Sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

S8 > A8 > Sākumlapa
Audi S8 TFSI

S8 TFSI

Ātrs un vienlaikus nesteidzīgs.
Audi S8 TFSI.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 10,8–10,7 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 246–245 g/km

Jaudīgs biturbo V8 dzinējs, standarta balstiekārtas sistēmas, piemēram, prediktīvā aktīvā balstiekārta, quattro piedziņa ar sporta diferenciāli un dinamiskā visu riteņu stūrēšana, kā arī plašums un komforts salonā un neskaitāmas vadītāja palīgsistēmas² – Audi S8 TFSI³ ir luksusa klases sedans ar sportisku formu, kas ļaus sasniegt galamērķi ātri, mierīgi un droši.

Sky
Audi S8 parking
Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
1920x1080-audi-s8-front-2021-181009_1.jpg
1920x1080-audi-s8-front-2021-181009_1.jpg
  • Audi S8 TFSI³ ir luksusa klases sedans ar iespaidīgu jaudas un komforta apvienojumu.

  • Audi S8 TFSI³ aizmugures dinamiku uzsver kreisās un labās puses ovālās izplūdes caurules.

  • Audi S8 TFSI³ dizains: īsta sportiskuma paraugs, pateicoties daudzajiem S līnijai raksturīgajiem elementiem.

  • Sasniedziet galamērķi bez noguruma, pateicoties standarta un papildu aprīkojumā pieejamajam vadītāja palīgsistēmu klāstam².

  • Standarta dinamiskā visu riteņu stūrēšana uzlabo Audi S8 TFSI³ braukšanas dinamiku un nodrošina precīzu vadāmību.

  • Tādas funkcijas kā priekšējie individuāli pielāgojamie komforta sēdekļi ar sportisku izskatu ienes salonā īpašu komfortu.

  • Audi S8 TFSI³ standarta aprīkojums: HD Matrix LED priekšējie lukturi ar dinamiskajiem virzienrādītājiem.

  • Unikāls valdzinājums ar S līnijai raksturīgajiem akcentiem, piemēram, standarta 20 collu vieglmetāla diskiem ar piecu dubultspieķu zvaigznes dizainu (S design).

  • Unikāla ekstra: papildu aprīkojumā pieejamie bremžu suporti sarkanā krāsā.

Sportiskums skaitļos

Jauda

420

kW*

(571 ZS)

Paātrinājums

3.8

s*

0 līdz 100 km/h

Griezes moments

800

Nm*

Maksimāli

*Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 10,8–10,7 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 246–245 g/km.

Veiktspēja apvienojumā ar efektivitāti

Maksimālais 800 Nm griezes moments, 420 kW un paātrinājums no 0 līdz 100 km/h 3,8 sekundēs – tik iespaidīgus rādītājus nodrošina 4,0 litru biturbo V8 TFSI dzinējs (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 10,8–10,7 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 246–245 g/km), ar kuru aprīkots Audi S8 TFSI³. Audi inovatīvā cilindru atslēgšanas tehnoloģija atslēdz četrus no astoņiem cilindriem, kad nav nepieciešama pilna dzinēja jauda. Dzinējs turpina darboties klusi un efektīvi. Standarta aprīkojumā iekļauta 48 V daļējā hibrīda sistēma ar siksnas ģeneratoru-starteri.

Spīdoša veiktspēja

Audi S8 TFSI³ quattro pastāvīgā pilnpiedziņa ar sporta diferenciāli un standarta aprīkojumā iekļautā dinamiskā visu riteņu stūrēšana noder gan lielā, gan mazā ātrumā: par tās darbību liecina optimizētā braukšanas dinamika un komfortablā, veiklā vadāmība. Standarta prediktīvā aktīvā balstiekārta atsevišķi kontrolē katru riteni un pielāgojas atbilstoši ceļam. Tas būtiski samazina sānsveres pagriezienos, ļaujot izbaudīt dinamiskāku braukšanu.

Sideview of Audi S8
Vairāk par vadītāja palīgsistēmām

Salons, kas atgādina atpūtas zonu

Audi S8 TFSI³ bagātīgi aprīkotais salons piešķir automobilim eleganci. To nodrošina ekskluzīvas detaļas, piemēram, paneļa augšdaļa un pārnesumu svira ar Carbon Vector apdari un trīsdimensiju dziļuma efektu, sportiska izskata komforta individuāli pielāgojamie sēdekļi, S emblēma priekšā, S alumīnija pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas, kā arī nerūsējoša tērauda pedāļi un kājas balsts.

Interior Audi S8

Krāsas un diski

Kombinējiet dažādas krāsas un diskus, lai radītu tieši savai gaumei atbilstošu Audi S8 TFSI³.
2D2D_F11-Pyramid_AU65x_A8_004_00.jpg
Navarra zila Navarra zila
Glacier balta Glacier balta
Daytona pelēka Daytona pelēka
Vesuvius pelēka Vesuvius pelēka
Terra pelēka Terra pelēka
21 collas vieglmetāla diski ar piecu dubultspieķu dizainu (S design) 21 collas vieglmetāla diski ar piecu dubultspieķu dizainu (S design)
20 collu vieglmetāla diski ar piecu spieķu turbīnas dizainu, magnija pelēkā krāsā, spīdīgi 20 collu vieglmetāla diski ar piecu spieķu turbīnas dizainu, magnija pelēkā krāsā, spīdīgi
21 collas vieglmetāla diski ar desmit Y formas spieķu Evo dizainu, antracīta melnā krāsā, pulēti 21 collas vieglmetāla diski ar desmit Y formas spieķu Evo dizainu, antracīta melnā krāsā, pulēti
20 collu vieglmetāla diski ar piecu V formas spieķu zvaigznes dizainu, antracīta melnā krāsā, spīdīgi 20 collu vieglmetāla diski ar piecu V formas spieķu zvaigznes dizainu, antracīta melnā krāsā, spīdīgi
20 collu vieglmetāla diski ar piecu dubultspieķu dizainu (S design) 20 collu vieglmetāla diski ar piecu dubultspieķu dizainu (S design)
Konfigurators
MMI display Audi S8

Intuitīva lietošanas koncepcija

Standarta aprīkojumā iekļautā MMI Navigation plus infoizklaides sistēma ar MMI touch response piedāvā dažādu automobiļa funkciju pārskatu divos augstas izšķirtspējas skārienekrānos. Izmantojiet Amazon Alexa⁴ integrāciju, ko nodrošina Audi connect⁵.

Unikāls valdzinājums

Audi S8 TFSI³ dinamisko raksturu izceļ sportiska izskata radiatora aizsargreste vienotajā režģī un priekšējais buferis ar izteiktajām gaisa ieplūdes atverēm alumīnija krāsā. Papildu akcenti ir sānu spoguļu alumīnija krāsas korpusi, standarta 20 collu vieglmetāla diski ar papildu aprīkojumā pieejamiem sarkanas krāsas bremžu suportiem, izteiksmīgi sānu sliekšņi un iespaidīgā aizmugure ar difuzoru un četrām ovālām izplūdes caurulēm.

Audi S8 sideview
1
*** Pievienot vietējo saistību atrunu par patēriņa un izmešu vērtībām ***
2
Lūdzu, ņemiet vērā! Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un palīdz autovadītājam. Autovadītājs joprojām paliek atbildīgs par automobiļa vadīšanu un pienācīgas uzmanības pievēršanu.
3
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 10,8–10,7 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 246–245 g/km.
4
Pakalpojumam ir nepieciešams maksas datu plāns no Audi partnera. Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu reģistrētās preču zīmes. Amazon Alexa integrācija ir pieejama tikai šādās valodās: angļu, franču, vācu, itāļu un spāņu. Sistēmai ir jābūt iestatītai valodā, ko atbalsta Amazon Alexa integrācija. Par Amazon Alexa funkcijām un saturu ir atbildīgs uzņēmums Amazon. Dažas Alexa funkcijas ir atkarīgas no saderīgas viedās mājas tehnoloģijas. Lai saņemtu detalizētāku informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera.
5
Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi izplatītāju!