S8 TFSI > A8 > Sākumlapa
Audi S8 TFSI

S8 TFSI

Ātrs un atbrīvots.
Audi S8 TFSI.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 11,3–11,4 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 258–260 g/km

Ceļošana var būt ļoti atbrīvota: Audi S8 TFSI parāda, kā tas ir iespējams – vissportiskākās formas luksusa sedans. Mērķis ir ātri un bez stresa ierasties galamērķī. Ar plašo salonu un komfortablām sēdvietām, inovatīvo darbināšanas koncepciju, plašu informācijas un izklaides iespēju klāstu un savienojamības piedāvājumus, kā arī jaudīgo V8 dubulto TFSI turbodzinēju, tas nesagādā nekādas problēmas.

S8
S8
Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
  • Aizmugures dinamismu uzsver kreisās un labās puses ovālās izplūdes caurules.

  • Audi S8 TFSI¹ – vissportiskākās formas luksusa sedans.

  • Dizains: patiesa sportiskuma apliecinājums.

  • Audi S8 TFSI paātrinājumam no 0 līdz 100 km/h ir nepieciešamas 3,8 sekundes (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 11,3–11,4 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 258–260 g/km).

  • Izmantojiet standarta dinamiskās visu riteņu stūrēšanas sniegtās priekšrocības jebkurā ātrumā.

  • Salons, kas atgādina atpūtas zonu.

  • Standarts: HD matricas LED priekšējie lukturi ar dinamiskiem virzienrādītājiem.

  • Unikāls valdzinājums, pateicoties S8 ekskluzīviem priekšējiem lukturiem.

  • Iespaidīgs papildinājums: izvēles aprīkojumā pieejamie sarkani krāsotie bremžu suporti.

Sportiskums skaitļos

Jauda

420

kW¹

(571 ZS)

Paātrinājums

3,8

0 līdz 100 km/h

Griezes moments

800

Nm¹

Maksimāli

1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 11,3–11,4 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 258–260 g/km.

Jauda apvienota ar efektivitāti

Maksimālais 800 Nm griezes moments, 420 kW (571 ZS) jauda un paātrinājums no 0 līdz 100 km/h 3,8 sekundēs – 4,0 litru V8 TFSI dubultais turbodzinējs pārliecina ar šādām vērtībām (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 11,3–11,4 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 258–260 g/km). Turklāt nesamazinās efektivitāte. Pateicoties 48 V daļējai hibrīda sistēmai ar siksnas ģeneratoru-starteri un Audi inovatīvajai tehnoloģijai „Cilindrs pēc pieprasījuma“ (COD). Kad dzinējs darbojas ar daļēju slodzi, četri no astoņiem tā cilindriem tiek atslēgti, un dzinējs turpina darboties klusi un jaudīgi. Taču tas notiek efektīvāk un ar samazinātu CO₂ izmešu daudzumu.

Lieliska veiktspēja

Izmantojiet quattro pastāvīgās pilnpiedziņas un standarta dinamiskās visu riteņu stūrēšanas sniegtās priekšrocības jebkurā ātrumā. Jūs to sajutīsiet optimizētā braukšanas dinamikā ar ērtas un izveicīgas vadības iespēju. Standarta prediktīvā aktīvā balstiekārta atsevišķi kontrolē katru riteni un pielāgojas atbilstoši ceļam. Šādā veidā līkumos tiek jūtami samazināti sānspēki, pastiprinot dinamiskās braukšanas radīto baudījumu.

Audi S8
Vairāk par vadītāja palīgsistēmām

Salons, kas atgādina atpūtas zonu

Salona arhitektūra uzsver horizontālo un norāda uz izcilo. Ar ekskluzīvām detaļām, piemēram, paneļa augšdaļa un pārnesumu svira ar Carbon Vector apdari un trīsdimensiju dziļuma efektu, sportiska izskata komforta individuāli pielāgojamie sēdekļi, S emblēma, S modeļiem raksturīgās šuves un alumīnija pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas, kā arī nerūsējoša tērauda pedāļi un kājas balsts.

Audi S8
Vairāk par salonu
Audi S8

Intuitīvas darbināšanas koncepcija

Standarta aprīkojumā iekļautā MMI Navigation plus ar MMI touch response ne tikai parocīgi parāda ceļu, bet arī piedāvā visu automobiļa funkciju pārskatu divos augstas izšķirtspējas skāriendisplejos. Audi connect³ ļauj izmantot iebūvēto palīgsistēmu Amazon Alexa⁴, kas atbalsta ikdienas runas vadību, tādējādi varat vienkārši vadīt daudzas funkcijas, izmantojot savu balsi.

Unikāls valdzinājums

Ekskluzīvās detaļas pastiprina automobiļa dinamisko raksturu. Piemēram, alumīnija krāsas sportiska izskata radiatora vienrāmja aizsargrežģis un priekšējais buferis ar izteiktajām gaisa ieplūdes atverēm. To izceļ sānu spoguļu alumīnija krāsas korpuss, standarta 20 collu lietie diski ar izvēles aprīkojumā pieejamiem sarkani krāsotajiem bremžu suportiem, uzkrītoši sānu sliekšņi un iespaidīgā aizmugure ar difuzoru un četrām ovālām izplūdes caurulēm.

Audi S8
1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 11,3–11,4 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 258–260 g/km.
2
Ņemiet vērā, ka palīgsistēmas tikai palīdz autovadītājam braukšanas laikā sistēmas ierobežojumu ietvaros. Autovadītājam ir vienmēr jāpievērš uzmanība notiekošajam, un viņš vienmēr ir atbildīgs par automobiļa vadīšanu.
3
Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai vērsieties pie sava Audi izplatītāja.
4
Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu reģistrētās preču zīmes. Lai uzzinātu par pieejamību, vērsieties pie sava Audi izplatītāja.