Audi S8 – Spēka un Elegances Sintēze > A8 > Audi Latvija | Audi.lv

CO2 emisijas kombinētajā ciklā {ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 245 g/km

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 10.7 l/100 km

Rear view Audi S8

S apzīmē sportiskumu

Audi S8² ir vissportiskākais biznesa sedana variants, ar kuru sasniegsiet savu galamērķi ātri un bez noguruma.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹,²: 10,7 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹,²: 245 g/km.

Audi S8² skaitļos

Jauda

420

kW*

Paātrinājums (0–100 km/h)

3,8

s*

Griezes moments, maksimālais

800

Nm*

*Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹,²: 10,7 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹,²: 245 g/km.

Rear view Audi S8

Fakti un skaitļi

S elegantai noskaņai

S raksturīgās detaļas un kvalitatīvie materiāli Audi S8² salonā rada sportisku noskaņu.

Cockpit view Audi S8

Digitāls, ar augstu izšķirtspēju: Gandrīz visa braukšanas informācija ir tieši jūsu acu priekšā ar Audi virtuālās vadītāja informācijas sistēmas plus piedāvātajām iespējām – dinamisko, sporta un klasisko. Audi drive select ļauj mainīt balstiekārtas parametrus un citus iestatījumus.

Precīzi. Dinamiski. Neatkārtojami

Ļaujiet sevi apburt jaunākās paaudzes apgaismojuma tehnoloģijai. Papildu aprīkojumā pieejamie digitālie Matrix LED priekšējie lukturi vai papildu aprīkojumā pieejamie OLED aizmugurējie lukturi. Iegādājoties automobili, klienti var izvēlēties sev tīkamāko no trīs aizmugurējo lukturu motīviem. Kad automobilis nav kustībā, motīva raksturs mainās atkarībā no braukšanas režīma.

S apzīmē nepārspējamu braukšanas prieku

Jaunais Audi S8² lepojas ar iespaidīgu 800 Nm griezes momentu un 420 kW jaudu (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹,²: 10,7 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹,²: 245 g/km). Izbaudiet veiktspēju ar nepārspējamu braukšanas dinamiku.

Esiet unikāls ar Audi exclusive³

Audi exclusive³ – padariet savu Audi S8² tikpat unikālu un neatkārtojamu, kā jūs pats. Izvēlieties īpašus dekorus, krāsainu ādu un unikālus toņus, tostarp matētas krāsas, no plašās krāsu paletes. Tieši tā, kā jūs vēlaties.

Tikpat daudzpusīgs, kā pati dzīve

Audi oriģinālie aksesuāri⁴ padara jūsu biznesa sedanu nepārspējami daudzpusīgu. Tehniskie risinājumi un vizuālie akcenti ļauj to ērti pielāgot jaunām vajadzībām. Kad vien nepieciešams.

Espresso mobil Audi A8

Aromātiskas kafijas tase: Mobilais espreso aparāts ļauj pagatavot svaigu kafiju tieši automobilī. Paņemiet pauzi – lai lietotu mobilo espreso aparātu, jūsu Audi ir jābūt droši apstādinātam un novietotam.

1
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 245 g/km; degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 10,7 l/100 km. Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.
2
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 10,7 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 245 g/km. Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.
3
Audi exclusive ir Audi Sport GmbH piedāvāts izvēles aprīkojums. Sazinieties ar tuvāko Audi izplatītāju vai apmeklējiet www.audi.com, lai iegūtu detalizētu informāciju par standarta un papildu aprīkojumu.
4
Audi oriģinālie aksesuāri par papildu samaksu ir pieejami no AUDI AG. Aprēķinot automobiļa degvielas patēriņa un izmešu vērtības, aksesuāri nav ņemti vērā. Aksesuārus pamatā iespējams uzstādīt tikai pēc sākotnējās reģistrācijas.