Sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

A8 L > A8 > Sākumlapa
Audi A8 L

A8 L

Īsts diženums.
Audi A8 L.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 10,8–6,5 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 248–171 g/km

Audi A8 L salonā jūs sagaida greznība un plašums ar īpaši augstu komforta līmeni aizmugurē. Modernas vadītāja palīgsistēmas² un savienotās sistēmas būtiski atvieglo ikdienas dzīvi.

Izcilība pat vissmalkākajās detaļās

Audi A8 L papildu aprīkojumā pieejamais atpūtas sēdeklis³ piedāvā aizmugurējās rindas pasažierim (priekšējā pasažiera pusē) maksimālu komfortu ar plašām iestatījumu iespējām un kāju balstu īpaši komfortablai atpūtas pozīcijai. Priekšējā pasažiera sēdekli iespējams arī elektriski pārvietot īpaši tālu uz priekšu un nolocīt tā atzveltni, iegūstot vairāk vietas kājām aizmugurē. Kāju balsta masāžas funkcija³ un papildu aprīkojumā pieejamie ekrāni aizmugurē³, ⁴ rada perfektu vietu atpūtai, braucot ar A8 L.

Fond Audi A8 L
 
MMI display in the Audi A8 L

Displejs un darbības koncepcija

Divi skārienekrāni viduskonsolē ar akustisko un haptisko reakciju ļauj intuitīvi izmantot informācijas un izklaides sistēmu, kā arī klimata, komforta un ērtības funkcijas. Pilnveidota balss vadība⁵ nodrošina saskarsmi ar automobili, izmantojot balss komandas. Pateicoties Audi connect⁷, varat izmantot Amazon Alexa⁶ integrāciju.

Jūsu personīgā brīvība

Audi exclusive⁸ personalizēšanas programma nodrošina brīvību jūsu dizaina idejām: brīvi kombinējiet dažādus salona aprīkojuma elementus un ļaujiet ārienei mirdzēt dzidrās krāsās, piemēram, Ara zilā ar kristāla efektu, metāliskā Suzuka pelēkā, perlamutra Goodwood zaļā un metāliskā Ipanema brūnā krāsā.

Gaismas piepildīts interjers

Papildu aprīkojumā pieejamās panorāmas stikla jumta lūkas īpaši lielā tonēta stikla virsma piešķir salonam patīkamu gaisotni. Ja saule ir pārāk spoža, varat ieslēgt elektriski darbināmo saulessargu. Integrēts vēja deflektors samazina vēja radīto troksni, braucot ar atvērtu lūku.

Krāsas un diski

Kombinējiet dažādas krāsas un diskus, lai radītu tieši savai gaumei atbilstošu Audi A8 L.
Z8Z8_41J-Pyramid_AU65x_A8_004_00.jpg
Terra pelēka Terra pelēka
Monsun pelēka Monsun pelēka
Mythos melna Mythos melna
Vesuv pelēka Vesuv pelēka
Moon gaiša Moon gaiša
21 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar desmit Y formas spieķu evo dizainu 21 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar desmit Y formas spieķu evo dizainu
20 collu vieglmetāla diski ar desmit paralēlu spieķu dizainu 20 collu vieglmetāla diski ar desmit paralēlu spieķu dizainu
20 collu vieglmetāla diski ar desmit Y formas spieķu dizainu 20 collu vieglmetāla diski ar desmit Y formas spieķu dizainu
20 collu vieglmetāla diski ar 20 spieķu struktūras dizainu 20 collu vieglmetāla diski ar 20 spieķu struktūras dizainu
20 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu spieķu turbīnas dizainu 20 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu spieķu turbīnas dizainu
Assistance systems view Audi A8 L

Neuzbāzīgi palīgi

Droša un patīkama pārvietošanās pilsētā, pa maziem ceļiem un pa šoseju – izvēloties papildu aprīkojumā pieejamo palīdzības paku plus, jūsu Audi A8 L tiks aprīkots ar plašu vadītāja palīgsistēmu² klāstu. Viens no īpašajiem risinājumiem ir stāvvietas palīgsistēma plus², kas palīdz iebraukt stāvvietās paralēli un perpendikulāri brauktuvei un izbraukt no tām. Jūs uzsākat un uzraugāt procesu, bet automobilis pats veic stūrēšanu, paātrināšanos, bremzēšanu un dzinēja izslēgšanu.

1
*** Pievienot vietējo saistību atrunu par patēriņa un izmešu vērtībām ***
2
Lūdzu, ņemiet vērā! Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un palīdz autovadītājam. Autovadītājs joprojām paliek atbildīgs par automobiļa vadīšanu un pienācīgas uzmanības pievēršanu.
3
Lai uzzinātu par pieejamību, vērsieties pie sava Audi izplatītāja.
4
Ekrānu funkcijas var būt atkarīgas no reģiona un klienta ierīces mobilo pakalpojumu/lietotņu nodrošinātāja sniegtajiem pakalpojumiem. Ekrānu izmantošanai ir nepieciešama klienta ierīce (viedtālrunis, planšetdators utt.). Ekrāni tiek vadīti ar aizmugures Media Control lietotni (pieejama standarta lejupielādes vietās un veikalos). Lai saņemtu detalizētāku informāciju par attēlojamo saturu, vērsieties pie sava Audi partnera. Var tikt aprēķināta maksa par mobilajiem sakariem.
5
Pieejama vairākās valodās. Pieejamība ir atkarīga no katras konkrētās valsts.
6
Pakalpojumam ir nepieciešams maksas datu plāns no Audi partnera. Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu reģistrētās preču zīmes. Amazon Alexa integrācija ir pieejama tikai šādās valodās: angļu, franču, vācu, itāļu un spāņu. Sistēmai ir jābūt iestatītai valodā, ko atbalsta Amazon Alexa integrācija. Par Amazon Alexa funkcijām un saturu ir atbildīgs uzņēmums Amazon. Dažas Alexa funkcijas ir atkarīgas no saderīgas viedās mājas tehnoloģijas. Lai saņemtu detalizētāku informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera.
7
Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi izplatītāju!
8
Audi exclusive ir Audi Sport GmbH piedāvāts papildu aprīkojums. Sazinieties ar tuvāko Audi partneri vai apmeklējiet www.audi.com, lai iegūtu detalizētu informāciju par standarta un papildu aprīkojumu.