Audi A8 – Luksusa un Inovāciju Etalons > A8 > Audi Latvija | Audi.lv

CO2 emisijas kombinētajā ciklā {ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 245–186 g/km

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 10.7–8.1 l/100 km

Inside view of the Audi A8

Neaizmirstams katrā braucienā

Audi A8 ar izteiksmīgo dizainu un inovatīvajām tehnoloģijām padara braukšanu komfortablu un fascinējošu.

 side rear view

Fakti un skaitļi

Izbaudiet komfortu

Pateicoties materiāliem un rūpīgajai apdarei, automobiļa augstvērtīgais raksturs ir patiesi jūtams tā salonā. Papildu aprīkojumā pieejamie individuāli pielāgojamie komforta sēdekļi priekšā, aizmugurējie sēdekļi ar papildu aprīkojumā pieejamajiem galvas balstiem (komforta versija) un kopējā noskaņa vilina izbaudīt augstākā līmeņa komfortu katrā braucienā.

Comfort individual contour seats Audi A8

Ierodieties galamērķi bez noguruma: Ar papildu aprīkojumā pieejamajiem individuāli pielāgojamajiem priekšējiem komforta sēdekļiem, kuru atmiņas funkcija ļauj saglabāt jūsu iestatījumus. Papildu greznību piešķir papildu aprīkojumā pieejamā sēdekļu ventilācijas un masāžas funkcija priekšā un aizmugurē.

Elegants izskats

Pateicoties elegantajiem dizaina elementiem, jaunais Audi A8 Terra pelēkā metāliskā krāsā iemieso sportisku eleganci un izsmalcinātību. Šis biznesa klases sedans atšķiras no citiem ar izteiksmīgām priekšējā režģa un buferu detaļām, dinamisko jumta līniju un neatkārtojamo quattro arhitektūru.

Precīzi. Dinamiski. Neatkārtojami

Ļaujiet sevi apburt jaunākās paaudzes apgaismojuma tehnoloģijai. Papildu aprīkojumā pieejamie digitālie Matrix LED priekšējie lukturi vai papildu aprīkojumā pieejamie OLED aizmugurējie lukturi. Iegādājoties automobili, klienti var izvēlēties sev tīkamāko no diviem aizmugurējo lukturu motīviem. Kad automobilis nav kustībā, motīva raksturs mainās atkarībā no braukšanas režīma.

Sportiskums izskatā un sajūtās

Izceliet sava Audi A8 sportisko raksturu ar papildu aprīkojumā pieejamo S line aprīkojumu un izteiksmīgo dizainu.

Esiet unikāls ar Audi exclusive⁴

Audi exclusive⁴ – padariet savu Audi A8 tikpat unikālu un neatkārtojamu, kā jūs pats. Izvēlieties īpašus dekorus, krāsainu ādu un unikālus toņus, tostarp matētas krāsas, no plašās krāsu paletes. Tieši tā, kā jūs vēlaties.

Tikpat daudzpusīgs, kā pati dzīve

Audi oriģinālie aksesuāri⁵ padara jūsu biznesa sedanu nepārspējami daudzpusīgu. Tehniskie risinājumi un vizuālie akcenti ļauj to ērti pielāgot jaunām vajadzībām. Kad vien nepieciešams.

Espresso mobil Audi A8

Aromātiskas kafijas tase: Mobilais espreso aparāts ļauj pagatavot svaigu kafiju tieši automobilī. Paņemiet pauzi – lai lietotu mobilo espreso aparātu, jūsu Audi ir jābūt droši apstādinātam un novietotam.

1
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 245–186 g/km; degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 10,7–8,1 l/100 km. Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.
2
Lai uzzinātu, kad šī funkcija būs pieejama, sazinieties ar savu Audi partneri.
3
Ekrānu funkcijas var atšķirties no reģiona un klienta ierīces mobilo pakalpojumu/lietotņu nodrošinātāja sniegtajiem pakalpojumiem. Ekrānu izmantošanai ir nepieciešama klienta ierīce (viedtālrunis, planšetdators utt.). Var tikt aprēķināta maksa par mobilajiem sakariem. Var tikt aprēķināta maksa par mobilajiem sakariem.
4
Audi exclusive ir Audi Sport GmbH piedāvāts izvēles aprīkojums. Sazinieties ar tuvāko Audi izplatītāju vai apmeklējiet www.audi.com, lai iegūtu detalizētu informāciju par standarta un papildu aprīkojumu.
5
Audi oriģinālie aksesuāri par papildu samaksu ir pieejami no AUDI AG. Aprēķinot automobiļa degvielas patēriņa un izmešu vērtības, aksesuāri nav ņemti vērā. Aksesuārus pamatā iespējams uzstādīt tikai pēc sākotnējās reģistrācijas.