A8 L > A8 > Sākumlapa
Audi A8 L Side view

A8 L

CO2 emisijas kombinētajā ciklā {ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 246–187 g/km

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 10.7–8.2 l/100 km

CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 246–187 g/km; degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 10,7–8,2 l/100 km. Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem. Audi A8 L konfigurēšana vēl nav pieejama.

Rear interior Audi A8 L

Izcils plašums

Audi A8 L salonā jūs sagaida ērtības un plašums ar augstu komforta līmeni aizmugurē.

1
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 246–187 g/km; degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 10,7–8,2 l/100 km. Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.
2
Izvēloties individuāli pielāgojamos komforta sēdekļus ar atpūtas funkciju, priekšējā pasažiera sēdekļa regulēšanas iespējas ir ierobežotas.
3
Lai uzzinātu, kad šī funkcija būs pieejama, sazinieties ar savu Audi partneri.
4
Ekrānu funkcijas var atšķirties no reģiona un klienta ierīces mobilo pakalpojumu/lietotņu nodrošinātāja sniegtajiem pakalpojumiem. Ekrānu izmantošanai ir nepieciešama klienta ierīce (viedtālrunis, planšetdators utt.). Lai saņemtu detalizētāku informāciju par attēlojamo saturu, vērsieties pie sava Audi partnera. Var tikt aprēķināta maksa par mobilajiem sakariem.
5
Audi exclusive ir Audi Sport GmbH piedāvāts izvēles aprīkojums. Sazinieties ar tuvāko Audi izplatītāju vai apmeklējiet www.audi.com, lai iegūtu detalizētu informāciju par standarta un papildu aprīkojumu.
6
Audi oriģinālie aksesuāri par papildu samaksu ir pieejami no AUDI AG. Aprēķinot automobiļa degvielas patēriņa un izmešu vērtības, aksesuāri nav ņemti vērā. Aksesuārus pamatā iespējams uzstādīt tikai pēc sākotnējās reģistrācijas.