Sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

A8 TFSI e > A8 > Sākumlapa
  • stage_exterior_front.jpg
Audi A8 60 TFSI e quattro in side view

A8 TFSI e

Efektīvs luksusa limuzīns.
Audi A8 60 TFSI e quattro.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 2,4–2,2 l/100 km
Elektroenerģijas patēriņš kombinētajā ciklā*: 19,0–18,7 kWh/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 54–50 g/km

Eleganta luksusa limuzīna un inovatīva plug-in hibrīdautomobiļa apvienojums – tas ir Audi A8 60 TFSI e quattro. Tā piedziņas sistēma sastāv no efektīva elektromotora lokālai braukšanai bez izmešiem un jaudīga iekšdedzes dzinēja. Pateicoties plašam informācijas un izklaides sistēmas un izklaides tehnoloģiju klāstam, vadītājs, priekšējais pasažieris un aizmugurējie pasažieri automobilī var turpināt savu digitālo ikdienu.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
1920x1080_AA8_TFSIe_191011.jpg
1920x1080_AA8_TFSIe_191011.jpg
  • Standarta hroma ārējās apdares pakā iekļauts radiatora režģis un sānu gaisa ieplūdes atveru ietvars ar titāna melnas krāsas pārklājumu.

  • Audi A8 60 TFSI e quattro¹ ir sportisks luksusa limuzīns ar inovatīvu piedziņas sistēmu.

  • Audi A8 60 TFSI e quattro¹ plug-in hibrīda piedziņas sistēma rada 330 kW (449 ZS) sistēmas jaudu.

  • Audi A8 60 TFSI e quattro¹ bagāžas nodalījumam ir 390 litru ietilpība. Nodalījuma gludā grīda ļauj to parocīgi izmantot.

  • Audi A8 60 TFSI e quattro¹ salonu raksturo daudz vietas vadītājam un pasažieriem, kā arī augstas kvalitātes materiāli.

  • Aizmugurējiem pasažieriem izvēles aprīkojumā ir pieejams plašs izklaides iespēju piedāvājums.

  • Standarta aprīkojumā iekļautās informācijas un izklaides sistēmas MMI Navigation plus ar MMI touch response krāsu displeji reaģē taustāmā un dzirdamā veidā, kad nospiežat pogu.

  • Izvēles aprīkojumā pieejamā Bang & Olufsen skaņas sistēma ar 3D skaņu nodrošina koncerta cienīgu skanējumu.

  • Audi A8 60 TFSI e quattro¹ aizmugure skaidri parāda: tas ir plug-in hibrīdautomobilis.

Dati par plug-in hibrīda piedziņas sistēmu¹

Sistēmas veiktspēja

330

kW¹

(449 ZS)

Paātrinājums

4,9

sekundes¹

0 līdz 100 km/h

Sistēmas griezes moments

700

Nm¹

Maksimāli

1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 2,4–2,2 l/100 km; elektroenerģijas patēriņš kombinētajā ciklā*: 19,0–18,7 kWh/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 54–50 g/km.

Apvienotas priekšrocības – piedziņas sistēma

Mūsu plug-in hibrīda koncepcija Audi A8 60 TFSI e quattro apvieno vislabāko no divām piedziņas sistēmām (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 2,4–2,2 l/100 km; elektroenerģijas patēriņš kombinētajā ciklā*: 19,0–18,7 kWh/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 54–50 g/km). Ar efektīvo elektromotoru varat lokāli pārvietoties bez izmešiem un, pateicoties vismaz 43 kilometru nobraukuma rezervei pilsētā tikai elektriskajā režīmā, varat veikt lielāko daļu ikdienas braucienu, izmantojot tikai elektroenerģiju. Kopā ar V6 3,0 litru TFSI dzinēju sistēmas 330 kW (449 ZS) jauda ļauj paātrināties no 0 līdz 100 km/h 4,9 sekundēs. Elektroniski ierobežotais maksimālais ātrums ir 250 km/h, savukārt, izmantojot tikai elektromotoru, maksimālais ātrums ir 135 km/h. Pateicoties piedziņas sistēmas kopumā zemajam trokšņu līmenim un standarta pneimatiskajai balstiekārtai, baudīsiet komfortablu braucienu.

Rear view Audi A8 60 TFSI e quattro

Efektīva braukšana un uzlāde

Inteliģentās tehnoloģijas atbalsta efektīvu un ekonomisku braukšanu ar Audi A8 60 TFSI e quattro¹. Pateicoties prognozējošajai darbības stratēģijai, automobilis savlaicīgi analizē maršruta datus un vada piedziņas sistēmu, lai nodrošinātu tās efektīvu darbību un maksimāli lielu veicamo distanci. Varat arī aktīvi ietekmēt automobiļa darbības režīmu, izmantojot trīs dažādus braukšanas režīmus. Mēs varam jums piedāvāt praktiskus automobiļa akumulatora uzlādes risinājumus. Piemēram, Audi e-tron uzlādes pakalpojums nodrošina piekļuvi vairāk nekā 110 000 publiskiem uzlādes punktiem Eiropā.

Rear view Audi A8 60 TFSI e quattro

Ekskluzīva atpūtas vieta:
salons

Audi A8 60 TFSI e quattro¹ salona būtība ir jūsu komforta nodrošināšana. Izbaudiet, piemēram, standarta stacionāro klimata kontroli, kas jau pirms braukšanas uzsākšanas atdzesē vai uzsilda salonu. Vienkārši izmantojiet myAudi lietotni², lai to programmētu un aktivētu. Izmantojot izvēles aprīkojumā pieejamo četru zonu komforta automātisko klimata kontroli, varat aizmugurējiem pasažieriem atsevišķi veikt temperatūras un gaisa padeves iestatījumus. Turklāt tajā ir iekļauts putekļus un smakas aizturošs alergēnu filtrs un personalizēšanas iespēju izvēle. Iesēdieties izvēles komplektā pieejamos individuāli pielāgojamos komforta sēdekļos. Papildus sēdekļa un atzveltnes pneimatiskajai pielāgošanai pēc pieprasījuma ir pieejamas apsildes un ventilācijas funkcijas.

Interior Audi A8 60 TFSI e quattro

Izbaudiet digitalizāciju

Audi A8 60 TFSI e quattro¹ ir aprīkots ar dažādām noderīgām funkcijām, kas nodrošina pilnīgu informāciju un daudzveidīgāku izklaidi brauciena laikā. Standarta MMI Navigation plus ar MMI touch response darbojas kā vadītāja galvenais vadības centrs un nodrošina piekļuvi plašajam Audi connect³ pakalpojumu klāstam. Turklāt standarta Audi virtuālais vadības panelis attēlo svarīgo informāciju par automobili. Aizmugurējie pasažieri var izmantot izvēles aprīkojumā pieejamo aizmugurējo pasažieru tālvadības sistēmu, lai automobiļa salona aizmugurē regulētu dažādas klimata, sēdekļu un komforta funkcijas. Izvēles aprīkojumā pieejamā aizmugurējo pasažieru izklaides sistēma ar diviem noņemamiem planšetdatoriem nodrošina piekļuvi straumēšanas, automobiļa datu un navigācijas funkcijām.

Rear Seat Entertainment in the Audi A8 60 TFSI e quattro
Vairāk par darbības koncepciju un informācijas un izklaides sistēmu

Dizains, kas nosaka stilu

Audi A8 60 TFSI e quattro¹ vizuāli iemieso sportisku eleganci un izsmalcinātību. Turklāt par unikālu plug-in hibrīdautomobili to skaidri padara citi dizaina elementi, piemēram, izteiksmīgais gaismas raksts uz priekšējā bufera un 19 collu lietie alumīnija diski ar piecu spieķu turbīnas dizainu. Vēl lielāku ekskluzivitāti automobilim piešķir standarta komplektā iekļautā hroma ārējās apdares paka.


1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 2,4–2,2 l/100 km; elektroenerģijas patēriņš kombinētajā ciklā*: 19,0–18,7 kWh/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 54–50 g/km.
2
Pieejamība ir atkarīga no valsts. Savietojamība ar Apple iOS 10.0 un Android 6 un jaunākajām versijām; nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.audi.com/myaudi. Tiešsaistes mediju straumēšanai ir nepieciešams aktīvs WLAN savienojums starp viedtālruni un Audi MMI.
3
Detalizēta informācija par Audi connect ir pieejama vietnē www.audi.com/connect un pie jūsu Audi izplatītāja.
4
Google un Google logotips ir reģistrētas Google Inc. preču zīmes.
5
Ņemiet vērā, ka palīgsistēmas tikai palīdz autovadītājam braukšanas laikā sistēmas ierobežojumu ietvaros. Autovadītājam ir vienmēr jāpievērš uzmanība notiekošajam, un viņš vienmēr ir atbildīgs par automobiļa vadīšanu.