4–2.2 l/100 km Benzin | 19,0–18,7 kWh/100 km Strom

CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 49–45 g/km; degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 2,1–2,0 l/100 km; enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 20,5–19,6 kWh/100 km. Noteiktā diapazonā norādītie degvielas patēriņa, elektrības patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji ir atkarīgi no riepu/disku izmēra.

Side rear view Audi A8 L TFSI e

Bez piepūles un efektīvi

Audi A8 L 60 TFSI e² ļauj iepazīt modernu plug-in hibrīda tehnoloģiju apvienojumā ar izcilu komfortu.

Audi A8 L 60 TFSI e² skaitļos

Elektriskā nobraukuma rezerve apt.

54–60

km*

Paātrinājums (0–100 km/h)

4.9

s**

Sistēmas jauda

340

kW**

Fakti un skaitļi

Maksimālā elektriskā jauda

100

kW*

Maksimālais ātrums elektriskajā režīmā

135

km/h*

Akumulatora ietilpība (bruto) līdz

17.9

kWh

Home charging station Audi A8 L TFSI e

Audi A8 60 TFSI e

CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 49–45 g/km; degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 2,1–2,0 l/100 km; enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 20,5–19,6 kWh/100 km. Degvielas patēriņa, elektroenerģijas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.

1
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 49–45 g/km; degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 2,1–2,0 l/100 km; enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 20,5–19,6 kWh/100 km. Noteiktā diapazonā norādītie degvielas patēriņa, elektrības patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji ir atkarīgi no riepu/disku izmēra.
2
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 2,1–2,0 l/100 km; enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 20,5–19,6 kWh/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 49–45 g/km. Degvielas patēriņa, elektroenerģijas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.
3
Uzlādes jauda ir atkarīga no elektrotīkla savienojuma kontaktspraudņa, valstī izmantotā sprieguma, elektrotīklā pieejamo fāžu skaita, kā arī un elektroinstalācijas klienta mājoklī. Tādēļ tā atsevišķos gadījumos var būt zemāka. Strāvas kabelis ar industriālo savienotāju un uzlādes sistēmas vadības bloks ir savstarpēji salāgoti, nodrošinot noteiktu uzlādes jaudu. Lai arī tehniski ir iespējams vēlāk pieslēgt strāvas kabeli citam industriālajam savienotājam, tas samazinātu uzlādes jaudu.
4
Pieejams no Volkswagen Group Charging GmbH (Elli).
5
Piekļuve un tīkls: Pieejamo uzlādes vietu skaits pastāvīgi pieaug. e-tron uzlādes pakalpojumu var izmantot tikai Audi zīmola elektrificētajiem modeļiem (nepieciešams derīgs automobiļa identifikācijas numurs). Piekļuve visā Eiropā: e-tron uzlādes pakalpojums ir pieejams 25 Eiropas valstīs. Plānots to nodrošināt arī citās valstīs. Pieejamo uzlādes punktu skaits nepārtraukti palielinās, bet dažādās valstīs tas atšķiras un ir atkarīgs no tā, cik lielā mērā tiek paplašināta esošā infrastruktūra. Netiek sniegtas tiesības piekļūt visiem uzlādes punktiem noteiktā valstī. Audi AG negarantē uzlādes infrastruktūras darbību, pieejamību, uzlādes jaudu un citus raksturlielumus. Informācija par uzlādes vietu atrašanās vietu un skaitu tiek regulāri atjaunināta; nav pienākuma sniegt pilnīgu informāciju. e-tron uzlādes pakalpojuma klienta karti iespējams izmantot tīklā tikai pēc 24 stundām no kartes aktivizēšanas brīža. Pirmo 24 stundu laikā, ja nepieciešams, karti var izmantot, ievērojot vietējos ierobežojumus. Lai autentificētos ar myAudi lietotni (kvadrātkods uzlādes vietā), ir nepieciešams aktīvs radio un interneta savienojums. Šī autentificēšanas metode nav pieejama visās uzlādes vietās. Cenas atsevišķās Eiropas valstīs ir saskaņotas, bet tās var atšķirties no Vācijā piedāvātās. Jaunākā cena un kontaktinformācija par jūsu valsti pieejama vietnē www.e-tron.charging-service.audi. Audi e-tron uzlādes pakalpojumu piedāvā Digital Charging Solutions GmbH (Mies-van-der-Rohe-Strasse 6, 80807 Minhene, Vācija).
6
Var palielināties degvielas patēriņš.
7
Audi exclusive ir Audi Sport GmbH piedāvāts papildu aprīkojums. Sazinieties ar tuvāko Audi izplatītāju vai apmeklējiet www.audi.com, lai iegūtu detalizētu informāciju par standarta un papildu aprīkojumu.
8
Audi oriģinālie aksesuāri par papildu samaksu ir pieejami no AUDI AG. Aprēķinot automobiļa degvielas patēriņa un izmešu vērtības, aksesuāri nav ņemti vērā. Aksesuārus pamatā iespējams uzstādīt tikai pēc sākotnējās reģistrācijas.