A8 > A8 > Sākumlapa
Siedeview of the Audi A8

A8

CO2 emisijas kombinētajā ciklā {ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 245–186 g/km

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 10.7–8.1 l/100 km

CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 245–186 g/km; degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 10,7–8,1 l/100 km. Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem. Audi A8 konfigurēšana vēl nav pieejama.

Inside view of the Audi A8

Neaizmirstams katrā braucienā

Audi A8 ar izteiksmīgo dizainu un inovatīvajām tehnoloģijām padara braukšanu komfortablu un fascinējošu.

1
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 245–186 g/km; degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 10,7–8,1 l/100 km. Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.
2
Lai uzzinātu, kad šī funkcija būs pieejama, sazinieties ar savu Audi partneri.
3
Ekrānu funkcijas var atšķirties no reģiona un klienta ierīces mobilo pakalpojumu/lietotņu nodrošinātāja sniegtajiem pakalpojumiem. Ekrānu izmantošanai ir nepieciešama klienta ierīce (viedtālrunis, planšetdators utt.). Var tikt aprēķināta maksa par mobilajiem sakariem. Var tikt aprēķināta maksa par mobilajiem sakariem.
4
Audi exclusive ir Audi Sport GmbH piedāvāts izvēles aprīkojums. Sazinieties ar tuvāko Audi izplatītāju vai apmeklējiet www.audi.com, lai iegūtu detalizētu informāciju par standarta un papildu aprīkojumu.
5
Audi oriģinālie aksesuāri par papildu samaksu ir pieejami no AUDI AG. Aprēķinot automobiļa degvielas patēriņa un izmešu vērtības, aksesuāri nav ņemti vērā. Aksesuārus pamatā iespējams uzstādīt tikai pēc sākotnējās reģistrācijas.