Sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

A8 > A8 > Sākumlapa
Audi A8

A8

Luksusa klases dizains.
Audi A8.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 10,8–6,5 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 247–170 g/km

Ar izteiksmīgo dizainu un inteliģentajām vadītāja palīgsistēmu² un apgaismojuma tehnoloģijām A8 ir vizuāli pievilcīgs un drošs luksusa klases sedans.

Neapšaubāmi quattro

Audi A8 papildu aprīkojuma ārienes dizaina elementi apvieno ekskluzivitāti ar sportisku dinamiku un atgādina par oriģinālo quattro modeli.

Assistance systems view Audi A8

Neuzbāzīgi palīgi

Droša un patīkama pārvietošanās pilsētā, pa maziem ceļiem un pa šoseju – izvēloties papildu aprīkojumā pieejamo palīdzības paku plus, jūsu Audi A8 tiks aprīkots ar plašu vadītāja palīgsistēmu² klāstu. Viens no īpašajiem risinājumiem ir stāvvietas palīgsistēma plus², kas palīdz iebraukt stāvvietās paralēli un perpendikulāri brauktuvei un izbraukt no tām. Jūs uzsākat un uzraugāt procesu, bet automobilis pats veic stūrēšanu, paātrināšanos, bremzēšanu un dzinēja izslēgšanu.

Viss labi pārskatāms

Vairāku rindu HD Matrix LED priekšējie lukturi nodrošina skaidru ceļa apgaismojumu, neapžilbinot pārējos satiksmes dalībniekus. Pārsniedzot 70 km/h, tos papildina Audi lāzera gaismas, kas būtiski uzlabo drošību un komfortu, pateicoties gandrīz divreiz lielākam priekšējo lukturu apgaismošanas attālumam.

HD matrix LED headlights Audi A8

Precīza. Dinamiska. Unikāla – OLED tehnoloģija

Papildu aprīkojumā pieejamās LED gaismas joslas un aizmugurējo lukturu ar OLED tehnoloģiju kombinācija ļauj nekļūdīgi atpazīt Audi A8 pat tumsā. Turklāt automobiļa atslēgšana un aizslēgšana tagad kļūst par unikālu vizuālu piedzīvojumu. Šis dizains ne tikai iespaidīgi izskatās, bet, pateicoties uzlabotai redzamībai, arī paaugstina drošību.

Krāsas un diski

Kombinējiet dažādas krāsas un diskus, lai radītu tieši savai gaumei atbilstošu Audi A8.
Pyramid_AU65x_A8_004_00_F4F4_41J.jpg
Vesuv pelēka Vesuv pelēka
Moon gaiša Moon gaiša
Terra pelēka Terra pelēka
Monsun pelēka Monsun pelēka
21 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar desmit Y formas spieķu evo dizainu 21 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar desmit Y formas spieķu evo dizainu
20 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu V formas spieķu zvaigznes dizainu 20 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu V formas spieķu zvaigznes dizainu
20 collu vieglmetāla diski ar desmit paralēlu spieķu dizainu 20 collu vieglmetāla diski ar desmit paralēlu spieķu dizainu
20 collu vieglmetāla diski ar 20 spieķu struktūras dizainu 20 collu vieglmetāla diski ar 20 spieķu struktūras dizainu
MMI display in the Audi A8

Nākamā līmeņa forma un funkcionalitāte

Uzlaboti skārienekrāni ar akustisko un haptisko reakciju ļauj samazināt slēdžu skaitu salonā, kā arī nodrošina intuitīvu lietošanu. Uz vadītāju orientētais instrumentu panelis piešķir salonam vēl mūsdienīgāku un elegantāku izskatu. Pateicoties Audi connect⁴, varat izmantot Amazon Alexa³ integrāciju.

The Audi A8 in a dynamic pass by

Veiklāk. Manevrētspējīgāk. Sportiskāk

Papildu aprīkojumā pieejamā dinamiskā visu riteņu stūrēšana uzlabo braukšanas dinamiku jebkādā ātrumā, aktīvi stūrējot priekšējo un aizmugurējo asi. Rezultātā tiek būtiski uzlabota vadāmība. Pateicoties aizmugurējo riteņu sagriešanai pretējā virzienā, pilsētas satiksmē tiek ievērojami atvieglota stūrēšana, samazinot automobiļa pagrieziena diametru. Braucot pa līkumotu ceļu, tas ļauj izbaudīt sportiskumu un precizitāti. Savukārt uz šosejas dinamiskā visu riteņu stūrēšana sagriež riteņus vienā virzienā, nodrošinot mierīgu un stabilu vadāmību.

Elegance arī salonā

Papildu aprīkojumā pieejamajā fona apgaismojuma pakā iekļautās gaismas līnijas rada salonā unikālu atmosfēru. Tās īpaši izceļ salona dizainu krēslā vai tumsā, piešķirot tam jaunu kvalitāti.

1
*** Pievienot vietējo saistību atrunu par patēriņa un izmešu vērtībām ***
2
Lūdzu, ņemiet vērā! Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un palīdz autovadītājam. Autovadītājs joprojām paliek atbildīgs par automobiļa vadīšanu un pienācīgas uzmanības pievēršanu.
3
Pakalpojumam ir nepieciešams maksas datu plāns no Audi partnera. Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu reģistrētās preču zīmes. Amazon Alexa integrācija ir pieejama tikai šādās valodās: angļu, franču, vācu, itāļu un spāņu. Sistēmai ir jābūt iestatītai valodā, ko atbalsta Amazon Alexa integrācija. Par Amazon Alexa funkcijām un saturu ir atbildīgs uzņēmums Amazon. Dažas Alexa funkcijas ir atkarīgas no saderīgas viedās mājas tehnoloģijas. Lai saņemtu detalizētāku informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera.
4
Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi izplatītāju!