Audi A8 L – Paplašināts Komforts un Stils > A8 > Audi Latvija | Audi.lv

CO2 emisijas kombinētajā ciklā {ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 246–187 g/km

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 10.7–8.2 l/100 km

Rear interior Audi A8 L

Izcils plašums

Audi A8 L salonā jūs sagaida ērtības un plašums ar augstu komforta līmeni aizmugurē.

Top view Audi A8 L

Fakti un skaitļi

Īsts diženums slēpjas iekšpusē

Jaunais Audi A8 L piedāvā augstu kvalitāti un plašāku salonu ar īpaši augstu sēdvietu komfortu. Papildu aprīkojumā pieejamie individuāli pielāgojamie komforta sēdekļi ar atpūtas sēdekļa funkciju sēdvietai aizmugurē aiz priekšējā pasažiera ir gandrīz ideāla vieta darbam un atpūtai, esot ceļā.

Man enjoys the space in the rear of the Audi A8 L

Patīkamam braucienam: Pateicoties iestatījumu daudzveidībai, papildu aprīkojumā pieejamie individuāli pielāgojamie komforta sēdekļi ar atpūtas sēdekļa funkciju piedāvā aiz priekšējā pasažiera sēdošajam īpaši augstu komforta līmeni.

Domājiet plašāk

Jaunais Audi A8 L Firmament zilā metāliskā krāsā sniedz īpašu plašuma sajūtu un piedāvā vairāk vietas virs galvas un pie kājām. Pagarināta garenbāze un lielākas durvis – tas ir augstākā līmeņa dizains.

Precīzi. Dinamiski. Neatkārtojami

Ļaujiet sevi apburt jaunākās paaudzes apgaismojuma tehnoloģijai. Papildu aprīkojumā pieejamie digitālie Matrix LED priekšējie lukturi vai papildu aprīkojumā pieejamie OLED aizmugurējie lukturi. Iegādājoties automobili, klienti var izvēlēties sev tīkamāko no diviem aizmugurējo lukturu motīviem. Kad automobilis nav kustībā, motīva raksturs mainās atkarībā no braukšanas režīma.

Esiet unikāls ar Audi exclusive⁵

Audi exclusive⁵ – padariet savu Audi A8 L tikpat unikālu un neatkārtojamu, kā jūs pats. Izvēlieties īpašus dekorus, krāsainu ādu un unikālus toņus, tostarp matētas krāsas, no plašās krāsu paletes. Tieši tā, kā jūs vēlaties.

Tikpat daudzpusīgs, kā pati dzīve

Audi oriģinālie aksesuāri⁶ padara jūsu biznesa sedanu nepārspējami daudzpusīgu. Tehniskie risinājumi un vizuālie akcenti ļauj to ērti pielāgot jaunām vajadzībām. Kad vien nepieciešams.

1
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 246–187 g/km; degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 10,7–8,2 l/100 km. Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.
2
Izvēloties individuāli pielāgojamos komforta sēdekļus ar atpūtas funkciju, priekšējā pasažiera sēdekļa regulēšanas iespējas ir ierobežotas.
3
Lai uzzinātu, kad šī funkcija būs pieejama, sazinieties ar savu Audi partneri.
4
Ekrānu funkcijas var atšķirties no reģiona un klienta ierīces mobilo pakalpojumu/lietotņu nodrošinātāja sniegtajiem pakalpojumiem. Ekrānu izmantošanai ir nepieciešama klienta ierīce (viedtālrunis, planšetdators utt.). Lai saņemtu detalizētāku informāciju par attēlojamo saturu, vērsieties pie sava Audi partnera. Var tikt aprēķināta maksa par mobilajiem sakariem.
5
Audi exclusive ir Audi Sport GmbH piedāvāts izvēles aprīkojums. Sazinieties ar tuvāko Audi izplatītāju vai apmeklējiet www.audi.com, lai iegūtu detalizētu informāciju par standarta un papildu aprīkojumu.
6
Audi oriģinālie aksesuāri par papildu samaksu ir pieejami no AUDI AG. Aprēķinot automobiļa degvielas patēriņa un izmešu vērtības, aksesuāri nav ņemti vērā. Aksesuārus pamatā iespējams uzstādīt tikai pēc sākotnējās reģistrācijas.